Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

niby mnie nie bolą, ale mąz ma kategoryczny zakaz dotykania, bo są wrażłiwsze i jest to nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo badań. Ciężaróweczki, jakie badania robiłyście na początku (i kiedy dokładnie) ciąży? Bo jak na razie to mam tylko grupe krwi. Bety nie robiłam skoro gin potwierdził ciąże na usg a jak będzie ok to na pewno sam mi powie żebym zrobiła. Chodze prywatnie więc i badania beda płatne a trzeba męża psychicznie przygotować ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove-ja tam w temacie konfliktu serologicznego nie jestem- ale kolezanka jest w 1.ciązy i tez ma konflikt, dostała juuz antyglobuline D-cos tam (czy jakoś tam), może dotyczy kazdej ciazy, tylko gorzej dla kolejnego dzieciaczka Wanda, a te dwutygodniowe to zaj-ebi-ste były :) leje sie jak z wiadra, ryczy sie po kątach, bo hormony świrują i przed sobą ma sie wizję rychłej powtórki...masakra. pól roku tak miałam...i niby progesteron w normie. a hemorigen na pewno na krwawienie, razem/zamiast cyklonaminy. ...Wanda, co do snów....temat rzeka....a są takie realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, bety nie ma sensu robic. Dzidziuś ładnie rośnie, widać Go/Ją wyraźnie , więc ...więc po co? na 7 tydz. musiałam miec zrobiona morfologie, cukier na czczo, mocz, cytologię spisala mi sprzed roku, odczyn Wassermana (nie wiem skąd) na9tydzmorfologia, moczstan czystosci pochwy +nowa cytologia),posredni odczyn Coombsa, toksoplazmoza, gr krwi swoja+meza, cukier na czczo,tsh, t4,t3 w 13tyg natygen hbs w21 tyg jonogram przed 6.09 glukoza 75g i standardzik na kazda wizyte morfologia+mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aśka, Ty to wszystko zapamietałaś czy masz notatki :D Ale dużo tego! O morfologii i moczu akurat doczytałam gdzieś. Ja mam grupe krwi A Rh+ D (dodatni) więc chyba M nie bedzie musiał robic swojej. Na toxo na pewno zrobię bo odkąd pamiętam w domu mielismy koty. Czasami przygarniało się zimą małe, bezdomne więc nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...na szczescie gila nie znalezli :) a gronkowca miałam, na porodówce gratis dostałam :) po 3 dniach od urodzenia wróciłam do szpitala nie , nie pamietalam...ruszyłam d-ę z łóżka po swoje papiry ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu rzuciłam okiem na swoja morfo z 1.08 wbc 9,2 (4,4-11,3) rbc 3,94 (3,5-5,0) hgb12,5 (11,0-15,2) plt 256 (140-500) hct 36,2 (32-44,5) ...niby ok, ale w porównaniu z wczesniejszymi wynikami ciagły spadek Dzidzius rosnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałam tylko morfol, mocz, toxo, cyto, kiła, hiv, tarczycowe. I jak narazie cisza - kurdebele = nie wiem czemu on mi nie każe robić tych badań? Spytam się dzisiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam nt odczynu Combsa - podobno robi się go jak są tylko odpowiednie grupy krwi - on znał moją i M od początku więc może dlatego nie robiłam - hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ona to wpisała po otrzymaniu gr krwi nas obojga poprostu spisałam z karty ciazy, co mam powpisywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałam tylko morfologie i mocz i Wassermana Ku... znów cos zaniedbane?? Toksoplazmozy nie miałam!!!Ja pier. jak wpadne do tego gina to go zabije Mogłam nie zmieniać ale M ach Musze poczytac o nerwicy ciązowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - zamiast się stresować idz sobie zrób prywatnie te badania - nie są tanie ale będziesz spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę I tak pałce za badania bo niestety chodzę prywtnie na nfz mam termin za 3 miesiące (teraz juz za 2) i do konca ciązy Tylko mi napiszcie co muszę Toksoplazmozę I...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toksoplazmoza nie jest obowiązkowa ale czytam ze na test pappa(jakkolwiek sie to pisze) i test potrójny nie jest za późno i chyba sie skusze Dla mojego świetego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ten test to sie rozmowilam ze swoja :) ja bym Ci poradziła jednak zrobic toxo (chyba 50 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - na toxo nie jest za późno - robi się ją 2 razy w ciąży - jeśli masz to dostaniesz antybiotyki - moja znajoma miała toxo i urodziła zdrową córkę. Cyromegalia - ta sama śpiewka. Z tą przeziernością to chyba nie ma co na pappa lecieć - mieścisz się w normie - chyba, że chcesz się supokoić - ale to są dość drogie badania - tak mi się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem co robić Chyba wariuje czytam i czytam i raczej nie ma koniecznosci takich badan w moim przypadku Ale sama nie wiem byłabym spokojniejsz a to tylko badanie krwi Poczekam do poniedziałku co powie gin Ale jak tam wejde taka nabuzowana jak dzisiaj to może od razu wyjde :) I tak mam zamair zrobić usg 4d (kolejne300zl) Więc żadna z Was tego nie robiła No forum ciążowym dla lutówek czytam o tym co chwila i dlatego myśałam że robi sie to częsciej Jak zdrowa dla dziecka jest niewiedza matki Wie tylko ten kto wie za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiszę to sobie wszystko co podała Asia i jutro robię wielkie molestowanie doktorka, w końcu się należy, bo z tym płaceniem za wszystko to wykończą ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda mam coś specjalnego na to żeby się ruszyło w brzuchu, sok marchwiowy jednodniowt + zjedzenie miseczki winogron efekt nie gwałtowny ale spokojnie się idzie do toalety:) Wyoróbowałam na sobie i jestem bardzo zadowolona w końcu czuje się lżejsza. Dzisiaj w menu pyrki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://prywatnezdrowie.pl/artykuly/ciaza-i-macierzynstwo/kalendarz-badan-w-ciazy/ Gosiu, nie spisuj ode mnie , tylko z tej strony - to jest to co PTG zaleca a co do testu Paapa (czu jakos tak, nie chce mi sie sprawdzac)-ja szalałam, bo nie zrobila mi przeziernosci w 11 tyg....ale było zwykłe usg u niej i lepsze w szpiatalu w 12 tyg.,nic nie powiedzieli w szpitalu, wiec mysle,że ok....ale dochodziłam do takiego wniosku baaaaardzo długo na 3/4D idziemy moze za tydzien-dwa. rozmawiałam z lekarzem, u ktorego chce to zrobic i on powiedział,ze on woli je robic po 24tyg do 28 tyg, bo Dziecko jest juz troszkę otłuszczone i ładniej wygląda, jest tez wyraźniejsze. warto tez wtedy zapytac o przepływ krwi pępowinowej - na tym usg sprawdza czy dobrze płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem po wizycie. Dzidzia ma 10 cm - wszystko ma super wykształcone i zdrowe i jest CHŁOPCEM !!!!!!!!!! Mam zdjęcia siusiaka i jąderek - MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ !!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×