Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

no to piwko mi nie wchodzi wole debowe,ewentualnie zubra lub heńka w ostateczniosci o!i jeszcze ostatnio (w ferie) wpadł mi kasztelan pasteryzowany czy niepasteryzowany (?) ja jak mam cisnienie na piwo,a moj pije , to zanurze dzioba i juz mi nie smakuje, dwa razy mi sie zdarzyło...ale miał lodowate,wiec na drugi dzien gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje co do września, chodziło mi o 31 ale sierpnia. Ślepa jestem i tyle. STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 netta2...............27.........mazowieckie...........17. ...............31.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45... ................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 .............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............10-12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie.............. .4...............16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27..........śląskie.............. ...9.................21.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4..... ...........22.06 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie...........4....... ......18.06.2011 justynp.............32.....świetokrzyskie.......ok20.... .......15.08.2011 ??? Vilia................27........łódzkie..............12. ............17.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893, lepiej unikać wątróbki w ciąży, zawiera dużo witaminy A, która w nadmiarze może uszkodzić płód ...oczywiście raz na jakiś czas można, ja na szczęście nie cierpię wątróbki :) Mam za to od dłuższego czasu dietę bogatą w Ca i Mg (uwielbiam nabiał a Mg+B6 faszeruję się ze względu na niedobór progesteronu), ciekawe czy wpłynie to na płeć dziecka jeśli kiedykolwiek mi się uda :) (podobno dieta i pH (wiadomo gdzie ;)) ma tu najbardziej decydujące znaczenie ze wszystkich metod planowania płci, bogata w Ca i Mg zwiększa szanse na dziewuszkę a w Na i K na chłopaczka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watrobke jem jak mama sobie o niej przypomni:) i mi usmazy nie przepadam za nia, wiec...nie czesciej niz raz na miesiac nadmiaru witamin sie nie boje-nie biore zadnych w tabletkach, wiec mysle,ze to co jem jest ok, wyniki mam w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc dieta ma duzo wspolnego z płcia...kurcze jest taka fajna ksiazka o planowaniu plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, żaden problem. poroniłam w kwietniu. Zaszłam na pierwszym cyklu z clo. Powodów mogło byc mnóstwo. Za słaby pecherzyk bo to pierwsza owu od dawna (własnej podobno nie mam). Błąd genetyczny na pozionie komórkowym.. W kazdym razie pęcherzyk za wolno rósł i przestał się rozwijać zanim jeszcze było w nim coś widać. Dlatego teraz tak panikowałam że będzie tak samo!! Ale na szczęście jest i zarodek i serduszko :) Gin mówił że 2 czy 3 poronienia to moze być zwykły przypadek i dopiero przy nastepnych szuka się przyczyny (badania genetyczne, hsg itd.) Ale i tak muszę dbac o siebie bardziej niż zwykle. Mam zakaz wychodzenia z domu póki nie wyzdrowieje(przeziębienie) a potem to tylko krótkie spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, oszalałaś do reszty?? Oszczędzaj się. Mnie od rana pobolewa brzuch, z przerwami. Ale nie mocno tylko uciążliwie bo wciąż coś czuję. Nawet nie potrafię tego opisać. Niby wzdęcia, ciężar. Niby jakbym musiała lecieć na wc. Nie wiem. Może to po gruszkach.. A ja się wczoraj poparzyłam woda z czajnika. Gdy ściągałam gwizdek to kilka kropli wrzątku wyskoczyło mi na szyję ale zaraz zimna woda ją przemyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aśka, gardełko już lepiej. Czasami tylko drapie. W ogóle objawy mam minimalne już ale osłabienie się mnie trzyma. Z rana to mi się same nogi uginają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ale mi smaka na wątróbkę narobiłaś... Uwielbiam ją, ale w przeciwieństwie do Ciebie, taką tylko lekko podsmażoną i krwistą, żeby przy jedzeniu była taka "gumowa" :) mniam... Aż chyba jutro na obiadek zrobię, taką mam teraz chętkę na nią i buzię pełną śliny :) Wanda, współczuję poparzonej nogi :( ja też mam dzisiaj naleśniki :) z twarożkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zora, pytam po prostu z ciekawości. Jedna daleka znajoma właśnie straciła w 3 miesiącu, i cała familia twierdzi, że to przez jej podróże - pociągiem, autem, na odległość 500-700km nawet... Kurcze, a czy to z tą wit B6 to jest udowodnione??? Bo jakoś jestem sceptyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiemy Justysia co jutro na obiad robisz :) mój lubi taka watrobke , tylko co ścięta z jabłuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robić pizzę, ale skoro mi podsunęłaś pomysł na taki super smaczny obiadek, to nie mogę z niego nie skorzystać :D pizza w takim razie musi poczekać do poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jutro biegnę do sklepu po wątróbkę i robię z cebulką.... :) takiej ochoty mi narobiłyście :P Póki co, zaaplikowałam sobie pierwszą tabletkę na tą moją nieszczęsną wydzielinę. jak sobie o niej pomyślę to się wkurzam na maxa. Może to skutek odstawienia duphastonu? w sumie to 1 cykl od ponad pół roku bez żadnych tabletek i tak to mogło poskutkować, hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, nikt nie zna przyczyny poronien. Moze faktycznie się przeforsowała. Nie wiem. Jaka by nie byla przyczyna to strata ciązy dla każdej kobiety jest traumą. Pamietam jak tu na forum był taki okres -same poronienia. \Byłam przerazona tą ilością choć sama w ciązy nie byłam. Ale zła passa jak widac minęła bo co miesiąc zachodzą po dwie forumowiczki. No wlasnie, Katiaa -kiedy testujesz? Męczyłaś chłopa caly weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobiłam test owulacyjny, ale póki co nic.... jeszcze do tego to nadciśnienie. Będę musiała brać leki przez dwa tygodnie - a potem lekarz zadecyduje co dalej. Boje się, że to będzie miało wpływ na brak dwóch kresek na teście ciążowym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
witajcie dziewczyny wlasnie wrocilam z mezem znad morza bylo super mam nadzieje ze bedzie mila niespodzianka bo okresu narazie brak bedac tam ogladalam ciekawy program ciaza z zaskoczenia o kobietach ktore nie wiedzialy ze sa w ciazy bo nie mialy zadnych objawow no i co miesiac mialy okres tak im sie wydawalo trwal 2-3 dni tez taki mialam ostatnio wiec zaczynam myslec lekarz wypowiadajacy sie w tym programie powiedzial ze takie plamienia wygladajace jak okres sie w ciazy zdarzaja nawet do konca i nie ma to jak widzialam wplywu na ciaze bo dzieci rodzily sie zdrowe choc w zaskakujacych oklicznosciach bo kobiety nie wiedzialy ze sa w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Betina :) cieszę się, że wypoczynek udany :) trzymam teraz kciuki, żeby ostatnie staranka również były tak samo udane, jak pobyt nad morzem :) ostatnio zrobiłyśmy na forum akcję "porządek i aktualizacja tabelki", więc dołącz do nas i zaktualizuj swoją pozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora nie wiem kiedy jesli nie dostane @ w terminie to zrobie test. Co do przytulanek w weekend to byly w piatek i niedz. Wiec czy cos sie udalo nie wiem i nie chce myslec. :D Oczywiscie skonczyly sie dni plodne to i zapal na seks rowniez ech. Moj pojechal na caly dzien do tesciow wiec mam chate wolna. Co ja bede robic wysprzatalam wczoraj dzis tylko lazienka pozostala do umycia i lenistwo na calego. Na obiad planuje dzis watrobke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina, dziewczyny ostatnio też pisały o tym programie. Kiedyś oglądałam. A co do tych krwawień w trakcie ciąży to można pomylic je z @ pod warunkiem że ma się skąpe i łagodne miesiączki. Bo np ja w pierwszym dniu @ wyje z bólu i boje się poruszyć bo grozi przeciekiem :P Katiaa, trzymam kciuki!! :) Nie piszcie już o wątróbce bo miałam ją w zeszłym tygodniu a poza tym mam teraz lekki wstret do mięs a na hasło wątróbka mnie wstrząsa. ble! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna_tatry, no nieciekawie masz. Może to przez te ciągłe zmiany pogody. Kawkę to lepiej odstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betina ja ten program ciaza z zaskoczenia ogladam codziennie o 21 na TLC bardzo go lubie chociaz tez mnie dziwi jak mozna ruchow nie czuc. MAm ochote na gzik z ziemniaczkami :P Mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna tatry wspolczuje nadcisnienia. Dziewczyny w jakich ilosciach bierzecie Mg plus B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
czytalam ze gdy dziecko jest male i jakos sie inaczej ulozy to mozna nie czuc ruchow wiec moze dlatego ich nie czuly albo pomylily je z niestrawnoscia zoladka bo jelita tez tak daja znac gdy boli brzuch jakby sie cos tam ruszalo mnie tylko zdziwilo w tym programie ze kazda kobieta mowila iz miala okres co miesiac w terminie wiec nie mogly przypuszczac ze cos jest nie tak do tego lekarze wypowiadali sie ze mozna krwawic cala ciaze i nie ma to wplywu na jej przebieg no i ze kobieta powinna zwrocic uwage na to jak dlugi i z jakim natezeniem jest ten niby okres bo jesli jest skapy i trwa 2-3 dni to powinno dac do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina, niby tak, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że niektóre kobiety mają takie normalne okresy. U mnie @ nigdy nie trwa dłużej niż 3 dni (i to rzadko, zwykle jest to 2 dni), a później tylko delikatne plamienie. Przez całą @ zużywam tylko 3-4 podpaski, bo od 3 dnia już chodzę we wkładkach, a czasami i 2 dnia już też... A jak pytałam gina o te skąpe @, to powiedział, że taka moja uroda i nie jest to nic niepokojącego, bo niektóre kobiety po prostu tak mają :) mówił, że można by było podejrzewać, że coś jest nie tak jakby to się nagle zmieniło, że np wcześniej miałam obfite, a później nagle skąpe, a że u mnie od dawna tak jest, to nie ma się czym niepokoić :) ale i tak dla mnie jest ciężko to pojąć, że nie wie się przez 9 miesięcy, że nosi się pod sercem Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia to ja tez mam takie krotkie @ gora 4 dni w tym 1 dzien bardziej obfite krwawienie a reszte juz plamienia i lece tylko na wkladkach potem. Odkąd pamietam zawsze takie mialam. Ale dzis upal ufff... Normalnie nie chce sie wyjsc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
teraz to najlepiej duzo pic i sie chlodzic taka goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie moge uwierzyć w te ciąze z zaskoczenia U mnie @ był prawdziwą powodzią, wątpliwe bym mogła go pomylić z palmieniem Każde plamienie w ciązy może być niebezpieczne Programy jak w stylu "Moje super słodkie urodziny" albo "co na to Tato" :) :) :) Też lubię oglądać wtedy wiem że są ludzie głupsi ode mnie. U nas taka jedna nastolatka cała ciąże tak przechodziła i jak sie poród zaczął to jej matka wezwała karetkę do ataku nerek Zajeżdza do szpitala córki na dziecięcym nie mam pielęgniarka do niej przychodzi i mówi zaraz pani lekarz wszystko wytłumaczy Ta w starchu i nerwach, a lekarz do niej córka na porodówce.... Wpadła smarkula i zwyczajnie bała sie matce powiedzieć,a że tłustawa była to jej się ukryć udało Przeraża mnie to, bo my chodzimy jak z jajakami i cały czas sie boimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×