Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość ****MILENA****
Wanda nie będę opowiadać o tym ,bo nie chce nikogo straszyć,ale DZIEWCZYNY uważajcie na siebie i nawet za dużo nie spacerujcie kiedy czujecie się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już udało Ci się nastraszyć :)ale to już wina mojego podejścia do ciązy jestem wdzięczna za to co napisałaś, bo dzięki temu inaczej patrzę na to co pisałaś wcześniej Wiem teraz dlaczego bardziej rozumiesz Kalę Co tu dzisiaj taka pustaka??? Asia montuje firane Zora leczy krzyże:) Lovekrove?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, żeście tak nabazgrały że nie wiem komu odp najpierw :( KALA, ja się modliłam do Św Rity i gdy byłam z mężem na wycieczce, odwiedziliśmy miejsce ze świętym zródełkiem. Zmoczyłam wtedy dłoń i przetarłam szyję (tarczyca) i brzuch. Lovekrove, bóle głowy to ciążowy urok. Radzą żeby położyć się w ciemnym pokoju na minimum 15min i stosować techniki relaksacyjne codziennie. Milena, ja mam kilkanaście torbieli (pcos) i dlatego szukałam info o tym. Dowiedziałam się że gdy ma się torbiel to należy uważać żeby ta nie pękła a tak poza tym to każda torbiel podtrzymuje ciąże!!! To tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wściekła!!! :/ Endo ,,przyjął '' mnie na korytarzu!! Przy wszystkich musiałam gadać po co przyszłam, czego chce i o ciąży i w ogóle. A na koniec powiedział że mnie nie przyjmnie bo nie widzi potrzeby!!!! Kurwa mać!! Powiedział że mam isc do rodzinnego po skierowanie na tsh i jak badanie wyjdzie zle to wtedy, uwaga: ZADZWONIĆ I UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ!! Mało tego, tsh mam badać co 3 miesiące!! Chyba z chuja spadł. Będę badała co miesiąc. Ale teraz nie bede wiedziała czy moge rodzić normalnie, czy moja tarczyca to wytrzyma i czy mam wystarczającą ilość swoich hormonów by urodzić zdrowe dziecko :( M powiedział że by gnoja zabił gdyby pojechał ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, co do info o clo. Moje jajniki się po nim pomniejszyły! Przedtem były o połowe za duże a potem gin ich znalezc nie mógł na usg :D Także jednym szkodzi, drugim pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zora jednym pomaga, najczęsciej tym, którzy tak jak Ty mieli szczęscie mieć monitoring i pregnyl na pęknięcie pęcherzyków Chodziło mi głownie o toże lekarze zapisują leki bez monitoringu, a jak się okazuje ryzyko jest spore Taj jak endokrynolog zero odpowiedzialności i jak tu ufać służbie zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w tym Szpitalu jest trzech endo i każdy przyjmuje w tym szamym gabinecie i się znają. Jedna babka przyjmuje prywatnie ale teraz musimy z M liczyć sie z kasą a poza tym byłam u niej przed leczeniem niepłodności i jej zdaniem jestem/byłam zdrowa i miałam poczytać o naprotechnologii czy jakoś tak. Spławiła mnie. Pójde na dniach do rodzinnego -starszy, fajny pan, potrafi doradzić. I zapytam co robia ,,jego'' ciężarne z chorą tarczycą. Wiem jedno że gin mnie ochrzani. Dał mi nawet nr tel do jego znajomej endo która bierze mało za wizyty ale ona przyjmuje w Gnieznie a to kawał drogi bo około 60km!!! Oszalał chyba. Jeszcze z tych nerwów cały dzien mnie kłuje w mostku. Jak wysiadałam z autobusu to co chwile musiałam przystawać bo ból był silny. Teraz leżę a serce mi wali jakbym przed chwilą biegła. Przy okazji zrobię sobie ekg - to pewnie na tle nerwowym ale warto sie przebadać. Wandzia, podrzuc mi meliske bo mi się skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Mi melisa absolutnie nie smakuje, próbowałam wczoarj ble Dziś M kupił mi jakąs z Biedronki z pomarańczą, jeszcze gorsza Do pokrzywy się zmuszam wystarczy :) Mam ogólnie nerwa o wszystko bo jak czytam to forum i widze co robią lekarze to mnie cholera bierze Jedna osoba, jedna choroba, pięciu lekarzy i pięć diagnoz no może trzy bo statystycZnie dwóch uzna z lenistwa, że osoba jest zdrowa Moja siostra ma cięzko chore dziecko i wszędzie wszędzie musi płacić, bo czas oczekiwania na wizytę np. do neurologa to pół roku- a takie dzieci muszą być pod stała opieką, nie wspominając o rehabiltacji, która się "niby" należy a jak pójde rodzić to będę umierała ze starchu, bo może półożnej też nie bedzie się chciało lekarza obudzić, albo zrobi to za późno w zależności od nastroju nakrzyczy na mnie, albo zupełnie oleje Ja bym im reforme zrobiła! Niedawno o służbe zdrowia pokłociłam się z teściową Mówię, że in-vitro powinno być refundowane, a ona że to fanaberia bo bez dziecka można zyć No nie wytrzymałam i jej powiedziała, że ona bez protezy co jej NFZ zfundował też może żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kubek mleka i do wyra, bo sama trzy razy czytam co napisałam Zora w mostku kuje z nerwów, choc mnie częsciej w brzuchu jak kolka, albo się zapowietrzam Moje hormony oszalały, urodze wariata:) do wypisu ze szpitala dostaniemy gratis weekend w poradni zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Justysia88 a olej lniany pijesz przez cały cykl nawet w trakcie owulacji?olej lniany taki zwykły z marketu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ciążówki czy szczepicie się przeciwko grypie? Muszę zadzwonić do swojego gina - a co na to wasi ginowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Lovekrove-na nic sie nie szczepiłam, a nigdy na grypę ...firanek wczoraj tez nie wieszałam, chyba mąż by mnie zabił ,a mama by mu pomogla :) zreszta remont przed nami i karnisza nie mamy, ale podsunęlyscie mi pomysł, zeby nitką zrobic zakładki (bo nie chce mi sie wszywac tasmy, a tak to dzien mi zleci w łózku) a jak bedzie juz karnisz, to kazac połóweczce zaczepic:) myslałam,ze zanim , by przykręcił kija do uchwytu , to bym najpierw zaczepiła firane, a on to wszystko nałożył i zakrecił wczoraj byłam u diabetologa, wszystko ok. nie odzywałam sie , bo moj dorwał sie do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
witam dziewczynki, dzieje się tutaj, dzieje. Milena, szczerze współczuję przeżyć. Ileż tych poronień i problemów z ciążą na każdym etapie. Czy jest jakiś powód odlepienia łożyska? Za dużo ruchu? Bo ja akurat czuję się super i sporo się ruszam. Zora, TSH nie musisz badać co miesiąc. Każdy endo mówi, że TSH skacze i bardziej miarodajne jest FT4. (musi być 60-80% do górnej normy). SPrawdź teź przeciwciała, bo to w ciąży może się zmienić. I napisz jakie masz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
tu znalazłam jeszcze info: Przyczyny odklejania się łożyska Częściowe lub całkowite odklejenie się łożyska od ściany macicy może nastąpić, gdy: doznasz urazu brzucha, nagle podskoczy ci lub gwałtownie spadnie ciśnienie tętnicze krwi, cierpisz na nadciśnienie, jesteś w ciąży mnogiej, rodziłaś już kilka razy, palisz papierosy, masz niedobór kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w łaśnie chciałam Zorze napoisać, że przeczytałam, że przy chorej tarczycy należy badać TSH raz na 4 tyg lub jeśli wyniki z dwóch ostatnich miesięcy mieszczą się w normie co 6 (zaczytałam w gazetce ciązowej) Przy czym norma wynosi do2,5 w pierwszym trymestrze i do 3 w drugim i trzecim Zaznaczam, że tylko przeczytałam i naprawdę wcale się na tym nie znam Zwyczajnie czytając przypomniało mi się o Tobie Zora :) Na studiach miałam koleżankę z rakiem tarczycy Gdy zaszła w ciąże miała już oba płaty wycięte- powiedzieli jej, że dzieci miec już raczej nie bedzie a tu niespodzianka -wiem, że w związku z tym przyjmowała znacznie zwiększoną dawke leku ale dziecko urodziło się w terminie całe i zdrowe a ona cała ciąze studiowała i czuła się swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaa to super, że się swietnie czujesz Pewnie też w związku z tym kwitnąco wyglądasz Nie wiem czy przegapiłam, ale wiesz już Kogo nosisz pod serduszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie mogę się zmieścić w jednej wypowiedzi Nigdy nie szczepiłam się na grypę, bo rzadko się przeziębiam chociaż jak widać w ciązy organizm jest inny. Tyle, że skoro siedzę w domu i nie pracuję to kontakt z ludzmi, którzy potencjalnie mogliby mnie zarazić jest sporadyczny. Asiu dobrze, że nie rozwieszasz firan, ja nawet nie będąc w ciązy starłam się tego unikać, bo mi to kiepska szło, a to mi się drabinka chwiała a to za nisko, a to krzywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, wiem,ze nieczesto odbierasz poczte-wysle Ci cos zaraz, bo widzę,że tu jesteś, a tam Cię nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tylko moje dziecko nie chce się ujawnić :) W październiku chce iść na 3 lub 4d to już nie będzie miał wyjścia Mama wczoraj kupiła mi śliczny komplecik Ona mnie słucha jak M Asi Bo kiedyś mówiłam że podobają mi się takie wełniane jak ja nosiłam jako dziecko Bielutki mięciutki tylko kamizelka ma bało granatowe guziki, mama powiedziała, że czuję, że będzie pasował, a w razie czego można przeszyć inne Taaa-szyć też nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny, a właściwie same przyszłe Mamusie dziś z rana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
U mnie dziś 9 dpo i oczywiście miałam sie nie nakręcać ale jak to ku.....wa zrobić???!!!!! Wymyślam sobie przeróżne zajęcia ale i tak myślę o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Co do szczepień p/grypie.....przypomina mi się moja ciotka, co roku się szczepiła na grypę (mieli obowiązkowe szczepienie w pracy) i co roku chorowała, przechodziła te grypy strasznie. W Polsce chyba trend jest przeciwko szczepieniom, choć zdania są podzielone.....ja sama też się nigdy nie szczepiłam a nie pamiętam kiedy miałam grypę ostatnio. Ważne, żeby się dobrze odżywiać i dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Zorka, bardzo mi przykro ze przyjął Cię ten burak na korytarzu, chyba bym w nerwach poszła stamtąd, no weź tu kobieto przy wszystkich mów po co jesteś, wstyd i hańba z tymi lekarzami. A co do łożyska, to niestety dodkleja się, więc musimy wszystkie uważać, nie powinniśmy " skakać po szafkach" i wykonywać gwałtownyc ruchów z rękoma w górze, moja znajoma chciała zamknąć górne okienko w pomieszczeniu i pchnęła je , łożysko odkleiło się:(:( wogóle nie przemęczajmy się, sprzątanie nie zając......... Mi ostatnio na usg pokazywał granice łożyska i sprawdzał czy się nie odkleja czasem, za 8 dni kolejna wizyta, nie mogę się doczekać, ciągle mnie boli w lewym boku, już sama niewiem co to jest;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hanciu zajmij się czyms, nie myśl o tym , bo może bez zdawania sobie z tego sprawy zaszłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos grypy: ja byłam szczepiona co roku w pracy obowiązkowo i rzadko chorowałam. Rok temu byłam w ciąży i się nie zaszczepiłam i chorowałam (już po poronieniu). Gdybym miała siedziec cały czas w domu to pewnie bym olała, ale może być tak, ze będe musiała isć do pracy na 3 miechy (Zus nie uwzglednil ostatniej podwyżki i mam o 500 zł mniej - wczoraj się kapnęłam :() a będę miała kontakt z dziećmi i dorosłymi i wieloma bakteriami :))). Więc nie wiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Wanda, no faktycznie, ma być dziewczynka, tylko coś za ładnie wyglądam. Mówią, że ani na twarzy nie widać, ani nigdzie poza brzuchem. Więc może się siusiak jeszcze nagle pojawi. Lovekrowe, już chyba nie Natalka, bo oklepane, M chce Karmen :0) ale to by była polewa na całą wieś, (bo na takiej tępej wsi mieszkam). Następna opcja natenczas to Kalina :-) Z tą szczepionką, ja bym się wstrzymała. Sporo jest kontrowersji, już nie wspominając o ich zawartości rtęci. Ale ja chyba w życiu nie chorowałam na grypę, więc najlepiej spytać paru lekarzy. Qurcze Milena nastraszyłaś z tym łożyskiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najlepiej pytać gina:) Zusy...mam wrażenie, że oni istnijeją sami dla siebie, nie dla człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×