Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość ****MILENA****
Asia1893 Super!!!:) Tatuś już głowę stracił dla swojego Skarba małego a co to będzie później:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później będzie miał ból głowy, bo będzie miał co najminiej dwie kobiety w domu, ktore beda przed/po/w trakcie okresu :) Wanda, tez pije pokrzywę, ze względu na żelazo, bo nie jem witamin-piję ją szybko i jak mama łaskawie mi ją zaparzy-raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****MILENA****
Asia1893 To Będziecie musieli się postarać w późniejszym czasie o synka żeby było po równo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - raz dziennie Milena - jak wszystko dobrze się skończy to już planuję córeczkę :)) Nie kłóćcie się laski - zapomnijcie o tym co zostało napisane - każda pewnie ma zle doświadczenia nie ma co się nimi licytować. Asia - mój już był na usg i kopniaczki - (małe jeszcze) też czuje - i tak jest lepiej niż 2 miesiące temu. Zawsze jak mówię, ze mały zaczyna kopać to kładzie rękę i wsłuchuje się, czasami rozmawia z nim :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****MILENA****
Lovekrove Hihi to Mikołajek prawda?Będzie na pewno zadowolony:) A na kiedy masz termin??? Ja nie mam zamiaru się kłócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, moj przebłyski mial dopiero po 24, wiec i tak pozniej niz Twój...wiec mozesz byc dumna ze swojego Męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cały, jak się na niego rzuciła Boże jakby mu się coś stało- taka byłam zła ale jak go zobaczyłam to jakoś tak wiem, że mamy w życiu szczęście Milena skoro nie masz zmiaru się kłocic to się zwyczajnie powstrzymaj od komentowania moich wypowiedzi Każdego słowa wręcz Bo nie mogę tu normalnie wchodzić czytając Twoje wypowiedzi i ich zmilczeć Ale rzeczywiście nie ma sensu się licytowąc na przeżycia, każdą los doświadczył Chciałabym żebyś zrozumiała, że mój a właściwie Nasz starch nie jest wymyślaniem I podkreślam zrozumiała nie doświadczyła, choc pewnie w wyniku długich starń starchu nie da się uniknąć Z ciążą nie tylko o szczęscie chodzi, też człowiek trochę przeszedł zanim się udało i nie moge oprzeć się wrażeniu, że mam się czuć winna, że mi się udało Napisz ile się starsz, jak ewentualnie się leczysz i wtedy można sensownie rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w swoich wypowiedziach unikaj wykluczania, bo nie jest to przyjemne "PISZE DO RESZTY DZIEWCZYN" Badz konsekwentna, nie będe pisać bo i po co?- i dalej piszesz (do tego uznajesz, że nie opuścisz tego forum przez moją osobę) a późńiej dziwisz mi się, że Ci odpowiadam?? A Mikołajek, i Skarbek ASI też są dziećmi o które rodzice się boją raptem przestało Ci to przeszkadzać? Cholera nie mogę tu wchodzić, bo mnie nosi i proszę mi sie nie dziwić Przykro mi się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze kochane ze sie juz rokreciło dzis, a myslałam ze dzis taki smetny ten dzień ze sie nikomu nie chce zaglądnąć..........odebrałam wyniki ...teraz mam problem z ich odczytaniem...ale chyba nie sa złe....pani w labolatorium stwierdziła ze najczestszy powod ze nie ma dzidziusia....to ze sie go bardzo chce....co wy niestety potwierdzacie....... a to moje wyniki: FSH -6,24 LH--3,30 Estradiol -49,97 PRolaktyna bez obciązenia-16,27 testosteron-0,86( na pogranicy prawie i glukoza -66,42 a teraz troszke poczytam o interpretacji .....buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciatko32 bo to najczęstszy powód, ktoś mądzrze tutaj napisał, że jak dzicko zamieszka w głowie kobiety to już nigdzie indziej nie może :) Tylko nkt moądrze mówiący nie daję recepty na to jak przestać myśleć ile jest znanych przypadków porzucenia leczenia i zajścia Wiele... Tyle, że masz badania w ręku szkoda, byłoby nie pobiec z nimi do jakiegoś dobrego specjalisty Często jest także wyniki mieszczą się w normie, ale interpretacja uwzgledniająca wszystkie parametry może naprowadzić lekarz na problem Co prawda na wynikach to ja się wcale nie znam:):):) więc pisz co tam wyszukałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, no wiesz?! Toć ja dzis już pisałam. Przegapilaś? \Oj Ty roztargniona kobieto ;) Milena, wiesiek 3xdziennie może być. Też go tak kiedys bralam. Wanda, wiem wiem ale taki bajzel mi sie zrobił przez ten tydzień że sama w szoku byłam. Myślałam dzisaij o Tobie i w ogóle ostatbio ale zawsze zapominałam napisać; dziwilaś sie kiedys tym że kobiety z programu ,,ciąża z zaskoczenia'' nie wiedziały lub nie czuły objawów ciązy. Otóż ja gdyby nie test i zatrzymanie miesiączki tez bym sie nie kapnęła!! Tak, tak. Bo nie mam żadnych objawów. Z poczatku piersi pobolewały ale tez róznie z tym było. Czasami mnie zemdliło ale przed ciąża tez się przeciez zdarza że coś zaszkodzi lub źle coś pogryziesz.. Także ja wierze że kobieta może nie wiedziec o ciąży. Fakt że to dziwne że nie czuły ruchów dziecka (moje jeszcze nie kopie ;) ) ale tak poza tym to wszystko wydaje sie być wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wandzia, kochanie -po meliske marsz ;) Nie byłas taka nerwowa więc to na pewno ciążowe hormony szaleją w Tobie lub razem z Tobą :P Przytulam Cię, tylko mnie nie bij!! Asia, firanke mężuś kupił? No no :) Mój nie jest tak pomyslowy ani chetny na takie zakupy. Takie rzeczy to niestety tylko ja kupuje. Ale sie pochwale że mój M dzis się z Okruszkiem przywitał i ucałował mnie w brzusia :) Wczesniej tego nie robił. A majlepsze jest to że od wczoraj musze mu wciąż cycki pokazywać bo jest wielce zdziwiony że tak urosły. Niby się zaokragliły ale stary stanik nadal na mnie pasuje więc nie wiem o co kaman :P Na pewno mam mega duże brodawki więc moze one daja optycznie wiekszy rozmiar. |Szkoda że po porodzie wróca do normy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem nerwus, ale ten wypadek dzisiaj też swoje zrobił i jak czytałam o tej szyjce to akurat zajrzałam na forum i przeczytałam, że wymyslamy no i tak poszło, a i płaczek tez jestem tylko coś obejrze o dzieciach w telewzji i wyję jak mama coś opowie to wyję jak śnię, że urodziłam i mi nie chcą dziecka pokazać i wyję Zora, ale nie masz miesiączki i robiłaś test po drugie rośnie brzuch, dzidzia się rusza nie mogę uwierzyć, bo cały czas mam w pamięci tę smarkulę z naszego miasta z atakiem nerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Zorka - rzeczywiście dzisiaj coś nie tak z głową.....Fajnie, ze Twój M zaczyna czuć bluesa - a z piersiami to pamiętaj - pomarańcze w skarpetkach..... - czego Tobie oczywiście nie życzę.... Wandzia - zrelaksuj się i wsłuchaj w ruchy dzidzi - ro Cię zrelaksuje i poprawi humor - niech się mała/mały objawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciatko32, widzę, że jedziemy na jednym wózku jeśli chodzi o wyniki gdyż również wyszedł Ci niski stosunek LH:FSH, co może wskazywać na niewydolność ciałka żółtego. Radzę Ci sprawdzić 7 dni po owulacji progesteron i prolaktynę po obciążeniu, ja mam właśnie taki zamiar, z tego co czytałam to podwyższone stężenie PRL obniża poziom gonadotropin (a zwłaszcza LH, gdyby było większe to nasze LH:FSH wyszłoby lepiej), zaburza mechanizm owulacji i prowadzi do niewydolności fazy lutealnej. Pozdrowionka i kolorowych snów dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, tez mnie zaskoczył, ale mówił,ze sie starał mnie słuchac i kupic to co chcę...bo potrafie dostac prezent i krecic nosem , taka mendka ze mnie:) no bo w niedziele dostalam tylko badylka(kwiatka na rocznice), a to wg niego za mało :) mi w sumie tez piersi urosły o rozmiar,ale nowy rozmiar kupiłam dopiero jakies 3 tyg temu, jak zacznie Cię uwierac (irytujace uczucie ciasnego stanika pod biustem, ktory w rzeczywistosci jest ok), kup sobie przełączkę (dodatkowe 5cm haftek), bo nowy (sztywny, nienoszony) nie musi zagwarantowac Ci komfortu....taaaa a facet sie slini jak bernardyn na sam ich widok i oczywiscie musi dotknac, bo nie uwierzy,ze one sa wieksze i ciezsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda , w takich chwilach własnie człowiek dostrzega i wie, ze" mamy w życiu szczęście"....:) macie siebie, kochacie się i szanujecie, Kruszyna zdrowo rosnie, zdrowi jestescie, macie bliskich wokół siebie...a samochód i pieniadze-rzecz nabyta....ich brak spowoduje smutek,ale jeszcze nie rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry śpioszki !! no własnie doczytałam ze LH mam troszke za niski, nie moge w tym miesiacu robic progesteronu i prolaktyny po obciązeniu , bo od dzis zaczynam 5 dni z cLo a póxniej luteina ...wiec wyniki nie byłyby wiarygodne...to juz bedzie 2 cykl z clo ...ale w przyszłym miesiacu odstawiam wszytsko ....najwyzej castagnus wróci do łask i tyle tylko ....zapomniałam dopisać ze wyniki sa z 4 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove...wstaje rano,jem sniadanie, przelece przez internet i ide dalej spac :) gardło mnie boli :/ dobra, spadam sie umyc i do roboty, musze kilka spraw załatwic, a najwazniejsza to rzucic okiem na ekipe remontowa, która bedzie dzis buszowac w kotlowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka mam identycznie gdyby nie test to nie wiedzialabym ze w ciazy. Na mdlosci nawet nie zwracalabym uwagi, przeciez nic mi nie bylo. Teraz od czasu do czasu czuje bole brzucha, ale pewnie sie rozciaga hmm. Ide dzis na przymiarke sukni :-). Mam nadzieje, ze bede wygladala jak krolewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny chyba ogłoszę strajk, plamienia jednak pojawiły się mimo brania bromka i duphastonu. Najgorsze jest to , że pojawiły się jeszcze wcześniej niż zwykle bo już wczoraj w 18 dc (zwykle pojawiały się koła 21-22dc). Efekt był taki, że przeryczałam wczorajszy wieczór. Do tego boli mnie brzuch jak na @ i dokucza lewy jajnik. Jedyny pozytywem jest fakt, iż po bromku na razie nie bolą mnie piersi, a wcześniej potrafiły dokuczać już od 14 dc. Zaczynam się zastanawiać co ze mną jest jeszcze nie tak oprócz tej piekielnej prolaktyny. Czy jestem jakimś beznadziejnym przypadkiem czy co??? Biorę leki, łykam Magnez z B6 i kwas foliowy, czy to za mało??? Liczyłam po cichu, że jednak już w pierwszym miesiącu brania leków zdarzy się cud. Jednak mój organizm ma chyba jednak inne plany i zamiera bić kolejne rekordy długości plamień (ostatnio trwały 10 dni - masakra). Jestem podłamana na MAXA i muszę się komuś wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! netta2, te plamienia mogą być od duphastonu (przeczytaj ulotkę, jest tam napisane że często w pierwszych miesiącach brania leku mogą występować krwawienia i plamienia), ja też przy duphastonie miałam plamienia już od 7 dnia po owulacji (aż do @). Tak więc głowa do góry! :) Dziewczyny, czy przyjmowanie duphastonu wpływa na wynik progesteronu w czasie badania krwi? Gdzieś wyczytałam, że nie (i że nie podnosi on temperatury ciała) ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dzisiaj piękna pogoda jest za oknem, będę sobie spacer urządzać:) Wanda ja hemoglobinę mam w porządku. Na szczęsćie, tylko bardzo włosy mi teraz wychodzą i nic na to poradzić nie mogę. Kiedy masz to wesele? Zabrakło sledzi i zadowoliłam się kanapką z dżemem wiśniowym, śśledzie zrobię po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia masz rację pilnuj ekipy, nadzór nad pracami im się przyda, ja też doglądałam zawsze pracujących panów, co by się nie wydawało, że samowola nastąpi jak nie ma M w domu. Aguśka jak fajnie mierzyć suknię, ja moją zaszalałam i kupiłam przez allegro i nawet nie musiałam jej poprawiać leżała super, a jaką masz krótką czy długą? Ja miałam kótką. Netta głowa do góry i wysyłam Ci trochę fluidów pozytywnego myślenia:) Araguaia wiem, że luteina podnosi temperaturę, bo tak pisało w ulotce a z dupastonem nie mam pojęcia, może zajrzyj jeszcze raz do ulotki. Justysia, Hanka gdzie się podziewacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, no właśnie wiem, że luteina podnosi temperaturę gdyż to naturalny progesteron, duphaston to podobno sztuczny progesteron i gdzieś mi się obiło o uszy, że nie jest wykrywany przy badaniu krwi i nie podnosi temperatury (można więc nadal bawić się w wykresy :)). Przejrzałam teraz na szybko (więc mogłam coś przeoczyć) ulotkę i nic nie znalazłam. Tak mi się przypomniało a propos sukni ślubnych, ja swoją zamówiłam na Allegro i mimo iż babka miała same pozytywne komentarze to tuż przed ślubem napisała mi, że nie zdąży. 3 dni przed ślubem w panice i niemal ze łzami w oczach pobiegłam do jakiegoś salonu sukien z wyprzedażą, przymierzyłam pierwszą zaproponowana mi suknię i była idealna :) ...a obrączki odbierałam dzień przed ślubem hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia duphaston nie wpływa na wynik badania progesteronu. Tak samo na prolaktynę. Podobno testy laboratoryjne go nie wykrywają. Dziewczyny dzięki za słowa wsparcia i otuchy. Ciężko jest jednak myśleć pozytywnie jeśli te piekielne plamienia mam już ponad 1,5 roku średnio 7 dni przed @. Zresztą czego ja już nie cudowałam, żeby się ich pozbyć. Miałam nadzieję, że bromek z duphastonem w końcu pozwolą mi się ich pozbyć. Wcześniej jak brałam sam duphastion, to również mi się wydłużały, myślałam jednak, że bromek to zniweluje. Stalo się jednak inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rany dziewczyny ktore pily lub pija olej lniany jak wy to mozecie przelknac? Ja od wczoraj pije i nie dam rady wiecej chyba go pic mam odruch wymiotny po nim jak go wezme do ust. Blee Witaj MIlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×