Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

tez tak mam ...ale teraz to mi szczeka opadła...dwa bezrekawniki i koniec cieplejszych rzeczy...chyba ,że w szafie u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bieda z ciuchami Jade jutro na wieczór panieński i obowiązują stroje z lat 20 Przymierzam swoją sukienkę bombkę satynową ze wstawkami z karonki i piórkami, która mogłaby uchodzić za taką z lat 20 Mam w niej świetne zdjęcia z koronkową przepaską i fajką w lufce-byłam tak na wieczorku 2 lata temu Najpierw rozczarowanie- nie ide na wieczór bo nawet nie zdąrze nic kupić, później przypominam sobie o sukience no bo bombka to powinnam się zmieścić No i szukam szukam (wszystkie lumpy mam na podłodze) znajduję :) przymierzam i słyszę trzask :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dosłownie kilka rzeczy które lubię. Ostatnio robiłam porządki i 3 wymichrane koszulki musiałam wyrzucić z wielkim bólem, zrobiłam to a M się ze mnie śmiał, że tak przywiązałam się do rzeczy. Żegnałam się z nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto reanimuje mnie?? bedą musiały sie zadowolić tym że owinę sobie głowę kawałkiem koronki przymocuje pi órko i odzieję się w mój ulubiony namiot o wierzchnich okryciach nawet nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Wanda Ty glupku maly :-D. Naloz cos w czym bedziesz czuc sie luzno. Asiu :-) mam nadzieje,ze wiesz o co kama hihi. Gosiu moja najmilsza nie wiem kiedy ten dzien wazny byl, ale jak dziewczyny skladaja Ci zyczonka to i ja zloze pewnie jak zwykle gdzies nie doczytalam, ze juz sie zestarzalas w dobrym tego slowa znaczeniu :-). Życzę Ci Wszystkiego Naj Naj spelnienia najskrytszych marzeń i żebyś zawsze była usmiechnieta i ucałuj dzidzie od cioci nie wiem jak to zrobisz :-p. Aj a u mnie coraz to blizej ajć ;-). Cieszyc sie czy plakac,zeby wszystko bylo ok. ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka dziękuję:) Cieszyć się jak najbardziej, dlaczego masz miec lepiej od nas zamężnych:P A tak naprawdę to bycie mężatką to fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ta wtedy mozna powiedziec "Kochanie, jestes swiadom praw i obowiązkow? to idz do kuchni i zrob mi herbate" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy kupowalyscie welon w salonie slubnym>?? Jaki jest koszt?? Aj tam ja nie narzekam byciem narzeczoną :-). Sa plusy i minusy wszystkiego juz niedlugo nie rozloze sie na cale swoje lozeczko a ja uwielbiam. Hehe najlepiej jak moj zaczal mowic, zebym tak sie nie rozkladala a ja do niego, ze w koncu juz nie jestem taka malutka :-) Jak myslicie czy takie cos bedzie ladne do wpiecia we wlosy?? Chodzi mi o to, zebym pozniej mogla to wykorzystac na inne upiecia a nie tylko placic na ten jeden wieczor, noc. http://moda.allegro.pl/mariann-stroik-slubny-s-156-i1824870643.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dokladnie Asiu ja juz mu gderam, ze uwazaj bo niedlugo skonczy sie, ze ja bede latac Ci herbatke czy kanapeczki robic :-) na razie jest gosciem to niech mu bedzie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Aguska, no śliczne to to do włosów :):) Tylko gdzie Ty później w tym chcesz pójść??? Chyba jedynie na ....no właśnie ...nie wiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, jestem no ale cały dzien miałam pełen roboty. Jutro odmrażam lodówkę bo czuć jakby coś w niej zdechło :P aguska, ja welonu nie miałam bo pod tym względem jestem staroświecka i myślę że welon powinny nosić tylko panienki. Wiesz co mam na myśli ;) I dlatego też suknie miałam złotą :) Tylko nie pomyśl że Cię umoralniam! To jest tylko moje zdanie i ja według niego robiłam. ładna ta ozdóbka z allegro ale nie lepiej będzie coś w złotym kolorze. Zwróc uwagę jakie będziesz miała dodatki; kolczyki, łańcuszek czy coś no i pamiętaj że na koniec przyjdzie obrączka :) Ja miałam delikatny łańcuszek z wisiorkiem perłą w komplecie z kolczykami - M zamówił mi z Avonu i wcale tandetnie nie wyglądało. Pasowały jak ulał :) Włosy mam długie więc fryzjerka zrobiła mi zajefajne loki, do tego włosy kolor; ciemna czekolada + blond pasemka. Sukni ani makijażu nikt tak nie chwalił jak mojej fryzury. Była bajeczna. Buty zamówiłam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi panna mloda bez welenu to wyglada jak nie panna mloda :-). To ile Ty masz lat, ze uwazasz sie za staruche ;-p?? Prawie wszystko mam tylko zastanawiam sie nad ta ozdoba i welon. Kupilam wczoraj komplet bizuterii juz nie chcialam swego prosic choc kiedys mi mowil, ze jak bede potrzebowac to zebym mowila, ale skad mialam wiedziec jaka bedzie pasowacv a tu taka okazja. I wiesz tez kupilam takie kulki delikatne mieniace sie i bede miala wszystko w kolorze srebra mysle, ze zloty nie bedzie pasowac, bo bede miala na sukni kamienie czy jak to tam sie nazywa :-). A jak wlosy mialas upiete?? na bok czy loki puszczone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Marianna, ktoś tu na pewno brał te witaminy ale zabij, nie pamiętam kto......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, Faktycznie, lepiej srebrne dodatki pasują :) Staroświecka nie oznacza że staro się czuje tylko ja mam takie starodawne przekonania/poglądy. To chyba wpływ babci, która bardzo dbała o opinię, bo co ludzie powiedzą ;) Mam 26 lat. Miałam grzywkę na bok a włosy rozpuszczone. Nie miałam przedziałka tylko fryzjerka je fajnie zaczesała u góry i powpinała spinki z cekinami. Nie obrażaj się na mnie czasem. Ja Cię nie krytykuję tylko napisałam o sobie, jaka jestem. A welon to bedziesz miała długi czy ten krótki taki? Zasłonisz twarz czy tylko z tyłu bedzie? Własciwie to nie wiem jak się teraz nosi welon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna, chyba Vilia je brała gdy zaszła. Ale też nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewam sie kazdy ma inne poglady nastawienie gust otp :-). Ehh jednak chyba tamta ozdoba odpada :-/. Mi ladnie na bok hmm nie wiem czemu podaj emaila to Ci wysle jedno zdjecie z wesela jak mialam wlosy upiete na bok z duza lilia. A teraz jakos mi wpadly w oko koki takie gladkie na bok hmmm Mam grzywke na bok a wlosy hmm ciut za ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A welon raczej taki za ramie, zeby nie obciazac fryzury. Widzialam jakas panna sprzedaje za 15zl+przesylka taki ot zwykly ciety przeciez to tylko na raz za to suknie mam ladna to welon mysle ladnie bedzie taki skromniejszy jak kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na innych forach, że wielu kobietom pomógł. Jestem taka zdesperowana. u mnie nadal sucho nic mi nie pomaga. Od dziś biorę olej lniany może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! do rózowo-fioletowych kwiatów. myslałam ,że chodzi o kolorek kwiatka, a pewnie chodzi o włoski :) ja juz dzisiaj śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×