Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gosiu kochana miałam dwa lata temu wesele:) chyba aguśka bedzie miała:) pytam o hemoglobine, bo pijesz buraczki Szukam jakiegokolwiek sposobu na jej podniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - nie wolno się załamywać !!!! Z teogo co pamiętam masz znacznie podniesioną prolaktynę. W Twoim organiźmie jest rewolucja - wszystko przestawiane jest do góry nogami - jak przy każdej rewolucji zdarzają się odstępstwa - myślałaś, że moze to być owulacja ??? - ja jak miałam plamienia to owu miałam od 19 do 22 dc. Bierzesz odpowiednie leki, które zazynją już działać - zauważyłać zmianę w piersiach - to niezaprzeczalny fakt, że prolaktyna spada !!!!! Daj sobie z 3 cykle i bierz leki i troszeczkę wyluzuj ze staraniami - zajście w takim momencie hormonalnej wojny chyba nie będzie dobre dla dzidzi - niski progesteron - wysoka prolaktyna - to zagrożenie poronienia. Zmiany hormonalne nie zachodzą tak szybko. Ile jesz mg + b6 - może jedz więcej. Daj szansę swojemu organizmowi - każdy reaguje na leki inaczej. Trzymam za Ciebie kciuki i wiem, ze idziesz w dobrą stronę !!!!! Araguia -duppek nie podnosi tempki i nie pokazuje się na wynikach - Lutka owczem - masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dziewuszki oglądałyście wczoraj rozmowy w toku, kobietki starały się latami v(jedna nawet 17 lat) o dzidzię....jedna modliła się u Karoliny Kózkówny, druga napisała do Krakowa do sióstr Dominikanek o modlitwę ,a trzecia..hmmm ne pamiętam, chyba usiadła na cudownym kamieniu Matki Boskiej i w końcu im się udało.......trochę mnie to zadziwiło ale może w tym coś było. Ta pierwsza przyniosła synka do studia, ale fajny bobasek, grzeczniutki i wogóle;) Buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove zapewne masz rację, że na efekty leków trzeba będzie poczekać. Mimo wszystko miałam nadzieję, że efekty będą w miarę szybko. Mój M twierdzi, że jestem "mały niecierpliwiec", a ja po prostu chciałabym już nie borykać się z tymi plamieniami, które doprowadzają mnie już do rozpaczy. Kala nie wiesz może gdzie ten kamień ;) bo z chęcią bym na mim sobie posiedziała ;) może to by w końcu pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja po wczorajszym dniu wymiękam...Mały płakał 4 godziny non-stop. Myślałam, że wyskoczę przez okno :( najgorsza ta bezsilność, płakalam razem z nim... Oby ten grzybek szybko minął, bo chyba to go tak męczy. Albo kolki... Wanda, jak już kiedyś pisałam ja piłam herbatkę z pokrzywy (z polecenia lekarza) - jedną dziennie i hemoglobinkę miała wzorową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - kurcze, tego się boję - dzidzia nie powie co jej jest i człowiek nie wiem czy reagować czy tylko tak sobie płacze. Trzymaj się dzielnie - zaraz do Ciebie dołączymy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dołączymy...a Vilia odetchnie z ulgą,ze ma to juz za soba...:) kurcze, długo męczy to ustrojstwo Bartusia rzuciłam okiem na "fachwców"-dwóch po 50, jeden nawet-nawet...a tak to ich brat pilnuje ide nastawic 4 pralke:) mama nosi pranie w misce,a ja rozwieszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam nadzieję, że Was to nie czeka, że wasze brzdące będą spokojnymi okazami zdrowia:) Bartuś co prawda też jest pogodny jak nic go nie męczy. Odpukać - dziś odsypia wczorajsze wojaże ;) i dał mi trochę czasu dla siebie i na domowe porządki :) Asia, jak Wy urodzicie to ja pewnie (mam nadzieję) kolki i inne ustrojstwa będę miała za sobą, ale znając życie coś innego będzie spędzać sen z powiek ;) A Wy jak się czujecie? Lovekrove jak Twoje bóle głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeb mnie boli co drugi dzień - dzisiaj ide odebrać badania na boreliozę - mama nadzieję, ze to nie jest przyczyna tych bólów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! jakoś was doczytałam. Ostatnio rzadko zaglądam i piszę bo nie chcę tyle myśleć o tym wszystkim. Dziś 15 dc, w ogóle w tym cyklu to przytulaliśmy się tylko ze 3 razy. Poza tym po clo prawie wcale nie czuję jajników. Ale spoko, miało być na lajta. Połowa cyklu więc jak nas tylko najdzie ochota to wiadomo :) Ala,szkoda ze odeszłaś z forum. Nie ma co się załamywać. Tobie też się uda! każda ze staraczek w to wierzy i Ty też musisz! Villa, życzę wytrwałości. Wiem, domyślam się że czasem już brakuje sił ale wierzę że za niedługo będzie już ok. Widzę że ciężaróweczki dobrze się czują, staraczki się nie poddają - i tak trzymać. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, a może tak reagujesz na zmianę ciśnienia? wiesz, teraz pogoda w kratkę i w ogóle, może to jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulaaa 25 moze ty kochana powiesz jak sie czujesz przy clo ,ja tez konkretnych zmian wypatrywałam ale nic specjalnego sie nie działo oprócz tegop za w tamtym cyklu miałam plamienie koło 12 dc ale ani śluzu ani bóli jajników ...sama niewiem dzis 2 cykl z clo i wziełam pierwsza tabletkę i tak pewnie dalej sie nie uda...ja zawsze miałam pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gosieńka, czytam co piszecie, ale jakoś ostatnio robię sobie lekki "odwyk" od forów i wykresów :) wiem, że mi się to zmieni po owulacji i skoku tempki, ale na razie nie jest źle :) Araguaia, to nieźle miałaś z tą suknią... Ja bym się chyba nerwowo wykończyła, jakbym nie miała jej jakiś czas przed weselem gotowej... Chociaż ze stanikiem tak miałam :P w poniedziałek przed weselem poszłam kupić, a tu w żadnym sklepie nie było mojego rozmiaru... Mama mi wtedy kazania prawiła, że zostawiłam na ostatnią chwilę, ale dzięki miłej pani w sklepie udało mi się w czwartek przed weselem kupić :) gdyby nie ona, pewnie musiałabym jechać do innego miasta kupić :) a sukienkę już miesiąc przed weselem miałam uszytą i tylko w piątek przed weselem ją odbierałam, bo tak się umówiłam z krawcową :) a obrączki kupiliśmy prawie pół roku wcześniej :) Katia, ja już 4 miesiąc piję ten olej lniany i nie jest najgorzej, ale samego bym go nie przełknęła. Bleeee... Mój sposób na to, żeby go wypić i nie poczuć smaku jest taki: biorę łyk słodkiego napoju, część przełykam, a część zostawiam w buzi, wstrzymuję oddech, wlewam sobie do buzi trochę tego oleju lnianego, szybko łykam to i od razu zapijam kilkoma łykami napoju i dopiero nabieram powietrza i zaczynam oddychać :P wtedy nie czuje się smaku tego oleju i jest OK :) chociaż czasami jak zamiast napoju użyłam samej wody, to nie było za ciekawie :P Dziewczyny, nie traćcie nadziei, bo kiedyś na pewno się uda!!! Ja w to wierzę, mimo czasami gorszych dni... Ale miałam dzisiaj fajny sen... Śniło mi się, że miałam czworaczki :) dwie dziewczynki i dwóch chłopców, a co jeszcze śmieszniejsze, to były to pary bliźniaków jednojajowych :) ech, ale mi się smutno zrobiło jak się obudziłam... :( a jeszcze co do snów, to ostatnio przed testowaniem miałam bardzo przerywany sen i w ciągu 3 godzin miałam trzy sny o tym, że mi test wyszedł pozytywny... Ale nie o to mi w tym momencie chodzi, tylko w jednym z tych snów używałam testu elektronicznego wielokrotnego użytku, który pokazywał w procentach wynik (pokazało mi, że jestem w 96,4% w ciąży ):P szkoda, że jeszcze takich testów nie wymyślili (znaczy się wielokrotnego użytku, bo procentowo, to wiadomo, że albo się jest albo nie :P ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia ja tez popijam ten olej ale i tak potem czuje ciagle ten niedobry smak w ustach. bleee na sama mysl ze mam go znowu sie napic to juz mnie mdli nie dam rady chyba go brac. A naprawde on pomaga na sluz? Widzialas efekty u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, mi on bardzo pomógł na śluz. W porównaniu z wiesiołkiem, to mam o wiele więcej śluzu i do tego jest lepszej jakości. Jak zaczęłam pić ten olej, to mam piękne Białko Jajka, które rozciąga się nawet na 10 cm. Wcześniej takiego śluzu w ogóle nie widziałam u siebie. A spróbuj może w ten sposób co ja. I nie oddychaj w czasie łykania i popijania, bo wtedy nie czuć w ogóle smaku. I dobrze opłukaj buzię czymś słodkim :) ja pijąc w ten sposób w ogóle nie czuję jego smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję jego dużo więcej :) Wlewam sobie do buzi na takiego porządnego łyka i tak 2-4 razy dziennie przed owulacją, a po owulacji raz dziennie. Litrowa butelka starcza mi na około 2 cykle. Olej ten ma też sporo kwasów omega-3, które wspomagają wzrost endometrium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny:) Ja mam jakieś jesienne zamulenie......:D:D:D:D Co do Clo, bo dziewczyny pytały, ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, brałam je przed snem. Jedyne co mój organizm źle reagował i powiększył mi się jajnik, ale po odstawieniu wszystko wróciło do normy. Co do oleju lnianego, ja zalewam siemię lniane wrzątkiem i piję, baaardzo mi to smakuje, a najbardziej lubię chrupać te nasionka:D:D:D: Właściwie jak parzę herbatę czy kawę to zawsze dosypuję tych ziarenek lnu, na mnie b. dobrze to działa. Choć przyznam szczerze, że mój przykład nie jest chyba jakiś miarodajny, bo mi wszystko smakuje, nawet luteina, której dziewczyny tutaj (pozdro dla Zorki) nie cierpią...... Pisałam też wcześniej o innym przepisie, jeśli komuś nie smakuje, to wywar z lnu łączymy z wodą 1 do 3 i dodajemy cytryny, nie czuć wtedy tych glutów tak bardzo. Dziewczyny ale żeście się rozpisały, chyba nie dam rady nadrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia niezle mialas z ta suknia. Dlatego ja na spokojnie podchodze do sprawy. Obraczki juz mielismy 9 po odbior takie sliczne nietypowe facet sie napracowal taki wzor wybralismy hehe :-). Gosia chcialabym zobaczyc Twoja suknie hmm jak ona krotka byla. Mi wiele sukien podobalo sie na allegro, ale to trzeba naprawde natrafic pomierzyc siebie dokladnie kupic to nie sztuka, kazdy ma inne ksztalty, ja mam teraz takie cyce jak donice, ze bede bez stanika choc na stanik do sukni nie bede mialala wydawac wole kupic cos dla dzidzi ;-) pozniej. Tylko zostaly drobnostki na ostatnia chwile. Ja to musze jeszcze kupic ponczochy i podwiazke i delikatne kolczyki czy komplet, ale to juz moze jutro czy kiedy tak. Juz nie moge sie doczekac ehh najgorzej chyba w kosciele cisza a tu mowic kaza hehe :-). No i nie cierpie jak placza na blogoslawienstwie jakby ktos umieral grrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****MILENA****
Tak Więc Mam na imię Milena mam 26lat(dzisiaj;) Z mężem o dziecko staramy się 2,5 roku... Byłam już raz w ciąży,ale niestety....;( Zostały 4 i pół tyg kiedy wydarzył się dramat... Byłam na spacerze z koleżanką świetnie się czułam aż nagle strasznie zabolał mnie brzuch;( W pewnym momencie zorientowałam się ,że leże na chodniku a wokół mnie kałuża krwi;(:(Odkleiło mi się łożysko a byłam pod stałą opieką ginekologa ;(NIESTETY Moja córeczka urodziła się martwa!!!!!:(:(:(:(:(:(:( Teraz się staramy o dzidziusia,ale niestety...;( Mam torbiela na prawym jajniku tylko wiecie co mnie zastanawia czy w pierwszej mojej ciazy nie miałam go?!Nikt mi tego nie potrafi powiedzieć! Kilka dni temu wyszłam ze szpitala usuwali mi to wczoraj wyciągneli mi szwy i za dwa tyg mam sie wstawić spowrotem. Kochane ja już wszystkiego probowałam i nie mam juz sil;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/slubne-suknie-suknia-slubna-na-miare-krotka-blanka-i1822427202.html Aguśka tu jest moja suknia, miałam całą białą i mega stanik, żeby piersi dobrze wyglądały, na tą okazję zakupiłam sobie push up tak duży jaki tylko znalazłam. Byłam z niej bardzo zadowolona. Milena, życzę żeby Ci się wszystko poukładało, obyś wkrótce cieszyła się z II kresek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taka krotka ta sukienka myslalam ze bardziej ale taka skromniutka fajna. No zalezy kto ma jaki biust ja musze niestety bez, bo gorset mam usztywniany a jak jeszcze stanik to juz wogle. na miare to nie zdejmuje bo po co ale pozniej to bedzie super wygladac ot kazdy ma inny gust ja tam mialam wybor z 2. Nie martw sie Mileno trzeba wierzyc, ze kiedys sie uda, ze przyjdzie taki niespodziewany dzien. Mam nadzieje, ze nawet nie obejrzysz sie kiedy tylko sie nie denerwuj, bo to tez ma wplyw. Ja ostro nerwowa jestem, ale dla tego szczescia zrobilam sie milusia na jakis czas hihi :-p i wyszlo to jestem wiedzma sasasa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena Wiem, że to co napisze w żaden sposób nie pocieszy, a może nawet znów źle to odbierzesz, ale zaryzykuję Byłaś już raz w ciązy to znaczy, że możesz zjaść tak twierdził mój poprzedni gin A wcześniej udało Ci się zajść bez wspomagaczy? No i jesli wiadomo co było przyczyną może da się jakos temu zapobiec, szczerze mówiąc nie słyszałam jeszcze o odklejaniu łożyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam w gazetce ciążowej artykuł o leczeniu niepłodności 1. Oprócz niekiedy źle tolerowanego clo jest jescze jeden lek Femara, który nie służy bezpośrednio jajeczkowaniu, ale działa tak samo 2.Bardzo nebezpieczne jest podawanie leków bez monitorowania cyklu ponieważ nie ma uniwersalnej dawki, należy ja ustalić indywidualnie Może także dojśc do hiperstymulacji i niebezpiecznego powiększenia jajników Oraz pęcherzyki nie muszą pękać Hiperstymulacja może w skrajnych przypadkach zagrażać życiu pytam więc jakim cudem znajdują się tak odważni lekarze, że zapisują leki bez kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****MILENA****
Wanda cóż nie musisz mi wierzyć,ale było to straszne. Dziecko które prawie już było z Nami i taki dramat.Czułam się świetnie nic mi nie było do momentu jak mnie strasznie zabolał brzuch a dalej już wiesz co się stało...:(:(:(:(:( Z wspomagaczami zaszłam w pierwszą ciąże niestety;( Przepraszam ,że Wam dziewczyny głowę zawracam ale kiedy się wygadałam zrobiło mi się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze przeczytałam, że zanim rozpocznie się leczenie hormonalne należy sprawdzic drożność jajowodów bo często tam tkwi przyczyna niemożności zajścia w ciąże. Szczególnie w przypadkach torbieli lub wcześniejszych interwencji medycznych I tak sobie myślę, że mnie to hsg też w jakiś sposób pomogło, bo nie tylko sprawdza drożność, ale też przepłukuje jajowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze Ci Poprostu nie wiem co to jest i chyba wole nie wiedzieć, bo jeszcze tego zaczne się bać Nie potrafię sobie nawet wyobrazić co musiałaś czuć, ale skoro widomo, że jest u Ciebie takie ryzyko to przy drugiej ciązy mozna jkaos temu zaradzić, pytam dlatego właśnie bo o tym nie słyszałam No i cokolwiek bys nie myślała to jednak musisz próbować dalej może właśne tą metodą, która już raz poskutkowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×