Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka123

16lat i możliwa ciąża?

Polecane posty

Gość ggggggggg
Prowokacja 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerośćtoniewada- nie życz jej tej ciąży moja droga, bo to dziecko biedne będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loża szyderców...
szczerosctoniewada - nie generalizuj. idąc Twoim tokiem rozumowania, można więc wnioskować, że Twoje potencjalne dzieci będą pełne jadu niczym ich matka (w domyśle: Ty)? śmieszysz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelne jadu? nigdy w zyciu, ale najbardziej czego w ludziach nie znosze i mozliwe ze jedyne to , to, że niektórzy maja taka przypadlosc ze zapomnieli ze maja mozg , albo zwyczajnie nie wiedza jak sie go uzywa. a to mnie tak wkurwia ze ojejku ... az sie lzy cisna same do oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loża szyderców...
szczerosctoniewada - skoroś taka wrażliwa, zapisz się na terapię i nie bierz tak do siebie czyjejś głupoty. Twoje życzenie 'a zebys ty k**wa w ciazy byla!' po prostu było nie na miejscu. problem niejakiej Anulki jest po prostu... zabawny, nie uwłaszczając niczyjej czci oczywiście... moja droga Aniu, dzieci nie przynosi bocian, jeśli jeszcze w szkole Cię o tym nie wyedukowali. dzieci nie można także znaleźć w kapuście ani kupić na bazarze. : ) nie należy robić ze swojej dupy garażu, szczególnie w tak młodym wieku. : ) PS. mam nadzieję, że w ciąży jednak, Aniu, nie jesteś, bo ciąża to naprawdę nie największa gratka w wieku 16 lat. powodzenia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×