Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
przeczytaj ze ZROZUMIENIEM TEKSTU post wyzej, jesli dalej go rozumiesz, popros kogos i niech ci wytlumaczy , o co w nim chodzi :) a jesli chodzi o wasze bogate i madre klientki to chyba tylko w marzeniach.....zadna madra- obojetnie czy bogata,czy biedna nie idzie do partaczy. partacze maja wiec w zwyczaju pojawiac sie jak najwiecej na forach dla zapelnienia sobie jako tako gabinetow, ale wy juz to znacie z autopsji :D tyle tej waszej klienteli, co uda wam sie oszukanczo stad naciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schodzac do Twojego poziomu skomentuje nastepujaco: a swistak siedzi i zawija je w te sreberka :-) zycze Ci bys byla szczesliwa jak Twoj lekarz bedzie Ci prawil tanie komplementy wsytrzykujac kolejny ml kwasu hialuronowego cieszac sie jednoczesnie ze takie osoby jak Ty istnieja :-) i ja tez sie ciesze :-) bo za nim do Ciebie dojdzie ze wszyscy, ktorych spotykasz nabijaja sie z Ciebie za plecami (bo jak widac po Twoich wypowiedziach maja powody) a usmiechaja kiedy wyciagasz platynowa karte meza bedzie z Toba na tyle zle, ze nawet chirurg Ci nie pomoze. Zostaniesz sama. Stara i brzydka, bo na bogatych mezczyzn maja apetyt coraz mlodsze, a Ty pozostaniesz z ta swoja nienawiscia w sercu, bez przyjaciol i rodziny. Tak sie koncza losy bab, ktorym sie wydaje ze sa boginiami i nie szanuja innych osob i gardza tymi, ktorym cos sie w zyciu chce robic. Atakujac osoby zyczliwe i uczciwe sama zapewniasz sobie smutne zycia. I szczerze Ci tego wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznica miedzy kobietami sukcesu a Toba jest taka, ze one na codzien musza byc profesjonalistkami w swojej branzy walczac o posady z mezczyznami i malolatami. Nie sa lase na tanie komplementy bo nie przychodza do lekarza medycyny estetyczej po porade psychologiczna i lechtanie ego, a po ucziwe i specjalistyczne podejscie. Same sa najlelszymi fachowcami i tego wymagaja od osob do ktorych chodza. Nie chca wygladac jak p****lala, bo nie szukaja sponsora. Nie musza miec war jak karp, bo to co maja w glowach jest ich wystarczajacym atutem by zwrocic na siebie uwage plci przeciwnej. I na takich pacjentach nam zalezy - inteligentnych i wymagajacych. Bo sa nasza najlepsza wizytowka. Dlatego mozesz dalej nieudolnie usilowac mnie deprymowac na forum, ale ja nadal bede walczyla w imie zabiegow laserowych, bo sa idealnym uzupelnieniem kazdej terapii anti-aging. I bede miala najwieksza satysfakcje jak kolejne osoby nie tylko unikna powiklan dzieki dzieki odpowiedniemu przygotowaniu do zabiegu, ale takze beda swietnie wygladaly po okresie rekonwalescencji. Bede przeszczesliwa wrzucajac coraz to nowe zdjecia na strone z pokazanymi efektami przed i po i za kazdym razem pomysle o Tobie :-) milego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swistak siedzi i dalej zawija w te sreberka:D powod? sciagac naiwne klientki:D do tego sie sprowadza wasz POBYT NA TYM FORUM... zalosne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, ci oszuści tylko czekają na Twoje posty. Od takich gabinetów reklamowanych non stop na kafe najlepiej trzymać się z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkaSka
Słyszałam, że zamiast leczenia zabiegami skóry naczynkowej lepiej smarować sobie twarz Mirvaso, że bezpieczniej i taniej... To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś tu jest kto używał Mirvaso i ma wyrobioną opinię to chętnie wysłucham bo chyba sobie kupię ten lek dużo dobrego o nim słyszałam i też mam dylemat między jakimiś zabiegami a kupnem tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie zabiegi w gabinecie Dermiki w Warszawie na WIlanowie, gabinet jest chyba na ul. Sarmackiej, bardzo dobry i mają dobrze wyszkolonych pracowników, widać to na pierwszy rzut oka, od obsługi od wejścia do momentu już podczas zabiegi, miło, spokojnie, bez pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lessi882
Ja używam mirvaso i moim zdaniem bardziej się to opłaca niż drogie zabiegi laserowe. Na pewno szybko działa i długo trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie dotyczące nadmiaru skóry po odchudzaniu. Najwidoczniejszy problem jest na brzuch i tym miejscem chciałabym się zająć. Skóra jest wiotka i obwisła. Jaki zabieg polecasz, żeby jak najefektywniej poprawić wygląd brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZADNYCH LASEROW!!! one jeszcze bardziej niszcza skore. mendy spamerskie urzadzily sobie tu slup reklamowy i na okraglo sprzedaja ludziom chale, co za dziadostwo. ze tez nikt tu tego nie pilnuje i wywala na zbity pysk!!!! dla naiwnych, ktorzy planuja zniszczyc sobie skore laserem proponuje nich najpierw poczytaja WIARYGODNE fora, np. angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytałyście o tym nowym Golden Touch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlowa20VV
Zamiast zabiegów laserowych na czerwienienie się skóry proponuję Mirvaso, działa w pół godziny a trzyma około12 także mi to bardziej pasuje niż zabiegi, które nie do końca zaskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym proponowała po zabiegu tak jak ja użyć żelu mesoteraphy, który złagodzi skórę i ukoi ból, mi pomógł jak robiłam policzki. Tu się zaopatrzyłam w żel - www.pozabiegu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pytankiem TYDZIEN PO CIAZY. Pojawily mi sie w kednym miejscu rozstepy ze wzgledu na moja podluzna blizne po prawj str. I skora nie dala sie rozciagnac i tam kolo pepka takie kreseczki sie pojawily. Jestem po porodzie 2 miesiace i chcialabym zrobic fraxel ale karmie piersia.... Po jakim czasie po zabiegu moge zaczac karmic dziecko???? Bo otrzymalam wiadomosc od kosmetyczki ze po 2 tyg moge podawac piers dziecku.... A co wy sadzicie o tym???? No a inny termin odpada. Bo wyjerzdzam spowrotem do niemiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rostasz20
Proponuję zastanowić się nad zakupem Mirvaso, leczy objawowo, bardzo skutecznie i szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi laserowe wykonuje się po zakończeniu karmienia piersią. Przerywanie teraz karmienia - jak już zaczęłaś jest trochę mało rozsądne. Lepiej rób sobie masaże w miejscach gdzie masz rozstępy taką szorstką szczotką do kąpieli. A jak skończysz karmić i będziesz w Polsce zrób sobie laser - CO2 albo jakiś nieablacyjny - tylko poczytaj najpierw opinie o lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zabiegów z zakresu kosmetologii DermaQuest proponuje klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) z Warszawy. Świetna lokalizacja (3 minuty od stacji metra), piękne wnętrza i fachowy personel. Można wykonać szereg peelingów, które naprawdę skutecznie wygładzają i ujędrniają naskórek (np. peeling dyniowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży polecam zabiegi Body after Baby na urządzeniach Vela firmy Syneron, byłam z nich mega zadowolona. Działaja kompleksowo, a ciało szybko wraca do formy, bo są intensywne. A rozstępy udało mi się zlikwidować laserem frakcyjnym CO 2, który polecała wcześniej wypowiadająca się tutaj Pani Celesta, wcześnie zaczęłam jak były jeszcze bardzo świeże i ładnie się zredukowały, nie pamiętam jak on się nazywał Smart Xide coś, ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulencja1987
Lsery na naczynka jak najbardziej - mi bardzo pomógł zabieg przy użyciu lasera Excel V. Teraz nie muszę martwić się o to, że nie moge pokazać się bez makijżu, wszystkie naczynka, które były okropne, czerwone i szpeciły moja twarz znikneły. Staram sie teraz pielęgnować skóre twarzy odpowiednio, uważać zimą i zapobiegac powstawaniu nowych. W Warszawie polecić mogę Profemed - maja dobry sprzęt i czasem można złapać się na ciekawe pakietowe promocje. Ja bardzo często korzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje gdzie w katowicach można zrobić te zabiegi po ciąży Body after baby??????? Bo jestem załamana co cud macierzyństwa zrobił z moim ciałem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym potrzebowała zrobić coś po ciąźy przede wszystkim z brzuchem, bo jakos ciagle mi sie trzesie, nie umiem temu zaradzic, zadne kremy nie dzialaja, niby cwicze ale moze za malo, nie orientujecie sie czy te zabiegi Body after, czyli jak czytalam VelaShape niweluja tez rozstepy, bo pisza ze troche, a ja nie mam zbyt duzych moze by podzialalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VelaShape jest super, ja jestem zakochana w tych zabiegach, one strasznie mi pomogly, moje cialo bardzo sie poprawilo, a bylo bardzo zle, zabieg jest bardzo mocny, juz po pierwszym byl efekt widoczny, polecam dziewczynom ktore chca wspomoc odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja mam pytanie. Ostatnio sąsiadka (za którą nie przepadam) opowiadała mi, jakie to nie cudowne efekty ona nie ma po laserze (frax duel, jakoś tak?) i że och ach, zmarszczki jej cudownie zniknęły. Tak słucham, słucham, kiwam głową, ale przyjrzałam się jej twarzy i faktycznie, coś tam u niej drgnęło… jak myślicie, jeden zabieg laserem może dać aż takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Fraxel Dual :) Efekty zapewne zależą od tego, jak głębokie ma się zmarszczki. Moja znajoma z pracy chodziła na takie zabiegi do kliniki estetycznej doktora Krajewskiego (to w Warszawie) i bardzo sobie chwaliła, ale nie wiem dokładnie, ile miała zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzio zadowolona z usuwania przebarwień laserem przez BeautyMed - naprawdę warto to usunąc bo niestety ale przebarwienia brzydko wyglądają na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zrobić zabieg laserowy Triniti TM, wiem że to kompleksowe odmładzanie skóry za pomocą trzech głowic laserowych na jednej wizycie, bardzo popularny w USA ponieważ dobrze sie po nim wygląda bezpośrednio po, to coś dla mnie , bo nie mogę sobie pozwolić na rekonwalescencję, czy ktoś z was wie gdzie można zrobić ten zabieg w Polsce? ? poszukuje na cito bo jestem tylko miesiąc w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy poszperać w internecie, jest kłopot ze znalezieniem tego zabiegu w Polsce owszem, bo widać w niewielu miejscach dopiero kupili ten sprzęt ale tutaj masz : http://www.laser-studio.pl, http://www.q10.com.pl , też rozgryzę ten temat, widac że to bardzo rozbudowany zabieg, skąd go wytrzasnęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×