Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

Witam ja jak zwykle małą zaprowadziłam do przedszkola i spacerek z pieskiem na I sniadanko zjadłam fileta opiekanego II będzie activia na obiad jakaś sałatka i kawałek piersi z kurczaka podwieczorek kiwi i na kolacje zjem ryżowca z pasztecikiem rzodkiewką i ogórkiem . Pandziu życzę miłej imprezki !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka I tak oto dzi zjadłam trochę szynki i kurczaka z grilla, na kolację wypiję sobie maślankę i to będzie na tyle. dariątko dzięki, napewno imprezka będzie udana :-) Jutro wpadam do ogródka i dalsze koszenie i kopanie więc kalori trochę spalę a że na świeżym powietrzu to jeszcze lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już zaliczyłam 3 godzinny spacer wiadomo pies dziecko do przedszkola i zakupy ,skoczyłam na solarium na nowe stojące strzaskało mnie pięknie. I śniadanko grahamka mała z szynką II activia na obiad marchewka z groszkiem i rybka tilapia na parze na podwieczorek jabłko i na kolacje pół litra soku z buraków . A co u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od rana dopiero przed chwilką dotarłam do domu. Dziś z jedzeniem marnie tylko 2 jajka na twardo i kilka paluszków surimi ale to przez to że nie miałam czasu, za chwilę zjem sobie rybkę. Ciekawe co z resztą? czyżby odpuściła? Dziewczyny wracać i nie poddawać się bo my tu z dariątkiem walczymy nadal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...nawrzeszcie na mnie :O mam ochote isc jutro do McDonalda! na razie staram sobie zapełnic dzień jutro siłownia..kino itd i wmasowywanie balsamu do ciała o świezym zapachu co podobno hamuje łakomstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - cel 1 osiągnęłaś i nie wierzę że chciałabyś to zaprzepaścić jakimś mcdonaldem. Pomyśl sobie że chwila przyjemności może zniszczyć długotrwałą walkę! Pamiętaj przytyć jest bardzo łatwo a zrzuca się to potem bardzo trudno. Tak że zapomnij o mcdonaldzie i tak tam nie ma nic dobrego!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się. Robię rodzinie kaczkę po pekińsku, ale sama nie zjem placuszków , tylko mały kawałek kaczki, ogórka i dymkę.. Czy wiecie jak/gdzie się mierzy ile ma się tkanki tłuszczowej (w procentach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dziś zjadłam activie krokieta z kapustą , marchewkę z groszkiem i jabłko troszkę mało ale auto mi się zepsuło co 2 dni temu kupiłam i mam takie nerwy że nic mi się nie chce mam na dziś dość narka spadam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dziś zjadłam activie krokieta z kapustą , marchewkę z groszkiem i jabłko troszkę mało ale auto mi się zepsuło co 2 dni temu kupiłam i mam takie nerwy że nic mi się nie chce mam na dziś dość narka spadam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziś ważenie i co, tydzień zaliczony pozytywnie jeszcze niecałe pięć kilo i zaczynam diete stabilizacyjną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję Imprezka bardzo udana, jadłam tylko rybki tak że jestem z siebie zadowolona. Dziś zjadłam pare paluszków surimi (mogłabym je jeść cały czas tak je lubię) na obiad kurczaczek a na kolację zrobię sobie jajecznice. dariątko - super że jesteś coraz bliżej celu :-) cieszę się razem z Tobą oby tak dalej!!! A reszta to chyba zrezygnowała :-( a szkoda bo teraz dobry czas żeby zrzucić te wstrętne kilosy!!!! i bez wstydu pokazać się na plaży. menia, zdesperowana, dominika, sylwusia, lokatorka co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pandziu ,no za niedługo wakacje musimy być szczupłe ja już fajnie wyglądam i się bardzo cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem :):) u mnie to nie tak fajnie jem i jem i w sumie jak nawet głodna nie jestem to jem wrrrrr na śniadanie placki na obiad bułak i placki wrrrrr koniec dzis zaczęłam dietkowo i mam zamiar tak skończyć !!! siłownia dziś i mało jedzenia bo wiosna już jest i trzeba wyglądać super:):):) Właśnie piję kawkę i piszę pracę licencjacką ech dopiero 2 rozdział muszę się pospieszyć A u Was co tam Kochane dariątko idziesz jak burza Ty Pandziu też tylko ja nie mogę się nakierować na właściwe tory;p może do apteki skoczę bo czytałam o tym \"topulin\" czy jakoś tak że jest dobry i jeść się nie chce co wy na to ????? warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic mi o tym nie wiadomo jak wypróbujesz to napisz Ja zjadłam I śniadanie activia II płatki owsiane na obiad będą warzywa na patelnie podwieczorek kisiel i kolacja ryzowiec z serem uciekam gotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej meldować się ładnie ja zamierzam trzymać się diety i nie odpuszecze chodź w lodówce wypatrzyłam jakiegoś placka wrrr nie ruszę go heh:):) Wczoraj trzymałam się diety i dziś też zamierzam śn płatki z mlekiem, kawa II śn jabłko obiad hmmmm jeszcze nie wiem:) kolacja serek homo:):) I tyle do tego siłownia wczoraj na rowerku godzinę i pięć minut jechałam ech Biorę się ostro A co tam u Was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też twardo z dietką i z solarium bo jak na plażę wyskoczę muszę być mocno strzaskana Dziś I śniadanko activia II jogurt naturalny na obiad flaki wołowe podwieczorek jabłko i 3 śliwki suszone i na kolacje ryżowiec z jajkiem i rzodkiewką ,o 14 zjem obiad i spadam na rower z kumpelą narka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Pogoda nam dopisuje więc mamy większy power do odchudzania, przynajmniej u mnie tak jest. Siedzę z dzieciaczkami na polku do późna i jest pięknie. Dziś zjadłam zupę jarzynową, troszkę szynki i kurczaka z grilla. Super że się dziewczyny trzymacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no pogoda dopisuje ja też do południa latam sama zakupy itd.popołudniu rower a potem z małą na spacer cały dzień na nogach dużo spalonych kalorii nie mam czasu nawet na siłownie ale nic nie szkodzi I śniadanie tost II jogurt z płatkami na obiad jarzynowa podwieczorek jabłko i na kolacje 3 ryżowce z serem białym i 2 ogórki małosolne narka spadam robić zupkę i idę na rower BUZIOLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, mi też dzień minął aktywnie, cały czas w ruchu, praca w ogrodzie, zabawy z dziećmi, z córcią do i z przedszkola i troszkę sprzątania w domciu, jutro zapowiada się podobnie, dojdzie jeszcze koszenie trawy. Dziś zjedzone trochę szynki, 2 jajka na twardo, jarzynowa i serek. Dziewczyny wybieracie się gdzieś na wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pandziu no tak tylko jeszcze nie wiemy kiedy i gdzie bo mój nie wiadomo kiedy dostanie urlop I śniadanko 2 kromki razowego z szynką i ogórkiem II activia na obiad kalafior na podwieczorek jogurt i na kolacje kromkę z salami i ogórek Małą zaprowadziłam do przedszkola zaraz idę sprzątać i na zakupy cisnę narka miłego dnia życzę , a u mnie pogoda jakaś nie za bardzo chyba coś poleje ,mam nadzieje że nie bo wtedy będą nici z roweru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Deszczyk mi plany pokrzyżował ale nie mam zamiaru łatwo odpuścić. Poćwiczę sobie dziś w domu więcej a jak przejdzie bo już się rozjaśnia to po południu z córcią pędzimy na rowery :-) Jak na razie serek biały zaliczony na obiad kurczak z grilla, potem paluszki surimi a na kolację sałatka z pomidorka, ogórka świeżego i kiszonego + jajko na twardo + szczypiorek i do tego ziółka prowansalskie - pycha!!! No ja też jeszcze nie wiem gdzie i kiedy pojedziemy bo też mąż nie wie kiedy dostanie urlop, napewno gdzieś nad wodę bo dzieciaki nie popuszczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam byłam na rowerze zrobiłam sobie piling zarabiście się czuje idę zaraz do solarium poopalać się troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja poćwiczyłam dość ostro w domciu, rower niestety nie wypalił ale może jutro się uda, mam straszną ochotę na słodycze a to oznacza tylko jedno że @ tuż, tuż i ze 2 kilo więcej oj jak ja nie lubię tego, na szczęście tylko 2 dni czuję się marnie a reszta zleci. A swoją drogą to dobrze że jest ten okres :-) dariątko jaki peeling robisz? może ten z kawy? bo jest rewelacyjny, chyba że jakiś inny to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling z joanny gruboziarnisty hawajski ananas na prawdę jest super i tani 200ml kosztuje 9 zł Pierwsze śniadanie 4 wasa i pół serka wiejskiego lekki 3% tłuszczu ,II activia naturalna,obiad będzie rybka i surówka z kiszonej kapusty podwieczorek jogobella z musli ,3 wasa z szynką drobiową i ogórkiem narka idę sprzątać i gotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś niewiele zjadłam, jak mówiłam dopadł mnie @ i nie mam ochoty na jedzenie. Dziś tylko 2 łyżki marchewki z groszkiem i kawałeczek rybki i to wszystko. Mam nadzieję że uda mi się poćwiczyć, a póki co spadam z dzieciaczkami na polko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy weekendzie. Pogoda wprost letnia :-) trzeba się trochę poruszać na polku. Zaraz się biorę za obiad a potem spadamy z dzieciaczkami na świeże powietrze. Dziś zaliczone pare plasterków szynki i serek, na obiad warzywa na patelnie a wieczór coś z grilla bo dziś grillujemy :-) Życzę udanego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×