Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Co do tego jak się czuję to ok :P Bardzo dobrze:P A czas leci szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ok;) pozamawialam sobie kilka ksiazek o ciazy.dostane na poczatku stycznia.powoli sie szykujemy do swiat:) za pol godzinki jedziemy do tesco po lody bo bedzie dostawa:) naszych ulubionych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,ale najwazniejsze ze u ciebie ok.powiedz nam tu jeszcze jak twoj połóweczek sie ucieszyl na twoj widok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze a jakie książeczki zamówiłaś? Ja mam pare od mojeo M bratowej:P Jedną już przeczytałam :) Ale jeszcze nie kupuje, kupie jak już będę w ciąży;p A jakie lody lubisz? My jutro na zakupy jedziemy bo już pare rzecz nam się skończyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak normalnie;p hehe nic ciekawego sie nie wydarzyło. Ja byłam w domu juz ok 13 a on dopiero 17.30 no i co tam dal buzi i juz hehe:P Takie dluzsze buzi:P hehe no i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak i tak ci nie wierzymy,napewno dluuuuuzsze bylo to powitanie hahaha:D:D:D a zamowilam sobie ''w oczekiwaniu na dziecko'',a reszta w tej samej tematyce ale nie pamietam tytulow niestety:( ja juz zaczne czytac.bede wiecej wiedziec,to moze lepie se przygotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie właśnie błagalnym głosem i maślanymi oczkami prosi mnie o to żebym zrobila mu pizze:p hehe No i jednak zrobie hehe:P Ale będe pisać :D A co do prrzywitania to było takie 5 minutowe:p Bo jeszcze ze swoja mamą musiał się przywitać hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzis do pracy ide,za chwilke wychodze.ale bede wieczorem.zycze wam wszystkim owocnej pracy,milego dnia i duzo cierpliwosci na dzisiaj!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Dzisiaj mój kupił mi test , jutro rano go zrobie bo dzisiaj pojechał po niego o 9 i tak mi sie chciało siku ze nie wytrzymałąm i sie załatwiłąm , a najlepiej jest testy z pierwszego moczu rano robic wiec jutro to zrobie. A co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w polowie dni plodnych,wiec przytulamy sie :) alez jestem ciekawa co ci tam wyjdzie:)mam nadzieje ze 2 grube krechy!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj angioletto:) No przytulajcie sie baaaaardzo mocno:) Ja tez mam nadzieje , ze zobacze te kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego całego przejecia jutrzejszym rankiem , pozwoliłam mojemu wyjsc na piwko z kolegami :) Ja sobie posiedze w domku który juz jest bardzo czysciutki i ogladne " To właśnie miłośc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie denerwuje bo teraz mam jeszcze jakas nadzieje ze moze jednak , a jak wyjdzie negatywny to chyba sie załąmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 wiec juz powinna sie @ zblizac ale na nia nie patrze bo po tabletkach mój organizm zwswirował , ale liczac tak kiedy powinna przyjsc około 22 moze 23 lecz mam nadzieje ze nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a u mnie @ nie ma jeszcze:) testuje w razie co w poniedzialek lub wtorek jeżeli nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki?co uwas?ja dzis znowu bylam na lodach z kumpelą a nmoj Skarb jest na piwku z kolegą ktory dostal przepustke z wojska.a co mi tam niech sie chlopak rozerwie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja staram sie zagonic mojego do ostatnich porzadkow i chcemy dzis zrobic salatke,ale nie mam sily,jutro ide na caluski dzien do pracy Tukus jak test????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×