Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość maluszek pierdziuszek
poza tym stosunku sie nie uprawia ale ciemnota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna mikstura
dzizusss dlaczego tu faceci przyszli sobie ponarzekac, ze teraz to juz prawei kazda dziewczyna to dziwka? co z Was za cioty:o jakbyscie byli tacy super, to byscie sobie takie porzadne znalezli, bo jst ich na pęczki!! ile sie tu dziewic 20paro letnich wypowiada??? codziennie pełno takich wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieli
no dobra juz dobra ,spokój maluszek ,nie wiedziałam ,że Cie az tak zdenerwuję, ale porzadnego zycia to tu raczej nikogo nie nauczysz ,tu ludzie nie wpadaja po to zeby sie czegos uczyc tylko zeby sie wykazac czasem bardzo głupio (chyba sie zaraziłam) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
magiczna mikstura jakbysmy byli ciotami to wlasnie by nas takie puszczalskie jak ty omamily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna mikstura
no akurat kiepsko trafiles z ta puszczalksa:o jestem dziewica! a napisalm, ze jestescie ciotami a nie dziwkarzami! tzn. ze nie bierzecie spraw w swoje rece,tylko narzekacie jak 16letnie panienki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
powiedzcie, że będzie lepiej... :( póki co mega dół, siedzę i ryczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Jejku dziewczyno, po tym co on odpisal moge powiedziec obiektywnie ze cos z tego jeszcze bedzie i za bardzo to przezywasz. Na serio on na pewno wcale źle o tobie nie mysli. Jesli teraz bedziesz go unikac to schrzanisz sprawe ale naprawde nie miej wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj weź już przestań się tak mazać - stało się i się nie "odstanie" - wyciągnij wnioski na przyszłość - licz się z tym , że on cię oleje i następnym razem jak się umówisz z facetem na to nie rób mu loda na pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seherazda
njapierw ssałaś z zapałem fujarkę a teraz beczysz znajdź sobie drugiego który ci sie podoba i possij mu na drugiej randce a nie pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz na przyszlosc nie pij
wg mnie nie chodzi o loda, ale o to, ze robilas to w publicznym miejscu - jednak katastrofa. Niestety na miejscu faceta balabym sie z toba pokazywac w towarzystwie, chyba, ze ekscentryk i mu wisi, jak sie zachowasz. To nie chodzi o to czy jestes latwa czy nie, chodzi o dobre wychowanie, o klasę. Tego zadna chemia nie usprawiedliwia, ma prawo uwazac cie za byle kogo. On tez winien, ze do tego dopuscil. Trudno, stalo sie, ale na przyszlosc powinnas zawsze myslec co robisz i broń Boze nie pic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy tutaj piszą, że co im po dziewczynie, która po 3 piwach robi loda. A ja się pytam, co mi po chłopaku, który po 3 piwach pozwala sobie zrobić loda? A Ty, autorko topiku, przestań ryczeć, głowa do góry i jeśli Cię teraz oleje, to wiesz, że masz doczynienia z typowym \"polaczkiem\" co się puszcza, ale szuka świętej. Taka mentalność zakompleksionych wypierdków mieszkających w tym kraju. Od nich dobrego słowa nie usłyszysz... zrobiłaś na co miałaś ochotę i tyle. On też tam przecież był, więc czym się tak zadręczasz... jakoś sobie nie wyobrażam jego w tej chwili płaczącego do poduszki, jak Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftyujnb
baba wymyśla historie, a wy dyskutujecie na poziomie abstrakcji.. utworzyła dziś takich historii ze 100 przejrzyjcie, to jakaś mitomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka Gosia sprowokowała spotkanie z chłopkaiem (mezczyzna który jej się bardzo podobał). na pierwszym spotkaniu zaciagnęła go do łóżka. Gosia to harcerka, katoliczka, najporzadniejsza dziewczyna jaką znam. pamiętam, jak mi opowiadała o tym co zaszło. po roku chodzenia ze sobą rozmawiali o tym co zaszło, i facet powiedział, że pomyślał o niej że jest łatwa. od dwóch lat są małzeństwem, jednym z niewielu udanych jakie znam. ;) wszystko zależy od człowieka, nie ma pisanych zasad, co leże, a co nie należy ;) widzę, że jesteś porzadna babeczka, on też jest bardzo w porządku, nie smialam się dawno tak jak z Twpojej przygody, zobaczysz, to wszystko obrócicie razem w żart za jakis czas. będę śledzić wątek, koniecznie pisz dalej jak to sie rozwinie! pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seherazda
jakby tak każda podpita panienka w klubach ,pubach ciućkała fiuta ulubieńcowi to bym niezadobrze sie czuła.Po co ją tłumaczysz- wyszłam z kąpieli- że dobrze zobiła bo robi co chce i ma ochotę a to jest wyraz wyzwolonej kobiety :-O Swojej córce też być tak poradziła ? Są od tego kluby -stringersi - niech tam pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
jestescie cudowni!!!!!!!! strasznie dziękuje, może wreszcie zasnę spokojnie i odeśpię tę pełną wrażeń noc;) niedawno w radio usłyszałam tekst piosenki "... jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..." i tak mi sie jakoś lepiej zrobiło:) ok, muszę być teraz dzielna babka, bede pisać jak się sprawy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps Gosia oczywiście też nigdy w zyciu tak sie nie zachowywała wczesniej. moze to jest właśnie TA chemia, której nie da sie powstrzymać nawet wpajanymi nam, grzecznym dziewczynkom, zasadami moralnymi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seherazda
a gdybyś ty była młodym wolnym facetem i dziewczyna by się dossała do rozpora, postaw sie na jego miejscu.Miał odepchnąć i trzymać ją z dziubem na rozpiętości ramion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
powiem jeszcze tyle, (choc to już nie ma znaczenia) że ja chciałam iść do domu po wyjsciu z pierwszej knajpki, ale to on mnie namawiał żebyśmy gdzieś jeszcze poszli... no i sam też prowokował bo całował, dotykał... a ja z kamienia nie byłam... :P no i stąd cała akcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do niego inne normy moralne przykładać tylko dlatego, że ma fiuta? Tego byś syna nauczyła, że jak się jakaś dobiera do rozporka, to ma jej jeszcze głowę porządnie dopchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
seherazda - ilekroć podniosłam głowę (Boże nie chce już tego pamiętać :O ) to on mi sam delikatnie ją tam popychał... też był wstawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
Zadzwonił do mnie! Poprosił o kolejne spotkanie. Iść? Bo tak szczerze, to chciałabym iść do niego i spróbować czegoś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seherazda
wyszłam.... - to ty spróbuj nauczyć syna że robienie laski jest be i taką nieporządną dziewczynę trzeba odepchnąć, ciekawe czy by posłuchał.Jestem pewna że każdy chłopak począwszy od 13 r.ż myśli już o czymś takim. A wiem dużo na ten temat bo mam brata 13 lat i on z kolegami mają wiedzą na temat sexu taką samą jak osoba dorosła.Nie w praktyce ale w teorii tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
podszywaczom dziękuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
miałam na mysli podszyw z telefonem... nie zadzwoni na pewno, no ale trudno, byleby jakoś to się poukładało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie dobrze
Gdyby było odwrotnie,że facet zrobił minetkę kobitce w miejscu publicznym,to też by co niektórzy nie gadali,że to nie on nie porzadny,tylko ona puszczalska,bo po co dawała, zawsze jest na babkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×