Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

hehe ;) bardzo lubię to miasto , o każdej porze można gdzieś poimprezować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wysocy chociaz??:D ja to wlasnie,za duzo wysokich nie widzialem:P moze zle sie rozgladalem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj :P ja jestem wysoka i się właśnie odzywam :P a właśnie widziałam jednego mega wysooookiego , ale za szybko szedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we Wrocku??:D to moze ja bylem:p bo ja szybko chodze:P ostatnio jakies tam zaczepialem we Wrocku:P nawet szalem sie chcialem wymieniac:P jak reprezentacja byla:D hehe a inna jaks na ulicy sie odezwala:P ale tez szybko gdzies zniknela:D hehe nie pamietam ich juz za dokaldnie:P ale by;ly na pewno niskie ,bo bym pobiegl za nimi:P eheh no Ty jestes wysoka,ale Mloda:D hehe choc nie twierdze ,ze nie fajna,bo ladniutka z Ciebie osobka:D przynajmniej na tym jednym zdjeciu to o malo sie ni e...:P heeh to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ouk ouk....:) Ja odrazu wysyłam meila wieldcatty1986@o2.pl i czekam na fotki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej na tym jednym zdjeciu to o malo sie ni e...:P heeh to tyle można rozwinąć?:P (o to 2gie chodzi?:P ) a możliwe jeśli byłeś pod koniec sierpnia to dlaczego nie ;) a wieku nie zmienie , chyba że bym metryke dorwała ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to drugie jest fajne zdjecie:D to pierwsze tylko niezle\:P ale drugie gitara:D gdybys byla ze 3 lata starsza to bym juz bral na Ciebie namiary:P w koncu mieskzam b niedaleko:p ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już lecą ;) a to wild czy wield na początku w emailu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes Bi to uwazaj.slodka jest na jednym zdjciu:P do Izoldy:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes Bi to uwazaj.slodka jest na jednym zdjciu do Izoldy hehe Nie skomentuje tego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze coś się nie chce wysłać :( napisało mi ,że błąd w adresie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ,nie skomentujesz,bo sie wstydzisz przynac:D 95% kobiet jest BI:P albo i 99% a moze tylko i az 80% heeh... skomentuj:P proszę:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki...:0 Do pascala...... a faceci to to ??? Nie niemartw się...Mi tylko faceci po głowie chodzą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psacal.....Na Twój temat to się nie wypowiem..Wiecznie coś nie pasuje...Jak wysoka to za młoda....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 ;) a co wcześniejszego ,to mi tez tylko faceci w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×