Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Nie szukaj milosci na sile;) Ja tez podobno jestem bardzo ladna i faktycznie mam kilka propozycji chodzenia ale powiedz mi czy warto sie wiazac z kims tylko dlatego zeby kogos miec? Ja mysle ze nie;) Na pewno tyrafisz na tego jedynego juz niedlugo;) Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze sie isc już kąpac:D magnolia niestety jutro zrana do roboty:( jak ja bede robic ty na drugi bok sie bedziesz przewracac:D Izolda (__)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda już nie sama :)🖐️ Pozdr🌻 Ale kto tu wejdzie suchy nie wyjdzie :D Wiec ( )> :classic_cool: Jak na ten drugi bok bedziemy sie obracac pomyslimy o was:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> :D ja dzisiaj nie dałam się nikomu oblać...:) A wczoraj pojechałam z moim pięknym do rodziny i dopiero wróciłam...:) Ale było fajnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie pierwszy,...:) Już kiedyś byłam...:) Wiesz było tak rodzinnie czego nigdy u mnie nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia lubisz britney? gimmi, gimmi :D Izolda ja jak mialem jechac do laski rodziny to nogi mialem z waty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co taka cisza ? Zbanowali was czy co ?:D:DD:D magnolia ja lubie ciezkie klimaty;) a co jeszcze słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystkiego po trochu ale na pewno nie jakieś techno...:-o słucham muzyki poważnej jak się trafi jakaś wyjątkowa, britney, rocka nawet lubie.. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×