Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

.Iwaaa....🌻 deko🌻 magnolia🌻 Izolda🌻 *Ktosik* Starszy facet Wredna suka 🌻---------------->tutaj mam dylemat,jeśli jesteś kobietą to masz wyjątkowe poczucie humoru:D Wszystkich znam was z widzenia czytałem wypowiedzi al;e ostatnio nie,gdyz na innym topicu musi nastąpić rostrzygnięcie,w którą stronę okaże się ;w praniu; iwaaa b.prosto jest te mozaiki wykonywać,przy następnych wypowiedziach wyjasnie. deko-----> mamy wspólnego znajomego tylko ja z czytania magnolia2 czy nie izolda też z lektury Ktosik ------> wypadek ileś lat temu roztrzaskane kolano prawie 9 miesięcy leczenie i rechabilitacja.Obecnie wpadłem dwukrotnie tego samego dnia na nierówność czyli dołek i naderwane wiązadła w tymże kolanie i gipsik na 3-tygodnie. Starszy facet nie pamiętam cię w ogóle dzięki za mój nietakt i wyrozumiałość wredna suka nie pamiętam. w ogólnym skrócie. leje jak diabli ale czy taka czy inna aura dla mnie obojętnie jak na razie 5 dni mija. pochodzę z Gliwic.ale obecnie gdzie indziej mieszkam.też na południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem apodyktyczny i żonie pomagam.Więc na razie sprzatanie i odkurzanie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo...:) Iwulka nie awaria komputera tylko natłok wszystkiego sesja lada moment w pracy huk roboty... A w między czasie u swojego księcia i jak tak pozbierać wszystko to został mi tylko czas na sen...A komputer zszedł na bok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie joł:classic_cool:🖐️ desznik to super:) Ale bedzie tu kolorowo :D Izolda rozumiem:( Ciesz sie, ze znow jestes z nami;)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciesze sie Grazynka
chcialam napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuję na Dolnym Śląsku Malarstwo...:) Iwonka serduszko moje...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynka bedziesz tu po południu? :) Bo ide na miasto teraz:( Narysuj Iwie kwiatka na topiku :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda22🌻 WOW.Super.Jestem antytalentem rysunkowym nie mówiąc o malarstwie.:P wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też byłam anty talętem ale spełniam marzenia z dzieciństwa...:) Iwulka Kwiatki coś mi nie wychodzą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A będę dzisiaj około godziny 17...Jak wrócę ze szkoly bo właśnie pędzę na zajęcia...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno ten humor chciałem wykorzystać; Słownik Damsko - Męski Słownik Damski: Tak = Nie Nie = Tak Może = Nie Bardzo mi przykro = Zobaczysz jak Ci będzie przykro Potrzebujemy = Ja to chcę! To Twoja decyzja = Właściwą decyzję już dawno powinieneś podjąć Rób co chcesz = Jeszcze za to bekniesz Musimy porozmawiać = Muszę ponarzekać Proszę, śmiało = Nie chcę żebyś... Nie jestem zdenerwowana = Oczywiście, że jestem wściekła, debilu! Jesteś taki męski = Musisz się ogolić i dużo się pocisz Jesteś dziś taki uczynny = Czy seks to jedyne o czym myślisz? Bądź romantyczny, zgaś światło = Mam sflaczałe uda Kochasz mnie? = Zaraz poproszę o coś drogiego! Jak bardzo mnie kochasz? = Zrobiłam coś, co Ci się nie spodoba Zaraz będę gotowa = Zdejmij buty i znajdź coś ciekawego w telewizji Czy mam tłusty tyłek? = Powiedz mi, że jestem piękna Musisz się nauczyć rozmawiać = No zgódź się w końcu ze mną! Słuchasz Ty mnie?! = Już po Tobie! Słownik Męski: Głodny jestem = Głodny jestem Spać mi się chce = Spać mi się chce Jestem zmęczony = Jestem zmęczony Chce Ci się iść do kina? = Mam dziś ochotę na seks Czy mogę zaprosić Cię na kolację? = Mam dziś ochotę na seks Mogę do Ciebie zadzwonić? = Będę miał wtedy ochotę na seks Mogę Cię prosić do tańca? = Mam dziś ochotę na seks Śliczna sukienka = Piękny głęboki dekolt! Wyglądasz na spiętą, daj pomasuję Cię = Mam dziś ochotę na seks Coś nie tak = Chyba z seksu nici... Nudzę się = Masz ochotę na małe bara-bara? Kocham Cię = Chcę seksu natychmiast! Też Cię kocham = Dobra powiedziałem to, teraz już choć się kochać. Porozmawiajmy = Spróbuję Ci zaimponować moją wrażliwością, to może będziesz chciała się ze mną kochać! Czy zostaniesz moją żoną? = Chcę żebyś nie mogła uprawiać seksu z żadnym innym facetem! Myślę że ta bluzeczka i spódniczka niezbyt Ci pasują = Jestem gejem! jestem tu i teraz hahahahahaha:D:D:D:D:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc po kolei tłumaczę tylko napiszę duzymi literami,żebyś dokładnie wiedziała na czym to polega. -------->Lewym przyciskiem myszki zaczerniam,NACISKAM PRAWĄ CZĘŚĆ MYSZKI WYSKOCZY TABELKA kursor naprowadzam na zaczernione miejsce i kopiuj I RÓZNE KOMPOZYCJE MOŻNA UZYSKAĆ.ale trzeba wpisywać małymi literami,gdyż tak wyjdzie jak pokazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ładnie się złożyło na objaśnianiu 8200 postów.Oby to był dobry nie tylko dla mnie znak.:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem pod wrażeniem słownika Damsko -męskiego:D---super pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to w życiu bywa z 4 topiców musiałem wyjść za niezbyt przychylne nastawienie do mnie też zawdzięczam.............szaaaaaaaa.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D heheh... by utkac taki dywan powiadasz : Lewym przyciskiem myszki zaczerniam... a u mnie sie zaniebieszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick po czesku oznacza ale wymowa fonetyczna parasol.Prawidłowa pisownia desztnik.Tak jak pisze się jabłko a wymawia się japko lub jabko.:D To byłoby tyle o mnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cdn.humoru. Seksistowskie przykazania dla dobrej żony PO PIERWSZE: Ciesz się, ze w ogóle ktoś cię zechciał. PO DRUGIE: Nie myśl, że jak już cię zechciał, to możesz przytyć 20 kg i łazić po domu jak łazęga. PO TRZECIE: Daj mężowi trochę luzu. I tak jest w szoku, że ożenił się właśnie z Tobą. Trochę to potrwa. Jeszcze jakiś czas będzie się upewniał czy wybrał dobrze... PO CZWARTE: Pamiętaj, piwem mąż się nie zatruje. PO PIĄTE: Nie wypytuj go stale, gdzie był i co robił, próbuj sama dedukować. Nawet nie masz pojęcia, jak takie pytania irytują. PO SZÓSTE: Uważaj żeby zupa nie była za słona za często. PO SIÓDME: Jak zobaczysz szminkę na ustach lubego, nie wydzieraj się niepotrzebnie, może ratował komuś życie metoda usta-usta. PO ÓSME: Wyrzuć wszystkie kolorowe czasopisma. Tyle w nich mądrości ile w głowie przeciętnej kobiety - niewiele. PO DZIEWIĄTE: Nie łap męża na ciążę, bo możesz się przeliczyć. PO DZIESIĄTE: Wyskocz czasem do dobrego klubu nocnego, popatrz na lepsze od siebie. Uczyć trzeba się całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o humor idzie to znalazlem zwrotow ktore pomoga zrozumiec faceta :) jesli mowi : czy moge ci pomoc przy obiedzie ? znaczenie- dlaczego jeszcze nie ma obiadu na stole ;) jesli mowi :odpocznij kochanie zbyt ciezko pracujesz znaczenie -odkurzacz zaglusza mi telewizor ;) jesli mowi: nie zgubilismy sie ,doskonale wiem gdzie jestesmy znaczenie- juz nas nikt zywych nie zobaczy :D jesli mowi: zbyt dlugo musialbym to wyjasniac znaczenie- nie mam pojecia jak to dziala :D jesli mowi : wygladasz wspaniale znaczenie -Boze nie wkladaj kolejnej sukienki bo umre z gladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×