Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Kobity wszystko przeze mnie a wy tu larum robicie.Teraz musicie to odreagowac na mnie:D No to jazda.Huzia na J.........óżia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaraz bede go potrzebowala:o magnolia ja pracuje wiec bylam tu tylko poznymi wieczorami:( Wiec kiedy mialysmy porozmawiac. Napisalam na tym topku, ze sie mijamy i zebys napisala co slychac u Ciebie. Nie otrzymalam odpowiedzi. Nie czytasz uwaznie a pozniej masz pretensje słonko, ze nikt z toba nie chce rozmawiac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona nie tlumacz jej bo ona n
nie rozumie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w tej samej minucie:D Ja juz od dawna jestem spakowana:D A moze Stary schowal sie do jednej z walizek i dlatego go nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary ma widocznie inne zajęcie..:( a tak wogóle to gdzie jedziemy??? ja bym chciała na Mazury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w realnym życiu wybierasz się gdzieś??? bo u mnie jest remont, więc nici z wyjazdu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie wiem:( Jak narazie zero planow. Kwiatuszku mialam tela. Musze na jakis czas zniknac:( Remont? Bedziesz miala swoj wlasny pokój?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrr zimno na dworze a tak ładnie się zapowiadało czasami jak w realu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem na poczcie masę tego dostałem świetne krajobrazy,parki i kupę innego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimny poranek; Aby rozruszać sie troche trochę żartu; \"Analiza chemiczna kobiety\" Temat: Analiza Chemiczna Przedmiot badań: Kobieta Symbol: Ko Odkryta przez: Adama Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m. Występowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach zurbanizowanych. Właściwości chemiczne: * Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt), szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami. * Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji. * Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ją samą w obecności mężczyzny. * Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem (alkoholem etylowym). * Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej. Własności fizyczne: * Powierzchnia zwykle pokryta warstw± barwników. * Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny. * Topi się po jej właściwym potraktowaniu. * Gorzka jeśli używać niewłaściwie. * Znajdowana pod różnymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy. Zastosowanie: * Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych. * Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy. * Pomocna przy wypoczynku. Testy: * Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy jeśli jest odkryty w naturalnej postaci. * Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop. * Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach. * Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×