Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Juz wstalam Globusiku👄dzien dobry! A co z kawka dzisiaj? Stawia kawke, obok smietanke do kawki. Musi postawic nas na nogi, bo za oknem pada!!!! Pozdrawiam wszystkie Panie i wesolego dnia zycze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - rozkręcam się... rozkręcam ,aż mi się w głowie kręci. Niestety - jak pisze Globus - plany sobie,życie sobie. A co tam - TUMIWISIZM. Będzie jak będzie. Pogadałam wczoraj z Córcią - cieszy się,że mam komórkę- będzie mnie dokształcała,przyjezdża w niedzielę na tydzień. Syn podobno chory,nie dzwoniłam,bo podobno jakaś grypa,która na struny glosowe mu podziałała i nie może mówić. Zastanawiam się,jak ta \"chora\" kobieta się nim opiekuje. Na dzisiaj plany też ambitne - mam nadzieję,że wypalą Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj cuś jestem smutna. Dlaczego? tak ciężko mi zrozumieć, że każdy przeżyty dzień, to powód do radości. "NIE ZNASZ DNIA, ANI GODZINY". Pan Profesor Religa.Dał drugie życie wielu ludziom.Teraz walczy z chorobą.Ale dalej jest lekarzem i ze wszystkich sił tłumaczy chorym-musicie walczyć!wierzyć! mimo występującym komplikacjom. Panie Profesorze Pana nie może nie być! w śród nas. Myślę, że wybudzę się z letargu jaki mnie opanował. Kocham Was Pnie, jesteście mi bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przecież mam powód do radości. Syn szczęśliwie wrócił do swojego domu - będzie 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - nie smuć się , ale nic na siłę , zobaczysz - samo przejdzie. Religą się nie przejmuj - on ma taką opiekę lekarską i dostęp do nowoczesnych lek ów - jakiej my nigdy nie zaznamy. Zobacz tego czecha Hawla - tyle lat temu już umierał na raka płuc - wyciągnęli go. Ciesz się,że zobaczysz Syna i wnuki,no iciesz się,że ta cała bieganina w święta Cię ominie.A reszta - olej..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, Loniu, Globusie i wszystkie z watku. Wiem, pomyslalyscie, ze jestem wredus, niewdziecznica. Nic takiego. Mialam grype a teraz komputer zlapal wirusa. Wlasnie pol godziny temu technik przeniosl to cudenko z \"oczyszczalni\". Jestem, jestem. Brakowalo mi Was i to jak. Globusiku dziekuje za @, zaraz odpisze. Nawet nie wyobrazacie sobie z jaka przyjemnoscia przeczytalam Wasze posty, pelne humoru, smiechu i przyjazni. Co do @, dostalam jeden, ktory przed chwila otworzylam, i siedzial od paru dni nieodczytany (moze lepiej) od jednej pani z poprzedniego forum, gdzie byla Lonia. Nie moge powiedziec, ze jest sympatyczny ale ta osoba jest poprostu znierownowazona i tyle. Juz zapominam, czasami ludzie maja niewyjasnione pomysly! Zblizaja sie Swieta i Nowy Rok. Zycze Wam i Waszym rodzinom, dzieciom, wnukom wszystkiego najlepszego, z calego serca. Spedzcie te najwazniejsza chwile roku w pokoju i milosci z najblizszymi, to takie wazne. My z rodzinka spedzamy te swieta na \"bialym sniegu \" w Pirenejach. Napewno nie beda to polskie swieta, ale beda napewno przyjemne. Wyjezdzamy w niedziele i wracamy dwa dni po Nowym Roku. Dlugie sniezne wakacje, ktorych tak bardzo potrzebowala rodzina. Aby nastepny rok byl dla nas laskawy. Kochane, przesylam wszystkim ogromne buziaki. Jak bede miala czas to jeszcze pogadamy przed wyjazdem. Sciskam kciuki za Was wszystkie. Anna Krystyna 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLU , tak pieknie wprowadzilas nas w przedswiateczny nastroj 👄 dziekuje! Co do aury to nie mamy na to wplywu, czy bedze snieg, czy tez nie.Ja tez wolalabym \" biale swieta.\" AnnoKrystyno! Wypoczywaj i wracaj do nas, napewo spedzicie piekne swieta w puchowym bialym szalenstwie. Zycze szerokiej drogi. Z tej racji, ze w niedziele juz wyjezdzacie skladam Tobe i calej Rodzince zyczenia: Dużo zdrowia i radości w Twoim życiu niech zagości i prezenty, i śnieg biały, by te święta urok miały. Samych wzruszeń przy choince, życzę Tobie i rodzince! Globusku! to co napisalas to swiete slowa, zadna z nas nie wie co nas moze spotkac.... dzis, jutro... wiec cieszmyy sie kazda przezyta chwila. Czasami mamy dni smutne , nie umiemy sobie poradzic ale pamietaj, ze nigdy jeszcze nie jest az tak zle i w kazdej sytuacji musimy sobie powtarzac, ze damy rade.Zycze Ci :D na buzi. Livio! Twoja nowa komorke \"rozszfrujesz\" raz, dwa. Przeciez nauczylysmy sie na komputerch to taka mala komoreczka , to pikus :D Zaraz wybywam do moich Wusow, bo dzieci maja przedstawienie w przedszkolu. Zycze Wam milego popoludnia, zajrze wieczorkiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANIU KRYSIU te słowa kieruję do Ciebie. Znam takie powiedzenie - podli ludzie rodzą się na kamieniach - co dalej nie napiszę , nie chcę być i nie potrafię być niegrzeczną. Nie przejmuj się @. My stworzyłyśmy swoją paczkę,jest nam razem dobrze i potrzebujemy siebie.Mam nadzieję, że niebawem dołączy do nas LONIA. Aniu szerokiej drogi na wyjazd. Bądż szczęśliwa z rodziną,wypoczywajcie i wracajcie w pełni zadowolenia. Jednak "przykazuję" Ci nie szusuj za bardzo na nartach. A tera dla CIEBIE I CAŁEJ RODZINY ode mnie i mojego męża przesyłamy NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA ŚWIĄTECZNE -takie proste, ale polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane dziewczyny. Napiszę do Was póżniej.Teraz muszę umyć włosy, bo zaraz ma przyjśc fryzjerka, żeby mnie ostrzyc. Nie, nie ,nie dlatego, że ja jestem taka pani.Jest to młoda dziewczyna, która została zwolniona z zakładu w ramach redukcji. Zeby sobie zarobić , jeżdzi do dawnych znajomych, które bywały w zakładzie i w ten sposób zarabia na utrzymanie rodziny. Do pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, Jolu, Anulko - dziekuje za Wasze slowa. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mi lzej na duszy. Balam sie, ze mnie zbanujecie za nieobecnosc. Dziekuje serdecznie za wszystkie zyczenia, te z Polski sa dla mnie bardzo cenne. Zycze Wam tez super Swiat, bialego sniegu ze sloncem. \"Moj\" fryzjer - jutro, bo odlozylam to do ostatniego momentu. W koncu musze byc \"na bostwo\" na okazje wspolnych swiat. Nawet nie potrafie opowiedziec jak sie ciesze. Moze mi sie uda wdepnac jutro a jak nie, to spotkanie w roku 2009. Mamy progralm wirusowy - i, zeby bylo weselej to nie ja go zlapalam ale MM. Smial sie ze mnie, ze niby nic nie wiem o informatyce ale wirus jeszcze mnie nie dolapal. Oh, ci nasi opanowie...duze dzieci....bardzo duze dzieci. Buzialki dla wszystkich. 😍 🌼 Widzicie, podziwiajcie jaka jestem madralka - umiem wstawiac znaczki....czyja zasluga? WASZA. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Włosy podcięte więc czuję się świeżo. JOLA ja również sama uczę się obsługi komputera.Jestem bardzo szczęśliwa, że opanowałam podstawy. Resztę powoli opanowuję. ANIAKRYSIA jak cudownie czuć w Tobie radość. ANULA oczarowana swoimi wnusiami.Ja też chodziłam na takie przedstawienia.Są to nie zapomniane chwile. LIVIO pewnie jesteś zmęczona , spij dobrze. Na dobranoc kołysanka - aaa, były sobie kotki dwa. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Ontario zamiec sniezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam raniutko. Kawa przygotowana czeka na śpiochów.Częstuję również pierniczkami. Miłego, spokojnego i dobrego dnia życzę. Tak mi się nie chce, a będę musiała wyjść kupić jemiołę.Podobno bez jemioły rok goły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - bez jemioly.., to teraz rozumiem dlaczego u mnie tak goło i wesolo. Jakoś w mojej rodzinie, nie było zwyczaju wieszać jemioły i ja też jej w moim domu nigdy nie miałam, - ha..ha.. Jednak człowiek jest sam sobie winien. Globus - jak już idziesz po nią,to kup przy okazji i dla mnie. Pogoda pod psem - ciąąągle pada,ja dużo śpię - mój MM i piesek też. Miłego dnia Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane kumoszki !🖐️ Poranna kawka mnie ominela ale myslami bylam z Wami :D Od rana byl ruch, po wczorajszych wystepach dzieciaczki przyjechly do nas a noc. Rano sniadanko, potem najwazniejszy punkt dnia.... ubieranie choinki, wspolny obiadek i spacer. Tak minela sobota. Teraz MM oglada tv a ja szybciuko do Was :D . Widze, ze jestescie zapracowane albo odpoczywacie, bo popoludniu zadna nie zajrzala, zaprszam na herbatke.......... czy slyszycie mnie!!! Wasza anula wola! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLU 👄 to sobie odpoczelas :D odpoczywaj, bo jak urodzi sie Wnuczatko to bedzie wiecej zajec ale wierz mi , ze to sama przyjemnosc. Jak czuje sie Synowa ? czy wiesz co bedzie.... dziewczynka czy chlopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze Synowa Twoja czuje sie dobrze i jest w domciu, to i swieta dla Was spokojniejsze. Kolysanka zacheca do spania :D dziekuje Jolu, zycze Wszystkim spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zapracowane przed świętami gospodynie. Dzisiaj to ja pierwsza.Mój piesek zażyczył sobie wybiegu,no i jestem ,podpisuję listę obecności. U Was w pracy też kiedyś tak się działo,że lista równo o godz 7 - była zabierana, a za spóżnienia były kary pieniężne? Ale to była głupota.Z tramwaju były wyścigi na portiernię,gdzie leżała wyłożona przez kadrowca lista,potem długa kolejka,pamiętam taki przypadek - już chwytam za nią - a durny kadrowiec wyrywa mi ją z ręki - bo stuknęła 7-a. To były dla mnie lata nerwów i treningu.Wcześniej dzieci porozwozić,po babciach,przedszkolach - a potem zdążyć na tą godzinę 7-mą. Za to potem - odpoczynek - przy biurku,kawce i ploteczkach. To były czasy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie kochane dziewczynki. Jak się cieszę, że wszystkie w dobrych humorach. U mnie dzień okropny.Leje deszcz. JOLUŚ Ty masz biało, śnieżnie, pięknie.Cieszę się, że synowa w domku i czuje się dobrze. Anula no to choinka pewnie już oświetlona i radosna, razem z domownikami. LIVIO pomyślałam o Tobie i przesyłam Ci piękną jemiołę.Musisz zawiesić ją przy żyrandolu.Ona zaschnie i po Nowym Roku, wkładamy do wazonu.Powinna wytrwać do następnego roku. Bogactwo murowane ha,haaaaaaaaa Babki częstuję wszystkie pasztetem, wczoraj upieczonym. MM w nocy próbował i stwierdził, że jest zjadliwy. No czy to nie jest "bestia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry! Widze Was wszytkie :D usmiechniete i tak trzymac! Livio! Usmialam sie z tej listy obecnosci ale faktycznie tak bylo,...... wspomnienia...... najwazniejsze, ze musialysmy byc na od 7-mej do 15-stej. w pracy .W jednym biurze sieddzialo nas 4 osoby po 2 przy jednym biurku , na biurku zawsze\" cos lezlo \"i jak szef zagldal to wszyscy bylismy zpracowani. :D i tak mijalo 8 godzin. Globusiku! Ja tez nie mam jemioly, to dlatego juz wiem dlaczego tak szybko uciekaja mi pieniazki z portfela :D Podrzuc mi prosze jedna galazke to moze od nowego roku bedzie lepiej :D Jolcia! Wstawj , szkoda dnia, u mnie zapowiada sie ladny sloneczny dzionek ale niestety sniegu nie widac. Tylko po dekoracjach widac, ze to Boze Narodzenie :D a wlasnie dzis rozpoczyna sie pierwszy dzien zimy! Zycze milej niedzieli!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copertaaa
Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim zaglądającym , pamiętającym i czytającym To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, zło ze wstydu umiera widząc jak silna i piękna jest miłość gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru od bardzo wielu wieków pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny i mądry wiersz - \"Bóg rodzi się w człowieku\" Tak sobie przed chwilą pomyślałam,że miałam \"rękę\" do chrzesniaczek. Było nas tyyyyle w domu,jakoś długo udawało mi się,że ten wielki zaszczyt mnie omijał. No,ale jak już się trafił - to obie moje chrześniaczki(czytaj ich mamy)nie \"darowały\" mi żadnych \"przywilejów\" jakie z tej okazji na mnie spadają. Chodziło oczywiście o PAMIĘĆ o dziecku przy wszelkich możliwych okazjach.Obie moje chrześniaczki są bardzo religijne,wręcz fundamentalnie.Dostałam właśnie kartkę świąteczną od jednej z nich i jej rodziny - jakoś nigdy nie żałują mi przytyku do mojej małej religijnści. W dzisiejszej np.mam napisane - że grzeszników Jezus też kocha. To już norma - ciekawe jednak,że nigdy nie dostałam życzeń urodzinowych lub imieninowych - oczm ja przez lata nie mogłam zapomnieć - jeśli chodziło o nie. Druga z nich kończy teologię w Toruniu - będzie katechetką,niedługo wychodzi za mąż - no oczywiście - na prezent ode mnie z pewnością liczy i to pewnie w gotówce - oczym już zapowiadała. Może zniesmaczyłam Was moim poglądem na tzw.zaszczytem,ale wg mnie tak to wygląda. No cóż, to po tych życzeniach..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego spokojnego i dobrego dnia dla wszystkich. COPERTAAA wiersz piękny, było by pięknie, gdyby choć troszkę zawarte w nim słowa można było zastosować w życiu codziennym. Miłe koleżanki jutro wyjeżdżamy do dzieci.U mnie dzień przygotowań właśnie do wyjazdu. Po kawie do roboty. Jeszcze Was odwiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DROGIE MOJEMU SERCU KOLEŻANKI SKŁADAM WAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. NIECH UPŁYNĄ W ZDROWIU, SPOKOJU I RADOŚCI.WSPANIAŁYCH RODZINNYCH PRZEŻYĆ PRZY WIGILIJNYM STOLE. Bardzo dziękuję za życzenia.Po powrocie zaraz będę do Was pisać. Dzieląc się opłatkiem , wirtualnie będę z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkiem. GLOBUSIKU, dziekuje za zyczenia i wracaj do nas, czekamy ❤️ Jeszcze raz szczesliwej podrozy i wiele radosci w gronie najblizszych. JOLCIA, jak przygotownia ? 👄 LIVIO! U Ciebie juz Corcia to pewnie nie masz czasu zajrzec👄 Zycze spokojnej nocki, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULACZARNULA👄 JOLAZABRZE👄 LIVIA👄 ANNAKRYSTYNA👄 LONIA Spokojnego dnia.Bywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - fakt,kest Córcia,jestem też zalatana. Dzisiaj miał przyjechaćSyn i Ona - niedawno telefon - dzisiej nie przyjadą - jutro dadzą znać. A ja tyle się napracowałam - znowu namieszaly krasnoludki. Mam to gdzieś. MOJE DROGIE ŚNIEGU PO PACHY TŁUSTEJ KIEŁBACHY PREZENTÓW KUPĘ RÓZGI NA D... DO NIEBA CHOINKI I WĘDZONEJ SZYNKI oRAZ SZCZĘŚIWEGO WYSKOKU DO NOWEGO ROKU Trymajcie się cieplutko. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×