Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dorcia,tam gdzie piszesz do nas - jest wpis \"Preferencje\" - wejdż w to i wypełnij - wymyśl sobie hasło.Adresu nie musisz podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mi nie mówcie, że już Was nie ma :) Globusiku - rysopis :D - jejku, jeszcze mnie boki bolą od śmiechu. Dora - nie ma sprawy. Napiszemy Ci co i jak zrobić i będziesz w czarnej sukieneczce :) Jeśli tylko chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora1950
Loniu,napisz.Zgóry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny jak zagadki to zagadki - tak naprawdę to JA NIE WIEM CZYJA TO JEST TA KOZA:):):):):):) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora1950
W czarnym mi do twarzy.Założe tylko czerwone korale.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka linijka u góry: Lista tematów, ..... a na końcu preferencje. Kliknij na nie i dalej już będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku - poszła sobie ta imć KOZA do woza :D :D I cyganie pojechali... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny - a ja nawet namawialam mojego MM na kozę. Same plusy. nie trzebabybylo kosić trawy,zwierzak symapatyczny i zabawny.Wcina wszystko - ogródek warzywny mam odgrodzony - to by nie wtrynił warzywek, tylko - gdzie by mieszkała. Nie mam komórki. niestety dół wynajęłam lokatorowi, z kozy byłby większy pożytek - nie ciągnęłaby gazu i prądu - mleko za darmo,ser za darmo a może i maslo można zrobić. Tylko pewnie krzewy na podwórku też by zjarała - no i koszulę wiszące do suszenia. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Globóś
co wy dziewczyny wyprawiacie OOOOOMATKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spróbujcie teraz coś za mnie napisać.Zrobiłam,tak jak pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORA - Gratulacje !!!!! Livio - przestań, bo jeszcze się hihram :D :D Twój MM bez koszul by się ostał jak nic :D Idę pospać. Dobranoc. Do jutra kumpele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Haaaaaa,haaaaaa,haaaaaa........uśmiałam się do łez, i to na koniec dnia... Livio co Ty, nie ma masła koziego........chyba.... Nic straconego, jak Ci będzie lokator podskakiwał to zawsze możesz wymienić go na kozę. Globusiu.....jeszcze wagi nie podałaś, bo tego wzrostu i z resztką włosinów jest wiele takich. Udał Ci się rysopis, myślałam że walnę ze śmiechu. Dorcia.....Ty już się wystroiłaś na oblewanie przemeblowania u Livi, na czarno wyglądasz super. Musimy i My pomyśleć o jakiejś kreacji. Loniu nie przemęczaj się zakupami. No to cześć Wam, dobrze że do wyrka mam dwa kroki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOOMATKO Co te dziewczyny wczoraj wyprawiały:) O "Cienia " mam za plecami - ciekaw co to ja wyprawiam:) Idę parzyć kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na taką pogodę potrzebna jest herbata z prądem. Już czeka na Was.Jak na sobotę przystało na śniadanie jest przygotowana jajecznica ze szczypiorkiem - taka wiosenna. Pamiętajcie: zaczynamy od jajecznicy,popijamy herbatka.Kiedy już mamy pełne brzuszki pijemy i delektujemy się kawą Smacznego. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie - smichy i chichy pozostaLy w przeszłości - ale kiedys na pewno wrócą. Witam was ŁYKENDOWYM RANKIEM. Jak to dobrze,że herbatka z prądem zrobiona - już sobue do kufla nalewam. Jak łajba w mojej glowie zabuja - to wina Globusa. Kiedy nasz Globus już tak pięknie dał swój rysopis,to może i my sie zdemaskujmy.Która nastepna? Ja nie mam odwagi- tak pięknych rozmiarów nie mam. Proponuję zacząć od litery AAAAAAAAA. Jak dojdzie do LLLLL , to już będę mniej więcej wiedziała co pisać. Dorcia - jaka to jest miara \"rzut kamieniem\"? - dużym czy małym? No chyba możesz mniej więcej w km podać.Intryguje mnie,że gdzieś niedaleko bokserka mieszka. Dzisiaj idę na ogród popikować kalarepki - kozy wokoło nie widzę,więc bezpieczne będą. A tak wogole,to muszę Wam się pochwalić,że z domu wywaliłam przy okazji przemeblowania 2 stare fotele i stoją sobie teraz pod drzewami,a ja mam już zupełny luksus w spędzaniu czasu na powietrzu. No,nie zazdroście mi - przy okazji zlotu - też sobie posiedzicie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pech, to pech :( 45 minut łączyłam się z serwerem :O Wkurzające to jest - całkiem się rozbudziłam i to bez prądu :D Witajcie Pochmurno u mnie i tylko czekam kiedy lunie ! Będzie okazja prasowanie zrobić, o ile prądu nie wyłączą. Oglądam na Polsacie film z piesami w roli głównej - szkoda, że nasze gadać nie umieją :D W życiu zdarzają się zakręty, Napotyka je nawet święty. Zatem jak najmniej wiraży. Wesołego dnia! Niech wam się darzy!! Wszystko na Świecie niestałe, czas bowiem wszystko rozrywa. Jedyne tylko jeszcze trwałe szczerej przyjaźni ogniwa. Koza525 - czy jesteś z Nami ? Jeśli tak, to witamy :) Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOZA - sądząc po nicku, faktycznie lepiej abyś u Livi nie mieszkała :D Z dzikiego ogrodu pewnikiem tylko wspomnienie by się ostało :D :D Jeszcze raz Miłego dnia. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie dopisuje mi ten "Łikiend" , a tak się wczoraj starałam! Leje i wieje. Jem, piję kawę i śpię - to ci zajęcia:) Nawet moja czacha jest leniwa i nie myśli:) Wiem jedno z pikowania kalarepki chyba nic nie wyjdzie Livii! Jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bani ten dzień :O Pogoda szaleje, wieje, pada, świeci słońce i tak od rana przeplatanka. Naciągałam się tego żelazka, jak durna - no ale wszycho wyprasowałam ! Uf , obiecałam sobie , że już takiej sterty nie nazbieram. Na poprawienie sobie humoru, nasmażyłam racuszków z jabłkami i obżarłam się fest. A co ! Koza - ja też mięsożerna :D, choć przyznam się i zielsko lubię :D Globus - podobnie się czujemy. Nic to, przetrwamy i takie zawirowania :) Livio co Ty porabiasz ? Pewnikiem drzemiesz sobie pod kocykiem :) Dora - Andzia - serdeczności i 👄 Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stargard szcz wita gorąco Gorzów.Was wszystkie Panie witam cieplutko.Mam chwilkę to troszkę popiszę-zaraz ma przyjść na pogaduchy moja przyjaciółeczka. Dorunia moja najukochańsza to sunia husky.Podaję jej rysopis; WAGA 22KG kolor-srebrny/taki jak lisy srebrne/ oczęta przepiękne w kształcie migdałów kolor;jedno brąz,drugie niebieskie Tak ogólnie to jest wysmukła,bez nadwagi. W głowie może niejednemu zawrócić i zawraca,wierzcie mi na słowo. I to by było na tyle odnośnie rysopisu. Wczoraj było wesolutko aż miło.A zaczęło się od kozy.Czyja jest ta koza?Od razu zastrzegam,że ja nie mam warunków.Chyba,że wirtualna....Kończę mój gość już nadchodzi.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO MATKO! A tak czułam, że kiedy jadę do moich dzieci to bardzo blisko Dorci. A niech to! Ale się cieszę. A teraz zagadka : jakie to miasto gdzie mieszkają "Stare Pierniki"?? Wysyłajcie SM -y wygrana murowana.Dla ułatwienia podam,że zaczyna się na literę " T " :):):) Dora , gratulacje suni , to są piękne pieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - to na pewno T U R O Ń. Milo mi poznać Panie z Stargardu Szcz. - Dora w nowogardzie brata mam,możesz wpaść. W Turoniu - studiowały moje dwie siostrzenice, choinka - mogły Cię odwiedzić, A ja w Gorzowie - NA ZACHODZIE - BEZ ZMIAN. Z pogodą tyyyż.Piękne słońce ,tylko wiatr jakby od morza,chlodnawy ale teki lubię - sztacham się nim jak fajami. Kalarepka zasadzona,na dodatek część \"syzyfowych prac\" wykonałam. Mój MM dalej ścinał - na siłę doprowadza do porządku żywopołoty,a już tak pięknie dziko wyglądały. no,ale chłopu nie przemówisz. Zaproszona jestem dzisiaj na gryyla - sLyszycie?- do sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia - czy Ty spokojno usiedzieć nie możesz????? Czy ta cała sterta wymagała prasowania? A do szafy na kupkę - nie da się? Ważne ,że czyste -z czasem samo się wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiasta
Gdzie ta koza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×