Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dzień dobry ! Pierwszy dzień wiosny - wreszcie :) stawiam zaspana kawę i życzę dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARII ! Bardzo dziękuję za kawę , bardzo chętnie przysiadam się do stoliczka. U mnie wiosna i -2 st. szron dookoła! Będzie lepiej ...mam nadzieję. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\_/> kawka pyszna a Wasze towarzystwo wyborne 👄 Pierwszy Dzień Wiosny :D no fajnie, tylko dlaczego dziś musiałam skrobać szyby e samochodzie . W nocy był minus a i księżyc okrągły i świcił jak wariat :P Adaś jest kochany ❤️ , wczoraj parę razy zakręciła mi się łza w oku.😭. Ale za tydzień będzie super impreza w Zakopanem- już się cieszę.... sokoki i występ naszych GWIAZD muzycznych. A Wiosna w końcu zdecyduje się i zostanie na stałe :classic_cool:. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pierwszy ten oczekiwany dzień!! A u mnie przymrozek,zima jeszcze się broni. Piszecie o Małyszu - ja też należę do jego fanów,przede wszystkim ze względu na jego cudowny charakter. Media z Justyny już próbują robić gwiazdę - oby tylko się nie poddała. Z niej jest wojownik a nie dziewczyna na plakaty. A tak - dzisiaj już poniedziałek - jesteście w pracy,lub odpoczywacie,a ja myślę nad obiadem - jakaś pustka w głowie,podpowiedzcie może coś,bo już pomysły mi się kończą. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Księżyc jest obecnie najbliżej ziemi od 19 lat. Dlatego jest tak jasny i dobrze widzialny. Wczoraj chciałam go pooglądać - chmury były .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ot tak "gwiazd" muzycznych mamy aż nadto !!!! LIVIO! Księżyc w pełni .... nie lubię ...źle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam z dziećmi szukać wiosny nad Wisłą. Wzieliśmy instrumenty , baloniki , dobry humor i piosenkę. Było fajnie.Nad Wislą pełno mlodzieży bo dziś Dzień Wagarowicza. Tak sobie pomyślałam o niemądrym s. , który skrócił sobie dzieciństwo.Poszedł dziś do pracy do eks.Ciekawe jak mu się spodoba fizyczna praca na budowie. Może przyjdzie po rozum do głowy i jesienią wróci do szkoły !? Livio zrób lane placki z twarogiem polane sokiem malinowym :) Potem nas poczęstuj :) Zjawimy się na pewno ❤️ świeci słońce , wypiję kawę i pójdę do ogrodu - aż prosi o zagrabienie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisałam i wcięło . Trudno -pozdrawiam i idę do ogrodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARII ! Trudno, jego wybór. Przejdzie szkołę życia, nie można mu stawać na drodze:( Coś tak czuję,że zrozumie co znaczy praca. Oby tak było. Też myślałam o spacerze nad Wisłę, jednak tylko myślałam:) Na przeszkodzie stanęły syzyfy i kolega ...leniuch. Ale jednego "plana" zrealizowaliśmy kotek ma zrobione ..manicure:D Poza tym bieda , na szczęście stara. Nowej nie chcę:) MARYLKO! Napisz jak robisz placki lane z twarogiem ...nie robiłam , a czuję, że są smaczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dobrze że u nas piekne słońce i ciepełko ,aż w domku sie nie chce siedzieć. Jestem trochę zmęczona p o 22 godz pracy ale co tam ,nie miałam dzis nawet chwili czasu aby odsapnąć - dopiero teraz na chwile przeysiadłam ,żeby się zameldować. Rano jak zwykle babcia, potem wyjazd do miasta trzeba było zawieść dokumenty - bo nie wiem czy wam pisałam ,ale dostałam wyższą grupę i tym sposobem mnie nie zwolnią , bo jestem teraz cennym pracownikiem:D- mają większe dopłaty. Potem znowu obiad - o matko , nie chce mi sie gotować - noi znowu babcia , spacerek z pieskiem - bo M w pracy - i teraz mały relaks. MAŁYSZ JEST WIELKI - PO NIM JUŻ CHYBA NIC SIE TAKIEGO NIE WYDARZY- A MOZE SIE MYLE? JUSTYNA TEŻ ROBI FURORE - LUBIE JĄ. http://gotowanie.onet.pl/1639949,,ksiega_smakow_cz_2,artykul.html Może coś sie da zrobić na obiad , ja często korzystam z tych rad - aczkolwiek czasem modyfikuje p o swojemu. Kluski też są dobre - dawno nie robiłam - LEŃ A ja widziałam piękny był i bardzooooo duży i jasny - no mowa o księżycu.Praca w nocy- daje takie możliwości ,że można nawet oglądać bardzo rozgwieżdżone niebo - cudo. No właśnie jak sie robi lane z twarogiem? Mam konto na NK ale zanosze sie z zamiarem likwidacji - e jakies nudy i brak czasu, krótko mówiąc.Livio zgadzam się z Tobą całkowicie - to są ludzie których tak naprawde my nie znamy - jeśli nie mamy kontaktu.A z reguły nie mamy - my też jesteśmy inni. No cóż mam jeszcze w planie ugotowanie rosołku - zapraszam a więc znikam i życze wszystkim Paniom wesołej i cudownie ciepłej Wiosny. 🌼 [kwiat🌼 [kwiat🌼 [kwiat🌼 [kwiat🌼 [kwiat❤️ 😍❤️ 😍❤️ 😍 POZDRAWIAM CIEPLUTKO❤️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA!!!!! Hej :D Moja Droga ..Ty zawsze byłaś CENNYM pracownikiem , teraz jesteś SUPER CENNYM. Taka myśl,że masz zatrudnienie i nic Ci nie grozi ...uspakaja❤️ Dobrze,że się zameldowałaś , gdyby nie :D byśmy Ci zrobiły ARESZT DOMOWY....tydzień bez wychodzenia z domu:D Fajnie,że mijają dni normalnie. Po nocach jak czytam marzysz, oglądasz gwiazdy , księżyc. Ze mną jest chyba cuuuuś nie tak bo nie lubię księżyca w pełni ..nie pozwala mi spać. AAAAA już wiem jestem wilkołakiem. Jeżeli ujrzysz taką najjaśniejszą gwiazdkę to jest to... moje oko .... z góry czuwa nad Tobą ❤️ Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oto księżyc ...dla WAS. Marzenia to odpoczynek od słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na koniec pisania zapraszam na kolację...chlebek ze smalcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lane placki Robię na oko cha , cha Pół kilo mąki , Lyżkę kwaśniej śmietany , szczyptę soli , jajko , trochę wody z kranu - ciasto musi być lejące . Na patelnię wlać trochę oleju .Na rozgrzany tłuszcz wlewać chochelką od zupy ciasto.Poobracać patelnię żeby ciasto równo się rozlało. kostkę twarogu rozdrobnić ze śmietaną i cukrem , położyc trochę na usmażonym placku , zwinąć i polać sokiem malinowym , Smacznego :) Narobiłam sobie smaku- moze zrobię jutro na obiad.... O Mamo ! Narobiłam się w ogrodzie , aż mnie bolą kości.Mile zaskoczyła mnie synowa - 4 lata ze mną mieszka - pirwszy raz pracowała w ogrodzie . Globusik mnie też budzi pełnia księżyca , zdecydowanie wolę oglądać gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy - pierwszy.... powitałam dużą ilością zrobionej roboty :D Teraz bolą mnie plecy i chyba wszystkie mięśnie .... Ano, tak ! Dorwałam się jak szczerbaty do sucharów. Mam nadzieję , że pomaleńku się rozkręcę i zakwasy pójdą precz :D Dzisiaj zmieniłam sama ( pierwszy raz ) koła z zimowych na letnie. A jak już to skończyłam , to stwierdziłam że jeszcze diabełka umyję :D Lakieru nie było widać, nie mówiąc o kolorze :D :D Jutro jadę na przegląd techniczny oraz muszę kupić Miedzian do oprysku drzewek i krzewów - bo inaczej z owoców gawno będzie. Maria - twój przepis u mnie się nazywa ciasto naleśnikowe. A do środka to można cuda wianki dodawać wedle upodobania :D Ja jednak najbardziej lubię takie z twarogiem - PYCHA Globus - no to Pusio szczęśliwy :D Mój piechol NIE LUBI strasznie tego zabiegu :p Przestałam mu obcinać i zauważyłam, że sam sobie pięknie obgryza . mam temat z głowy, a Bąbel się nie stresuje. Czeka mnie obcięcie mu włosów - strasznie obrósł tymi kłakami i wygląda teraz jak kuleczka :D Maria - pięknie powitaliście WIOSNĘ z dzieciaczkami :D Aż Ci zazdroszczę. Dalida - fajnie, że największy problem masz z głowy. Wiadomo stała praca jest najważniejsza. Livio - czy porabiasz już w dzikim ogrodzie ? U Ciebie tam wszystko rozwija się o wiele szybciej, toteż zapewne masz już więcej kwitnących kwiatów. Klara - obyś już więcej nie skrobała autka :D Ponoć ma być już cieplutko i słonecznie. Pozdrawiam Wszystkie babeczki i do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziasiaj w moim dzikim ogrodzie,zrobiło się mniej dziko. Piła w ruch - sąsiad pomógł MM i została dokończona praca,zaplanowana jesienią. Wszystko się starzeje,poszło dzisiaj drzewo - śliwa - przez 20 lat miało kilka owoców. Przykro mi,zawsze to przeżycie..ale teraz więcej miejsca dla krzewów iśłoneczka. Kwiatki u mnie? Taki ze mnie ogrodnik,że jak na lekarstwo - trochę przebisniegów,krokusy nieopatrzne wykopałam,ech... Jutro sieję pietruszkę,wysiewam też kwiaty do skrzynek - co będzie zobaczymy. A poza tym grabienie,siedzenie w fotelu stareńkim na słoneczku z kawką i fajką,pod gruszą. Ta mozliwość najważniejsza. Jak do tej pory,to najlepiej umiem chodować paprocie:) Zapowiadany jest deszcz - i po co? Ziemia jeszcze mokra po niedawnych podtopieniach. A na obiad ... MM kupił ostatnio krokiety, ale świństwo - zadowolony,że nie muszę gotować -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu- w to surowe ciasto czasami wrzucam jabłka pokrojone w plasterki - też pycha. Mój starszy syn wrzucił kiedyś łyżeczkę kakao do ciasta.Miałl wtedy naście lat- spytałam ...co robisz? Placki z kakaem ! Zjadliwe były :) Ale jeden mi wystarczył. Podziwiam Cię ! Zmienić samej opony w aucie:) Ja tylko o tym czytałam na kursie to już mnie wszystko gryzło :D Dalido - jesteś wielka :) Tyle godzin w pracy jednorazowo wytrzymać! Buziaki dziewczyny na dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam kawą i begonią w doniczce .Ma pomarańczowy kolor.W chatce jest ciepło na dworze chyba niebardzo.Wstaje teraz razem z synem. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Globus dzisiaj skrzypi , pewnikem po syzyfach:P , kawa środkiem na wszystkie dolegliwości:) już żłopię. Przede mną zakupy a przy tej okazji spacer. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś rano ....ciepło :) ( no, jak na wczesną wiosnę!) Lonia, Livia, Marii, zazdroszczę Wam tych Waszych ogrodów :O musi być pięknie.... wiem jak zawsze było u mamy. Naleśniki ja robię trochę inaczej -maka, mleko, śmietana, woda, sól, jajko, odrobina oleju.... i na patelnię :D a Marii to z jabłkami to mi podchodzi na racuchy ale tu muszą być drożdże do ciasta. A wczoraj dziewczyny dostałam od teściowej szare kluski i kapustę ...ummmmmm niebo w gębie. Uwielbiam je i pewnie częściej bym robiła ale to taka "babranina" :( Lonia- mam nadzieję, że to były całe koła z opanami letnimi, bo jeśli opony na felgach to.... NIE .... ja odpadam, zresztą sama wymiana koła to dla mnie niewykonalna rzecz!!!! Miłego dnia Laski- kawka pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita się z Wami "zdechnięta"Livia. ale mam samopoczucie - zupełnie nie wiosenne. Jesteście wszystkie takie dzielne. A lonia - to HEROS. miłego dnia - DZISIAJ MÓJ WNUSIO KOŃCZY ROCZEK proszę o hóralne 100 LAT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! STO STO STO LAT dla WNUSIA JEGO RODZICÓW I DZIADKÓW❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ❤️ dla wnusia no i babci też ❤️ Klaro ogród to fajna rzecz ale i dodatkowa praca :) Chociaż bardzo lubię w nim grzebaC - relaks po stresach ! Kwitną krokusy i przebiśniegi , jeżdzi mój drugi wnuk , biega piesa wykąpana przez synową.Nie wiem co się stalo ? Ktoś mi podmienił synową ? A może boi się , że sprzedam dom? Jednym słowem cieszę się , że ogród tętni życiem , synową też pochwaliłam. Na razie laski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×