Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

:D :D:D :D :D :D:D :D:D :D :D :D:D :D:D :D :D :D:D :D:D :D :D :D Saro- dziękuję, uśmiałam się- dzięki Tobie- nie pomyślałam, że możesz być tak zadziorna :P (ta buźka z językiem często jest pozytywna -tak jak teraz ) Nie warto 'tam" wchodzić- poznałam te PANIE, a myślałam, że to fajne Laski- nie odpowiedzą na Twój post, bo ignorowanie wpisów, które je negatywnie oceniają, też należy do ich zasad! Przeczytałam początek....ich topiku- tak postanowiły, ich sprawa, - zabrały zabawki i poszły...... trudno :( Wiesz co, dziwię się tylko Marii ale... to jej sprawa! Saro, ja tu jestem od października lub listopada ubiegłego roku- Ty "przyszłaś" po mnie. Wiesz, myślałam, że z tymi Laskami się wyciszę, że będzie to.....z biegiem lat, z biegiem dni... Byłam tak ufna, że powierzyłam (mailami) swoje tajemnice, zdjęcia. Byłam ok, jak byłam posłuszna:D Ale....polubiłam Claudię, przywoływałam ją, pytałam co u niej i.... to się nie podobało! A Claudia to indywidualistka i mówi, prosto z mostu:P No i Claudia mnie komplemencik a im szpila..... no i ja miałam krechę!!!! Nawet samokrytyka nic nie dała.:( Czy to NORMALNE????!!!! A Claudia jest prawie z moich stron rodzinnych a poza tym myślę, że nawet jakbym z nią miała różnicę zdań to byłaby ona twórcza a nie obraźliwa! Czytałaś pewnie "Anię z Zielonego Wzgórza" ( ja wszystkie części) tam było coś takiego, że przyjaciele, którzy w lot się rozumieli, darzyli sympatią, to byli ci, którzy "znali Józefa" :) innymi słowy- nadawali na tych samych falach, choć nie koniecznie to samo- każdy był sobą ale otwarty na ludzi.... Saro- najważniejsi są Ci, których kochamy....od tych dużych do najmniejszych..... nasze zwierzaki zajmują dużo miejsca w naszym sercu. Rozumiem Cię dobrze jak bardzo chcesz aby Twoja sunia miała to, na co zasługuje- kochasz ją, tak, jak członka Rodziny. Ja mam wredotę jamnika, nietresowalnego ale jak coś się dzieje- to on jest najważniejszy. Już się nie denerwuj TĄ sytuacją:D ...damy radę! Claudia, śpiochu co u Ciebie???? ostrzegłaś nas- dzięki albo raczej otworzyłaś oczy 🌻 Nawet Loni się dostało od Livi na tamtym topiku.......że nie dba o Chatkę.:( Ach.......... cóż!!! Dziewczyny piszące na tym topiku- WRACAJCIE....🌻 Miłego wieczora i dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Klara ja to mam cierpliwość , już trzeci raz Ci odpisuję a nie zauważylam blędu w pseudonimie.;) Ale od początku, nerwy mi przeszły jak przeczytałam co Livia napisała . :D przepraszala mnie że ona sądziła że jestem rozwódką, a co to ma za znaczenie? Jestem co prawda mężatką od 33 lat ale nie uznaję nietolerancji. Szkoda mi ludzi nietolerancyjnych i bez poczucia humorubo jest to ulomnośc której nie toleruję. :p A więc i ja mam prawo nietolerować - ale zla, bo nietolerancja jest złem , przez to są te wojny i nienawiśc.:o Oczywiście że czytałam "Anię z Zielonego wzgórza " Nawet mam wszystkie tomy.:D Jak również znam Jozefa, świetnie to Klaro ujęlaś. I myślę ze łatwo będzie sie nam zrozumieć. A na razie życzę Ci dobranocki, milych snów. A jeszcze dopiszę że kocham ksiązki. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze siedzę i zajrzałam na topik dziewczyn , mialaś rację - zi gnorowaly mnie, a to odnośnie rozwodki to wyszlo z dalszych wpisów że dotyczy nie mnie. Ciekawe co Ci się śni , ja jeszcze trochę książkę poczytam. 💤Milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jak to w zyciu.coś się zaczyna a coś kończy. chciałabym Was przeprosić - wyszłam chyłkiem z chatki tylnym wyjściem. dziękuję Wszystkim które tu piszą i pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chyba WIOSNA!!!:D Słoneczko, ciepło- tylko liście niektórych drzew dostały popalić od ostatnich mrozów-ciągle są zwinięte. Kawka \_/> w Chatce, jak zwykle pachnie cudnie,chyba wypijemy ją dziś na tarasie 🌻 Saro pytasz co mi się dziś śniło..........dużo lwów, przed którymi musiałam uciekać z innym ludźmi, ciągle myślałam,że muszę wejść wysoko aby mnie nie pożarły :( MASAKRA! Dobrze,że już nowy dzień 🌻 Jestem po spacerze z psem, zakupach a teraz sprzątanko i obiad dla moich facetów. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam Cię Klaro, faktycznie dzisiaj pogoda jest prawdziwie wiosenna, jestem też po spacerze z psinką i po obiedzie. Troszkę popiszę odpoczywając po obiedzie a pożniej przejdziemy się po lesie. Oglądałam prognozę 5 dniową i ma być cieolutko. :) więc trzeba to wykorzystać. Ciekawa jestem czy z tym żakietem w końcu wywojowałaś? Masz fajną psinkę, moje koleżanki mialy jamniczki , są to kochane indywidualistki. Ja po stracie poprzedniej, postanowiłam że weżmiemy pieska ze schroniska, może być to największa bida,i tak trafiłam. Byla młodziutka ale ciężko chora ale bardzo chciala żyć i walczyliśmy o jej życie i zyje z nami 10 lat. Poprzednia byla spanielką niemniej kochana. Zajrzę do Ciebie wieczorem to sobie popiszemy.Milego dnia :classic_cool: Ci życzę , uśmiechnij się bo wymarzona wiosna przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klara!!! i Sara.Zycie lubi płatać figle.Miałam się nie odzywać-bo miałam dość wrednych bab,ale się ugięłam.Spodziewam się ataku,ale jest tam psychiatra,może jeszcze otworzy swój gabinet geriatra.Tak,ze jestem spokojna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed wieczorem.🌻 Laski- mogę powiedzieć chyba w liczbie mnogiej bo : Sara i Claudia. Ja teraz trochę odpoczęłam z herbatką po dzisiejszym dniu a napracowałam się solidnie, jeszcze upiekłam babkę dla mojego inwentarza:P A zaraz wstawię pieczeń na jutro- dość często mam taki obiad na niedzielę dla wygody, bo... w poniedziałek też z tego jest obiad! Mój żakiet Saro, na razie "odpoczywa" ale nie daję za wygraną- dalej będę próbowała! Co do piesków- też żal mi tych ze schroniska ale.... nie pojechałabym tam, bo nie dość, że chciałabym je wszystkie, to jeszcze bym się uryczała😭, byłoby to dla mnie przeżycie traumatyczne:( Nie na moje nerwy. Tym bardziej Cię podziwiam :classic_cool:. A' propos książek- czytałam je pasjami....tak czytałam- nawet jak byłam w ciąży z jednym a drugiego kołysałam w wózku miałam książkę w ręku. Teraz, normalnie brak mi czasu- może jak będę na emeryturze....faceci mają lepiej, mąż zawsze znajdzie czas aby poczytać. Claudia 🌻- tylko nie mów, że TAM coś napisałaś....nie warto! Wczoraj Sara mnie rozbawiła swoją zadziornością, jak wpadła na tamten topik. Dziś Ty sprawiłaś, że jeszcze wciąż się śmieję, jak przeczytałam tu o psychiatrze i geriatrze:D :D :D I wiesz co, Wiedźma z Ciebie ;) ale wiem, że i Ty znasz Józefa 👄:) Napisz co u Ciebie, jak mama i nie sypiaj tak długo :D Mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzać w Chatce na kawie lub herbacie... Dzięki Dziewczyny za uśmiech... dawno tak się nie uśmiałam 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Claudia mam pytanie.Dlaczego Ci tak zależy żeby rozwalić tamten topik?Tak z babskiej ciekawości prześledziłam co u Was się dzieje i nie mogę zrozumieć.Jesteście prze cudownymi babkami ,ale po co ta zawiść?Ktoś założył nowy temat no i dobrze.Kontraktu Zadnego nie spisywaliście.Dajcie na luz ,ludzie.W ciągu dnia tyle fajnych spraw się wydarza,nie rozumiem i nie zauważyłam w Waszym topiku żadnych wyzwisk,ani obelg.Więc dlaczego drążysz?Zostań tu gdzie Ci dobrze i spoko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedendwatrzy- nie do nas te wszystkie pytania. Zresztą, jak zauważyłaś u nas kulturalnie- więc chyba już masz odpowiedź. Nie jesteśmy złe i podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jedendwatrzy- być może dla ciebie to szczegół ale....nam chodzi o przyjaźń- a te, co odeszły same wystawiły dla siebie świadectwo ile ona dla nich znaczyła/znaczy- choć zapewniały o niej! A to przykre- prawda? Na przyjaźń kontraktu się nie podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, Claudio życzę Wam dobrej nocy . Wieczorkiem u mnie z dostępem do komputera bywa różnie...częściej marnie :P Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Hej dziewczynki! :D Nauczyłam się w życiu dużo śmiać a malo się martwić, i Wam też to polecam wtedy fajnie jest! ;) Najważniejsze to szybko zapominać o przykrościach i nie roztrząsać bo szkoda życia. :D Od razu na świeżo powiedziałam to ca czulam a teraz cieszę się że Claudia wpadła do nas. Klara ja też uryczalam się w schronisku że nawet nie widziałam jak ten piesek wygląda 😭 😭 ale postanowilam że mój ostatni piesek musi być uratowany. My ludzie sami zgotowaliśmy taki okrutny los tym zwierzaczkom , a więc nawet gdybym miala wyjśc z tamtąd nie do życia bo tak się czulam , to wiedziałam że muszę. Co roku na działki ludzie podżucają swoich pupili, kotki, psy nawet widać że szkolone nie mówiąc o tych uwiązanych w lesie do drzewa lub wyrzuconych w czasie jazdy na ulicę też taką sunię miałam. A pożniej okazało sie że psina byla chora i tak jej pan się jej pozbyl. Niektorzy ludzie to gorzej niż bestie. Nie mogę wszystkich przygarnąć ale jest takie powiedzenie "kto ratuje jedno życie to tak jakby wszystkie ratowal. Marzy mi się Swiat bez wojen i przemocy ale wiem że to utopia.Mam na dzisiaj wieczór dobrą ksiązkę bo moje wspaniałe koleżanki zaopatrzyły mnie. A Wam dobrejnocki życzę 💤 ja poczytam sobie jak dlugo się da. Milych snow i spokojnej nocy Wam dziewczynki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam - wypadało sie pozegnać. Po tym co się dzieje i tu i tam zastanawiam się czy w ogóle gdziekolwiek pisac.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Taki piękny dzień się zapowiadał dziś od rana- słoneczko a teraz pochmurno i w sumie chłodno. Tylko meszki nie odpuszczają- po porannym spacerze z piesem jestem trochę pokąsana. Dora- nie porobiło się, tylko napisz więcej niż jedno zdanie :(- mogłabyś nas częściej odwiedzać. A tak w ogóle to.... człowiek uczy się na błędach- własnych-niestety. A co do wyborów...."raz wybierając, całe życie wybierać musisz" I wiecie co, współczuję ludziom, dla których liczy się tylko miłość własna ( :P uparciuchom też ) oni z nikim i niczym się nie liczą... "po mnie, choćby potop". Współczuję też takich właśnie przyjaciół :( czyż to przyjaciele??? Saro miłego wypoczynku na łonie natury, mam nadzieję, że wczorajszy spacer się udał :) 🌻 Claudia 🌻 czas już wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Witam zmarzluchy!! Faktycznie za cieplo to nie jest , u mnie jest 15 stopni ale nie ma słońca, przez to odczucie zimna jest większe. Klara - 🌻 spacer się udał a ponieważ pomieszkujemy teraz w lesie to spacery mamy na bieżąco, oddychamy leśnym powietrzem i ptaszki mi stale śpiewają. :) Maria, nic się nie porobiło, samo życie , a w życiu jest różnie najważniejsze aby dobry humor nas nie opuszczał.🌻 Claudia , pogodka pod zdechłym azorkiem ale nie poddawaj się smętnym nastrojom i zajrzyj do nas. [kwiat Dziewczyny - wszystkie obdarowałam kwiatami to czas na mnie pomyślec o obiedzie a póżniej wpadnę. Hej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po południu zrobiło się ładnie i ciepło, tak, że spacer uskuteczniłam w krótkim rękawie:) Mam nadzieję, że następny tydzień będzie piękny. Muszę pomyśleć co jutro ubrać do pracy. Myślę, że po małej kolacji wybierzemy się z mężem i piesem na spacer bo słońce tak zachęca. A swoją drogą jak ten czas szybko leci, już niedługo połowa roku- smutne to a z drugiej strony już się cieszę na drugą połowę lipca- mamy zaklepany pobyt nad morzem, które uwielbiam:) Miłej reszty niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wrocilam właśnie z wieczornego spaceru z piesem a teraz może film obejrzę i książke poczytam. 🌻 Klara u mnie nie bylo aż tak ciepło. W ciągu dnia w swetrze a wieczorkiem w kurtce. Nie dałoby rady bez rekawa. Liczę że tydzień będzie ładny, fajnie że wybierasz się nad morze aby tylko w lipcu bylo slonecznie , więc zamów sobie słońce w urlop ażebyś wróciła po urlopie wypoczęta i opalona. A teraz dobrejnocki Ci życzę , bo jak wezmę się za ksiązke to nie będe świadomo na jakim świecie żyję. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego mi łapka nie wychodzi? czyżby się zbiesila? zobaczymy co wyjdzie 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wpisz ręka
[ ręka ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wpisz ręka
o i tez nie dziala:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starym, dobrym, miłym zwyczajem ....\_/> kawa na stole w Chatce pachnie przepysznie a w dzbanku ,w podgrzewaczu herbatka (_)>. Okna otwarte, musi wpaść trochę świeżego powietrza i słońce zagląda:) życząc nam miłego dnia 🌻. Saro :D aby wyszła łapka tylko dobrze musisz napisać wszystkie litery, a Tobie zabrakło kreski nad "c" czyli "ć" :) A ja zabieram się do moich "papierków" ale myślami będę od czasu do czasu "zaglądać" do Chatki. Wiesz tak a' propos sytuacji na naszym topikum a by patrzeć optymistycznie :D ( a jednak!) ... przyszły mi na myśl słowa z "Ziemi Obiecanej".... parafrazując je, można powiedzieć.... "ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic - razem mamy wlaśnie tyle aby....zubudować ( nie, nie fabrykę) życie w Chatce i uczynić ją w dalszym ciągu miłym, otwartym,przyjaznym miejscem" ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym tez czasami albo kazdego dnia popijac z Wami poranna kawe. Jestem daleko od domu, brak mi rozmow w naszym jezyku i przyjaciol. A u Was jest milo i mozna pomarzyc. Mam 52 lata,meza, dwoje dzieci ale tu jestem sama. Skusila mnie Chatka, to takie wspomnienia z dziecinstwa. Czy mozna- pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro może skusisz się na zalewajkę :P Właśnie ją skończyłam na jutro- to taka potrawa z moich rodzinnych stron- gotuję wprawdzie na barszczu białym Winiary ale...pozostałe rzeczy , tak, jak dawniej. U mnie dziś upał- w porównaniu do tego, co było do tej pory. Dziś miałam sporo pracy w pracy i w domu- teraz wybieram się na kijki, na jakąś godzinkę. Buziaki[ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anno- ZAPRASZAMY 🌻. Jeśli tylko masz ochotę na rozmowę o codziennych, łatwych i niełatwych sprawach i...tych prozaicznych...zdawałoby się- drzwi Chatki są otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Witam i juz sie ciesze na rozmowy. Ciezko rozmawiac tylko z wlasnymi myslami. Mam jeszce troche pracy ale chetnie bede tu zagladac. A teraz ja zapraszam Was na zielona herbatke- mnie sie przyda, bo pobudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was serdecznie dziewczyny, Klarę i Annę i od razu przepraszam że tak pożno ale dzień mialam zakręcony. Obiecuję że już jutro się poprawię. Posłuchalam i obejrazlam Twoją muzykę Klaro , można przy niej pomarzyć ale mialam z zakłóceniami. Dla Ciebie klaro z przeprosinami buziak 👄 👄 A Anię miło witamy i uchyl rąbka tajemnicy i napisz z kąd jesteś i pisz kiedy chcesz i co chcesz. Ja staram się dopadać laptopa kiedy mam tylko czas ale Klara jest bardziej solidna. 🌻 Dzisiaj u mnie bylo lato, zrobiłam kupę roboty na ogrodzie, póżniej mialam gości a teraz mam wolny czas i będę zerkać ktora się odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pomiędzy 50 a 60 - to by pasowało:) ale czy Wam też? Może się różnie okazać- jak w życiu ale chętnie porozmawiam o....ŻYCIU. Chyba dobrze się zaczerniłam- wiem, wiem późno.... Miło tu:) Poczekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×