Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość wytłumacz to
Ćmie aby nie leciała do ognia, to głupie storzenie ale kara ją spotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ćma to niby ja? no cóż, nie czekam na podziw. Nie jestem doskonała ale zawsze łatwiej ferować sądy, niż starać się zrozumieć! Sara, Klara, Anna i Niki w podróży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄Dziewczynki moje miłe znowu mamy za chwilę wieczór , nie wiem jak Wam ale mnie czas leci bardzo szybko. 🌻 Klara , nie zrozumiałam co chciałaś Annie przekazać mowiąc że "zrobisz to dla Twojego meża " Anna wedlug mnie to ma sajgon , w naszym wieku to wszystkie błędy życiowe tylko się nasilają. Gdyby Anna rozwiodła się z meżem menelem 10 lat temu to dzisiaj może byloby jej łatwiej, teraz jak on nałóg to za pozno na leczenie , zresztą alkocholik sam musiałby chcieć zerwać z piciem. Zrobil piekło na ziemi dzieciom i Zonie, pijaków nie żałuję , ale żal mi ich rodzin.Aniu , szkoda mi Cię dziewczyno , decyzja należy do Ciebie masz moje całe wsparcie. 🌻 Penelope łapie miłe chwile, i niech jej słonko się uśmiecha zyczę jej wielu miłych sms-ów. 🌻 Nikuś też pięknie spedza czas nad morzem i wszystkie życzymy jej dużo słoneczka a od jutra będzie go coraz więcej.🌻 zajrzę do Was wieczorem na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomarancza co się wcina między nas to napewno ktoś znany Klarze z poprzednich czasow. Penelope nie bierz pod uwagę wpisów pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co tyczy Anny pisałam pod wpływem emocji i...ja tylko wiedziałam, co mam na myśli :P Saro, otóż pisząc to, chciałam powiedzieć, że pozostając wciąż z tym swoim jarzmem- zrobi to dla męża, bo to dla niego jest wygodnie, że ona jest i boryka się z codziennym dniem i jeszcze z nim. A więc w skrócie zrobi dobrze dla niego, nie dla siebie. To taki paradoks- skrzywdzi samą siebie:( A ja dziś po południu ( nie mówię o kijkach :) ) byłam na spacerze w naszym, osiedlowym, dość dużym parku- trawa skoszona, tak pięknie pachnie, jakbym była na wsi. To przywołało wspomnienia z dzieciństwa, jak jeździłam do babci na wieś- beztroskie lata :) Tak, Niki, będzie miała piękną pogodę. Saro, co sądzisz, chyba sobie na to zasłużyła? Ciekawe, czy ja w lipcu też zasłużę:D Penelope- UŚMIECHAJ SIĘ 🌻 Anna- dzielna z Ciebie babka ale.... życzę Ci siły do podejmowania właściwych decyzji, nie koniecznie altruistycznych!!!! Miłego wieczora życzę Wam 👄 p.s udało mi się dorwać do neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie chcę swoją osobą tyle miejsca tu zajmować. Dzięki za zainteresowanie. Wiem, że muszę, coś zrobić bo czas ucieka. Klara ma rację, altruizm to właściwie- no nie, mimo wszystko powinniśmy myśleć o sobie. Dziewczyny tak fajnie, że mogę z Wami pogadać. Jesteście kochane i dobre i macie serduszko. Życzę Wam miłych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Anna chyba już ma dość trudów dnia i poszła odpoczywac, więc zyczę Ci Aniu milego odpoczynku , 🌻 i myśl tylko o miłych zdarzeniach. Jesteś super babka i więcej myśl o sobie i o Swoich przyjemnościach. Jesteś jeszcze młoda i duzo radości jeszcze przed Toba i cieszę sie jeśli możemy z Klara być Ci przydatne. 👄 🌻 dobrej nocki Ci życze. Klara, czym Ty się martwisz, że pogoda Ci nie dopisze w urlop w lipcu ? :D a od czego mnie masz ? Ale będe czarowała az moja kula sie zagrzeje. A niki troszkę nagrzeszyła że te pierwsze dni ma marne , ale teraz to już tylko ładna pogoda ją czeka a na razie niech wdycha jod bo napewno jej potrzeba. Tobie też Klarciu życze wesołej nocki i kolorowych snów. 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed 6-tą było jeszcze trochę zachmurzone niebo ale teraz słoneczko już wygląda :) Zapraszam na kawę \_/>, herbatkę (_)> tosty z powidłami i zółtym serem. - czas wstawać :) Saro, jakie kwiaty włożysz dziś do wazonu? Anna, Niki, Penelope 🌻 p.s. :D Saro, wczoraj wypiłam napój z grzybka tybetańskiego a dziś rano myślałam, że nie wyjdę z łazienki :P, że nie zdążę się umyć, zrobić makijaż, ubrać się i wyjechać do pracy :D MASAKRA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki, ja dziś podaję zieloną herbatkę dla rozbudzenia. Jeszcze raz Wam powiem, że jesteście Kochane. Tutaj będzie dziś ciepło. Idę po bułeczki i dla Was też coś przyniosę. Klara, Sara, Penelope, Niki- pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ach, te drzwi w Chatce trochę wąskie, zderzyłyśmy się :D Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, z rana :) Trochę dziś poleniuchowałam, do pracy wychodzę za godzinę. Miło tak co rano budzić się w Chatce, w Waszym towarzystwie. Zaraz kawa inaczej smakuje i uśmiech sam ciśnie się na usta:) Wczoraj w domu sporo zrobiłam zaległej pracy, miałam humor,mąż też uśmiechnięty,zadowolony z kolacji-niespodzianki. Wiecie co, to u mnie też jest pewnego rodzaju paradoks:P Muszę Wam powiedzieć, że jestem lepsza dla męża od kiedy TO trwa! Mam więcej dopaminy w organiźmie , jestem mniej zgorzkniała, zgryźliwa. Wiem, że to egoizm z mojej strony ale widzę,że czasami cel, jednak uświęca środki. Anna, Klara, ostrożniej tak z rana, nie przepychajcie się;) tych drzwiach, bo ani ja, ani Sara nie naprawimi drzwi:P Miłego dnia Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :D Wrocilam . Cala i zdrowa ,tylko okropnie obolala. 24 godziny na naogach a wlasciwie w samocgodzie ... W sumie trzasnelismy ze slubnym 1220 km ,ale warto bylo bo przyczepa super.:) Poszlam spac dzis o 4 rano ,a teraz wpadlam na kawe ,przed praca ... Odezwe sie pozniej ... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wychodzę do pracy,zajrzałam tu jeszcze. No ale się uchichrałam :D :D :D:D :D :D:D :D :D:D :D :D a my tu wszystkie zrozumiałyśmy, że Nikuś wyjechała już na wakacje a ona tylko po przyczepę:P Dziewczyny idę do apteki i kupuję LECYTYNĘ albo coś innego na pobudzenie naszych komórek mózgowych ;) :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakryłam stolik na tarasie białym obrusem......dziś na obiad zupa szparagowa Klary do tego młode ziemniaczki z koperkiem szparagi polane bułeczką i klopsik gotowany- zapraszam 🌻 Niki, no ładny numer nam wykręciłaś :D A może Ty struś pędziwiatr i tak szybko zaliczyłaś wczasy nad morzem? A tak nawiasem mówiąc nie wiem kiedy ja byłam nad morzem. Niektórzy traktują moje wyjazdy tutaj, jak wyjazd na wczasy. Penelope, ciesz się z tych s-sów, ja teraz to nawet ochoty bym na nie nie miała. Nie toleruję facetów (oprócz syna!) Sara, czekamy na ten bukiet na stół :) Klara Ty też wpadnij, zostaw na chwilę papierki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niki- fajnie, że JUŻ :P jesteś. Ale w ekspresowym czasie się wywczasowałaś:D No cóż, masz tu do czynienia z babkami 50+ i musisz brać czasami poprawkę na pewne rzeczy. Pozdrawiam Saro, Anno , Penelope, Niki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie
ze zrozumieniem,kilka razy powtarzała,że jedzie po przyczepkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was wszystkie babeczki a nawet widzę ze jest jedna wiecej topiczanka. Dziewczynki niestety dzisiaj nie mogę stawiać Wam kwiatów bo dzisiaj jestem w domu , w bloku ale jutro o tej porze postawie Wam ogromny wazon różnokolorowych bzów. Tak jak Wam wcześniej pisalam te 3 dni to mam kolorowy zawrót głowy. Pamietałam ze Niki miała jechać po przyczepe ale jak Klara napisała że Niki jest na wczasach to myślałam że coś mi się pokręciło. A na 50- ątkach jest wiele topiczanek, porozumiewaja się ze sobą bezpośrednio, są ze sobą zżyte,więc bardziej pasuje mi tam zaglądać z wizytą a wedulg zasady rzadki gośc to dobry gośc. No na razie dziewczynki , zajrzę tutaj wieczorem bo nie mogę się wyrobić, (szykuję i pakuję, przepierki i obiadek na jutro ) {usta] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byc może źle zrozumiałam, jestem za szybka:P Tak wiedziałam, że mąż kupuje przyczepę ale zrozumiałam, że z nią wyjeżdżają na wakacje i do tego jeszcze to ...zachodnio- pomorskie. Ale to przecież szczegół, nikt nie umarł!!!! Widzę jednak, że ktoś bardzo DOKŁADNIE czyta nasz topik- miłej lektury zatem :) A może lepiej się przyłączyć do nas???? Jesteśmy takie, jakie jesteśmy i wcale Nie takie DOSKONAŁE ;) Saro- no to czekamy na Twoje kwiaty- załatwiaj teraz szybciutko swoje sprawy i wracaj do ogrodu 🌻 Przecież nasz topik nie jest zamknięty, każda miła Laska może tu pisać. Niki, widzę, że masz nawał pracy po "wolnym"??? 🌻 Miłego wieczora Dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i udalo mi się przysiąsć i pogadać. 🌻 🌻 🌻 na razie takie kwiatki do jakich mam dostęp ale jutro dostarczę Wam świerzutkie. Klarcia - każdy organizm jest inny, na Ciebie grzybek podziałal odmladzająco , a na mnie bez żadnych efektów specjalnych a ponieważ czesto wyjezdżalismy , to wziąl i zdechł. Jak poczytałam dzisiejsze wpisy to widzę Klara że jestes ranny ptaszek . U mnie o 3.30 ptaszki tak głośno śpiewają że muszę okno zamykać bo obudza. Teraz mają być piękne dni, postanowiłam wsadzić do ziemi 6 pomidorów i na targu miał tylko jeden chlop a w domu dopiero zobaczyłam że krzaczki mają nie więcej jak 10-15cm. Z tąd to powiedzenie "kto się śpieszy to sie diabeł cieszy" urosną mi w sam raz na wielkanoc, ha, ha ha Penelope , dla nas dobry też byłby "ginkofar" ale Tobie to nie grozi , bo lecisz na dopaminie, sama młodość i energia.A chichraj się z nas ile wlezie niech Ci będzie na zdrowie. Anna- przechodzi teraz chłopowstręt ale kto by nie przechodzil, więc trzymam kciuki aby Ci to przeszło. Milego odpoczynku Laski , śpijcie grzecznie, bo kto śpi - nie grzeszy, 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelope :) ale się spieszysz, bo się jeszcze poparzysz;) Kawa pachnie, dokładam bułeczki i dżemik. Dziewczyny, dziś mój syn wyjeżdża, trochę mi bedzie smutno, no ale jeszcze 11 dni i będę w domu. Z jednej strony cieszę się a z drugiej, no wiecie. Gdyby rozmowy coś dały ale tu nie ma szans. Chcę mieć tyle sily aby wreszcie zdobyć się na ten krok, który mnie, moje życie uratuje:( Saro, myślę jednak, że te pomidory wcześniej Ci urosną i jesienią przynieszesz tu coś na śniadanie :) No i myślę, że zostaniesz z nami:classic_cool: bo widzę, że chcą Cię nam porwać :D Niki- co u Ciebie? 🌻 Klara- jeszce Cię tu niema? 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paniom :) Wczoraj juz sie nie odzywalam , padlam jak pies pluto-musialam odpoczac. Wiecie co? Jestem w szoku. Wracalismy noca , no potem to juz bylo nad ranem. Ile w lasach jest zwierzyny. Oczy mi wylazily z orbit ,malzowi tez.Strasznie sie balam zeby jakas sarna nie wpadla nam pod samochod. 3 razy smignela przed sama maska , bylo ostre hamowanie. Ale stres mowie Wam. Dzis juz do pracy na caly dzien. Od jutra sporo pracy mnie czeka,,,, ale na szczescie lubie ta swoja dlubanine i pozniejsze efekty... Milego dnia baeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana o suchym pysku:P dopiero teraz kafkę z Wami piję. Ledwo przyszłam do pracy a już słyszę, że mam wyjazd do banku i urzędu skarbowego z/po dokumenty. Korki są straszne, kierowca musiał się nieźle gimnatykować. Anno, powiem Ci tylko tyle, że kto, jak kto ale kobieta sobie poradzi. Życzę Ci dobrych wyborów- dla siebie oczywiście. Co do awersji do facetów :) kiedyś minie, jak wszystko. Saro, też myślę, że jesienią Twoje pomidory będą smakować wyśmienicie. A wiesz, jak co rano jestem w łazience, to też słyszę świergot i trele ptaszków, bo przed blokiem jest pełno drzew i ulica daleko a na dworze jeszcze ciiiiiiszaaa. Niki- możesz się cieszyć, że robisz, to , co lubisz. Przecież w pracy spędzamy większość dnia i satysfakacja z niej jest ważna. Kiedyś Ci pisałam, że jak wygrałabym milion:) to też zajmowałabym się tym co Ty. Tzn. założyłabym firmę, która zajmowałaby się organizacją przyjęć weselnych- taką od A do Z . Oczywiście na wszystkim się nie znam ( z pewnością nie na dekorowaniu kwiatami) ale byłabym w swoim żywiole, jeśli chodzi o organizację wszystkiego:) No ale... to tylko marzenia :( :) A teraz nam powiedz:D kiedy wybierasz się na urlop???? Ach i pewnie dziewczyny się zgodzą ze mną - Nie PANIUJ nam tu- wszystkie jesteśmy na Ty :) Penelpe chyba dziś z tej szybkości się jednak poparzyła:P chyba, bo wpadła i wypadła!!! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obiecuje ze juz nie bede Wam tu od Pan ublizac:) Klaro nie wiem jeszcze kiedy bede miala urlop, bo u mnie w pracy jest tak ,ze ktos ciagle musi byc . Jest nas troje i musimy sie jakos domowic . Ja to wtedy ide jak bedzie temperatura w okolicach 30 hahaha :) Maz ma urlop pod koniec lipca -3 tygodnie to pewnie i jak tak jakos :) ,ale teraz mozemy camping wyciagnac juz nad jeziori i jak bedzie cieplo to wystkoczyc na weekend . Moje weekendy od tej soboty to bedzie ze 3 godziny z soboty i niedziela :( Troche malo ,ale moze choc na finanse sie przelozy... Sara widze smiga i zauwazylam ze ma fanke -ja Cie krece... Penelope naprawde jak po ogien wpada Ania juz na wylocie ... do kraju ... W sumie fajnie -bo sie dzieje .... Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki- a więc przyczepka :D się przyda nad jeziorkiem. Widzę, że urlop będziemy miały w tym samym okresie. Sara już nam w swojej kuli wyczaruje ;) piękną pogodę. Mój syn dziś zrobił badania lekarskie i.... od poniedziałku do pracy na 9.00. Trochę się krzywi, że będzie musiał chodzić w garniturze- no cóż, kiedyś dorosnąć trzeba:P W Poznaniu UPAŁ!!!!!!!! Miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed 17-tą lekko się zachmurzyło- byłam na kijkach :) i nawet trochę pokropiło "jak ksiądz kropidłem" a teraz znów słonko. Jak dla mnie, to na okrągło mógłby być taki klimat :) Ale............................... Chyba jednak brakowałoby mi Białego Bożego Narodzenia :(- trudno człowieka zadowolić- niestety. Miłego wieczora Laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyekspediowałam syna :( łącznie z częścią moich bagaży. Był zadowolony z zarobku i wyjechał ze swoimi planami co do niego. Zaraz toaleta babci :(, sprzątanie i małe pranie. Potem chciałabym z Wami usiąść przy...... naleweczce z wiśni Sary :) Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara minęłyśmy się w drzwiach;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 🌻 Witam Was dzieweczki, ale się stęsknilam za Wami. 🌻 Dzien mialam zwariowany ledwo zyję i niedługo pojdę spac' nie wiem jak Wy się dzisiaj czułyście . U mnie było gorąco i duszno gdzieś grzmiało po poludniu parę kropli z nieba i koniec nadziei na porządną burze, moja ulubiona temperatura to 25 stopni ani mniej ani więcej. jestem meteropatką i każdą zmianę głupio odczuwam. Niki, nigdy nie byłam na Podlasiu ale mam kolezanki z tamtych stron i mówią ze jest tam pięknie a Ty jesteś w czepku urodzona bo robisz to co lubisz. 🌻 Poza tym babeczki w wielkim wiadrze stawiam bzy i nie będę wyręczala Niki niech się nim zajmie a w drugim orliki , sa to delikatne kwiatuszki i wielokolorowe i dla Niki to pestka przystroić naszą chatkę. A na ten piękny wieczorek stawiam moją naleweczkę i wszystkie Was zapraszam. Klara- czyń honory pani domu. Anna myśl ytlko o pozytywach , jak sie myśli dobrze to i dobrze się układa. Masz dzieci , ciesz się nimi a na zgreda nie zwracaj uwagi. Po naleweczce do lożeczka i miłych snów 💤 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×