Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Klara, Jarocka była cieżko chora na raka i od długiego czasu leczyla sie i bardzo cierpiała, przes śmierć uwolniła sie od bólu i męki, a zostawiła piekne piosenki , które będą żyły. Tyle zostaje po twórczych ludziach a po wielu nie zostaje nic. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarciu, ja mam trochę inne podejście do zycia, póki ono cieszy człowieka i człowiek nie cierpi to życie ma wartośc , ale gdy cierpienia są straszne to życie nie ma wartości, zwierzętom pomagamy często odejśc a człowiek musi znosić do końca cierpienie. Tak nie powinno być, i podobają mi się pogrzeby plemion gdy żałobnicy tańczą i cieszą sie że ten co zmarł odszedł do lepszego świata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 http://www.youtube.com/watch?v=_1r3dVIIGWk&feature=related :)🌻 Zapraszam na przedpołudniową kawkę \_/> Saro chyba masz rację....BÓL potrafi zdziałać straszne rzeczy😭. Pamiętam moją babcię, jak umierała......ból był taki, że .....prosiła o śmierć 😭😭😭. Cieszmy się więc życiem- wszystkim co dookoła póki czas. Miłego dnia 👄 U mnie dziś 3 stopnie i....już po "jesiennej' ulewie.... ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwko zupełne :D uśmiałam się serdecznie z tych kotów! No i tak mija prawie niedziela.:( Zdrzemnęłam się po obiedzie po pogoda wcale nie nastraja do spacerów. Leje, nie pada ale leje od przedpołudnia. Jednym okiem pooglądałam bieg naszej Justynki- jest niesamowita!!!!!!! Wczoraj nasi piłkarze ręczni dali nam niezły spektakl emocji...... ale taki sport!!! Chce mi się strasznie do łóżka :) idę do łazienki i resztę wieczoru spędzę tam oglądając tv. Jakieś lenistwo mnie opanowało. Dobrej nocy 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Popijam sobie kawę coby się odstresować i...słucham Saro śpiewu ptaków :) to uspokaja..... Wczoraj ulewa a dziś rano musiałam skrobać przednią szybę w samochodzie. A że nie wyszłam wcześniej więc jechałam z połówką odmrożonej szyby. Rozwidnia się- zazdroszczę tym wszystkim, którzy jeszcze są w łóżkach .... no i do tego poniedziałek :( Miłego dnia 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- startuj do sejmu w następnych wyborach- elektorat będziesz miała duży. Już ja o to się postaram :) Wiesz, życzę wieczoru miłego bo mnie jakaś głupawka opanowała....posłuchaj zresztą:D http://www.youtube.com/watch?v=QuSzVnMJie0&feature=related A tu zapowiadają mróz w nocy- jutro znów będę miała się z pyszna:( Idę do mojego SPA i do wyrkaaaa... Miłych snów i wcześniej radosnego buszowania po necie 👄)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- no tak....ale czemu się głupotą innych przejmować! Zmykam już... mam nadzieję, że nie zanudzę dziś???? Pa ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarooooooooooo!!!!!!! No tak, zbliża się noc a w nocy, nocne "Sarki- marki" buszują i mają kosmate myśli.:P Saro....ja cała płonę ze wstydu :D Nooooo, całkiem duuuużyy ten okaz!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, fajnie dobralaś piosenki, wszystkie znam z dawnych lat, a poza tym powinnaś być przyzwyczajona do takich okazów, przecież mieszkasz w Pyrolandii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mroźny poranek i zaraz zapraszam na gorącą, pachnącą kawę \_/>- Leniuchów też :P Saro, chyba nawet w Pyrlandii o taki okaz pyry trudno...co się tyczy innch rzeczy:D....no to, z tym bywa różnie:P i czasami może być zdziwko. Za piosenkę dzięki... ale przecież nie jesteśmy takie straszne..😭 Pozdrawiam i zmykam do bezpiecznych cyferek :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klara U mnie troszkę przez chmury przedziera się słońce, jest nadzieja ze będzie więcej słońca 🌻 Ty w pracy, więc wyglądaj przez okno jak najczęściej a jak najmniej patrz na cyferki (feeeeee cyferki) Miłego i bezstresowego dnia Ci życzę, zawsze jest jutro i zawsze jest lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pewnym momencie mocno posypało śniegiem tak,że, jak mówiła moja babcia, świata nie było widać:) Teraz topnieje- najgorsze to, to, że w nocy znów przymrozi i jutro, powtórka z rozrywki z samochodem:( No ale cóż, przecież jest zima. Cyferek mam dziś rzeczywiście dość- szczegolnie jak coś uzgadniasz, bo diabeł ogonem przykrył........ Mam dziś mały wypad w miasto i potem constans :) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, w końcu COŚ optymistycznego- zagapiłam się w okno..... wcześniej już robi się widno:) Idzie ku WIOŚNIE 🌻 Pomarzyć zawsze można , tym bardziej, że przez noc znów panował "pan Mróz" :( Zapraszam na gorącą, pachnącą kawę i..... od nowa nowy dzień, nowe sprawy, wydarzenia...... i niech będzie miły i radosny Pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś bzdurne kody "kazali' mi wpisywać .... jak wkleiłam piosenkę.... czyżby ACTA??????????????????????????????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×