Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość Stetryczały dziadzio
Witam I o drogę pytam.gdzien takie wspaniale kobitki się schowały🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - JEZDEŚ - NOOO Twój MM się smieje - to dobrze,bo mój wczoraj doprowadził mnie do łez - tyż ze śmiechu. No może będę tutaj gorszycielką - ale nie mogę oprzeć się pokusie - opisania Wam tegoż przypadku. Dzwoni u nas telefon. MM - odbiera, ja słucham, konwersacja przebiega miło. Słyszę jak odpowiada - ja czuję się dobrze, no wiesz nieraz to i coś mnie zaboli.Wszystko zależy od tego,jak usiądę i nieostroznie coś sobie z lewa lub z prawa - przysiądę. Potem jakieś słowa z tamtej strony - i słyszę dalej,no co zrobić,grawitacja znacznie sobie na mnie podziałała - a Twój MM na takie przypadki nie narzeka? Oddaje mi słuchawke - twoja troskiliwa siostra martwi się o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielnym porankiem Pospałam sobie, oj pospałam :) Jedno co cieszy, gdy oczy otworzyłam - to pogoda. Słońce świeci i chyba będzie fajowny dzień :) A może to Livia, polatała i chmury rozpędziła :D Planów nie mam - dzisiaj akceptacja i lenistwa ciąg dalszy. Wszak niedziela i nie wypada pracować :D Życząc Wam tego samego idę do łazienki, co by do ludzi się upodobnić :D Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam[czesc) Globusiku👄 Livio👄 Dziewczyny kawka gorąca, mocno pachnąca, na stole już stoi, na nas czeka, więc nie zwlekaj. Wstawajcie szybciutko, będzie milutko, przywitajmy nowy dzień. 🌻🌻🌻 Zdrowie,szczęście i miłość , Życia dary największe. Jeżeli je dostaniesz, Nie proś dla Siebie o więcej. Zdrowie jest najważniejsze, Więc dbaj też o nie stale. Z nim trudy życia zniesiesz I zajdziesz jak najdalej...... Gdy szczęście,choć maleńkie, Zapuka do twych drzwi, To przyjmij je z wdzięcznością, Wszystko pokonasz z nim. A miłość kiedy przyjdzie, Wpuść ją do serca bram..... Niechaj w nim potęguje, I innym też ją daj. Miłość, zdrowie i szczęście, Bogactwem życia są. Największym,najcenniejszym, W nich siła jest i moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nareszcie u mnie w domu coś się zaczęło dziać!!!!! Wesoło - temat - żużel. Nasza drużyna podobno ma dwóch zawodników kontuzjowanych, dzisiaj rozgrywa mecz w Gorzowie Wkp - tak tak Livio. MM jest pełen obaw ,że Gorzów wygra - na to ja - ŻYCZĘ IM TEGO!!!:) Oj naraziłam się naraziłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyslektyk z adhd
Z pewnością:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No No naraziłam się nie tylko mojemu Menowi. Pomarańczek - dobrze ,że jesteśmy daleko.Masz adhd pewnie byś mi dolożył;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Najlepsze lekarstwo na poprawę samopoczucia to komp!!!!!!!! Poczytałam sobie wpisy. Pośmiałam i chyba:) mniej bolą mnie kości. Podchwyciłam temat zasuszonego żyta . Muszę to zrobić. Lubie również układać bukiety na zimę. Moja "B" robi różyczki z liści klonu - w jesieni , kiedy opadają i są różnego koloru. Wyglądają pięknie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za powitanie w Waszym klubie i kurcze,zostaję z Wami.Od dłuższego czasu szukam optymistycznych,pogodnych stworzeń w swoim wieku,ale wszędzie tylko kuchnia,gotowanie,odchudzanie,wnuki... A mnie,chociaż też już tu i tam coś skrzypi,ciągle chce się żyć swoimi zainteresowaniami,pasjami.Takimi bardziej, o jakich wspomniała Lonia. Po południu opiszę o moich doświadczeniach z reinkarnacją.Jeśli ten akurat temat nie wszystkich interesuje,to możemy porozmawiać Loniu mailami:-) Ale i tak zostaję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka - to ja , Lonia być może też zainteresowana - inne pewnie się wypowiedzą. Ciesz się,że zostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak opiszę już teraz,tak w skrócie,co przeżyłam.Miałam inne plany(chciałam sobie coś ponagrywać na kompie,ale sąsiadki tak walą ubijając kotlety,że jestem bez szans:-) Otóż 3 lata temu(mieszkałam wtedy we Wrocławiu),poszłam do hipnotyzera,który zajmował się cofanie ludzi do poprzednich wcieleń.Wcześniej dużo już na ten temat poczytałam,żeby wiedzieć o co chodzi,no i żeby mnie facet nie naciągnął na niepotrzebne wydatki.Ogólnie rzecz biorąc okazało się,że to był to amator,chociaż coś wiedział na ten temat.Ale umiał wprowadzić mnie w stan lekkiej hipnozy(tak miało być) i o dziwo udało mu się cofnąć mnie do ostatniego wcielenia.Przez cały czas byłam świadoma tego co mówi i jakie błędy popełnia,przeszkadzały mi też hałasujące za oknem tramwaje i gadające baby w poczekalni.A jednak,mimo to,widziałam SWOJE POPRZEDNIE ŻYCIE.Popełniłam samobójstwo,jako młoda dziewczyna,ponieważ moi rodzice zginęli a ja zostałam całkiem sama. Niedawno kupiłam kasetę z nagraniem do samodzielnego przeprowadzania takiej regresji.No i wyobraźcie sobie,że cofnęłam się SAMA do trzech innych moich wcieleń.W każdym z nich też największym moim problemem była samotność.Tak był do niedawna i w moim obecnym życiu.Pomimo rodziny,czułam się bardzo,bardzo samotna.I teraz dopiero zrozumiałam,dlaczego zobaczyłam akurat tamte wcielenia.Po prostu po to żyję,aby skończyć z tym problemem.No i uwolniłam się nareszcie od niego! Właściwie to nadal czuję się trochę samotna,ale kocham tę swoją samotność wśród bliskich i znajomych.Nie wiem,czy to dobrze wytłumaczyłam,ale wiem,że jeśli jeszcze wrócę na ziemie to po to,żeby radzić sobie już z innymi \"zadaniami\". Chyba Was nie zanudziłam:-) Jesli macie jakieś podobne doświadczenia,to chętnie posłucham.A na razie pa,dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po obiadku. O dziwo - NIE PADA :D Cieszy mnie to bardzo i nastrój mi się poprawia :) Szpilka - Witam Cię serdecznie. Wiesz, zawsze mnie pociągała ezoteryka i magia. Ale jestem w tym temacie zupełnie - zielona. Jednakże przyznaję, że to co opisałaś, Twoje doznania są niesamowite. Czy każdy może osiągnąć takie wizje ? Jedno wiem - dawna przeszłość musi mieć ogromny wpływ na obecne nasze życie. Od najmłodszych lat gdzieś miałam takie właśnie dziwne przekonanie. Jak myślisz, czy klątwy rzucone kiedyś mogą nadal ranić i krzywdzić ? Bo ja ciągle myślę , że jestem przeklętą i dlatego spotyka mnie w moim życiu tyle złego. Jejku - rozpisałam się. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu,klątwy mają moc nad tymi,którzy się ich boją.Czyli,jeśli komuś nie dasz władzy nad sobą,jeśli jesteś dobrym,mocnym,pewnym siebie człowiekiem,to wszyscy ci,co Ci źle życzą,mogą Cię pocałować w d...:-) Ale czasami trzeba sobie też w tym pomóc,ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SZPIKLA 100 Witaj nie mam żadnych doświadczeń i przyznaję nie wiele wiem na tematy o których piszesz ,chętnie będę czytać twoje wpisy. Może o czymś nie wiem , a powinnam? Dziewczyny pozdrowionka👄 Od godzin popołudniowych znowu leje.Na jutro pogoda odstraszająca- burze, deszcz,grad w górach nawet śnieg. Ja jako "wiedźmina" nie zgadzam się na to - a kysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez popadalo nawet zagrzmialo ale jest cieplo. Witam nowa kolezanke, ciekawe to co piszesz ale tez nie bede polemizowac, poniewaz w tym temacie jestem jak Globusik. Nigdy nie wiesz, co Cię czeka, Jaką przyszłość los Ci da, Czy to będzie szczęścia rzeka Czy pod nogi ciężki głaz. Czas ucieka, życie mija, Ciesz się każdą nutką dnia, Wszystko to ulotne chwile, Życie tak króciutko trwa. ____/\"\\-,,,,,-/\"\\__/\"\\-,,,,,-/\"\\ ____\\`- \" \' \" -\'/___ \\`-\" \'\" -\'/ ___.}،،●،،●،،{___}،،●،،●،،{ Lecz gdziekolwiek los Cię rzuci, Będzie dobrze Ci czy źle, Wiara, Miłość i Nadzieja, Niech to będzie motto Twe. O przyjaźni piszą wiersze, o przyjaźni mówią wiele, tylko życie Ci pokaże kto był Twoim przyjacielem Pilnuj tej wiadomości, niech Ci się nie zgubi, bo napisał ją ktoś, kto Cię bardzo LUBI...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwal dnia przed zachodem, a baby za życia ;) Tysz leje !!! Globus - żadne kysz nic nie pomogło. Ludzie bardzo grzeszą i Bozia się gniewa, dlatego tak często pomruki słychać z nieba :D Anulko - co porabiasz? Wiersz jak zawsze PEREŁKA. Wszystkie sobie kopiuję do specjalnego folderka. Szpilko - nie do końca o to mi chodziło, wiesz. Pewnikiem znalazły by się osoby co chętnie by klątwę na mnie rzuciły w obecnym życiu :D, ale ja miałam na myśli moje poprzednie wcielenia. Co o tym sądzisz? Czy to może być spuścizna ? Troszkę Cię męczę, ale może wiesz coś w tym temacie. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie Loniu , a kysz u mnie też nie pomogło!! ANULA bardzo często wracam do wierszy pisanych nam w klubie. Nie wpadłam na to,że mogę ich kopiować i mieć w jednym miejscu. BINGO Loniu podpowiedziałaś mi. Takie miałam szerokie plany na jutro. Aby mieć choć namiastkę Dnia Dziecka iść na place zabaw popatrzeć na rozradowane buźki dzieciaków , ich mamy i babcie. Przecież było to "wczoraj" jak ja byłam w takiej roli❤️. Czy deszcz mi nie przeszkodzi? zobaczymy. Wczoraj obolała siedziałam w domu , dzisiaj też - moja czacha jak ma za dużo wolnego czasu pracuje na przyspieszonych obrotach. W końcu się zmęczy i przestaje pracować:):) Obydwa stany są do kitu:) Nie wiem jak z meczem żużlowym - ponieważ liczę,że wygram zakład. Jeśli wygram to MM będzie sam kupował sobie buty:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mm całe popołudnie okupywał komp. Dopiero teraz mam dostęp. Szpilka - wydaje mi się,że nie całkiem masz rację co do klątw. Przekonana jestem,że za coś musimy płacić - ale wpływu na nasze obecne życie nie mamy wielkiego. możesz sobie mówić - że klątwa cię nie dotknie - bo jej się nie boisz,a życie w d....... cię będzie kopalo.A najgorsze jak kopie Twoje dzieci i to bardzo boleśnie. Tutaj mam inne zdanie. Widocznie jak sobie radzisz - to nie jest klątwa,tylko normalne życie z mniejszymi lub większymi problemami. nigdy nie miałam odwagi do konfrontacji z kimś \"znającym się na rzeczy\".Nawet nie wiem do kogo mogłabym się zwrócić - bo na pewno nie do KK. A tak wogóle - pdziel się z nami m.w. - w jakim jesteś wieku - mieścisz się w granicach jak w nazwie naszego klubu? Dziewczyny - burza goni burzę- nawet gradobicie bylo,przy tym duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyobraźcie sobie,że jeszcze nie śpię.Cuś mi mówi,że noc będzie ciężka. Duszno potwornie.Właśnie obawiam się gwałtownej burzy. Rozmawiałam z młodszym wnukiem ucałowałam go przez telefon na Jego jutrzejsze święto. Drugiemu na odległość przesyłam babci❤️ i całusy.Tak naprawdę to nie wiem jak go mam traktować , przecież to już młodzieniec. Dla mnie zawsze będzie malutki. Dobrej nocy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorkiem. Dopiero wparowałam do domu, byłam w mieście to tu, to tam. Zimnica, ciągle pada, naczekałam się po przystankach. W Niedzielę rzadko jeżdżą autobusy, ledwo dotarłam. Witaj Szpilka, fajnie że postanowiłaś z Nami zostać. Ja w reinkarnację jak najbardziej wierzę, ale żeby cofnąć się do poprzedniego wcielenia ? Uważam że nie jest to możliwe i nikt mnie do tego nie przekona. Aczkolwiek chętnie i z powaga będę czytać o Twoich przeżyciach. Nie wierzę też w żadne \"klątwy\", \"uroki\", \"magie\" i tym podobne. Natomiast bardzo szanuję ludzi którzy mają inne zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę teraz i myślę. Livio dlaczego uważasz że nie mamy wpływu na nasze życie. Tu jestem innego zdania. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To wszystko co nam się przydarza - dobrego czy złego, ma swoją przyczynę. Co zrobimy w danej chwili, jaką podejmiemy decyzje.....to ma wpływ na nasze dalsze życie. W przyszłości dopiero okaże się czy była to dobra, czy zła decyzja. Masz rację że za coś musimy płacić - płacimy za NASZE czyny, a nie z powodu klątwy. Ten temat jest bardzo trudny, ja trzymam się takiego wytłumaczenia, co nie oznacza że słusznie. Dobrej nocy, niech nam się przyśni coś miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Noc minęła spokojnie, padał deszcz, ale nie było burzy. Ranek mglisty. Zaczynamy nowy miesiąc, tylko 30 dni i pół roku za nami. Zapraszam na kawę do kawiarenki. Moje plany na dzisiaj raczej nie do zrealizowania.Będę patrzeć przez okno.Deszcz podlewa rośliny i jest pięknie zielono. Wyobrażam sobie Wasze kolorowe ogrody. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny komputer znowu coś niedomaga.Mam nadzieję,że nie stracę łączności z Wami. Odpukać gdyby mnie nie było, to tylko z tego powodu. Kawa zaliczona. Adrenalina mi podskoczyła, ale nie po kawie. Pozdrawiam Was serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 czerwca - w DZIEŃ DZIECKA. Wszystkie dzieci są nasze, a zatem WSZYSTKIM DZIECIOM życzę miłości i wsparcia rodziców i cudownych domów. Bądźcie szczęśliwe w tym najpiękniejszym okresie życia. Wczoraj ukradli mi prąd :O Dzisiaj nie mogłam połączyć się z serwerem :O No , ale jestem :) Macie rację, powietrze jest przesycone wilgocią i bardzo ciężkie. Pogoda taka jak u Was, czyli do bani :( Andziu - masz rację. Każdy ma prawo do własnego zdania w wielu kwestiach i w temacie magii i ezoteryki również. A w kwestii - mamy wpływ na własne życie, powiem: Każdą decyzję podejmowałam w przekonaniu, że jest słuszna. Z całą pewnością nie chciałam aby obróciły się przeciw mnie. Czas jednak weryfikował , a ja \" płaciłam \" . Ech, dużo by można pisać w tym temacie .... Globus - kawkę zaliczyłam. Muszę podzwonić do moich kochanych dzieci - ZAWSZE DZIECI , choć to już dorosłe osoby. Mimo wszystko - Dobrego dnia. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny radosny Dzien Dziecka!🖐️ U mnie piekne sloneczko, kawke z Wami wypije i popoludniu zabieram moja cala \"ferajne\" na lody. Małe tęsknoty, małe pragnienia Wszak wszyscy mamy od młodych lat Życie dokoła prędko się zmienia A z naszym życiem też cały świat Trapią nas co dnia jakieś rozterki Coś nie wychodzi, coś idzie wspak Wszystkim dokoła, wszystko się zmienia A nam wciąż idzie wszystko nie tak. Gdzie problem pytasz, winy to czyje? Że tylko tobie wiatr w oczy dmucha Pamiętaj człowiek nie po to żyje By w sercu była wciąż zawierucha. Tak to na świecie jest ułożone Że dając dobro, nie zaznasz zła Dziecko swą matkę, mąż kocha żonę Dlatego kochaj wszystkich co dnia Miały mi powstać z tego życzenia Lecz coś mi poszło tutaj nie tak Życzę, więc marzeń wszystkich spełnienia By wiatr wiał w plecy, a nigdy wspak. milego dnia zycze!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - przybywam do klubu nieco zaspana. Też jestem myślami przy dzieciach. Moja Córcia ma dzisiaj wizytę kontrolną w Warszawie. Wczoraj pojechała - dzisiaj od rana jest w klinice - SAMA. Lzy mi się kręcą gdzieś pod powiekami.A juz myślałam,że nie potrafię już płakać. Jak widzisz Andziu - ciągle..ciągle płacę za swoje błędy i złe wybory życiowe. A z tego wynika - że najbardziej niewłaściwym wyborem moim było je rodzić - I TU JEST MOJA WINA.wIELKA WINA. Tak to czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w "Naszej kawiarence",deszcz nigdy nie pada, tutaj każdy z "każdym"o czym chce...wciąż gada. Tutaj tylko słońce i pogoda ducha...każdy czegoś pragnie... ciągle czegoś szuka ......tylko w takiej "kawiarence", masz wspaniałe życie. Słów pełnych miłości nigdy nie żałujesz. Drogie Kolezanki.....piszcie ile chcecie, drugiej takiej "KAWIARENKI", nigdzie nie znajdziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca Was nieustannie
Ach Liwio ... Jakbyś siostrą moją była... Ja też tak myślę ... Dla Was...A.🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek nastawiłam i musiałam zajrzeć :) Anulko - zaczynam myśleć, że Ty sama takie piękne wiesze tworzysz. Czy się mylę ? Pięknie Ci za nie dziękuję ❤️ i 👄 Livio - chyba nie powinnaś tak myśleć. Choć wiem, że serce matki płacze i chciałoby tylko szczęścia i radości dla swoich dzieci, to jednak taka nasza rola. Zawsze się o nie martwić. Wszak One ogromną Naszą radością są. Co warte było by nasze życie bez Ich istnienia ? Pamiętam jak rozmawiałam z moją córką. Ważna była praca, ważny był dom, a kiedy już to mieli - i nadal odkładali decyzję, zadałam jej pytanie: - Dla kogo to wszystko ? Dzisiaj Lenka ma już trzy miesiące, świata nie widzą oboje po za nią. Nie ma nic piękniejszego na świecie, jak dać nowe życie!!!!!! Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×