Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Gość Zdesperowana by schudnac
No i ja mam luzik w pracy:) Dorotko-smigaj spaciu,ale i tak nie bedziesz straszyla jesli bedziesz niewyspana i wiesz o tym doskonale:) Nudyyyyy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana by schudnac
No hej hej Laski. Ja jeszcze w pracy. Miluskiego dnia Wam zycze i sklikamy sie wieczorkiem...koncze o 15:00 ale chyba pojde sie zdrzemnac troszki:) Muaaaaaaaa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO hej Chudzinki!!! Kto wie czy , którejś z Was nie zastane skoro Wy sobie klechtacie w pracy:)Ja dla odmiany wstałam , czuje sie fatalnie - bo źle spałam wybitnie;/ w dodatku od 7 mama budziła mnie na jakieś badania no normalnie porażka - nie gada ze mną praktycznie wogole a na badania mnie ściga;/ No ale ok a pójde ;/ tylko że te badania od 9.00 teraz ten punkt oupują same stare babcie zapewne i w związku z tym kto wie na kiedy się dopcham a głodna jestem jak wilk;;/ NO nic dziewuszki - odezwę się później przy okazji śniadanka a tymczasem buziorki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam , że kolejka taka , że z godzinę to potrwa ;/;/; wobec tego idę taka głodna z tym psem ;/;/;/ masakra :(miało by dietowo ,, no i ponoć spacer na czczo super sprawa no ale bez przesady ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET... DLA WAS I DLA SIEBIE TEŻ 🌻 ❤️ 👄 Dorotka jak Ty to robisz, że jeszcze chudniesz? Ja już po sniadanku, zaraz wypiję zieloną herbatkę, bo na kawę o dziwo nie mam ochoty. Zapowiada się piękny dzień, a ja spędzę go sama w domu :( wczoraj posprzeczałam się ze swoim :( kurde nie lubię się kłócić, ale ostatnio jestem w nienajlepszym nastroju i jakoś tak samo wyszło... Ehh... Pewnie spędzę dzień na czytaniu, bo jakoś nic ciekawszego do głowy mi nie przychodzi. Madziu koleżanka chodziła do dietetyczki i cały czas przestrzegała jej zaleceń. To dlatego są tak ogromne efekty. Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Margo sama nie wiem skąd ten spadek wagi się bierze bo ja się nawet już nie odchudzam , jem sprowo można by rzecz - mięsko codziennie to podstawa :)Do tego warzywa etc. Może wiec sekret w tym , że nie zapominam o śniadaniu , staram się nie schodzić poniżej tych 3 posiłków dziennie i nie podjadac choc nawet teraz po praktycznie polowie roku od momentu kiedy zaczęlam czasami mam ciągotki by cos zwędzic z lodowki pysznego:) Poza tym powiem CI szczerze , że mnie już wcale nie zależy , żeby lecieć jakoś z wagą , to się samo jakoś dzieje nie wiedzieć czemu , nie wiedzieć kiedy:p Sytuacja z Lubym się nie przejmuj ,przynajmniej spróbuj a kto wie jesli to nie była wielka awantura to może nawet zjawi się dzisiaj u Ciebie z kwiatem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to nie była awantura, tylko mała sprzeczka, więc praktycznie norma u nas :) na pewno z kwiatkiem się dzisiaj nie pojawi, bo dzieli nas ok 160 km. Niestety, ale znam dobrze swojego Lubego i wiem, że nie jest zdolny do takich szalonych pomysłów... W sumie trochę szkoda. W każdym bądź razie życzenia jako takie złożył i tym trza się pocieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia i wzajemnie, niestety dla mnie to smutny dzien, jestem sama jak palec, dostalam zyczenia od kumpla ale od chlopa tylko telefonicznie i dzis spedzam dzien w pracy... Tak wiec Margolinka, witaj w klubie :I Dorota, a co to za badania? Wszytsko dobrze? I co to za czary ze w niedziele jakies punkty badan sa otwarte, olaboga ;) Monia a ty do 15 robilas? :O A szlas na 15ta, 22 godziny? Nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj :-D Dziekuje za życzonka i ode mnie rowniez moc życzeń dla moich kobietek :-D :-D Nooo a mnie to wczoraj nie bylo,bo jak wczesniej pisalam wczoraj mielsimy imprezowy dzien,urodzinki kumpla,wiec byla spora imprezka.Wrócilismy o 4 nad ranem.Dzisiaj wstalam o 14:30 :-D Powiem wam,ze moj chlop mnie dzisiaj zaskoczyc bardzo mile,bo taki klasa pyszotka obiadek z okazji dnia kobiet mi upichcil,ze ulalalalla.....niestey meeeeeeeeeeega kaloryczny,ale co tam....I oczywiscie życzonka i kwiata i jeszcze taki drobizg mi kupil,w zasadzie pierdolka,ale fajna....hibiskusa do drinko w takiej słodkiej zalewie i do tego szampanka na romantyczny wieczor we dwoje :-D cos tam cwaniak kombinuje jeszcze na wieczor... Natomiast co do dietowania to powiem wam ja mam od 3 dni wpadke za wpadka....właczyla mi sie w tym miesiacu wszytskozernosc przed @.... Pozdrowki dla wszytskich i cmokaski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ja juz po pracy i po spacerku. No i zmoklismy chociaz jak wychodzilismy na spacerek bylo piekne sloneczko:) Madziu- no ja szlam do pracy wczoraj na 17:00 do 22:00. Potem ciagnelam nocke z lubym do 7:30 a potem od 7:30 do 15:00 bar:) I tak oto jestem i przede mna 2 dni wolnego:) Dziekuje za zyczonka i tez sie dolaczam:) Wlasnie sobie zszamalam salatke owocowa. I wstyd sie przyznac ale dzisiaj poleglam:( Zjadlam kawalek ciasta czekoladowego:( Kurna, ja chyba nigdy nie zaskocze. ...:( Margolciu-przykro zpowodu sprzeczki z lunym. Mam nadzieje, ze do tego momentu juz sie pogodziliscie pomimo dzielacych Was 160km... Dorotko-a co to za lekarz??? Jest cos, o czym powinnam wiedziec?? Ayatko-no to na romantyka trafilas... szczesciara. No to bedzie zabawa wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ayatii, tak trzymac, co z tego ze jadlas kaloryczne pysznosci skoro jestes szczesliwa i tak mile spedzasz wikend i swoje swieto, tez bym sie nie przejmowala :* Macie jakis ciekawy pomysl na film? Nuuuda u mnie powiewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz rozumiem. U mnie tez pada..To zapowiada ci sie mily wieczorek z lubym, super.. Ja tez dzis grzesze, szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, to chyba jakis zart??? Gdzie Wy sie podziewacie co???? Ja mialas sie wazyc ale nie ryzykuje po wczorajszym:( Wole poczekac i milusko sie zaskoczyc:D Dzisiaj wolne i ide na basen:) Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chudzinki:) Docieram i ja:)Wieści to jakieś takie średnio dobre mam bo wyniki wyszły mi dziwaczne- jedne przeczą drugim i muszę koniecznie to skontrolować a tym samym znów gonitwa po lekarzach ale wole to załatwić i mie z głowy , żeby potem nie było jakiegoś dziadostwa tymbardziej , że mój tato chorował na cukrzycę i wiadomo , że mogę by obciążona genetycznie;/;/;/ Ale pomijając ten fatalny temat napisze może o czymś cacy a mianowicie o tym jak to mnie wczoraj mój luby zaskoczył bukietem 7 róż i zawieszką do łańcuszka ( zawieszka w kształcie serduszka ) więc nie muszę Wam chyba dodawać ze bardzo bardzo mi się podoba:P) Teraz natomiast jadę do kolejnej pracy - na mój trzeci etat:p i będę pewnie całkiem wieczorem po po pracy przyjeżdża do mnie luby:p Całuski dla Was dziewuszki i do szybkiego sklikania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko-czyli to problemy z cukrem w cialku tak??? Bo nie odpisalas:( A prezenciocha mialas super z okazji DK:) Ja dostalam kwiatuszki i poszlismy na lunchyk-zdrowy:) Dzisiaj bylismy na wiekszych zakupkach i kupilam zdrowe rzeczy-nie powiem. I takie batoniki karmelowe z Weight Watchers gdzie jeden ma 70kcal. I chipsy pieczone-nie smazone, gdzie paczka ma 80 kcal. I jak bede miala ochote na cos zeby przekasic mam pod reka by nie rzucac sie na jakies wysoko kaloryczne ciastka itp:) Myslicie, ze to dobra alternatywa??? Ale by nie jesc codziennie oczywiscie:) Zaraz smigam pokrecic hula hopkiem. Cos mam dzisiaj brzuchol wydety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka, mnie wczoraj nie bylo bo standardowo, po tak dlugim pobycie w pracy chlopu nalezy sie caluska uwaga ;) No i mieszkanie trzeba bylo posprzatac po mojemu bo wg niego czysto bylo ;) Margolinka, kiedy masz lekarza, dzisiaj? Zdaj relacje jak wrocisz. Dorotka ty tez nam tu wszytsko mow jak z wynikami. No a Moniu, co z twoimi bo wiemy ze nie sa zle ale czy calkiem sa dobre czy jeszcze ciut ponizej normy? Buziaki dla was i Ayatki i Adorinki, ktora sie nam gdzies zapodziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziulka:) No jesli chodzi o moje wyniki, to angielska sluzba zdrowia jest beznadziejna:P Bo po 5 dniach mialam zadzwonic do kliniki jesli lekarz wczesniej do mnie nie zadzwonil. Wiec zadzwonilam i Pani powiedziala, ze wynik w normie. No to ja pytam ILE MAM TEGO ŻELAZA?? A ona mowi, ze jest tylko recepcjonistka i jesli chce znac wynik to musze zadzwonic raz jeszcze i sie umowic z lekarzem na wizyte:P No to chromole:) Chociaz moze sie umowie...zobacze.... No wlasnie Margolciu-daj znac, co z lekarzem bo to dzisiaj (wtorek)mialas miec ta wizyte... Dorotko-Ty zapracowana tradycyjnie.... Ayatko & Adorinko....napiszcie, co u Was...jak samopoczucie, dietka i wogole zycie plynie:) Ja wlasnie sobie sniadanko zdrowe szamie: 3kromki razowca plus serek czosnkowy light i duuuuzo warzyw:) - papryczka, pomidorek i ogorek:) Wczoraj z lubym uzgodnilismy, ze kupujemy samochod:) Dzisiaj pogadam z moim menagerem, zeby zadzwonil do jedego sprzedajacego, ktorego znalezlismy przez net. Sliczna Toyota Yaris za 2400 funtow. Moim zdaniem cena naprawde przystepna. Oczywiscie kupno na raty tylko wchodzi w cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Monia ze siede w podobnym temacie! :) Jesli mamy tu zostac dluzej to bez samochodu ani rusz, ale ja chce jakiegos malego i leciwego bo nie wiem jak po tej stronie drogi bede sobie radzic, tzn w polskim samochodzie problemu tu nie mialam ale gdy kierownica jest po prawej stronie to juz nie jest tak cacy... A co do ceny, warto sie targowac, ceny samochodow tez zeszly na "twarz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Nie zapomniałam o Was Skarbie Drogi tyle , że nie dość ze mnóstwo pracy to nie ukrywam , że jestem troszke podłamana tymi trójglicerydami , których u mnie aż 600;/ Co do cukru to 80 , na czczo a po jedzeniu 76 więc jakoś dziwnie bo po jedzeniu ma rosnąć;/ Jednym słowem jeden wielki cyrk ale byłam dzisiaj u lekarza , odsiedziałam swoje, dostałam skierowanie na badania i jutro na nie śmigam z samego rana;/ a potem na siłkę :p już standardowo .Wyniki będą na czwartek na 11 i o tej też porze mam się pojawić u lekarza z nimi , czyli znów do południa zamiast byc w pracy to ja odsiedzę to w poczekalni.Zobaczymy też co z moimi siniakami bo ostatnio coś dużo ich u mnie a przecież nikt mnie nie bije :p a ....Monia i porównamy żelazo bo ja też poprosiłam o skierowanie:p Ciekawe jakie mnie wyjdzie:) Co do samochodziku to muszę zacząć od prawo jazdy:p a samochodzik to już potem jakiś wytrzasnę , taki troszkę złom w sam raz do poobijania:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Dziewczynki moje Kochane wczoraj się nie odzywałam, bo humoru brakowało. Tak się stresowałam przed tą dzisiejszą wizyta u gina, że szok normalnie. Nie chciałam Wam ciągle marudzić, więc wolałam zamilknąć :P Przed chwilką wróciłam od lekarza. Wszystko jest całe szczęście ze mną w porządku. Ciąży brak, chorób wszelakich również :) Mam przepisane tabletki na wywołanie @, bo to ponoć hormony szaleją i dlatego jest takie opóźnienie. Już nawet nie mówiłam lekarzowi, że jestem na diecie i pewnie to też ma jakiś wpływ. Nie musi wszystkiego wiedzieć :P Powiedziałam mu jeszcze, że siusiam dosłownie co kwadrans, to przepisał mi antybiotyk, więc teraz już powinno być ze mną wszystko w porządku. Tak jak wcześniej pisałam teraz to juz tylko dietka :) Dorotka u mnie w rodzinie też są przypadki chorych na cukrzycę, więc ja staram się kontrolować poziom cukru, bo nigdy nie wiadomo, czy na mnie nie padnie. Oby nie... Dziewczynki jak ja Wam zazdroszczę tego, że możecie sobie pozwolic na zakup autka. Ja mam prawko juz 2 lata, a jeżdżę samochodem taty, bo niestety nie stać mnie na razie na coś swojego :( mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolinko, nie rozumiem, skoro mu o dietowaniu nie powiedzialas to czemu powiedzial ze ci hormonki szaleja ze od czego? I przepisal ci jakies lekarstwa czy hormony? Bo jak hormony to ja bym panu podziekowala, po 2 tyg spoznienia okresu nie bierze sie hormonow na jego wywolanie, to powazna sprawa, moga ci rozwalic system hormonalny! A zbadal ci ich poziom? Mialas pobieranie krwi? Normalnie wystraszylas mnie troche :O Tlumacz mi tlumacz bo sie martwie! Dorotka, no dziwne masz te wyniki, a szczegilnie trojglicerydy, moze bylas po jakims tlustym posilku na kolacje jak ci krew pobierano? Hm Monia tego samochodu nigdy nie lubilam bo liczniki sa po srodku a nie przed kierowca, ale jest nie duzy i ekonominczy wiec rozumiem zauroczenie, to oby sie udalo :) Ja marze o BMW 118, cudowny ale zapomnialam gdzie go zaparkowalam :P :D A tak realnie to chce malego zlomka bo czyms drozszym balabym sie tu smigac ;) Nie to ze zly kierowca ze mnie ale mieszkam w zatloczonym i zakorkowanym Londynie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu przepisał mi luteinę na wywołanie @, to są takie tabletki podjęzykowe... Myslę, że to normalne w takiej sytuacji, bo kiedyś mojej koleżance inny lekarz przepisał to samo. Złego licho nie bierze, więc się nie martw :P będzie cacy wsio ze mną :) Jejciu dziewczynki ja juz chcę ważyć 60 kg :) normalnie to jest teraz cel numer 1 dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :-D Margolcia to fajnie,ze ciąży brak i chorob raczej tezale mimo wszystko wlasnie tez zainteresowalam sie,ze skoro lekarz Ci powiedzial-hormony szaleja ...skad wie??mialas badane czy tak zgaduje???hm.....w kazdym razie mam nadzieje,ze wszytko sie cacy ułozy i na nastepny miesiac nie bedziesz miala juz takich klopotow.... ..............co do okresów to ja sie kobietki drogie dzisiaj mecze nieziemsko(DORCIA=> MAM TERMOFOR :-D)Dogrzewam sobie bolacy brzuszek,ale i tak booooli i booooli,wiec klasycznie jestem zmuszona ratowac tabletkami....:-( niestety.... I co wam jeszcze powiem to moj M cos sie chyba \"gorzej\" czuje,bo na dzien kobiet taki wykwintny obiadek mi strzelil to rozumiem,ale wczoraj tez poszperal po necie,wyszukal sobie przepis,pobiegl na zakupy i obiadek przygotowal cacuszko :-D A jako,ze ja bylam na comiesiecznej wszystkożerności tak wiec nawet nosem nie krecac rzucilam sie na jedzonko i pochlonelam az do ostatniego kawaleczka :-) Natomiast co do kwestii prawa jazdy to wstud sie przyznac,ale ja mam prawko od 4 lat juz,ale od jakiegos 1,5 roku nie jezdzilam ani razu,bo jezdzilam dopoki mieszkalam z rodzicami,a odkad mieszkamy sami swojego autka sie jeszcze nie dorobilismy,bo oszczedzamy na wlasne lokum,bo to w ktorym aktualnie mieszkamy jest ,ze tak powiem takie tymczasowe pociocine(znaczy dopoki ciotka za granica przebywa) A moj M taki gamoniek sie zagapil i prawka jeszcze nie dorobil,ale ma mocne postanowienie isc najdalej za rok na kursik.... Poza tym powiem wam,ze nie wiem jak u was,ale u mnie pogoda od kilku dni jest nie za fajna...znaczy niby w ciagu dnia pojawia sie slonko,ale na moment aby potem schowac sie za chmurki w tempie ekspresowym i wywalic na niebo czarne chmury zwiastujace deszcz,snieg i nawet dzisiaj grad....tak przez pol godziny,nastepnie znowu slonko chwile...potem znowu deszcz/snieg....i tak w kolko.... ps.dzisiaj mnie glupota podkusila zeby sie zwazyc(mimo swiadomosci + okolo 2 kg na wode przed @ i plus jeszcze kolo 0,5-1 kg z zapchanych jelit po 2-3 dniowym obrzarstwie) i tak oto waga pokazala 68,9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAKABRA!!!!!!!!!!!ale ja wiem,ze to nie przytycie tylko aktualna sytuacja wplynela.....tak!!!Na pewno tak..... Dorcia a z Toba mam nadzieje,ze tez bedzie wszystko ok w dalszych badaniach i ewentualne niejasnosci sie rozwiaza.... Ojj....powiem wam jeszcze czy zauwazylyscie,ze ostatnio jakies takie mini - fatum zdrowotne na naszym topicu zagoscilo..oby sobie szybko poszlo,bo my tu takich nie potzrbujemy do szczescia..... Nieprawdaz???? Dobra....buziaki 👄 ja sie klade ,bo brzuszek boli...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki.... no ja jestem padnieta. Dzisiaj przeszlismy miliony kilosow o ten samochodzik. Niestety ten co upatrzylismy sobie juz jest sprzedany. Ale juz inny znalezlismy. Tez Toyotke Yaris ale czerwona:) Jutro rano jedziemy ja oblukac dokladnie z moim menagerem:) on ma gadane i sie zna na autkach:) Ayatko🖐️ - buziaki dla Ciebie i oby brzuszek szybko przestal bolec. I powiem, ze bylo glupotka stawac dzisiaj na wadze:) Moj P. tez nie ma prawka:) Tylko ja jezdze... mam prawko od jakis 7 lat... A on chce sobie tutaj zrobic tylko drogo chyba wiec sie jeszcze zastanawia:) Madziu-no mnie sie podobuje strasznie ta Toyotka i z wygladu-nie przeszkadza mi, ze licznik nie jest przed kierownica. A samochod jest naprawde oszczedny, z tanim ubezpieczeniem:) I to sie liczy dla Nas:) Dorotko-czekam na info odnosnie lekarza i zelaza tez... Oby bylo pomyslniejsze od moich badan kilka miesiecy temu:) Margolciu-ten lekarz mi sie nie podoba. Powinien jakies badania zrobic a nie myslec, ze to hormony. Takie cos sie bada. No ale ja nie jestem lekarzem i nie bardzo sie znam. Jesli chodzi o autko to w Anglii samochody nie sa drogie. A Wy tez sie kiedys dorobicie swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chudzinki:* Dziękuję , że jesteście i że Was mam bo okres dla mnie wyjątkowo ciężki. Jutro wszystko się wyjaśni i z rana będą mnie kłuli;/;/; i z tego to akurat niespecjalnie się cieszę , poza tym zapewne przyjdzie odsiedzieć mi trochę pośród tych wszystkich babć ale co poradzić;/ Z Lubym się dzisiaj nie widziałam bo niby kiedy : rano pobudka o 6 do lekarza zarejestrować się , potem do pracy , z pracy zwolniłam się troszkę zjechałam do tego lekarza a potem znów spacer , obiad i lekcje od 14 do 20;/ a potem na centrum po cosik dla Lubego bo dzisiaj Dzień Faceta był:p Dobrze , że potem kumpel mnie zgarnął z tej Pogorii (nasze centrum handlowe) , potem spacer z psem i praktycznie 24 za pasem a ja dopiero docieram więc... nie pytajcie dlaczego nie lubię wtorków;/;/;/ Co do pogody to nawet znośna:)Pada wieczorami ale za to w dzień w miarę ciepełko:) troszkę taka jak w rosyjskiej ruletce :) Do ginekologa też powinnam się wybrać ale tylko i wyłącznie po to , żeby profilaktycznie się przebadać bo chyba nic mi nie jest i z tymi gumeczkami też mi wygodnie:p O samochodziku myślałam i nigdy nie było z tym problemu bo wszyscy mnie jakoś podrzucali wszędzie , poza tym mnie samej jazda autobusem nic a nic nie przeszkadzała ale teraz... zaczyna mi brakować czasu i wiem , że z samochodem byłoby mi łatwiej .Co do marki to się nie zastanawiałam bo myślę ze jak zacznę od prawo jazdy to będzie ok:p Wiem , że troszkę mnie teraz tutaj mniej , ale i tak staram się ten raz dziennie pisać a fakt faktem trójglicerydy mnie załatwiły na cacy i mam nadzieję ze okaże się ze Madzia miała rację i te złe wyniki zawdzięczam zeżartemu o 22 tuńczykowi:) Margo -super pikna , że w ciąży nie jesteś bo jednak nie ma to jak planowany dzidziuś :) A z luteinką to ja bym poczekała bo jakoś nie lubię tak hormonów łykać.Poczekaj może z miesiąc , bo nie wiem czy warto wpieprzać hormony tak ala \"profilaktycznie\". Ayati-super , że termoforem kupiony i szkoda tylko wielka , że nie pomaga wystarczająco skutecznie:( Mnie zawsze tyle wystarczyło:( ale cóż widać nie każdy organizm taki sam ;/;/;/ Kilogramami się tak nie przejmuj , po prostu teraz będziesz częściej uważała na to co jesz i wszystko szybciutko wyrównasz:) Moniu- A Ty Słoneczko gdzie????W pracy , z lubym czy gdzie ?Bo już calkiem się pogubiłam;/;/;/ Adorinko -Wracaj do Nas szybciutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ze nie dal ci hormonow Margolko ;) Ayati, toc to psychiczny masochizm by wazyc sie w te dni i to po jedzonku :D Widac lubisz te sporty :P Zycze szybkiego konca okresu :* Monia, czerwony do ciebie pasuje! To trzymam kciuki :) Ja mam prawko 8 lat, wygralam ;) Ale niestety i w starosci wygrywam. Dla mnie facet bez prawka to niestuprocentowy facet, wybaczcie ta krytyke, no tak mam, co ja poradze, uwielbiam siedziec kolo mojego i patrzec jak prowadzi, jego skupienie i spokoj, takie to meskie i seksi dla mnie :P Ja sie na dzis zegnam, do juterka, papucie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×