Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

dziewczyny przepraszam za bledy ale nie mam polskiej klawiatury i polskich znakow wybaczcie ,jutro mam wizyte o 15,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka, moja koleżanka miała dokładnie tak samo! Jeśli chodzisz do tego samego lekarza, co wtedy to skonsultuj to też z innym. Jeśli już dwa razy poroniłaś to powinnas byc pod szczególną opieką. Może faktycznie tak musiało być, ale lepiej sprawdzić wszystkie możliwości. Tylko teraz musisz na siebie bardzo uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka klawiatura sie nie przejmuj, z pewnością sie odczytamy. Najważniejsze żebys sie nie stresowała. Zobaczysz, że tym razem wszystko będzie dobrze. Musisz myślec pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze śluzem i piersiami to tak jak u nas wszystkich :) całkiem prawidłowo :D hehe niczym się nie przejmuj, będzie dobrze! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a ja mam takie pytanie- czy w okolicy 3 tyg dzidzi szkodzi alkohol? Nie podejrzewałam jeszcze ciąży bo mam @ nieregularnie, poszłam na imprezę, nie wracałam na czterech, ale coś tam łyknęłam no i teraz się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze usg miałam w 4 tygodniu i 5 dniu i był pęcherzyk, potem miałam robione jak był5 tydzień i 6 dzień, ale serduszko zobaczyłam na usg w 6 tyg i 4 dniu:) uleczka myślę że na pewno zobaczysz pecherzyk:) na serduszko tez jest szansa ale nawet jak nie będzie serduszka to się nie zamartwiaj na zapas bo to kwestia dni:) gratuluje:) kazda kobieta po stracie dziecka to przeżywa więc cię rozumiem bo sama to przeszłam ale nie myśl o tym i musisz wierzyć że będzie dobrze, jest tu więcej takich osób więc nie jesteś sama:) musimy wierzyć że sierpień 2009 będzie najszczęśliwszym miesiacem w naszym życiu:) nadiewa bardzo się cieszę że beta rośnie,czasem tak bywa że na usg nic nie widać, może to też zależeć od sprzętu i lekarza, pęcherzyk może się gdzieś tam schował ale następnym razem będzie na pewno widoczny:) jak beta rośnie to nie ma innej opcji:) monika raczej to nie zaszkodzi, wiele kobiet piło alkohol zanim się dowiedziało że jest w ciąży, poza tym gdzieś wyczytałam że na samym początku te pierwsze 2 tygodnie dzidziuś jest dobrze chroniony i nic mu nie zaszkodzi:) na pewno zamartwianie się bardziej mu zaszkodzi więc głowa do góry i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
Uleczka tym razem napewno bedzie lepiej;) trzeba tylko pozytywnie myslec bo teraz stresy Tobie ani Maleństwu nie sa potrzebne. Trzymam kciuki i wierze że wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
Do ULECZKI:) witaj ja również poroniłam 2x teraz obecnie jestem w21 tygodniu ciąży i również bardzo się boje żebym donosiła i urodziła zdrowe dzieciątko a tym bardziej po przeczytaniu twojego postu jak urodziłaś w 23 tyg ale bądź dobrej myśli nie podawaj się ja brałam przez 20tyg duphaston na podtrzymanie i jak narazie jest ok w piątek idę podejrzeć co będę miała:) także życzę dużo zdrówka:):) jak cos to pytaj o co chcesz na pewno odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co bylam w sklepie i jak tak pochodze to mie ciagnie do dolu i czuje caly dol brzucha ,a wadeta jestem jak na 3 miesiac chyba bede mosiala lezec ale zrobie wszystko bede lezec plackiem nie boje sie roztepow i moge nawet 30 kilo przytyc zeby tylko urodzc zdrowego dzdziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki. Ja kolejny dzien spedzam przed telewizorem,pocieszam sie tym faktem,ze poniedzialek juz coraz blizej i zobacze swa dzidzie:) Uleczka ja tez jestem po poronieniu,spotkalo mnie to w tym roku we wrzesniu,teraz jestem ponownie w ciazy i calym sercem jestem z moja dziecinka:) Kazdy dzien to kolejny dzien wymyslania,co dzis zjem,na co mam ochote,jestem w szoku,ze tak bardzo mnie odrzuca od jedzenia.Jak przed ciaza jadalam ogromne ilosci slodyczy tak teraz ich nie ruszam:):) Od wszystkiego mnie odrzuca,juz nawet nie wiem co mam pic,bo jak bylam w szpitalu to pilam glownie soki,a w domu herbate z cytryna,kawy niegdy nie lubialam wiec jej nie ruszam. Tez sie tak meczycie z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie naszła chęć na mrożone truskawki ale mam tylko wiśnie:(;) a tak naprawdę to mi się marzą lody truskawkowe ale mam obawy co do świeżości lodów o tej porze roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kiki powiem Ci,ze z tymi lodami to trafilas w sam raz,tez mam ogromna ochote na lody,ale boje sie je jesc z tego wzgledu,ze dopiero co przeszlam powazniejsze przeziebienie i dopiero wczoraj skonczylam brac antybiotyki. A truskawki tez moga byc dobre ,albo taki koktajl z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem grzanki z serem żółtym i pomidorem, czasem zupkę chińską, a jak jestem głodna to mnie mdli :( No i jeszcze sok pomidorowy i precel z solą. Generalnie dzisiaj idę na urodziny do koleżanki, mam nadzieję, że wytrzymam wszystkie zapachy unoszące się znad stołu, bo ona zawsze coś dobrego przyrządza, a ja tylko te kanapki z serem :P I frytki ewentualnie a jak pomyśle o czymś innym to niestety jest źle. Ha ha, a co z Wigilią? Tata się chyba zapłacze jak nie zjem karpia, pierogów, kapusty z grochem i innych pyszności :( Chyba, że do tego czasu się zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widze ze dużo z nas miało przykre historie. Ale ty Uleczko chyba szcegolnie. Musisz koniecznie byc pod stałą kontrola lekarzy. ja też straciłam maleństwo miałam dzis iść do gina ale nie przyjął mnie. mam nadzieje ze jutro mi sie uda. wiem ze to za wcześnie zeby cokolwiek było widac, ale chce sie dostać luteine lub duphaston. Ponadto przed chwla zrobiłam znowu test. Ta druga kreska jest taka słaba, troche sie martwie. czyzby poziom hormonu spadał??? co prawda poprzednie testy robiła z samego rana a ten w ciągu dnia. Ale minęły 3 dnia i ten hormonek powinien sporo wzrosnąc. Tak to taka paranoja, ale sie boje zeby sie znowu historia nie powtórzyłą. ja w 2 tygodni 2 dni miałam 349. mogły byście napisac jaki miłyście poziom HCG w krwi w poszczególnym tygodniu i dniu ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADJEWA może chodzisz do ginekolga co ma stare i złej jakości USG i lekarz nie widzi zarodka. ale za to masz wysokie hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże to juz paranoja powinni dobic badani krwi od reki i za darmo. jutro lece powtórzyć badani bo nie wytrzymam. ponadto ma własna ręke zaczelam brac duphaston bo został mi po oststnim razie. I nie wiem jak zareaguje na to lekarz. Ale musze mu powiedziec teraz chodze do innego jak oststnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makafera
Małe co nieco:) www.tnij.org/ostre-laski-nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna nie denerwuj się wynik hcg jest o wiele ważniejszy niż wynik testu!!! nic nie spada, testy różnie wychodzą i czasem jest słaba kreska na teście bardzo długo albo nawet wcale jej nie widać a dzidziuś rośnie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całego serca dziekuje za pocieszenie. dzieki kiki i koteczku ponadto wyczytałam w necie ze przeprowadzono badania w USA z których wynika iz niski poziom HCG do 3 tygodnia ciązy świdczy o tym iz prawdopodobnie urodzi sie chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problemy z apetytem i tylko niektóre rzeczy mi smakują. Dzisiaj wieczorem musiałam zjeść zupkę chińską i wędzonego kurczaka i właśnie popijam to sokiem z kiszonej kapusty... Normalnie po dwóch sklepach mężą ciągałam, żeby to kupić :P teraz chcę sobie delikatnie na rowerku pojeździć... dziewczyny moje drogie, nie zamartwiajcie się tak... wiem, że po poronieniach ciężko się nie bać, ale jak narazie wszystko jest dobrze. Hcg wysokie, USG dobre, a testy pokazują różnie i czasem są do bani... każdy ma inną czułość i intensywność drugiej kreski :) także spokojnie, nie denerwować się i odpoczywać. dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, chętnie do Was dołączę:):) mój termin to 22/08/2009. Jestem w 3 tyg, do gina ide dopiero 12/01/2009. Badania wszystkie jeszcze przede mną :) Nick ...................Tc..Data porodu...Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Niagara78...............3.........22.08......Trójmiasto......30......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny!!!!! Jestem sierpniówką 2008 i rok temu, 14 grudnia zrobiłam test. Aż mi się łezka w oku zakręciła na wspomnienie.... Życzę Wam wszystkim cudownej ciaży i za wszystkie trzymam kciuki i powiem Wam, że do naszego topicu dołączyłam późno - dopiero w czerwcu a z dziewczynami zżyłam się niesamowicie - czego i Wam życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×