Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0 dorocia11985........................13.08....ostrów wlkp........23.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mam takie pytanie. Pamięta ktoś z was w którym mies można próbować sprawdzić płeć dziecka? bo ja już się nie mogę doczekać, jestem baardzo ciekawa bo najchętniej bym już ubranka kupowała. Normalnie mi odbija;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam sobie te ubranka po allegro i się napatrzeć nie mogę:) no mówię wam odbija mi hihi ale bardzo sie cieszę z mojego maleństwa. Nawet już do niego mówimy z narzeczonym:) heheh takie zakochane w fasolce głupole z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ja mam zrobić badanie poziomu cukru we krwi, które robi się ok 10 tyg. Wiem, że trzeba iść na to badanie na czczo. Obciążenie glukozą tak jak pisałyśmy jest robione dużo później i jest to inne badanie. Dorocia z tego co pamiętam to płeć dziecka lekarz może określić dopiero ok 20 tyg, ale często i tak później, zależy to od ułożenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno plemniki, które decydują o płci chłopca są szybkie, ale też szybko giną, dlatego zapłodnienie jest możliwe tylko w owulację. Natomiast te odpowiedzialne za dziewczynkę są wolniejsze ale dłużej żyją, współżycie powinno odbyć się wtedy trochę wcześniej. Nie wiem czy to dobrze napisałam i jasno. Jest podobno taka metoda:) Gdzieś czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi, Dorotka - witajcie :) Dorotka - ja się dopiero wczoraj dowiedziałam, więc jestem jeszcze trochę w szoku :P Jedno szczęście, że mam parę ładnych miesięcy, żeby doprowadzić swoje sprawy do porządku (muszę obronić mgr-kę, a poza tym niedawno straciłam pracę :/). Co do płci - mnie też to strasznie ciekawi :) Ciężko myśleć o swoim dziecku tak bezosobowo, zwłaszcza, że jeszcze się nie oswoiłam z myślą, że jestem w ciąży. Pisałam dziś popołudniu, że mdłości nie mam - oczywiście pochwaliłam dzień przed zachodem słońca :D Pozdrawiam Was wszystkie! Spokojnej nocy! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam o tej metodzie i chcieliśmy ją wypróbować za rok. Ale zmajstrowaliśmy coś wcześniej i nawet nie wiem, czy przed, czy po owulacji :) będzie co ma być. jest taka śmieszna tabelka wiążąca płeć dziecka z wiekiem matki i miesiącem poczęcia. Ciekawe ile w tym prawdy. A co do sprawdzenia to chyba w 5 miesiącu lekarz coś może zobaczyć, chociaż nasi znajomi spodziewają się dzidziusia i ona jest w 14 tygodniu i lekarz już widział, że to chłopiec. Nie pozostaje nic innego jak czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to badanie cukru teraz chyba robi się normalnie z krwi a z piciem glukozy chyba później, coś tak mi się wydaje ale mogę się mylić koteczek ja tez ciągle chodze senna ale może dlatego ze w nocy często wstaje do ubikacji i może dlatego się nie wysypiam:O dorocia na pewno za wczesnie na rozpoznanie płci więc póki co możesz kupować ubranka takie które będą pasowac i na chłopca i na dziewczynkę:) chardonnay ja tez niedawno straciłam pracę:( nie szukam nowej bo to bez sensu, nic lekkiego nie znajdę a do ciężkiej pracy nie mam zamiaru iść w ciąży. my raczej zmajstrowaliśmy dzieciaczka w owulację więc potem wam za jakiś czas czy to się sprawdza choć ja i tak czuję że będzie córeczka:) zmykam robić kremówkę, miłej soboty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Widzę, że jakieś spekulacje co do płci fasolki ;) Ja to myśle, że druga córa będzie, bo staraliśmy się do i w dzień owulacji, a potem lekko olaliśmy sprawę ;) Co do ubranek to mam po córci dużo ciuszków. Będę robić selekcje i zostawię tylko te nie zniszczone a reszte w kosz. Zresztą wszystkie rzeczy po małej zostały w Polsce i pewnie tak zostanie. Łóżko kupimy tutaj, wózek pewnie też, bo tamten jest wielki i do autobusu bym się z nim nie zmiesciła ;). Zobaczymy co czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek dokładnie czy córcia czy synek, obojetne. Najważniejsze żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez planujemy dwójkę, do tego w dość krótkim czasie :) zobaczymy jak to będzie. Teraz czekamy na pierwszego dzidziulka. ja jestem w gorszej sytuacji, bo nie mam nic dla dziecka, ale zakupy będe robić pod koniec ciąży dopiero. nie ma się co spieszyć przecież. do tego musimy zmienić mieszkanie na większe, bo teraz wynajmujemy i qrcze chyba nawet łóżeczka nie miałabym gdzie włożyć, nie mówiąc o pozostałych dzidziusiowych rzeczach. także czeka nas rok pełen zmian :) oczywiście tylko na lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.84
Widzę NiLLi, że z planami u Was podobnie jak u nas ;) Też bym chciała, żeby między dziećmi nie było zbyt dużej różnicy wieku :) Jeśli chodzi o rzeczy dla niemowlaka to u mnie nie jest źle, bo szwagierka rodzi na dniach i już zapewnia, że wszystkie \"gadżety\" dostaniemy w spadku ;) Ale pewnie i tak się nie bedę mogła powstrzymać, żeby jakichś ciuszków nie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.84
Widzę NiLLi, że z planami u Was podobnie jak u nas ;) Też bym chciała, żeby między dziećmi nie było zbyt dużej różnicy wieku :) Jeśli chodzi o rzeczy dla niemowlaka to u mnie nie jest źle, bo szwagierka rodzi na dniach i już zapewnia, że wszystkie "gadżety" dostaniemy w spadku ;) Ale pewnie i tak się nie bedę mogła powstrzymać, żeby jakichś ciuszków nie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.84
Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0 majka.84............................18.08.........Wrocław........24.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle nie zamierzam na razie nic kupowac tak naprawdę jeszcze się boję czy wszystko będzie dobrze... niestety jak się raz straci dziecko to potem strach zostaje... jedynie na łóżeczko moge liczyć bo siostra ma po swoich dzieciach reszta do kupienia ale na to mam jeszcze sporo czasu ja drugie dziecko chciałabym miec gdy to będzie miało ok 3 latka, moja siostra miała rok po roku i była masakra ja wolę różnicę wieku i wydaje mi się że 3 lata będzie ok, ale okaże się co wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciuszkami ciążowymi też jeszcze trochę poczekam. jak będzie brzuszek widoczny i trzeba będzie kupić, to w sklepach już będą ciuszki na wiosnę i lato :) ale nie powiem, żebym nie oglądała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc wczoraj rano ukazały się moim oczom dwie piękne grube krechy!!!!!!! Jupppiiiiii!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z okazji, i ja się dopiszę :) Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24.......0 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska........24.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to ja też się dołączam. Prawie dwa tygodnie temu się dowiedziałam będąc w Polsce. Test pozytywny i na usg ładne zgrubienie endometrium. Jutro 6 tydzień!!! Jak na razie ok chociaż już trzy loty z sensacjami...Trzymajcie się dziewczyny o poranku...hihi Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24.......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24.......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0 ann81................................09.08.....Irlandia/Gdańsk....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann81 moje gratulacje :D nadiewa super, że dbasz o kolejność tabelki ! :) Koteczek, szybko Ci brzusio rośnie :) u mnie jeszcze nic a nic nie widać. tak się zastanawiałam, czy nie kupować sobie raz w miesiącu jakiegoś ciuszka, żeby potem nie wydawać od razu tyle pieniędzy, ale nie wiem, czy nie przytyje... także tak czy inaczej sobie poczekam, aż przestanę się mieścić w moje ciuszki. a teraz mykam się uczyć na jutrzejszy egzamin... niestety nic do glowy nie chce wchodzić :( :( :( trudno, będzie kolejna szansa... trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie róznica będzie 3 lata. Wsam raz. I mysle, że to fajna róznica. Zresztą mam przykład w rodzinie :) Co do zakupów to ja się wstrzymam prawie do porodu. Chodzi mi o wózek i łóżeczko. Dziewczyny a może by tak do tabelki wpisać jeszcze tydzień ciąży? Wiedzialybysmy jak nam wszystkim czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe sierpnióweczki i gratuluję 🌻 Ann w końcu jakaś sierpnióweczka zza granicy :) Nie wiem czy Ciebie jest tak samo z prowadzeniem ciąży jak w UK? Byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ciężki dzień za mną i jeszcze cięższy przede mną.. Egzaminy, bleee.. zer chęci do nauki i nic na to poradzić nie można. Widzę, że Rozmawiałyście o płci:) Ja marzę o chłopcu, wg tej tabelki dziwnej właśnie wychodzi chłopiec, ale starania były przed owulacją, a potem nic. Mój mąż z kolei o córeczkę zagaduje i mówi, ze celował na córkę, hehe. No cóż, zobaczymy. Ja na razie też nic nie kupuję, bo też mam obawy, wolę nie zapeszać. W moje spodnie się już nie mieszczę, więc zorganizowałam zbiórkę i kumpele przyniosły mi milion swoich spodni, w których już nie chodzą a ja chętnie jeszcze przez chwilę je ponoszę:) Oglądałam ubrania ciążowe na Allegro, niektóre są śliczne i już nie mogę się doczekać kiedy będę sobie mogła kupić jakąś typową ciążówkę. I na szczęście ceny są przystępne. Biustonosz nowy, większy mam już od jakiegoś czasu. Kurcze, mi w porównaniu z Wami to jakoś wszystko szybciej rośnie.. Dziwna sprawa. Będę się toczyć;) Niestety dziś rano, żeby jakoś funkcjonować wypiłam pół kubka kawy i nie był to dobry pomysł, bo zwróciłam chyba trzy. Same przyjemności na początek dnia. Natalia odezwij się co z Tobą!!! Gaga dobry pomysł z tymi tygodniami w tabelce. ja zobaczę co Kiki wpisze, bo mi wychodzi wg obliczeń lekarza i haczewskiego 7 tydz i drugi dzień a kiki już 8. Witam nowe sierpnióweczki, gratulacje! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula i ann gratuluję🌼 koteczek powiem ci że mnie ciaśniejsze dżinsy też trochę cisną... może dlatego że laską nie jestem i pewnie brzuch szybko wyskoczy, ale to mnie akurat cieszy bo już nie moge się doczekać kiedy mój brzuszek będzie widoczny:) zresztą u mnie już 7,5 tygodnia więc jestem w czołówce;) pewnie niedługo przerzucę się na dresy, zwłaszcza że siedzę w domu i rzadko wychodzę bo nie mam gdzie jogi mi chodzi o to że teraz jestem w trakcie 8 tygodnia a nie 8 skończony, my akurat idziemy łeb w łeb:) i staniki tez zaczynaja mnie cisnąć, bo wcześniej nie miałam gigantycznego biustu i coś czuję że podwoi swoją wielkość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Ja ugotowałam obiad, drugi raz pralka się kręci i to by było na tyle dzisiaj. Jeszcze tylko dziecko na spanie wyprawić i będę zbijać bąki do końca dnia :) Wiecie co aż wstyd się przyznać, ale ja od 1 grudnia nigdzie nie wychodziłam przez to plamienie :/. Mam ogród koło domu to mogę tam i w szmatach wychodzić ;) Także nie wiem czy mieszcze się w dżinsy. A brzuszek nie wiem czy urusł, napewno zmienił kształt :) No to może wpisujmy te tygodni ciąży bo się każda gubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...................Tc......Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 ann81..............................09.08.....Irlandia/ Gdańsk....27.......0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24.......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24.......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0 ann81...............................09.08.....Irlandia/ Gdańsk....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy ann wkleiłam :) Nick ...................Tc......Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 ann81..............................09.08.....Irlandia/ Gdańsk....27.......0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24.......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24.......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×