Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej ale dużo napisałyscie nie wchodziłam tu od wczoraj od południa i czytam 1.5 godziny szok a zaraz musze isc kupic cos na obiad zrobic go i na 14.30 do pracy Mała HPV to fajnie że wszystko oki a na płec przyjdzie jeszcze trochę Ci poczekac ja się może dowiem 7 marca Koteczek Gratuluje wygranej :) A co do lewatywy to trochę się boje ale cóż skoro jest konieczna Kamilko ja słyszałam że włosów lepiej nie farbowac w ciąży wogóle i ja nie bede farbowac jakos wytrzymam śliczne macie brzuszki :) Lece na zakupy :)będe za godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie gorsze ale jkaos sobie nie wyobrazam siebie w ciemnych :) w takiej fryzurze. moze dlatego ze juz sie napatrzylam na to zdjecie w blondzie :) Ja zmykam sie szykowac do lekarza trzymajcie kciuki mam wizyte na 15.30 ale musze sie wykapac umalowac i zrobic cos do jedzonka :) buziaczki dla Was i do zobaczenia ok 17 :) ach jupi !!!! zobacze dzidzie :D byle tylko zdrowiutkie moje kochane szczescie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, każda fryzura jest dobra na ciemne włosy :D Powodzenia u lekarza i czekamy na relację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie stronke www.samosia.pl ?? właśnie odkryłam jej kolejne "rodzeństwo" czyli www.dobramama.pl , oprócz tego jest www.planowo.pl - stronka budowlana i prawna - www.prawosos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila jeśli boisz się farby do włosów kup sobie henne, jest ziołowa więc nie szkodzi, tylko że ja zawsze włosy farbowałam sama, nigdy u fryzjerki, chyba że to były pasemka, teraz własnie chciałam spróbowac taką henną ale nie moge jej upolować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!widze ze sie rozpisalyscie....heh:P chcialam sie pochwalic...wczoraj poczulam pierwsze ruchy dzidz:)to nie byly juz te slynne \"babelki\"...super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbuje włosy ..... a Antytram henną to można tylko na naturalne -nie farbowane włosy podobno A te lalki co dałyście linka sa przecudowne. Ja też się krępuje lewatywy....ale wolę żeby mi zrobili niż mam się najeść wstydu. A co do wenflonu to też się ich masakrycznie boje fuj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****anytram🌻 co do majtek siatkowych to pewnie zalezy od szpitala, u mnie nie ma mowy o jakich kolwiek majtkach - tylko podpaski. wiec o to musisz popytac tam gdzie zamierzasz rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :D:D co do porodu ja miałam cesarkę lewatywę też musiałam mieć robioną a wenflon to mi pielęgniarka z intensywnej terapii zakładała bo te z położniczego nie umiały się wbić ale ja niestety mam takie głupie żyły że tu je czuć a za chwilę już nie ma a majtki to tylko siatkowe bo to są po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sylwinka !!!! no ja wlaśnie muszę się rozejrzeć za takimi gatkami A tak apropo's co gotujecie na obiadek- ja fasolkę po bretońsku mniaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu mozna miec majtki ale tylko te siatkowe..niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) A Wy dalej o tej lewatywie? Ech.... Cesarki się nie boję. Jedną przeżyłam to i drugą przeżyję wrazie W. Gorzej z porodem naturalnym, bo on mi nieznany. Zacznę się martwić koło lipca :) Co do fryzurki to właśnie mam zamiar obciąć z tyłu krócej a z przodu zostawić dłuższe pasma. Miałam już tak obcięte i się dobrze czułam w tej fryzurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha jak ja rodziłam i lekarz zobaczył takie zwykłe majtki to się darł na cały oddział dajcie mi nożyczki więc w żadnym szpitalu podejrzewam że nie wolno nosić takich majtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do szpitala pójdę pewnie zobaczyc coś koło czerwca i wtedy się o wszystko wypytam :) Kapucha... gratuluję kopniaków :) wiem, że to cudowne uczucie :) jak wczoraj leżałam w łóżku sama i mnie maluch kopał to sobie myślałam, że nie jestem sama i mam cząstkę mojego mężula pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi11 ja tez mam na ścianie przedniej tez wlasnie czytalam ze to nie ma znaczenia wiec sama nie wiem to sie okaze kiteczek999999999 hehe zrobiłaś mi smaka to teraz bedziesz po takiej fasoli czuć bąbelki :D:D:D:D:D:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM świetny ten twoj blog, ja nawet nie potrafię zalożyć ...:( troszkę wstyd sie przyznać. Właśnie oglądam ten filmik w łonie matki. fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa nie bój się w razie naturalnego porodu będę Cię trzymać za rękę :P:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha gratuluje kopniaczków 🌻 Co do majtek po porodzie to tylko siatkowe, a na obchodzie wogóle majtek :) Teraz nie wiem co mnie czeka w UK, ale napewno mniej zachodu niż tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie ma sprawy. Tylko uwazaj żebym Ci jej nie urwała jak sie będę drzeć z bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) jest to naprawde cudowne uczucie:)) niewiedzialam ze az tak mnie to ucieszy..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa no teraz to będę mieć mega bąbelki A ja wczoraj byłam u obcięcia włoskow i zaraz wam wyślę na skrzynke moją nową fryzurę - będzie niewyraźna bo robię zdjęcie kamerką z kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o jedną rękę nie chodzi najważniejsze że głowa będzie na miejscu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D my jak mieliśmy obchód to majtki siatkowe można było mieć i lekarz nic nie mówił :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.czemu nie moge ogladac waszych zdjec??? jak to dziala...heh az wstyd sie przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×