Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

oj Zelko, widocznie rybki które znasz nie odkryły przed Tobą swojego prawdziwego Ja ;) a tak poważnie mam zaprzyjaźnioną rybkę wśród bliskich znajomych i jest dokładnie taka jaką opisałam, natomiast inne to prawdziwe bladzie!! :/ pikle, to oczywiście nie miało być obraźliwe!! mi się twoje wypowiedzi podobają :) Zelko a do jakiego znaku porównałabyś ten opis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że dzieci mają niespożyte siły, szczególnie na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja znam jedną Rybkę. Romantyczna, a czasami dosadnie uszczypliwa, w taki bardzo przyjazny sposób. Jeśli dogryzanie można nazwać przyjaznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszczekane są rogate znaki. M.in. ja jestem na to żywym dowodem. Taka mała dygresja: zaraz SZLAG MNIE TRAFI!!! wrrrrrrrrrrrr Czemu za chłopa wzięłam sobie taką sierotę?!!! Pochlastać się gumką myszką, albo suchym chlebem:P On zginie z mojej ręki, przyrzekam:P Dzizas, jestem bardziej techniczna niż on.. Ma problem z pomalowaniem w jeden dzień małego pokoju i przedpokoju, jakbym mogła to sama bym to w 4 godziny zrobiła. Ale nie mogę.. Cholerna bezradność. Ten remont z jego spustem to się będzie do dnia porodu ciągnąć. Fuck normalnie nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie z emocji jajnik zaczął rwać... Zabiję dziada jak nie ruszy tej swojej zardzewiałej du..y:P Ja to taki pędziwiatr jestem i takiego ślimaka sobie wzięłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka wiem, po Tobie też widać ten cięty język! ale inaczej niż u pkle, mniejsza z tym.. WYLUZUJ!!! czy twoj facet musi być we wszystkim idealny?? nie musi a Ty sie nie denerwuj bo miałaś dbac o siebie i maleństwo!! na dobre wam to nie wyjdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam ja rogata a wcale wyszczekana nie jestem. Za to moja mama- Baran- to daje popalić czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa mój S. jest baranem i jest dość spokojny, czasem tylko coś dogryzie ;) za to mnie nazywa esesmanką albo twierdzi że nadaje się na jego komendanta ;) a ja jestem spod raczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:):) Ale jestem dzis zmeczona i padnieta,wczoraj razem z Moim Pawełkiem zawozilismy moja siostre na egzamin z prawka,zeby nie musiala sie tluc busami.Zdawala 3 raz ,nawet wyjechala na miasto ,ale stojac na swiatlach zaswiecila sie jej strzalka,ktora pozwalala na skret w prawo,po uprzednim zatrzy,maniu sie i upewnieniu,ze nie bedzie kolizji,a ona oczywiscie ruszyla bez zatrzymania:):)No i pan egzaminator oblal ja.Ja sama zdalam za 7 razem,bo albo cos sama zle zrobilam,albo egzaminator po wjechaniu w luk mierzyl mi odleglosc auta od linii dwoma palcami:):) A tak swoja droga to duzo z was ma prawko,jesli tak to za ktorym razem zdalyscie? Wczoraj musialam gdzies sie przeziebic i dzis umieram,narazie katar sie pojawil:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, ale masz sny!!! Myślałam, ze pęknę, jak czytałam o konkursie naszych dzieciaczków... Dobre! Ja też masz często głupie i śmieszne sny! Na początku ciąży śniło mi się, że mama kazała mi rodzić, bo miałam duży brzuch... no i urodziłam w pokoju u rodziców! Potem chciałam nakarmić Dzidzi ( w śnie to był chłopiec), ale z jednej piersi leciała woda, a z drugiej kawa! Ostatnio tez mi się śniło, że były święta i nie mogliśmy kupić mięsa, tak więc mama zadecydowała, że zjemy najstarszego z rodziny - padło na dziadka! Ostatnio mi się śniło, że mama z taty zrobiła szynki!!! Wstałam przerażona! Kamilko, nie mogę znajść mojego postu, gdzie gratulowałam Ci synka! Więc teraz Ci GRATULUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni bardzo często śnię o jedzeniu. nie wiem czy głodna jestem, czy co.. Ale zrobienie szynki z taty baardzo mnie rozbawiło:)) Prawko zdałam za pierwszym razem:) Jeżdżę już prawie 7 lat i uwielbiam to. Wychodzimy dziś z mężem do znajomych, ale niezbyt mam ochotę. Kiepski mam dziś dzień.. Humor w ogóle nie dopisuje.. Mam nadzieję, ze u Was lepiej, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek999999999 moglabys mi podac linka do tej stronki,gdzie mozna sie rozliczyc? I mam pytanie ,czy orientujecie sie kobietki,jesli bylam miesiac ponad na L4 gdy bylam w ciazy i poronilam w tamtym roku i ZUS wyplacil mi wynagrodzenie,to czy ZUS przysle mi pit z rozliczeniem za ten miesiac,czy zaklad mnie rozliczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelkaaaa bardzo ciekawe masz te sny ;) chyba za często myslis o jedzeniu ;) :P Dziewczyny przeglądacie czasem w stopkach jak nasze bobasy rosnął? zadziwiające, z tych które teraz znalazłam największy jest oczywiście GaGi, poźniej Majki i KOTECZKA.. fajnie tak podpatrzec jak się zmieniają mimo ze to tylko animacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozliczyłam się w styczniu jak byłam z Paulą na ferie u mamy bo jeszcze nie jestem stamtąd wymeldowana więc musze się rozliczac w miejscu stałego zameldowania, no i mam to już z głowy :D a prawka jeszcze nie mam, moj S. chce mnie uczyc ale ja mu powiedziała ze i tak nie będe go wozić jak wypije :P a poza tym nie chce ludzi na chodnikach pozabijać ;) ;) ;) póki co rzadkie lekcje na lotnisku wystarczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram powiemCi,ze ja ostatnio czesciej zagladam na ta dzidzie:):) A tak w rzeczywistosci,to chyba moja dzidzia jest najmniejsza,bo brzuszka prawie w ogole nie mam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram powiemCi,ze ja ostatnio czesciej zagladam na ta dzidzie:):) A tak w rzeczywistosci,to chyba moja dzidzia jest najmniejsza,bo brzuszka prawie w ogole nie mam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek dziekuje bardzo za linki:):) A nie zdajesz,bo cos zle robisz,czy egzaminatorow masz pechowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest taki sprawdzony przesąd ze jak się idzie na egzamin to nie wolno o tym nikomu mówić to wtedy się zda, to się sprawdziło u mojej znajomej, już była zdesperowana ale poszła kolejny raz na egzamin nic nikomu nie mówiąc i zdała, i to samo było z córką mojej byłeś szefowej w pracy, też nie pochwaliła się nawet mamie i powiedziała dopiero po wszystkim że zdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka brzuszek możesz mieć malutki ale tu chodzi o to jak dzidzia się rozwija, jak się zmienia :) nawet jeśli jest 2cm mniejsza od innej w tym samym tyg ciąży to i tak rozwija się na tym samym poziomie i ma wszystko co potrzeba dla danego tc :) niektóre z nas mają małe brzuszki, inne dość widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ale mnie rozśmieszyłaś z tymi snami:) z dziadka się pośmiałam :) Co do prawa jazdy to ja zdałam za pierwszym razem i mój mężuś też :) zdawałam w Legnicy a Mąż we Wrocławiu. Na egzaminie wylosowali mnie tak,że byłam 19 osobą z 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie troszkę o tym co tu piszecie i z całego serca współczuje pewnych objawów. Jestem szczęściarom bo nie wymiotowałam ani razu. Nie mam zachcianek, tylko przez pierwszy miesiąc miałam wstręt do mięsa. Niestety albo i stety mam wielki brzuch :) dziś jest 13 tydzień i 6 dzień a macica jest wielkości jak przy bliźniakach, tak mi ginekolog powiedziała :) ale moja dzidzia dzięki temu ma gdzie pływać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam *****majka15181🌻 główka do góry teraz Ci się uda zdac ja mam prawko B, C, E :) wszystko za pierwszym razem :) pozdrawiam :) nadrabiam narazie czytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW chyba zle przeczytalas:):)Bo napisalam,ze bylam zawiesc siostre na prawko,ja zdalam za 7 razem,wiec juz od roku ciesze sie prawkiem.A swoja droga,to niezla kolekcje masz jesli chodzi o prawka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×