Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Kiteczek mi tez sie net co chwile zawiesza i nie moge odezwac sie przez to na kafeteri.A powiedz mi robisz bledy bo tak sie stresujesz tym egzaminem???????????? Czesc Koteczek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey a ja jak zwykle spac juz nie moge ;] czytałam was wczoraj ale nie mialam sily napisac zle sie czuje /;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już od dawna nie śpię. Czekam na wiosnę hi hi hi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :) Asiaaaaa co z Tobą?? U mnie pierwsze oznaki wiosny :) słonko za oknem i nawet bazie już są :D oby tak już zostało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram zle sie czuje niby caly czas jem a w głowie mi sie kreci ;/ wietrzony mam pokoj wychodze troche na powietrze a taka słaba jestem z niczego sie nie ciesze jestem rozdrazniona ;/ caly czas bym spała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki w ten piękny poranek!!!!! Majeczko ja się wcalę tak strasznie nie denerwuję jak już jadę ale troszkę tracę chyba zdrowe zzmysly :)))))) już robię taak głupie błędy że samej mi wstyd...ale cóż, może kiedyś się uda. Ja sobie wstałam o 8 dzisiaj i wcinam sniedanko-męzulo jeszcze spi a ja za chwilkę ide się umyć i pędze do spożywczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny słoneczny dzień!!!! Majeczko ja az tak się nie denerwuję , ale pewnie przez stres robię tak idiotyczne błędy bo niczym innym nie umiem sobie tego wytłumaczyc.... Asiu moze to słabe ciśnienie albo co...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zazdroszczę tego słoneczka. U mnie całkiem pochmurno.Wzięłam się od rana za sprzątanie, pranie :) Czy Wam śnią się małe dzieci? Mnie już kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bebe mi się snia nawet często:) Własnie dzisiaj tez mi się sniło że zajmowalam się i kąpalam czyjeś dziecko. Ale czasem mi sie sni że moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa współczuje ale te zawroty to nie od jedzenia tylko ciążowa przypadłość, może powinnaś więcej spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak ciąża to wielkie przeżycie skoro odzwierciedla się to w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śnieżnie. W Lublinie od rana padało - teraz już spokój, ale widziałam jak pada we wszystkich możliwych kierunkach. Cholera u mnie nadal wymioty, mam już dosyć, boje się, że nie przyswajam leków, bo co je wezmę to zaraz zwracam.. Jeszcze jeden taki dzień i dzwonię do lekarza niech z tym coś zrobi. Na nic nie mam siły, jeszcze na dodatek coś mi żołądek siada i wieczorem jakaś biegunka się mnie czepia. Już nie wiem co z tym zrobić. W głowie też mi się kręci, już w ogóle nigdzie nie wychodzę, nawet z psem.. Nie jest dobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka może to od jakiegoś leku czy raczej myślisz, że to wymioty ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj wyspałam na maxa... wstałam pół godziny temu. Nie ma to jak swoj materacyk :) jestem już w swoim mieszkanku, ale większość rzeczy w kartonach. Mam zamiar dzisiaj umyć lodówkę i posprzątać łazienkę. Reszty nie ma co, bo i tak nic w nich nie ma... a we wtorek mam dostać meble kuchenne :] jakieś pranko też się zrobi no i przede wszystkim zakupy, bo lodówka pusta. Asiaaa... ja też się ostatnio słabiutko czuję, nie wiem, czy mi morfologia nie spada. Mam nadzieję, że nie. Zelka, chyba najlepiej będzie, jak poradzisz się lekarza. Ja biegunkę też mam bardzo często, ale i biegunka i wymioty to już trochę zbyt wiele. Wykończysz się, Kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam wrażenie, że to po lekach.. Może po prostu biorę ich za dużo i żołądek już nie wytrzymuje:/ Wcześniej trochę wymiotowałam, ale zazwyczaj śliną, tak jak reszta dziewczyn w ciąży. A teraz wymiotuję już wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, jeśli leki mają zły wpływ na żołądek, to lekarz już wcześniej powinien Ci zapisać jakieś leki osłonowe... A co do prawa jazdy, to ja za pierwszym razem popełniłam z nerwów tak idiotyczny błąd, że sama nie mogę tego przeboleć - nie wyłączyłam hamulca ręcznego... za drugim razem już zdałam :P także stres robi swoje, zwłaszcza na takim egzaminie praktycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram własnie po poludniu spie jeszcze prawie 3 h ogolnie cuzje takie zmeczenie Nilli ja hehe tez nie moge przebolec za 1 razem nie zdałam boooooooooo NIE ZAPIEŁAm pasow na placu kazał mi sie zatrzymac a pozniej bo to takie stare rzępy te auta byly to auto mi szarpneło i kapa do widzenia ;/ za drugim razem wyszlo idealnie wszystko i facet nawet mi gratulowal byl mily zdałam jako jedyna na 10 osob hehe ;] wiecie co mi sie dzis snilo ??? ale nie smiejcie sie ;] hehe snilo mi sie ze urodziłam i ze chce przebrac pampersa ze patrze a moj dzidziula ma 4 siusiaki jeden normalnie 2 w pachwinie i jeden na dole koszmar dosłownie chyba za bardzo pragne chłopaka heheh :D moze sie dowiem juz w tym tygodniu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie Ja tez nie czuje sie za dobrze ciągle coś siedzi mi na żołądku mdli mnie i muli, rano standardowo wymioty. A miało przejść w II trymestrze!!!!!!! Wczoraj narzeczony zrobił mi niespodziankę i przyniósł truskaweczki do domu mimo ze to jeszcze nie te nasze polskie ale i tak były dobre :) U nas znowu jest ślicznie słoneczko świeci chyba wybiorę sie na spacer powdychać jodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli nie wiem czy mają zły wpływ na żołądek czy po prostu wywołują wymioty, bo tak też może być. Jedno jest pewne - coraz mniej podoba mi się ta cała ciąża;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelka a jesz normalnie ? moze to odruchy z pustego żołądka ? ja co dwie h musze zjesc bo inaczej czuje ze mnie mdli .. na szczescie wymioty ustaly w 13 tc ale jak trafilam do szpitala to tez heftałam boo nic nie jadłam i sama żółć schodziła. tabletek nie bierz na pusty żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jem regularnie co 3 godziny bo byłoby jeszcze gorzej. Nigdy nie biorę leków na pusty żołądek, to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niby logiczne a gin mojej kuzynce kazał brac bo niby lepsze działanie ;/ co lekarz to inna metoda ale dostaje leki osłonowe .. żelka nie przejmuj sie bo inne kobiety przez cała ciaze maja wymioty i mdłosci a mi doszły zawroty glowy ;/ chociaz pomalu wstaje nie odrazu a i tak potem boli mnie glowa malo siedze przy kompie i przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam w piękne słoneczne sobotnie przedpołudnie Zelka straznie Ci współczuje że się tak zle czujesz ja bym na twi=im miejscu zadzwoniła do swojego gina i powiedziała jak sprawa wygląda Kropelka ale się usmiałam z tych Twoich snów a szczególnie z biednego dziadka Witam nowe sierpnióweczki :) Dzis zmieniam stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, kolejna z Was pisze o słonku a u mnie szaroburo. Słonko gdzie jesteś???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, u mnie jest :) Zmykam myć okna. Zanim posypią się przestrogi i tym podobne: mycie okien to jedyne porządki domowe, które wykonuję z prawdziwą przyjemnością. Prawie hobby:D Nie zamierzam się wspinać, wyciągać, trzymać rąk długo w górze, ale mieć z tego czystą przyjemność. Wieszanie firanek zostawiam już mojej szlachetniejszej połówce. Miłego południa życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umyłam lodówkę i kwiatki, zaraz się biorę za łazienkę, ale muszę chwilkę odpocząć ;) akurat okna myje mój luby :P Zelka, spytaj lekarza, może coś jest nie tak :( ten sen z czterema siusiakami niezły :D hihi u mnie też słoneczko ślicznie świeci, więć z przyjemnością pójdę na zakupy, ale to popołudniu dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa, a może Ci brak snu? Pij dużo wody i odpoczywaj, jeśli nie możesz spać, to chociaż się połóż. A sen z 4 siusiakami zwalił mnie z nóg. co do siusiaków to coś mi się przypomniało... Jak tylko przyjechałam do Francji, to opiekowałam się dziećmi i gdy przebierałam małego chłopczyka, to się zdziwiłam, bo mu ptaszek stał do góry... nie wiedziałam, że można normanie pampersa zakładać, bo myślałam, że ptaszka mu uszkodzę... albo, że go będzie bolało, więc jednym palcem delikatnie \"położyłam\" go i wtedy założyłam pieluchę! Ale byłam głupia!!! Żelka, to wygląda nieciekawie, pij dużo wody, abyś się czasem nie odwodniła. A najlepiej to dzwoń do swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×