Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dzisiaj zaczynam 22tc :) Qrde, mam nadzieję, że mój synuś nie okaże się być 1 kwietna córcią :P mi lekarz powiedział dopiero w 20tc i nie pozostawił żadnych wątpliwości, ale nie wiem, gdzie on tam dojrzał tego siuraka :P mąż miał dzisiaj radochę i stwierdził, że pogadali sobie z synkiem - on pukał w brzuch, a maluch po chwili kopał. I tak przez 10 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniu, świetny brak pępka;) Wrzuciłam na skrzynkę (pierwsze?) zdjęcia wyprawki pasożyta. Tak, można się głośno pukać w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze raz! doskakuję tak z kuchni do kompa co parę minut, bo smażą mi sie mielone i gotują ziemniaczki i nie bardzo mam jak pisać , czytam tylko co tam piszecie. U mojej dzidzi wszystko ok. Rusza się właśnie! Ale cudowne uczucie!Mąż jak zobaczył zdjęcie to się poryczał , nie wiem jak on przeżyje ewentualne usg na żywo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuk stuk stuk...:D Fajne ciuszki Pikle. Nie są zniszczone, żyrafki chyba najbardziej mi przypadły do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha ale masz fajny brzuszek, zupełnie inny niż mój;-) Mój pępek zrobił się taki wystający już w 16 tygodniu, bo miałam normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obwodzie mam 102 cm. juz... a co bedzie pozniej. a ile wy macie w obwodzie? mi jakos pepek za bardzo nie wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha jesteś mamą na 102!:) Ja, jak już pisałam mam 93cm, tyle, że ja dopiero 17tc kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mowi ze tez jej pozno pepek wyskoczyl. troche sie tym martwilam ale lekarz tez powiedzial ze przyjdzie na to czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Żelka, Marzenie, Kapucha -- cudne te wasze brzucholki :) Internistka kazała powtórzyć posiew, bo nie chce mnie przedwcześnie truć antybiotykami. Generalnie, pozostałe rzeczy raczej OK. Pić dużo a co do kwaśnych, to z rozsądkiem podchodzić. Ja tylko nie oprę się pomarańczom. Właśnie wcinam płatki zbożowe z suszonymi śmieciami i mlekiem - i to jest prawdziwa zachcianka - bo normalnie mleka nie trawię ( w znaczeniu - nie znoszę)! Ale czego się nie robi dla Dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!!!!!! az sie popłakałam gadam sobie z męzulkiem przez tel i czuje takie ruchy w brzuchu tak jakby flaki mi sie przewracały mama przyszla przyłozyla reke i mowi kop kop mezus tez kopnij a tu jak mi 3 kopniaki zasadzila takie bardzo wyrazne czułam :) wkoncu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam właśnie wszystkie zaległe fotki na poczcie, ale macie słodkie brzuszki! Marzenie, Twój przebija wszystkie, nawet mój chociaż wielbię go teraz jak diabli :) Aha, niestety nie poznałam płci maleństwa, schowało interes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze ja jestem grubaskiem:P uuu ale tylko w brzuch mi idzie:)cale szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś tydzień temu miałam w obwodzie 86cm (pod pępkiem, w najszerszym miejscu)...:) to był 21tc. Brzuszki macie cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM, no i znowu będziesz kłóta... nie jest tak źle z Tobą, kobieto, ale uważaj na siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jutro na kłucie i badanie moczu. Mocz gin kazał i badać raz w miesiącu, krew tak co dwa miesiące. W ogóle tak się ustawiłam, że chodzę do dwóch ginekologów - jeden prywatnie pracujący w szpitalu, w którym zamierzam rodzić, drugi z Luxmedu, w którym mój pracodawca wykupił ubezpieczenie - tu robię darmowe badania krwi, moczu, usg. Płacę za prywatnego, bo chciałabym mieć dostęp do tego szpitala i komfort psychiczny, że mnie nie będą odsyłać z kwitkiem. Acha i jeden o drugim nic nie wie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowe brzuszki Marzeniu i Kapucho ;) Mnie może bardziej w szerokośc poszło bioderka, dupa...każdy inaczej tyje i to jest takie urocze :) na dzień dzisiejszy 96cm. w najszerszym miejscu i +7kilo, kurka do połowy czwartego miesiąca jakoś marnie z tą wagą było a teraz przybieram szybko jak nie wiem, a jem tyle samo i o stałych porach...jak tak dalej pójdzie to do 30-tki dobije, hehe, ale ja się tam nie przejmuje...później schudne :) :) :) Pikle ładne ciuszki dla Piklowego Maleństwa ;) Ja jeszcze ani pół ubranka nie mam. Moja mami coś tam kupiła ale narazie mi nie pokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda , anytram :* monika26sz kropelka i inne :* dziekujee :) Agula dzidziula jaka duza :) Żelka brzusio jaki okrąglusii :) kapucha u mnie 6 miesiac sie zacznie w 23 tygodniu Kropelka ja test robilam 9 grudnia i sie dowiedzialam po poludniu :P a robilam pare testow ze 3 chyba eheh ostatni 6 grudnia i byl negatywny a mialam te najczulsze . ładnie w pudełeczku sa 2 tesciki schowane i podpisane ost miesiaczka u mnie byla 9 listopada Marzenie łoooooo Ty to dopiero masz duzy brzusiooooooooo .. i to w 20 tyg wow Kapucha Ty tez masz brzusio duzy masakra jak szybko rosna :D Pikle zaszalalassss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa-ja tez dopiero zaczelam teraz tyc:P ale rzeczywiscie jem wiecej niz na poczatku... pewnie dlatego brzuszek taki duzy mam..a poza tym to dzidzia jest duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, małemu Piklakowi to się powodzi :P ja jem chyba więcej mimo wszystko. Wcześniej spalałam to w sporcie, a teraz dzidziak zjada :P w każdym razie od następnego tygodnia, kiedy nie będę chodzić do pracy wracam na rowerek, bo ostatnio nie mam czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam fotki na skrzynce. Zachwycona jestem Waszymi zakupami wyprawkowymi, Pikle, Kapucha, Kiteczek - ubranka są słodkie;-) kapucha, gdzie kupiłać to body z napisem "kocham mojego dziadka"?? Ja też chcę takie, jest piękne. Zelka śliczny brzuszek, zero tłuszczyku po bokach;-) Asiaaaa Twoja córcia chyba będzie modelką, ma taki uroczy wyraz buzi. Gratuluję pierwszych kopniaczków, teraz to będzie coraz częściej, coraz mocniej... Ja czekam na każdy znak maleństwa z utęsknieniem. Na szczęście odzywa się codziennie i to, czy jestem bardziej aktywna w ciągu dnia czy mniej ma duże znaczenie. Jak dłużej siedzę to malenstwo się budzi i kopie, jak latam w ciągu dnia to mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha z tego co pamiętam to 400gram. ;) to wielkoludzik :)...ja może nie jem więcej ale słodyczy mi się teraz zachciewa co nigdy za słodyczami nie byłam, to ciasteczko francuskie z czekoladą lub toffi to eklerek, czkolada i Tupa i jej dupa rośnie ;) Może dziołszka będzie? Ja jednak od początku ciąży czuje chłopczyka zobaczymy 15-tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że moje ma nadwagę przez ten mój duży bębenek;-) Dowiem się 31-go jaki duży będzie nasz chłopczyk (o ile płeć się nie zmieni..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie-kupilam je w Smyku. ja od poczatku ciazy jem duzo slodyczy:P a podobno bede miala synka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuck fuck fuck.. Gadałam z kumpelką z pracy i się okazało, że "w ostatniej chwili zaszłam w ciążę" (słowa księgowej), bo byłam do zwolnienia... świetnie po prostu.. Czyli mogę się liczyć z utratą pracy po macierzyńskim, bo do tego czasu jestem chroniona. Ech..szkoda strasznie, bo dobrze płacili i praca też była ok.. Na pewno nie znajdę takiej drugiej z malutkim dzieckiem i studiami w toku:( A w Lublinie w ogóle słabo z pracą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki:)) śnieg, zimno bleee, dobrze, że już dziś po pracy i nigdzie się nie ruszam, a co! Tupa - ja tez mam usg 15 kwietnia - mnóstwo czasu prawda? ja sie obawiam trochę o tą pielektazję nerki, ale jakoś się trzymam... waga? 4kg przy trzecim dniu 22 tyg, - chyba normalnie tak, brzunio? 98cm...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Zelka, to marnie, ale przynajmniej do konca macerzyńskiego jakas kasa bedzie. Tak właśnie w Polsce dba się o matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLy - nie będe kłuta, bo ide tylko mocz oddać do ogólnego i na posiew. Kolejne kłucie za miesiąc. Ja mam plus 4 kg ale według wagi lekarskiej +6,5!! ale oni nie odliczją ubrania, no i tamta trochę zawyża. Ja się zawsze ważę o tej samej porze wieczorem, przed kąpielą, w bieliźnie. Aaaa! zapomniałam wam powiedzieć że nmie wczoraj zapisali na jakąś wizytę na p. nazwa, dotyczącą przyjścia położnej do domu, po porodzie. Ja myślałam że tak sie dzieje niejako z automatu, a tu sie okazuje, ze trzeba się zapisać i się okaże czy przysługuje..... Trzy razy siępielęgniarki pytałam co to za wizyta, bo nie rozumiałam co do mnie mówi, a ona z fochem. Więc jej powidziałam że pierwszy raz bede rodzić i się nie znam a ona ma mi udzielić wyjasnień, bo łaski nie robi. Wczoraj miałam bardzo bojowy nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelko, z doświadczenia starszej koleżanki: każda następna praca jest lepsza, nie tylko pod względem zarobków. Tak więc na razie zapomnij o kłopotach w pracy. Marzeniu, kilka przykładów śpiochów z serii "Kocham cię...", nie tylko dla dziadka;) http://allegro.pl/item581533722_kocham_mame_tate_babcie_dziadka_r_80.html http://allegro.pl/item587295653_s_spinka_nowa_seria_kocham_body_r_62.html http://allegro.pl/item573174031_spiochy_cieple_frotta_56_kocham_mojego_dziadka.html Taaak, zaszalałam, wszystko z jednej aukcji, a pasożyt rzeczywiście niedługo mnie przegoni pod względem liczby ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×