Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

halo a która to dziewczyna jest ze Złotoryi ???:) co już nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, bardzo się cieszę, że z siostrą lepiej. Teraz z dnia na dzień będzie się poprawiać 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 ciesze się że z siostrą lepiej i Ty w końcu odetchnęłaś z ulgą, teraz już będzie tylko coraz lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih a tak mi się powspominało :) oj gdyby narzeczony wiedział o czym ja czasami myślę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ *****Asiaaaaa🌻 Nie martw sie mnie tez nikt nie zauwazył , że wrociłam dopiero po tygodniu :) Super , że twoja fasolka jest juz taka duza :) Milego dnia ciężarówki ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, mój gin też nie przykrywa (ale zawsze staram się iść w spódniczce). Mąż nie chciał wchodzić. Teraz będę miała pierwsze przez brzuch to już chce być razem ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmieniam stopkę --> dzisiaj zaczynam 16tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie krępuję, ale od miejsca rozebrania do fotela trzeba przejść przez cały gabinet. a co będę tyłek obcemu facetowi pokazywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie mam problemu na wizytach bo nie badaja wiec tylka nie pokazuje :P Ale ogolnie to nie chodze w spodnicach bo oni i tak tyle sie napatrza ze napalanie im nie w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, ale to facet :) kiedyś oglądałam taki program, gdzie był wywiad z ginekologiem i mówił, że jak ładna babka przyjdzie to tez sobie popatrzy :P hihi nie wiem, ile w tym prawdy :) ale gdyby mnie facet krępował to bym chodziła do kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet facetowi nie jest równy :) mój od razu siada przy sprzęcie i sie nie patrzy, albo cos tam sobie robi przy stoliku :) ale to temat rzeka, więc chyba nie ma co się zagłębiać :P ja odliczam juz tydzień do kolejnego USG. Pewnie maluch już będzie miał 10cm :D ale ten czas leci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udana jesteś :) jak się nie mieścił, to miał pewnie około 7cm. Ja byłam w pierwszym dniu 14tc i miał własnie 7cm i juz się ledwo ledwo mieścił w USG dopochwowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku najważniejsze, że ją zdiagnozowali, teraz czeka ją tylko leczenie. Nadal trzymam kciuki,żeby szybko z tego wyszła:) Ja wczoraj byłam u faceta od mebli kuchennych. Nasi projektanci (którzy mieli też realizować ten projekt) tak go skopali, że facet jak to zobaczył to zaczął się śmiać i teraz od nowa robimy projekt.. Szlag mnie trafi, bo chcę mieć już kuchnie i spokojnie się wprowadzić do A. No i dopiero wtedy możemy wziąć ślub. Ale plusem jest to, że ten koleś zna sie na rzeczy, jest konkretny i już nawet dziś będę mieć projekt wraz z kosztorysem.:) Nie mogę się doczekać. Wyjrzałam rano przez okno i mnie zamurowało.. Cały LBN biały.. Tyle tego napadało, jakby sypało nie jedna noc, tylko cały tydzień:) Dziś jadę z przyjaciółką na zakupy ciążowe sprawdzić sklep który znalazłam, może kupię sobie jakąś spódnice, bo wszystkie mam na pasku, tylko te letnie na gumce, a teraz za zimno na nie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, ja wczoraj zamawiałam kuchnię, ale to do wynajmowanego mieszkania, więc wybrałam meble gotowe. Dobrałam sobie elementy i wyszło to nie tak drogo. Ale do domu koniecznie meble na wymiar robione przez stolarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, najważniejsze, że wiadomo, co jej jest i że jest to uleczalne. Ile by nie leżała w szpitalu to wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie chcieliśmy gotowych, z racji wielkości kuchni i jej rozplanowania. Poza tym nic z gotowych mebli mi się nie podobało.. Ciekawe ile nam krzyknie. Poprzedni chcieli 8 tys, w jednej firmie 18tys - za to samo!!! ale niemieckie szafki. Mam nadzieję, że w okolicach 9 tysi się zamknie, bo jeszcze przecież agd trzeba kupić:/ Ech, kosmiczne wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako, że ja za 3 lata zostawie te meble komuś innemu nic z tego nie mając nie szłam w koszty i za ciąg szafek góra i dół 2,7m zapłaciłam 1700 zł + sprzęt, który tez wybrałam w miarę dobry, ale tani. Niedawno znajomi robili w domu kuchnię z forniru i za dwa ciągi szafek zapłacili 5tys. i maja bardzo ładnie. Najlepiej dobrze poszukać, bo czasami ktos zrobi równie dobrze i dużo taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Witam rowniez nowe kolezanki:) Asiaaa fajnie ze Twoja dzidzia rosnie jak nadrozdzach:):)Oby tak dalej to urodzisz konkretna osobke:):)GaGa Twoj brzusio tez niczego sobie,chcialabym juz taki miec,ale u mnie tylko wieczorem widac,ze ciaza jest:):) Dziewczyny powiedzcie mi czy macie takie cos,ze jak chcecie sie wyciagnac,to brzuszek jakby sie buntowal i tak dziwnie sciagal?Nawet teraz w ciagu dnia mam takie uczucie sciagnietego brzuszka,i po bokach czasami zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) ja mam podobnie z wyciaganiem sie ze brzucho sie buntuje troszke hehe i takie dziwne uczucie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie, jakby się wszystko rozciągało tylko nie brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja co brzuszka to rano wogóle nie widać ze w ciąży jestem, wieczorem wyskakuje dopiero rano jak się budzę to czuje taką kuleczkę i tyle, jak wstanę to wszystko się chowa a jak wciągne to płaska jestem, przynajmniej tak mi sie wydaje teraz zastanawiam się czy wszystko jest w porzadku, boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko, mam identycznie. Ciąża pojawia się u mnie wieczorem dopiero. Zainteresowana waszym opisem pobiegłam się przeciągać na stojąco i na leżąco. Na razie nic mi się nie buntuje ;) Ale może dlatego, że pseudomostek wciąż ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle widze ze jestes z Warszawy i powiedz mi gdzie rodzisz?? Ja myslalam nad Szptalem Belanskim ale nie wiem jeszcze;) hehe a ja jak rece do gory wezme to mnie strasznie brzuch ciagnie az boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka, ja rano też prawie nie mam brzucha. Gdyby nie to, że ćwiczyłam i byłam płaska, to nawet bym nie powiedziała, że w ciąży jestem. Zawsze inaczej sobie wyobrażałam rośnięcie brzuszka :P zresztą na dowód jest zdjęcie na naszej poczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×