Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

tylko ja się boję porodu, on to wie a nie chce być przy nim. miał chodzić dla towarzystwa, żeby się o pielegnacji dowiedzieć. no mówcie co chcecie, ale wypchnąć arbuza to żadna przyjemność... pewnie trzeba będzie pójść do innego szpitala na szkołę jak jeszcze gdzieś będą miejsca. ale to zawsze lepiej tam gdzie się rodzi, bo połozne się pozna itd. po prostu przegiął, niech sobie z głowy wybije Walentynki😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka dziwni sa ci nasi terroryści -moj tez nie jest zachwycony jak wrzucam brzusie czy foty malego na nk..... haha ale ja go nie słcham i robie swoje, nawet ostatnio jemu wrzuciłam na profil zdjecie dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U nas rozpoczął się 17 tydzień, czyli o ile dobrze liczę to 5 miesiąc:) A jeśli źle to proszę wyprowadźcie mnie z błędu. Gubię się już z tymi wyliczeniami. Ja zrobiłam test 19 listopada, wtedy powinnam dostać okres a nie dostałam. I od razu wyszły dwie kreski. Najpierw się przeraziłam i zaczęłam się trząść a potem stopniowo strach ustępował radości:)\\ Jejku ja USG dopiero za tydzień, też już mnie skręca. Dzidzia pewnie już przekroczyła 10 cm. 3 tyg. temu miała 7,30 cm. Za tydzień już pewnie poznamy płeć, tak prawie na 100 proc.:) Nilli na USG przez brzuch podniosłam tylko bluzkę i lekko zsunęłam spodnie, ale się nie rozbierałam. Ruda straszny ten przypadek, jej ciało niszczy dzidzię wbrew jej woli i nic nie można poradzić. Ech.. okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, przede wszystikm uspokój się. Bo to jedna szkoła rodzenia na świecie? Wcale nie musiz chodzić tam, gdzie będziesz rodzić. Niektóre kobitki całkiem z tego rezygnują i mają się dobrze podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Iwoneczka nie przejmuj się ;) ja też nie mam gdzie chodzić do szkoły rodzenia.Szkoda ,ale nic nie pocznę. Wiecie co,ja mam teraz takie napady głupawek ,ale tylko wieczorami :) tak mi się chce wygłupiać :) i gilgoczę mojego M. aż ze śmiechu płacze ;) Nie wiecie gdzie podziała się wiosna ??? Pełno tego białego g...na zza oknem iwciąż pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki ruch w interesie :) dzięki dziewczyny. tak własnie myslałam, ale musiałam się upewnić :] Iwoneczka, z moim jest tak samo. Jak chce żeby coś załatwił to męczę mu 3 tygodnie, aż sama siebie wkurzam... a nie ma prywatnych szkół rodzenia? zresztą to chyba nie jest az tak potrzebne. dużo kobiet chodzi i potem i tak z tej wiedzy nie korzystają... czytałam tez o internetowych kursach. ja o tym osobiście myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, przede wszystikm uspokój się. Bo to jedna szkoła rodzenia na świecie? Wcale nie musiz chodzić tam, gdzie będziesz rodzić. Niektóre kobitki całkiem z tego rezygnują i mają się dobrze podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka dziwni sa ci nasi terroryści -moj tez nie jest zachwycony jak wrzucam brzusie czy foty malego na nk..... haha ale ja go nie słcham i robie swoje, nawet ostatnio jemu wrzuciłam na profil zdjecie dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, przede wszystikm uspokój się. Bo to jedna szkoła rodzenia na świecie? Wcale nie musiz chodzić tam, gdzie będziesz rodzić. Niektóre kobitki całkiem z tego rezygnują i mają się dobrze podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka dziwni sa ci nasi terroryści -moj tez nie jest zachwycony jak wrzucam brzusie czy foty malego na nk..... haha ale ja go nie słcham i robie swoje, nawet ostatnio jemu wrzuciłam na profil zdjecie dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka dziwni sa ci nasi terroryści -moj tez nie jest zachwycony jak wrzucam brzusie czy foty malego na nk..... haha ale ja go nie słcham i robie swoje, nawet ostatnio jemu wrzuciłam na profil zdjecie dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczko, a skąd jesteś? To jedyna szkoła rodzenia w okolicy? I tylko jeden turnus będzie? Za wcześnie na rozwód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi z tego co wiem to 5 miesiąc zaczyna się od 18 tygodnia :) mam książę \" W oczekiwaniu na dziecko\" i tam tak jest napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Śliczne macie kruszynki :) Ruda ja Ci nie pomogę, bo nic nie wiem na ten temat :( A tu macie rozpiske ciąży jak się ma miesiąc do tygodni :) 1-4 tydz .-I miesiąc 5-8 tydz. -II miesiąc 9-13 tydz.- III miesiąc 14-17 tydz.-IV miesiąc 18-22 tydz.-V miesiąc 23-27 tydz.-VI miesiąc 28-31 tydz.-VII miesiąc 32-35 tydz.-VIII miesiąc 36-40 tydz.-IX miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też jest zły, że wysyłam zdjęcia... ale kto by się tym przejmował. to tylko nasza prywatna skrzynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o szkołe rodzenia to ja tu nie pójde, bo mój język jest do bani ;) Zastanawiam się nad internetowa szkołą rodzenia. Ostatnio nawet mówili o tym w Dzień dobry TVN. Zajęcia "prowadzone" przez połążną i lekarza, jest stały dostęp do informacji i infolinii. Kurs kosztuje 107 zł ( o ile dobrze pamiętam), w tym przysyłają płyty do ćwiczeń :) Jak znajdę stronę z tym kursem to Wam podeśle. A ja się teraz naleśnikuję :) Robie krokiety jak dla wojska :) Za tydzien lece, to muszę jakie zapasy narobić. Wkońcu nie będzie mnie miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kiteczek ja tez z listopada jak Ty ,tyle ze 15tego 82r :) jesli chodzi o moje testowanie to przy synku nie bralam tabletek rok,ale jakos nie staralismy sie,bo bylam przekonana ze az pol roku trzeba odczekac po tabletkach i tak czekalam ,czekalam,az kupilam jednak tabletki anty i juz mialam lyknac ,ale jednka poczulam ze ja pragne teraz dzidzie i nie polknelam jej,w pierwszym cyklu staran zaszlam :) natomiast z ta dzidzia od sierpnia sie stralismy (odstawilam wtedy tabsy)i zaszlam w 5cyklu z tym ze w 4tym sie nie staralismy.i zatestowalam dzien przed wigilia czyli w 4dniu spoznienia i blada kreska (test robilam po poludniu),rano w wigilie test i wyszly mocne krechy i polozylam testy i buciki pod choinke i dalam mojemu M. taki prezent :D ja to stresa bede pewnie miec m-c przed porodem jak pan dr w uk zadecyduje czy cc czy sn i jesli sn to bede w stresie chociazby przed bolami krzyzowymi,reszta to pikus,jak sobie pomysle jak teraz boli mnie kregoslup przy myciu glowy to co dopiero przy jakims parciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I licze sobie te tygodnie i znowu mi inna data porodu wychodzi jak ja to robie ze tak mieszam i zle wychodzi jejkkkkuuuuuuuu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fotek to jak zalece do uk do wtedy cykne dopiero fotke,bo M. zabral naszego cudownego nicona i zapomnialam cyknac zdjecie,nie mam tez kabli do telefonu zeby zrzucic foty,bo pozabieral juz wszytsko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też jest przeciwny wysyłaniu zdjęć a już w szczególności umieszczeniu ich na nk. Za to jak się dowiedział to w ciągu paru dni zdążył wszystkich naszych znajomych poinformować. W sumie wyszło tak śmiesznie, bo niektórzy znajomi wiedzili wcześniej niż nasi rodzice :) Bo rodzicom powiedzieliśmy dopiero w wigilę :) Dzięki za wsparcie - narazie wierzymy, że ze swagierką i jej maluszkiem wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam w kalkulatorach wszelkich (liczac pierwszy dzien ostatniej @ ) na 29sierpien,ale gino mi powiedzial ze juz od 25.08 moge sie spodziewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi gin powiedzial ze mam termin na 29 sierpnia i na kalkulatorach tez mi tak wychodzi ale jak teraz licze to juz mnie szlak trafia bo ciagle zle jak tam dniami w kalendarzu latam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 22listopada mialam pierwszy dzien ostatniej @ i mi wychodzi w kalkulatorach termin na 29.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×