Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Issima z tymi zawrotami glowy to też tak mam - dłużej niż minutkę nie mogę ustać bo mi sie tak kręci jakbym miała zemdleć..:( A co do samopoczucia to dzisiaj znowu mnie mdli , to jest rzeczywiście jak kac ... masakra sie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek mnie tez tez okrutnie mdli jakby coś siedziało mi na żołądku i przełyku okropne uczucie. pomaga mi na chwile rennie ale to tylko na moment. Najlepiej sie czuje zaraz po przebudzeniu jak jeszcze sie nie rozbudziłam wtedy nic nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po fryzjerze. Odnowiona i uśmiechnięta ;) Córci też podciełam włosy. Byla dzielna u fryzjerki, ale nie chciała siąść na fotelu, wiec ją na stojąco obcinała... Ja się w miarę czuję. Boli mnie tylko głowa, ale to prawie codziennie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW hhe fajne to :D:D ja sie czuje kijowooo ;/ boli mnie głowa śpie non topa a od jutra mam chyba praktyki w przedszkolu ;/ bylam w szkole mowie do faceta ze musze je szybko zrobic bo indeks a on do mnie ze mam mu dac indeks bo musi sprawdzic dane itd a ja ze kurde nie mam czasu i mam lezec w domu i sie wrcac nie bede pozatym ciezarnej sie nie odmawia :D usmiechnol sie i mi wyrazil zgode hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po wielkich bojach ustaliłam wreszcie termin wieczoru panieńskiego- 7 marca ;) Mam tylko nadzieję, że już nic się nie zmieni i wszystkie babeczki przyjadą. Mój tata mówi, że tyle bab w jednym miejscu to go przeraża- jako że impreza jest w domu po mojej babci, mój tata pali w piecu, życzy miłej zabawy i odjeżdża. Tym razem chyba zostanę sama z tym piecem :P Hehehe. jeszcze tylko muszę wymyślić, co dać do jedzenia i jak ulokować tyle bab w domu :P Bo nie chcę być kierowcą z racji abstynencji :P Zastanawiam się dalej, czy to kopniaczki czy nie, dopiero jak leżę sobie spokojnie, to czuję, a jak np macham nogami albo siedzę na wykładzie to nic z tego- nie wiem czy to obiad w brzuchu czy to moje bobo bryka. Ale coś chyba mocniej. Zawsze jednak po prawej albo trochę na środku- to dobrze? Nie zanudzam już, uciekam do nauki- jutro ostatnie zaliczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królestwo za kilka dni wolnego! Hennę w proszku można kupić w sklepach z kosmetykami naturalnymi albo na www.esentia.pl. Henna firmy ELD, chociaż w tej chwili esentia ma tylko dwa odcienie. Nakładać można na niefarbowane włosy albo na mocno sprane po ostatnim farbowaniu. W drugą stronę, czyli chemiczna na hennę działa identycznie. Ale z trzeciej, wszystko zależy od rodzajów włosa, moje kłaki przyjmują każdą farbę idealnie. Hennę Venity można podłożyć pod tramwaj. To po prostu farba z dodatkiem henny - porównajcie składy. Podobnie zresztą jest z henną w paście firmy ELD. Zmykaj tyrać dalej. Mam nadzieję, że od poniedziałku będzie luźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam, Koteczku, z Venity natknęłam się tylko na pastę. To prawda, że trzeba długo trzymać, ale ja lubię taki ciepły turban co jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w której części brzucha teraz znajduje sie bobo tak jakoś pod pępkiem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze może znacie jakieś stronki gdzie jest dzidziuś w łonie matki i wszystko dokładnie jest opisane gdzie odchodzi pępowina itd.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę cichutko :) ale się uśmiałam kiedy usłyszałam ten kawał : Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe, rzucajac nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki żona: - Kochanie co ty robisz? Mąż na to: - Nie chce stać, to nie bedzie sobie leżał na miekkim! buahahahahhaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz wrocilam od lekarza :) MAM syncia :) Maksymiliana:D jest wszystko dorze :) i widzialam jak przebiera maluskimi stopkami dzisiaj BOSKO SZCZESLIWA JAK NIGDY ! :) :D zaraz Was poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micho: mamo, kupisz mi misia Keteny? ja: misia Keteny? Micho: tak, w biedronce ja: dobrze, jak będzie to ci kupię Micho: na pewno będzie. zawsze jest ja: skąd wiesz? Micho: (śpiewa z zapałem reklamę biedronki) codziennie! Miś Keteny! --------------------------- Przyjeżdża mąż z żoną na porodówkę, po chwili rodzą się bliźniaki, ale są rude. Żona mówi do lekarza: - Panie doktorze, co ja powiem mężowi na te rude dzieci, skoro ja i on jesteśmy ciemni? Lekarz na to, żeby powiedziała mężowi, aby przyszedł do jego gabinetu. Mężczyzna przychodzi i lekarz pyta: - Uprawia pan seks z żoną raz na tydzień? Mąż odpowiada: - Nie. - A raz na miesiąc? - Nie - Raz na pół roku? - Tak - To widzisz pan, coś tym zardzewiałym sprzętem narobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:):) Kamila,a wiec gratuluje syneczka:)A mialas jakies typy co do plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki:)))) Troszkę sobie poczytałam was:) ale wy już wszystkie musicie być slicznie duże:) gratuluje serdecznie. Wdzę że bardzo dużo nowych osob doszło:) gratuluje wszystkim. U mnie wszystko bardzo dobrze:) Jutro jade do rodziców na 3 tygodnie a po powrocie do męża na statek na q2,5 miesiaca:) bedziemy zwiedzali egipt i izrael bo bedzie mial troche czasu:) skonczyłam szkołę i teraz pozostało mi napisanie pracy magisterskiej:) Jestem naprawdę szczęśliwa:) Za was wszystkie tak bardzo się cieszę:) Uważajcie na siebie;) odezwę się napewno jeszce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na synka :) ale w sumie wszystko jedno co by bylo :) wazne zeby zdrowe moje malenstwo :) dziekuje Maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwemhe fajnie,ze sie odezwalas:)A wiec korzystasz z zycia na calego,to dobrze,szkola za Toba,a wiec teraz bierzes sie za wycieczki:):)Pozdrowionka dla Ciebie cieplutkie:):) Kamila widze,mze imie juz masz wybrane,ale bys miala niespodzianke gdybys urodzila corcie:):)Fajnie,ze juz znasz plec,i masz racje najwazniejsze jest zdrowko kruszynki a nie jej plec:):) Bez problemu bylo widac plec czy dzidzia troszeczke sie buntowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl taki spokojny tylko stopkami takimi malusienkimi wierzgal a tak to spokojny jak MAMUSIA :P no wlasnie bede miala zdziwienie jak urodze corcie ale tam wiem ze istnieje taka mozliwosc :) jakos dobrze mi z wiadomoscia na synka i na coreczke ?BYLE ZDROWIUTKIE :) bede kochac tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochac bedziemy wszystkie swe malenstwa:):)Bo takie kruszynki tylko trzeba miloscia obdarzac:):) A wiec coraz wiecej z nas poznaje plec swych ,maluszkow,tez bym chciala juz znacv:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak w takim tempie pojawiaja sie chlopcy to ciezko bedzie wyrownac poziom:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo nie ma,ale jeszcze troche i wiekszosc z nas bedzie znala plec swej pociechy:):) Cos cicho sie zrobilo na tym naszym topiku,prawda Koteczku?Jak dziewczyny sa w pracy to strony same sie pisza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila gratuluje synka!! :) ale najwazniejsze to to ze widziałas swojego zuczka i ze wszystko z nim OK! a jak wyniki badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila gratuluję synka 🌻 jak moja kuzynka rodziła to leżała z dziewczyną której lekarz do końca ciąży mówił że będzie dziewczynka no to ona pomalowała pokój na różowo kupiła ubranka różowe i wózek różowy a urodziła chłopca to dopiero zaskoczenie było :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM prośbe mogł by któras z Pań wejśc na strone http://www.kraina.hipp.pl/ i w wyszukiwarce drzewek poszukać GABRIELA AMELIA JANECZKO PRZEMYŚL - TO MOJA CÓRECZKA W ZIELONEJ BLUZECZCE. TAKIE BIAŁE DRZEWKO I SKOMENTOWAĆ NIE TRZEBA SIE REJESTROWAĆ bARDZO BYM PROSIŁA Z GÓRY DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram badania mam idealne :) podobno hehe juz dostalam skierowania na reszte badan :) i zaczynam dzialac z nimi wpielam w zeszyt skierowanie zeby pamietac dobrze tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie w ten postny poranek- dzisiaj ja wyjątkowo jestem 111111111111111111 :) ale to tylko dlatego że zaraz pędzę do posypania popiołkiem a mam jeszcze troszkę czasu więc was poczytam -milego dzionka i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle pierwsza :DD uweheme juz myslalam o Tobie co sie z Toba dzieje kobieto :P Kamila19_2908 gratulujee :D hehe no wysp chlopcow :D a co sie dziwicie same baby prawie na tym forum :D ja moze poznam płec w nast tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×