Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Brzuszki macie śliczne. Postaram się przesłać swój jak znajde aparat :) U mnie ostatnio wszystko stało w miejscu. A przez ostatni tydzień waga się ruszyła do przodu i brzuszek urósł o 1 cm, obecnie 101 cm. A dzidek najbardziej aktywny w godzinach 22-23 jak mamusia chce spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ale u nas dzis duszno od rana,wstalam dzis po 9, obudzil mnie mezulo,bo dzwonil,ze juz dojechal,pogadalismy sobie,zjadlam sniadanko a teraz lece zrobic sobie kawke:))) poogladalam wasze brzuszki na skrzynce,sa zarabiste i tym,ktore z was rozszyfrowalam:)))powysylalam zaproszenia na nk. koteczku strasznie mi przykro z powodu kradziezy:(( kobitki mnie na razie obowiazki typu gotowanie na szczescie omijaja,bo mamuska gotuje,gorzej bedzie pozniej za jakies 3 tyg.bo tez wyjezdza do pracy,a czlowiek tak szybko przyzwyczaja sie do dobrego i juz wstapil we mnie len:))) martusia ja tez jestem z Toba,my samotne babki musimy trzymac sie razem:P gonie na kawke,bede pozniej papap acha,zmieniam stopke bo dzis zaczynamy 24 t.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a jakie imiona wchodziły w grę, bo my też jeszcze nie wybraliśmy, ja wczoraj wymysliłam Jagoda ale małżon kręci nosem że bedą Jadźka mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba Hania Wiktoria Martyna Zosia Marysia amój mąz wymyslił Lidia srednio mi się to imie podoba , a Ty jakie masz pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym robotem to dobry pomysł :) Chyba trzeba poszukać bo inaczej marnie to widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko...ale ciepło..Byłam na chwile na podwórku pranie wywiesić - zawsze to szybciej wyschnie:) Uprasowałam poprzednią turę, rozpakowałam ponad połowę gratów i jeszcze spacer z psem zaliczyłam..Tempo wręcz ekspresowe:) Dziś na obiadek robię spaghetti po bolońsku, bo coś weny i chęci na pichcenie brak. Jeszcze tak ciepło, że chyba się rozpuszczę gotując. Któraś pytała o pocenie się. Niestety witam w klubie, jak jest tak ciepło i coś robię to od razu się pocę, nie wiem jak to będzie później. Chyba prysznic non-stop będzie grany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie tez podoba Zosia, Hania, Pola a co do Lidii to bardziej Lilia lub Liliana bo zdrobnienia ma ładne Lili, Lilka, Lila, Martynka też jest sliczne ale u mnie już jedna jest, podobnie Julia, Ania, Malwinka, Nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ja pytałam o pocenie, mam ten Antidral ale nie wiem czy w ciąży można, Spaghetti miałam wczoraj a dzisiaj botwinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi ładnie imię Jagodka- Jaga :)Jadźka to raczej Jadwiga ;) powiedź Mężulkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam mu a teraz zaproponowałam Pole a on na to Pola z pola, ciężko wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze Gabriela (Gabi , Gabrysia )Emilia, Domiinika Marzena Natalia Kinga Ewa a Liliana bardzo łądne zaproponuje je męzowi wieczorem ciekawe co powie napiszcie tez Wasze opinie u mnie tez piękna pogoda żar się leje z nieba a Ja włąsnie tez rozwiesiłam pranie i zmykam na zakupy , obiadek je=uz na dzis mam bo czoraj nasmażyłam mielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam wczoraj spagetti po bolońsku co za zbieg...tak zaczynam się zastanawiac czy w moim brzuszku oby synuś siedzi, hehe...jak obiadki mam takie jak mamy dziołszek,ehe :) Pranie mi się pierze, a jak się skończy to je rozwieszę-hehe jaka myśl- i pylam na działunie na chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a próbowałyście Etiaxil? polecam, jest troszkę drogi około 30 zł,ale wydajny i dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam Etiaxil ale mnie nie pomógł zapłaciłąm ok 50 zł. a potem kupiłam antudral za 12 i zero potu zero, dla mnie rewelacja ja go przed ciążą stosowałam latem raz w tygodniu i wystarczyło a teraz nie wiem czy można zapytam ginki jak bedę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba z żeńskich imon Maria-Marysia, Maja, Kinga, Joanna-Asieńka, Zofia, rosyjskie imiona też ładne...Nadia, Natasza, Tamara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antidral jest dużo większy, ja kupowałam etiaxil chyba 2 lata temu teraz widzę że juz jest dużo tańszy, kupowałam ten do skóry wrażliwej więc może dlatego nie pomógł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę pranie wieszac :)...............i spacerek na działke, wiecie co muszę się więcej ruszac albo po porodzie się na fitness lub siłownie zapisac bo kurka kity i dupsko mi tak przytyło, że w żadne spodnie przed ciąża nie wchodzę-dziś mierzyłam, kity są tak wielkie, że nawet najluźniejsze spodnie sprzed ciąży są obcisłe...z 6 kilo to mi w te nogi poszło...tłuszczak ze mnie ;) z 3 kilo mam w brzuszku i cycki 2 kilo, hehe jak se obliczyłam zdolna jestem ;) będe się martwic po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa pokoje i balkon sprzątnięte. Jedno pranie już też się kończy wirować. Lece dalej. Wszyscy chyba wybyli na spacerki albo intensywnie sprzątają :) U nas też gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja już wysprzątałam, upiekłam ciasto, bo jutro mam urodzinki:) a teraz leże przed tv. Idę na tą glukozę drugi raz jutro rano. Trzymajcie za mnie kciuki kobitki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz posprzatalam zostal mi jeszcze obiadek juz nie wiem co gotowac! dzis robie jajka sadzone ziemniaczki i pomidorki ze szczypiorkiem i smietanka uwielbiam! padam na pysk za przeproszeniem ale jak to milo sie oddycha w domku jak czysto jest prawda nie mam pojecia jak dac coreczka imiona czekam na wasze pomysly spadam obiadek robic a pozniej jak maz po 15 00 z pracy wroci to niunkowi buciki musze kupic nie wiem kto chce mnie tu pczernic pod ta pomaranczka,jakas psychpatka chyba odczep sie! zycze milego dnia!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi11 trzymam kciuki bedzie ok ja morfologie,mocz i glukoze robie w przyszlym tygodniu no i w nastepny czwartek wizyta u ginka dziewczyno wez ty sie zajmij czyms innym i nie oczerniaj mnie tu ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ide robic ten obiad,rece mi normalnie opadly jak to przeczytalam,jak ktos moze byc tak niewyrozumialy zenada normalnie buziaczki do wieczorku nie ma co sie przejmowac niedojrzala gowniara papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu się zrobiło kolorowo :) dziewczyny ja Was proszę nie odpisujcie tym pomarańczą bo nie ma sensu sobie nerwów psuć ja już posprzątałam i teraz pranie robie jest na dworze tak gorąco że szybko będzie schło wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z laboratorium i odpoczywam sobie, bo coś się brzuszek twardy zrobił jak wracałam :( Niestety żelazo chyba się nie przyswaja, bo płytki krwi, RBC, HGB i HCT znowu spadły. Ale dowiem się jutro wszystkiego. A co do glukozy to nie mam pojęcia, bo u nas jakoś dziwnie w laboratorium to opisują... Nie tak jak wy pisałyście, że np. 86, tylko w mmol/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×