Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

jogi, mam nadzieję, że 75g wyjdzie dobrze... nic mi się dzisiaj nie chce :P chyba dalej będę projekt robić, a sprzątanie poczeka do jutra ;) u mnie w brzuszku nadal 90cm a na wadze +7kg. ciekawe, ile jeszcze przybędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja ci moge podac przepis:) mi zawsze na nim pizza wychodzi:) 2 i pol szklanki maki 1/3 opakowania drozdzy 2/3 szklanki mleka z woda (pol na pol) 4 lyzki oliwy z oliwek pol lyzeczki soli zagniesc wszystko razem i odstawic na godz zeby uroslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, ja mam fajny przepis na ciasto - zawsze wychodzi wysokie, pulchne :) jak chcesz to podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400g mąki 30g drożdży 1 łyżka cukru 1 szklanka wody 1/2 łyżeczki soli 2 łyżki oliwy z oliwek można dodać do ciaska trochę oregano i bazylii. wszystko wymieszać, wyłożyć ciasto na blachę i poczekać aż wyrośnie (trochę nakłuć widelcem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Palulka, właśnie mam bardzo podobny, więc musi wyjść Ja mam piankowy materac i już 2 łóżeczka mam , drewniane i turystyczne, oba za darmo, i teraz muszę dokupić 2 materac. Co do wody to w ciąży nie powinno się pic gazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeslalam na skrzyneczke zdjecia z usg:) jak naladuje baterie to wysle jeszcze zdjecia brzucholka i ciuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie lubiłam wody gazowanej, zwyczajnie mi nie smakowała, natomiast teraz w ciąży pije tylko taką! Nigdy też nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach do picia wody gazowanej w ciąży czy też po porodzie ale skoro piszecie że nie wolno to się zastosuje. W biedronce są 6-paki malej dobrawy, myśle że jest dobra, wcześniej piłam, aha, i znowu będą bodziaki pakowane po 3szt chyba za 14zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przepisu na pizze ja mam podobny do Nilli najważniejsze to nie dawac mleka bo jest słodkie i niedobre a poza tym najlepiej nie robic rozczynu tylko wkruszyć drożdże do mąki dodać sól, cukier i dolewac wody tyle ile zabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia i Palulka śliczne bobasy :) palulka dwa ost są najlepsze i najwyraźniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam, że lepiej woda niegazowana. ja akurat innej nie lubię, więc nie mam problemu :) ciekawe to ciasto z piwem :) pierwsze słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia i Palulka - śliczne macie bobaski :) ja mam płytę z ostatniego USG, ale dzidziak jest już na tyle spory, że zbyt wiele na filmie nie widać ;) Zelka, teraz dopiero widziałam zdjęcia ze ślubu - ślicznie wyglądałaś! i brzuszek też piękny. kształtem podobny do mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jogi :) nie martw się na zapas powtórzysz badanie w czwartek i na pewno wszystko będzie dobrze Majka :)odpoczywaj lez i stosuj się do zalecen lekarza a wszystko będzie dobrze Alidzi :)ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz , hehe co do wagi mojej córeczki to nie znam wagi bo moja ginka chyba tego nie sprawdza Monika1987 :)powodzenia jutro co do wody to ja pije Stropolankę i ona jest delikatnie nasycona Co2 inne mi nie smakują Zrobiłyscie mi ochote na pizze Zaraz lukne co nowego na skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze dodaje troche mleka do ciasta i mi dobre wychodzi:) ale kazdy robi tak jak lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dajcie mi te haslo i wytlumaczcie mi o co chodzi z ta skrzynka to tez wrzuce swoje foty i porownamy brzucholki haha moje gg 454761 a ta woda DOBRAWA to wlasnie niskosodowa bardzo nisko!!! odzelazniania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palulak , Polusia śliczne dzieciaczki Nilly jutro chyba zrobie tą pizze a ile czasu i w jakiej temperaturze piecze się pizze ? Dodatki rozumiem dowolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pizze jem co drugi dzień więc bardziej mam ochote na ta Nilli wołowinke w piwie ciemnym, powiem wam że w ciąży cały czas mam ochotę na niezdrowe żarcie może to takie naturalne żeby się teraz zaspokoić bo potem jak bedzie dzidka to zupy będzie trzeba gotowac i takie tam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jakie w itaminiki bierzecie??\ ja w z synkiem bralam falvit cala ciaze i bylo ok mialam ochote na sex itd a teraz masakra jakas!! bralam falvit od poczatku zle to znosilam ale bralam pozniej przeszlam na prenatal i bralam jeszcze hemofer tragedia byla!! mdlec mi sie chcialo bole brzucha itd odstawilam nic temu poprzedniemu lekarzowi nie mowilam jem duzo owocow warzyw dobrze sie odzywiam a wiecie co ten poprzedni lekarz zalecil mi: 2x1 falvit,2x1 feminital,1x1centrum.1x1 hemofer..... wariat jakis co??? nie bralam tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
centrum nie wolno jeść w ciąży, Ja nic nie biorę tylko magnez ale ciagle zapominam i tak co 2 dni biorę po 2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto moj e-mail klaudia13-1987@o2.pl(to nie moja stronka tylko siostry);) ja wyslecie to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od czasu do czasu pije magnez rozpuszczalny taki ale tez za duzo nie moge bo glowa boli mnie pozniej a ten prenatal biore od czasu do czasu czekam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra , tak łatwo u nas się nie dostaje hasła tylko trzeba się udzielac przez conajmniej 2 tygodnie , jak będziesz z nami przez 2 tygodnie to wtedy dostaniesz hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizzę się piecze w temp. ok. 160-180 stopni przez około pół godziny. najlepiej sprawdzić spód. jeśli jest ładnie wypieczony, to można wyciągać. trzeba uważać, żeby nie spalićDodatki oczywiście dowolne :) Sandra, namiary na skrzynkę dostaje się po dwóch tygodniach udzielania się na forum... też bym jutro zrobiła pizze, ale mąż kończy pracę o 18, a ja na 17 mam szkołę rodzenia, więc sama dla siebie robić nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika no przestan co ty ze mnie robisz... a dlaczego tak dlugo mam czekac chcialabym zobaczyc wasze brzuszki prosze:) ❤️olivierek 3 latka i 3 miesiace❤️ 🌼blizniaczki 24 tc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×