Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam nowe sierpnióweczki :) Strasznie duuużo wóżków jest - to prawda. Ja chyba zaczekam, aż pojedziemy z moim N. do tej hurtowni znajomych mojego wujka i tam zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuudzie, dajcie spokój, zaledwie pół doby mnie nie było a tyle czytania. Niezłe jesteście. Poczytam w domu..... może tylko co do tych nieprzyjmenych upławów. Są jak najbardziej normalne, spowodowane mocniejszym ukrwieniem naszych narządów płciowych i nie należy się martwić. Jeśli dochodzi swędzenie albo nieprzyjmeny zapach to należy zbadać. Szczególnie zapalenia grzybicze koniecznie trzeba wyleczyć przed porodem, bo tu akurat można malucha podczas porodu niepotrzebnie zarazić. pozdrawiam i serdecznie dziękują za powitanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa zajebisty ten bexa. i to z fotelikiem. masz rację teraz jest taki wybor ze cięzko się zdecydowac:) od koloru do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku (siemniaczki+buraczki i sosik, jak sylwinka) widzę, że temat wózków ja mam zryty gust i mi prawie nic się nie podoba, więc ciężko mnie będzie zadowolić niby ogólnie patrzę na wózki u kogos i mówię spoko ale jak miałabym sama kupić taki to zaczyna się a bo raczka nie taka a bo cos tam..... Dobra nie przynudzam lecę do szkoły, do wieczorka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek widze ,ze gusta mamy podobne mi sie tez strasznie podoba,ale juz za pozno bo juz mam,ale jak go zobaczyłam to to niemogłam przezyc he,he jest tanszy i duzo zgrabniejszy noi dla mnie tez te kolory ech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie wszamalam obiad, był mój brat mnie odwiedzic. a teraz czekm na małżę :) moją ukochaną żeby mu podać obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek ja odkupiłam od znajomej TAKO easy rider, mi się podoba i fajnie się prowadził, ale jeżeli zależy Ci na wadze i masz mały bagażnik to odradzam. Zrobię dziś zdjęcie to prześlę na skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidźi ja też mam taki dylemat :p No, ale jakiś trzeba wybrać będzie. Dlatego najpierw chcę zobaczyć, przejechać nim kawałek, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa:) maternity ja się caly czas borykam z infekcjami grzybicznymi a jak powiedziałam ginowi czy może się dziecko zarazić podczas porodu to mi powiedział że to bzdura...tyle że może przez taka infekcję dojść do pękniecia błon płodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled kiedyś czytałam opinie o coneco, to babka odradzała, ale mówiła że ten delti puma jest super i podobno mocny wozek tez mi sie podoba eh i co tu wybrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy już po obiedzie a ja taka głodna siedzę w pracy ale jeszcze tylko chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek ja tez mialam caly czas stan grzybiczny i kupilam sobie bardzo dobry plun do higieny intymnej ,,PERFECTA,, jakies 2 miesiace temu normalnie jak reka odjal stan zapalny zszedl to jest takie mleczko z jakiegos drzewa debowego i czegos tam kosztuje w tesco 9,99 rewelacja ,aha jeszcze cos ja mylam sie tez ,,Tamtum Rose,, kupisz je w aptece 30 zl w saszetkach podmywasz sie rano i wieczorem jedna saszetke rozpuszcza sie w 1 litrze wody przegotowanej wiec najpierw zastosowalam to a pozniej ten plyn i tylko ten plyn mi zostal spubuj bedziesz zadowolona :) Eleonoro daj mi spokuj kobieto! moj maz nie jest cukiernikiem!!! spadaj stad i nie denerwuj mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witam nowe sierpnióweczki:) temat wózka znów się przewija, ja jeszcze nie mam zielonego pojęcia jaki bym chciała.. ale gdzie nie spojrzę tam x landery, na każdym kroku dzieciaczki w tych wózkach. Może rzeczywiście są dobre skoro tylu rodziców je wybrało. na pewno chcę 3 funkcyjny, z pompowanymi kołami i amortyzacją, musi być jeszcze regulowana rączka, 4 koła i ma być zgrabniutki:) A ja dziś mam obiad z cyklu pomysł na.. roladki w sosie pomidorowym. ale zjadłabym pizze. Wywiesiłam pranie na balkon i coś czuję, że zaraz będę je w biegu zbierać z powrotem, chmurzy się bardzo. Jutro pierwsze zajęcia w szkole rodzenia, zobaczymy co powiedzą nam ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled bardzo ładny i tani wózeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas w biegu. Witam nowe, pozdrawiam stare sierpniówki. Brzuchy piękne. Gago, zamierzam Cię molestować na n-k, nastaw się duchowo;) Freckled, nie wytknę na razie mankamentów, bo to mój wózek. Chociaż nie, wytknę jeden: jeśli czekają cię schody, zapomnij o tym wózku; gondola waży ok. 17 kilogramów, a do tego dochodzi rosnące dziecko. Jak się pocztą doczłapie, napiszę więcej. Z tym że mam poprzednią serię (Deltim Fokus, nie Puma), jedna z różnic to koła - moje są ze sprężynami, jak w linku. Drugi link to opinie na temat wózka na jednym z forów - rzecz jasna przeczytałam je, kiedy już go kupiłam. Ale tylko mnie utwierdziły w wyborze. http://www.allegro.pl/item620680401_deltim_fokus_gondola_spacerowka_adapter.html http://www.forum.alewozki.pl/t11-Wozek-Deltim-Fokus.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi też o takiej myślałam ale jak na mnie to za krótka, bo ja mam brzydkie nogi...mój największy komleks ;( Lepiej spodenek lnianych na lato se poszukam na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa_ndra wiesz co spróbuję tą perfectę, ale czy ona jest też w innych sklepach? bo u nas tesco nie ma.. a tantum rosa juz mialam.....i nic :) już brałam tyle tabsów pod rząd, nawet jogurtem naturalnym smarowałam:) bo takie rady byly w necie ale to ciągle wraca. Miałam już gynalgin, nystatynę , tantum rosa, feminatal -płyn, pimafucin maśc i tabletki, clotrimazol, i teraz flumycon;/ masakra mam nadz. ze dzidzius bedzie zdrowy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macmiror Kiteczku jest dobry, spytaj lekarza...a Dzidzuś na pewno będzie zdrowy, jakby mogłobyc inaczej!...ja też do 4 miesiąca brałam gynalgin, pimafucin i dopiero MacMiror mi pomógł...do wczoraj :( znów cos dostanę pewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym "znów cos chyba dostanę" chodzi mi o lek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Pikle,poczytam o tych wózkach jeszcze ;) A ty napisz później,jak dotrze do Ciebie,co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, tylko uświadamiaj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do sprzedania rewelacyjne kropelki na kolkę Sab Simplex na pewno się przydadzą waszym maluszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc.... a juz sie zastanawialam, dlaczego nie musialam wpisac hasla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam że jak pochwa matki jest przy porodzie zagrzybiona to Maluszek dostaję pleśniawek...ale czy to prawda...nigdy w ten temat się nie zagłębiałam a może warto?...Słyszalam także że groźniejsze od infekcji pochwy dla Maluszka są infekcje dróg moczowych...ale też nie wiem czy to prawda....normalnie oszalec można z ogromu tych zagrożeń i zakazów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! widze,ze dzis na forum temat chorobsk:(((niestety mnie problem stanow zapalnych i uplawow w ciazy tez dotyczy i szukam zlotego srodka:)))lekarz w Niemczech kazal mi stosowac przez cala ciaze ,raz w tygodniu nystatyne,ten nowy w Polsce polecil mi ostatnio jakas tabletke(niestety nazwy nie pamietam)o dluzszym dzialaniu,ale droga(ok.27 zl.jedna sztuka)i kompletnie nic mi nie pomogla w porownaniu z nystatyna. Wlasnie dzwonilam do szkoly rodzenia w mojej miejscowosci i jeszcze zanim mnie polaczyli dowiedzialam sie,ze prowadzi ja moja byla gin,do ktorej chodzilam przed ciaza,kurcze i teraz glupio mi tam pojsc,bo bedzie pewnie pytac czemu w ciazy do niej nie chodze:))) Zelko czekam na wiesci o tej Twojej szkole,cena faktycznie ok,szczegolnie dla mnie jak musze dodatkowo dojezdzac i same dojazdy z mezem to koszt ok.500 zl Witam nowe sierpniowki,na naszym forum zrobilo sie naprawde tloczno:))) Dziewczyny z Lublina powiedzcie mi jakim autobusem dojade z Al Tysiaclecia spod dworca Pks na ul.Wolska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×