Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Monika - zakupy udane :) śliczne ciuszki Marzenie - brzuszek ładniutki. Podobny do mojego, tyle że u mnie to trochę tłuszczyku można się dopatrzeć ;) I znowu przez m-c przytyłam 2 kg. Łącznie 6 kg do przodu, no chyba że licząc z tym, że w między czasie schudłam dwa kilo, to razem 8 kg do przodu, ech... teraz to zacznie przybywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ciuszki rozwiesilam:) mam pytanie mamusie :) ile jeszcze musze czekac na haslo do tej waszej skrzynki mam takie ladne fotki i dzidziusi z usg 4d i brzusia poza tym bardzo chce porownac moj brzuszek z waszym ciekawe czy jest duza roznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ruda widze ze ty tez 8 kg na plusie tylko ze ja mam dwojeczke w brzusiu :) ciekawe jakie mamy brzusie juz nie moge sie doczekac zeby porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka monika26sz...................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec z moich obliczen wynika ze jestem z wami 11 dni czyli od 26 .04 jeszcze mam czekac 3 dni tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmggggggggggggg daj sobie spokuj dziewczynko idz na inne forum my ignorujemy pomarancze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka - jeśli dostałaś pensję od pracodawcy, a minęło już 31 dni twojego zwolnienia to znaczy, że on zatrudnia więcej niż 20 osób i on z ZUSem sobie rozlicza różnicę - pewnie płaci mniej. Gdy firma ma mnie niż 20 osób to przerzuca zwolnenienia dłuższe niż 30 dni do ZUS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa - a propos tabletek - ja miałam zalecone AnginHeel. A następnym razem używałam spray do gardła taki jak Tantum Verde - HascoSept, tańszy a ma te same składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam dzień do tyłu :( Pobolewa mnie brzuszek i ogólnie senna jestem :( Szczęśliwa ja miałam tabletki z tymianku, podbiału i prawoślazu. Takie trochę jak cukierki, ale na mnie super działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wyjść z domu,ale pogoda do bani... jutro już koniecznie muszę wyjść za prezentem dla męża(totalny brak pomysłu, jak co roku :(),do rossmanna ,chyba do fryzjera podskoczę i przed tą komunią końcówki podetnę... Alidżi jak tam Twoje zapuszczanie włosów? moje już prawie ramion sięgają...;) ale te zniszczone końcówki muszą w końcu zobaczyć fryzjera ;) czekam na męża i teścia,po 15-tej powinni być,póki co zajrzę w nowy numer \"Świat Kobiety\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na bardzo,podkreślam, bardzo mocny ból gardła stosuję ciepłą wodę zmieszaną z solą i płucze około 2 minut gardło co jakiś czas tą miksturą, oraz wodę zmieszaną z wodą utlenioną i też płuczę tym gardło,wiem ohyda,ale pomaga....mogłabym Ci polecić mnóstwo leków na gardło,ale zaoszczędzę Ci wydatków w aptece,może spróbuj tych domowych sposobów...;) powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! ja wczoraj miałam niezbyt miły dzień niestety. pojechałam z babcią i z dziadkiem do szpitala, bo babcia się źle czuła po nowym leku i mieli ją tylko na kilka godzin zostawić w szpitalu, a się okazało, że ma podwyższone leukocyty i podejrzenie białaczki limfatycznej :( :( :( kilka godzin tam spędziłam i dopiero wieczorem byłam w domu, jak już przyjęli babcię na oddział. masakra... jak tylko przyjechałam do domu to się poryczałam. oczywiście męża nie ma, bo sobie z moimi rodzicami na wieś pojechał i zostałam z tym sama... ale dzisiaj już wracają. dobrze, że mój R. jest lekarzem i mi jakoś to wczoraj fachowo wytłumaczył, że to wcale nie musi być to, a nawet jeśli to ma to u starszych ludzi bardzo wolny przebieg i są świetne leki... i trochę się uspokoiłam, bo inaczej to bym jak bóbr przez cały wieczór ryczała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dla Was bardzo istotną wiadomośc na skrzyneczce :) Teraz lece się opluskac :) Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczynam dzisiaj z maleństwem 28tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, ja też odniosłam takie wrażenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, Nilli ja też mam takie wrażenie. No, ale ja tu krótko jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilly - z babcią napewno będzie wszystko dobrze! Tupa - ja również podpisuje się pod Twoją wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupa ja się dopisuję pod tobą!!!!!! Nilli trzymaj się dzielnie z babcią napewno bedzie dobrze!!!!! Freckled ja tez czesto przy pierwszyb bólu gardla stosuję domowe sposoby!!! to z sola i woda utleniona dobry sposób jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika26sz,mogłabyś sklepik otworzyc z tymi ciuszkami ..sporo ich masz :) ładne... nilli,będzie ok,nie smuć się ;) dołączam do koleżanek z forum apropo przedstawionej sprawy na skrzynce...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad ugotowany: buraczki, gulasz z piersi kurczaka, ziemniaczki, teraz czekam na małża żeby wszamać to jedzonko i może pojedziemy ogladac wózki:) a tak to teraz szukam na allegro jakichś czarnych niedrogich japonek bo u nas w sklepach ok 50-70 zł kosztuja a na targu jeszcze nie ma. Ja jak na 2 miesiace chodzenia to uwazam ze 50 zl to na japony za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, że nawet jak leżałam w szpitalu z zapaleniem płuc to dawali mi do płukania gardła wodę z wodą utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Nilli trzymam kciuki za babcie 🌻 freckled i jak tam grzmiało u ciebie po tej grochówce :P:P:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 25 no wiesz:)))) dobre było to wczoraj z grochówką:)freckled hahahah może przez to się wszędzie zachmurzyło- żartuję oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek, u mnie to jeszcze prawie wcale japonek nie ma, a też chciałam sobie nowe w tym roku sprawić :) dzięki za trzymanie kciuków. dzisiaj już mam lepsze samopoczucie. ale wiadomo, jak to jest. ciągle gdzieś tam się głupie myśli pojawiają. a u mnie pizza w piekarniku siedzi :) czeka na głodomorów po 5-godzinnej podróży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa, kiteczek - jestem z Wami. NiLLy - trzymam kciuki za Babcię. Za Ciebie też żebyś się nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dosyć że pochmurno to od rana padało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a teraz jeszcze maluszek zaczął kopać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją Jadziunię czuję dzisiaj non stop. Jakby się ocierała o brzuch albo takie lekkie kopniaczki. A macie też takie dziwne uczucie, że jak czasami kopnie maluch to tak mocno, że aż się wystraszycie- ja mam tak dosyć często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu nadrobiłam zaległości "pocztowe" i musze Wam powiedzić, że macie wszystkie ładne brzuszki - nie będę wyszczególniać ani tworzyć rankingu :P. No i widzę że szaleństwo zakupowe kwitnie! Ja obdarowałam wczoraj częścią swojej wyprawki siostrę - rodzi w czerwcu - i oddałam jej wszystkie różowe i dziewczęce rzeczy jakie podostawałam oraz te które i tak do mnie wrócą (kaftaniki, maluśkie bodziaki itp). Okazało się że Julianowi za wiele nie zostało i musze ruszyć na zakupy. Z wielką chęcią nawet dziś tylko pogoda masakryczna. Podobno w weekend ma być ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×