Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Witam :) Poprawiam tabelkę AniaSuwałki.......28..........Suwałki..........01.08.... .. .s...... Kryspin beatkak2...........?.............?................01.08. ......c...... Amelka neta1983.........25..........Poznań...........01.08..... ...c...... Maja jamajka27........?...............?...............04.08.. .......s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.........Zuzka kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? koteczek19833..25..........Świętoszów ......13.08........c.......Maja martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick........................tc............data ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........18 50/42............ Mikołaj lolcia26....................35.............01.07........ ...2770/50.............Antoś Neta1983...................?..............21.07......... .......?.................Majka Iza 33....................39............30.07..........2990/54 Norbert Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Gratuluje mamusiom 🌻 Uleczko a więc Koteczek jeszcze nie tuli Majki i nie wie kiedy będzie mieć cesarskie cięcie wczoraj miała porobione badania ktg ma robione co 3 godziny skurcze ma 50 do 60 % dzisiaj miała mieć kardiologa żeby zdecydował o rodzaju znieczulenia przy cesarce ale dopiero jutro przyjdzie bo dzisiaj nie dotarł a Majka waży 3.600 g Koteczek miała robione usg 3 d :) jak dostanę sms z nowymi wiadomościami to dam znać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) Ja pelduję się juz po drugiej stronie :) Amelka urodziła się w niedzielę 2 sierpnia 3745 i 52 cm długa:) jesteśmy w domciu od wczoraj wieczora,czujemy sie bardzo dobrze. Poród sn i bardzo szybki chociaż powiem że bardziej go czułam Z bólami 10min.pojechaliśmy do szpitala o 20,30 po ktg i badaniu przez położną miałam już rozwarcie na 7 cm:) o 21.55 Amelka była juz z nami.Korzystałam z gazu w trakcie skurczy i przyznam że troche pomogło czułam się troche jak po głupim jasiu hihi,ale tylko przez chwilkę:) Karmimy się piersią Pozdrawiam wszystkie mamusie z brzuszkami i te świeżo upieczone... Teraz już będziemy bardzo szybko się rozpakowywać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać że 10 min skurcze zaczeły mi się koło 17tej a o 19 byliśmy w szpitalu,a tuż przed odszedł mi czop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatkak2 Serdecznie Gratuluje!!!:):):)Tylko pozazdroscic takiego porodu fajnie ,zebysmy wszystkie tak rodziły:)Trzymajcie sie cieplutko i Zycze duzo zdrowka dla malutkiej i mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka dzieki za wiesci i czekamy na nastepne,pozdrowienia dla koteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny serdecznie gratuluję rozpakowanym!!!!!!! Wzięło mnie na wspomnienia i do pozwoliłam sobie do Was "kuknąć" Jestem ubiegłoroczną sierpniówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSuwalki
Hej ja mam synka pd 25.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Rany!!! Jaka tu cisza!!! Czyżby wszystkie damy w rozsypce właśnie...?? Ja głównie Was podczytuję ale i czasem się udzielam, dziś jednak nie ma co podczytywać... ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam wiadomość od Koteczka: Majka urodziła się dzisiaj o 10:33 cięciem cesarskim waży 4100g i 57 cm i rozkrzyczana od małego i dostała 10 pkt :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Straszna cisza! Ja cały czas w całosci. Nie ma co czytac dziewuszki i straszna nuda. Moze cos ruszy pozniej,bo chyba wszystkie sie jeszcze nie rozpakowały:-) Oby nie bo zostane sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! Super wieści, tylko pogratulować! jamajka - na kiedy masz termin? Ja u progu 37 tc jestem ale mam jakieś dziwne przeczucie że przenoszę... ;/ Do moja druga dzidzia. Tez mi się dziś wyjątkowo nudzi, tzn. nie tak żebym nic do roboty nie miała tylko raczej chęci brak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie to samo. Odkurzyłam przed chwila ale jakos tak bez entuzjazmu. Ja jestem dzien po terminie(miałam na wczoraj). Jutro wizyta mnie czeka. Byłam pewna,ze urodze wczesniej i to mnie chyba zgubiło. Pewnie sobie jeszcze poczekam... Cierpliwosci mam coraz mniej,siedze w domu i czekam ,czekam,czekam az sie mały zdecyduje do mnie wyjsc. Moja pierwsza ciaza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh te dzieciaczki, siedzą i siedzą w tych brzuszkach chociaż w czekających już na nie łóżeczkach wygodniej by im było ;) Kurcze, mi to się wydaje że w 40 tc to brzuch mi chyba rozsadzi :)) Teraz już czuję się jak na maxa napompowany balon.... Jaki macie obwód brzuszków? Ja póki co 1 metr szczęścia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widze dobre wieści o następnych rozpakowanych mamusiach:) Gratulacje serdeczne Iza, beatkak i Koteczek. My też dziś sie wyjątkowo nic nie chce... Nogi mi strasznie puchną, Asia widzę, że mamy zbliżone terminy porodu, ja mam na 31 wiec trochę później. Jak Ty się czujesz? Bo ja póki co nie odczuwam żadnych objawów porodu (oprócz spuchniętych stóp) więc na pewno dotrwam do terminu albo przenoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Koteczek GRATULUJE Corci:)))U nas parowa niesamowita ,nogi jak balony ,az wstyd:(Ja sie tez podłamałam jak ginekolog powiedziała,ze dzidzia jeszcze wysoko,noi brzuch nie opadł ,tez czuje ,ze przenosze i tak jak ,ktoras pisała zrobimy prezent tatusiowi na urodziny,czyli 30sierpien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja też póki co bezobjawowo, może jedynie jakoś częściej chodzę do wc. Synka urodziłam w 38 tc i szczerze to i tym razem tak bym chciała, tyle tylko że chcieć to ja sobie mogę....;) Byleby chociaż urodzić w tym miesiącu.......:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oby się w sierpniu wyrobić;) ja mam 105 centymetrów szczęscia. Bardzo spodobało mi się to określenie. ja mam wizytę w poniedziałek, zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj weszlam w 38tc,wiec mogło by sie cos ruszyc tymbardziej ,ze moj maluszek wazy dosc sporo ,bo3830g,ah ciekawe od czego to zalezy ,wczesniej sobie wmawiałam,ze w 38 bede go juz tuliła ,a teraz to juz nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dalej 2w1 koteczek gratulacje widzisz jednak maja okazala sie duza dziewczynka wracaj szybko,dziewczyny czy kturas z was umie uzupelnic tabelke bo ja niestety nie pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Ja też melduję się jeszcze w dwupaku:( U nas duszno, trochę popadało, ale nic to nie dało. Dopiero dziś naprawiliśmy samochód i w końcu zrobiłam porządne zakupy;-) Gratuluję rozpakowanym Mamusiom i życzę dużo zdrówka dla Dzieciaczków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :)) jamajka27........?...............?...............04.08.. .......s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.........Zuzka kalola............20.............?.................13.08.... ....s...... Tomek??? martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c ......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick........................tc............data ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........18 50/42............ Mikołaj aldzi.......................35...............29.06...... ....2250/51.............Hania lolcia26....................35.............01.07........ ...2770/50.............Antoś Neta1983..............38+3..............21.07........... .3650/54..................Majka AniaSuwałki.........40.................25.07.............3500/55.................Kryspin Iza33........................39..................30.07.............2990/54....Norbert Konrad beatak2............................................02.08............3745/52................Amelka koteczek19833................................05.08............4100/57................Majka Podpisuje liste dwupaczków :) Pozdrowienia dla reszty :) Gratulacje dla nowych mamusiek 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie się dopisać ;) jamajka27........?...............?...............04.08.. .......s.......Borys kapucha171......20..............?...............05.08... .....s...... Eryk koreanka.........22..........Białystok..........05.08... .....c...... Maja lokulek...........24.............?................07.08. ........s...... Julek uleczka...........34..........Nordenham......09.08...... ...s.......Dominik kala275...........28..........kuj-pom..........12.08... ....c.........Zuzka kalola............20.............?.................13.08 .... ....s...... Tomek??? martusia2801....23..........MiędzybrodzieB.14.08........ .c......Emilia??? Szczęśliwa22.. ..22............?................19.08..........s ......Alex małaHPW.........24...........Śląsk............21.08..... .....? ......? monia00monia...?...............?................22.08... ......?...... ? asica1984........25............Wrocław.......27.08..........c......Zuzia ma_ja1............?...............?................31.08 ........ s... .. ? Mamusie i Maleństwa nick.......................tc............data.ur........waga/wzrost.........imię Marzenie1508............32+2...........15.06..........1850/42............Mikołaj aldzi.......................35...............29.06..........2250/51.............Hania lolcia26....................35.............01.07...........2770/50.............Antoś Neta1983..............38+3..............21.07............3650/54..................Majka AniaSuwałki.........40.................25.07.............3500/55.................Kryspin Iza33...................39..................30.07.............2990/54....Norbert beatak2............................................02.08............3745/52................Amelka koteczek19833................................05.08............4100/57................Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie oczywiscie 2w1 brzuch mi wczoraj strasznie twardnial przy tym czulam jakby skora zaraz miala mi peknac,pozatym nic sie nie dzialo,dzis dzieciaki poszly pierwszy dzien do szkoly wiec je wyszykowalam,ale zaraz zrobie sobie drzemke czeba kozystac poki morzna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie damy! ;) Ja również wciąż jako dwupak i tak jeszcze pewnie pozostanie przez spory kawał czasu. Wczoraj dostałam kurierem zamówione łóżeczko i dziś od rana je skręcałam (mąż nie miał czasu) ;), stoi już teraz na swoim miejscu i czeka na właścicielkę ;)) Jeśli chodzi o pogodę to u mnie od rana słoneczko jakoś tak pozytywnie nakręcające :D Co u Was brzuchatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do asi1984. Widzę że jestes z wawy w jakim szpitalu zamierzasz rodzić? Ja mam termin na 28 sierpien i nie mogę się zdecydować na szpital>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×