Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Byłam w piątek u ginekologa.O debrałam jeszcze wyniki.Okazało się,że krew jest ok,ale mocz muszę powtórzyć :( Za dwa tygodnie.Mam brać witaminy i dodatkowo witaminę C żeby zakwasić mocz.USG nie miałam robione(już dwa miesiące) pytał czy czuję już ruchy dziecka,ja na to że nie.On mówi że jak sie spotkamy za dwa tygodnie to juz napewno bede czuła ruchy.Według lekarza jestem 19 tydzień a według ost.miesiaczki 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czmu nie dopisujecie się do tabelki? Ja z chęcią przypomniałabym sobie, która ma mieć chłopca, a która dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna to jakoś dziwnie, bo chyba zazwyczaj według miesiączki ciąża jest starsza niż według lekarza, a u Ciebie chyba odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja ostatnią miesiączkę miałam 12 listopada więc teraz mam 16 tydzień i 5 dzień ,a lekarz liczy mi tak że mam 18 tydzień i 5 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja jeszcze nie wiem czy urodzi nam się chłopczyk czy dziewczynka :) więc się nie wpiszę w tabelkę.Podejrzewam że bedzie synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam @ 1 listopada i według miesiączki 18 tyg i 2 dni, według zapłodnienia 15 tyg i 3 dni, a według lekarza 17tyg i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPISUJCIE SIĘ DZIEWCZYNY Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka.................. kapucha171................ lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79........... issima....................... małaHPW................... RedHairMama.............. ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mimo słoneczka wyglądającego zza chmurek mam dzisiaj podły nastrój. Nie wyspałam się, wierciłam się pół nocy, rano przez to pokłociłam z M - ale to standard, poryczałam, w pracy poopieprzałam kilka osób i .. wcale mi się nie poprawiło. dopisuję się do tableki, chociaż płci nie znam jeszcze niestety: Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka.................. kapucha171................ lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79........... issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Wróciłam z weekendu niestety chora ;( Także teraz siedzę w domku z wielkim katarem i do tego wściekle zmęczona, bo wieczór panieński skończył się dopiero śniadaniem w niedzielę :P niby odespałam, ale zarwane noce zawsze się za mną ciągnęły. Dopisuję się do tabelki i wracam do spania :) Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka.................. kapucha171................ lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79........... issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25................. monika1987................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka.................. kapucha171................ lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ?? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79...........?? issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka.................. kapucha171................ lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ?? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79...........?? issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25................. monika1987................chłopiec Proszę mnie nie wyrzucać z tabelki, no chyba, że zasłużyłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dawno mnie nie bylo...musialam sie uczyc.na uczelni masakra:( a dzisiajszy humorek jako taki:) wczoraj wybralam sie na zakupy z moim kochanym i kupilam sobie wkoncu spodnie ciazowe i kilka ubranek dla dzidzi. szkoda ze nie znamy jeszcze plci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem co ja mam z niedzielami - kolejną przepłakałam... masakra jakaś! jak muszę być pozbierana, załatwiać, pracować to jest OK, nie mam czasu się dołować. a w niedzielę się opierdzielam i gorzej mi od tego:O tym razem sobie ubrdałam, że małżonek nie chce ze mną czasu spędzać: z okazji dnia kobiet pojechał sobie na rajd... i wogóle jakoś tak nic (oprócz wyposażania chałupy) nie robimy razem, on sobie na narty jedzie, z kolegami się spotyka, ja tak gniję na kanapie. a kiedyś nierozłączni byliśmy. do tabelki nie mogę nic dopisać(w sensie płci), w czwartek mam wizytę i wtedy się pewnie na usg umówię, bo to już 20 tc będzie. nie mogę się doczekać, może już maleństwo pokaże się z dobrej strony;) w sobotę nastawiłam sobie muzę megagłośno i chyba przez to się maleństwo obudziło i zaczęło kopsać domagając się spokoju. pewnie z myślą \"what to fuck?\" hihi :) a może to przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś nie zna płci to i tak niech wstawi ?? Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka..................?? kapucha171................ lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ?? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79...........?? issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25................. monika1987................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ?? Marzenie1508............. Asiaaaaa.................... anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79...........?? issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25................. monika1987................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........................... GaGa_........................ kiteczek999999999....... Jogi11....................... Majka15181................ Alidżi.........................dziewczynka NiLLi......................... Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26..................... Pikle......................... Koteczek19833........... Bebe B...................... ?? Marzenie1508............. Asiaaaaa....................? anytram..................... Agula125.................... Figlarna..................... Sympatyczna79...........?? issima....................... małaHPW................... RedHairMama..............?? ruda2828................... Monika26sz................ kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86.................... Sylwinka25................. monika1987................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widzę, że moja córa ma juz trzech kawalerów i jeszcze żadnej konkurencji, fajnie. Ja sobie od wczoraj wózki na necie oglądam chociaż na to jeszcze dużo czasu, wstępnie mam wybrane modele ale muszę na żywo obejrzeć. Czekam na męża jak wróci z pracy żeby auto przejąć i wreszcie na sklepy ruszyć bo bez gaci zostałam, może wejde do sklepu z wózkami łóżeczkaprzy okazji pooglądam, mam dzisiaj jakąś dużą potrzebę wicia gniazda już się nie mogę tego wszystkiego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczęta :) wczoraj byłam zalatana i nawet nie odpaliłam komputera. A dzisiaj w pracy od rana jakos tez miałam co robic i dopiero teraz mam chwilkę. Oglądałam zdjęcia brzuszków... cudne :) Mój to ledwo ledwo widać. Jak w niedzielę w szkole miałam ubrane spodnie ciążowe i na to obcisłą bawełnianą bluzkę to nikt by się nie domyślił, że jestem w ciąży, a to już 5 miesiąc leci :P Bebe... cos masz chyba pokręcone z tym terminem. Ja @ miałam 29.10 i mam termin na 05.08, a ty raptem dwa dni później i na 14.08? chyba z terminem lekarz ma rację... chyba, że masz nieregularne cykle... ja z niecierpliwością czekam na środę. czuję się jakoś synkowo, ale wiem, że los zwykle robi odwrotnie :P pewnie sobie wmawiam, bo zawsze marzyłam o pierwszym chłopcu, a drugiej dziewczynce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nilli:) ja tez marze o chlopcu,ale moj kochany chcialby dziewczynke:) ale mam przeczucie ze bedzie to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w sumie to mi jest obojętnie :) wymarzyłam sobie chłopaka i to tyle. Jak będzie dziewczynka, to może następnym razem będzie chłopak :) ale małż... On to szaleje na punkcie synka i cały czas o dzidziusiu mówi per "on" ;] i co tu z takim zrobić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wilku mowa hihi, dzidziak ma porę kopania mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje malenstwo zaczyna coraz czesciej i coraz mocniej kopac:) nie wiedzialam ze to sprawia taka radosc:)) Mój kochany mowi ze to po mamie sie tak lubi wiercic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki wielki brzuch...az boje sie pomyslec jaki bedzie za miesiac:P na wlasnym weselu nie bede mogla sie bawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia tez pokazuje na co ją stać :P a maż jak poczuje to się cieszy jak dziecko i zaraz całuje brzuch i gada, że dzidziakowi trzeba czytac bajki i puszczać muzykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, przynajmniej każdy będzie na Ciebie uważał :) a mna to szarpali po parkiecie ile się dało. Nawet ktoś raz na mnie wpadł i wylądowałam na podłodze. Gdybym była w ciąży to bym się zdenerwowała... a moja sukienka to wyglądała jak szmata na dole, wstyd mi ją było do sklepu oddać. Poszarpana i brudna (zdjęcia w plenerze + deszcz + odprute zaszewki) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witaj w klubie,moj facet tez taki jest:) jak dziecko:P hehe wczoraj na zakupach wybieral wszystko co rozowe... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Wpisuję się do tabelki :) Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............? Tupa80........Katowice.........29l.......21.08.09..........?............? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×