Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hejka Alidżi, kropelkaaa - super, że już znacie płeć:) gratuluję!!! anytram - czekam na zdjęcie kiecki, lubię takie klimaty. wczorajsze plotki z przyjaciółką były boskie, jakby się czas zatrzymał i jakbym znowu miała 20 lat. tylko wtedy się tyle nie działo:) dziś spędziłam dzień na wybieraniu gresu, kafelek, dyskusjach z robotnikami o zabudowach k-g. generalnie wiję gniazdo:) co prawda do kwestii mebelków w dziecięcym pokoiku jeszcze nie doszłam, ale zmierzam;) dogonię Was i w tym. a teraz sobie poleżę, bo przecież trzeba odpoczywać. buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi gratuluje dziewczynki! to juz druga na forum :) a kropelce gratuluje chłopca :) ciekawe czy sprawdzi się wam przy porodzie :) Iwoneczka już wrzuciłam zdjęcie kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram - jest na wieszaku, a mi się lepiej na człowieku ogląda. fajna, kolor boski wręcz. a jak jeszcze nastąpi wypełnienie w postaci krągłości - cudnie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Gratuluję Wam takich cudnych wieści o chłopczykach i dziewczynkach:) Alidżi, ale miałaś szczęście! My się dowiemy dopiero 19 marca.. jeszcze całe 12 dni:( anytram fajniutka kiecka, ale naprawdę szkoda, że jej nie ubrałaś! Witam nowe koleżanki:) uciekam do kina, buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alidżi, kropelkaaa -- garatuluję i cieszę się z Wami, że znacie już płeć :) U mnie dzisiaj intensywnie, mimo niepogody wybraliśmy się na długi spacer i wróciłam padnięta. Teraz mężuś obiad robi a ja się lenię. antyrma --> fajna sukienka, ale pokaż się w niej :) Milego popołudnia! Idę się lenić dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama nie \"antyrma\" ani \"antyram\" :) po prostu anyyyyyyyyyyyyytram :) czyli martyna :P Nie ma sprawy! non stop się mylicie, już do tego przywykam :) A w sukience się wstawię, na pewno, ale jeszcze nie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Alidżi i kropelce:) Ja mam głęboko posunięty syndrom wicia gniazda:) Właśnie kupiłam sobie meble do sypialni, śliczne jasne w kolorze \"klon nida\" i bardzo tanio:) Góra dwa tygodnie i będę je mieć w domku. Dziś gadałam z moim A., bo miał wziąć środę wolną, żeby pójść ze mną do gina, bo może zrobi mi usg, a A jeszcze nie widział dzidzi, to w końcu na własne oczy by się przekonał, że tam rzeczywiście ktoś jest:) Z resztą każdy chłop dopiero zaskakuje jak zobaczy osobiście. Wkurzyłam się, bo oczywiście nie wziął wolnego i nie wie czy pójdzie ze mną. To mu powiedziałam, że jak taki mądry, to niech da kasę i razem pójdziemy na 3D, żeby zobaczyć płeć... No i tu wielkie zaskoczenie, bo jak na wszystko skąpi, to tym razem powiedział, że nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi , kolejna dziewczynka! gratuluję! Kropelka, Tobie również! Ależ tu dzisiaj cichutko! Czyżby osłabienie z powodu nadchodzącego przesilenia wiosennego? Mnie męczy nadal kaszel i boli gardło, mam jakieś nawroty. Anytram , sukienka bardzo ładna, skromna , elegancka, podoba mi się ! No a co do koloru tych mebelków, to zęby aż bolą! Zaczynam się nudzić od paru dni , nie mogę znaleźć sobie zajęcia, chyba złapię w ręce jakąś książkę. Uciekam, papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) ja byłam o 9:40 zapisałam sie na USG 4D i mialam je o 16: 20 . ale jak zawsze nasze przewrotne maleństwo ułozyło sie tak , że z 4D nici i mogłam sobie poogladac w 2D ale i tak sie ciesze , bo je widzialam :) z powodu niefortunnego ułozenia nie wiem w dalszym ciągu cóż noszę w brzusiu , poza tym pan doktor powiedział ze jeszcze za wczesnie na szacowanie plci - ale 50% na 50% ze albo chłopiec albo dziewczynka :) *****Asiaaaaa🌻 i *****Alidżi🌻 napiszcie mi kobietki jak byłyście ubrane :) Asia czy mialaś ubrana fioletową bluzeczke w kwadraciki?? hmmm widziałam rano dwie babeczki i jedna pózniej tłumaczyła swoiemu partnerowi ze ta druga to jest z forum (wyczytałąm z ruchu ust :D ) hmmm nie wiem czy was widziałam czy nie ale mój mial ubaw bo patrzyłam po każdej kobietce która miała stosunkowo niewielki brzuch i liczyłam ze to któras z was ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tak z rozpędu zpaomnialam pogratulować Wam córeczki i synka :) no i witam nową koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram - bardzo, bardzo przepraszam,!!!!!!!!!! Teraz to już chyba nie zapomnę ! :* Zelka - namów faceta namów. Mój chodzi ze mna na kazde usg i jest ultra dumny. Myslę że to fajne przeżycie dla faceta. Mój się bardzo wzruszył jak pierwszy raz usłyszał bicie seruszka okruszka, a było widać jeszcze tylko rozmazaną plamkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedHairMama naprawdę nie masz za co!! :) Ciesze się dziewczyny że \"zachwalacie\" moją sukienkę ;) małaHPW fajnie że znów widziałaś dzidziula, u mnie im dalej od poprzedniej wizyty a bliżej do nastepnej tym większe obawy o wszystko, ale rozwieje je za tydzień w piątek :) Zelka_86 jak tylko możesz to korzystaj, pamiątka na całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? Alidżi...........Śląsk...............29l..... 02-05.08.09........????......... NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... ruda2828.......W-wa...........26........24.08.09.....syn /Krystian?..... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa....Paryż.........27........28.08.09.....syn/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............? Ja się dopisuję do tabelki już razem z synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kobietki :) ja od rana w szkole. na szczęście nie miałam ostatniego wykładu, bo facet się rozchorował i byłam w domu już przed 17. czas spędziłam na układaniu wszystkiego w szafkach. wszystkiego nie zrobiłam, ale szczerze mówiąc już mi się nie chce :P Alidżi - gratuluję córci 🌼 kropelkaaa - gratuluję synka 🌼 ja mam USG w środę, ale znając moje szczęście maluch nie będzie chciał pokazać co tam ma :P ale i tak nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową forumowiczkę Nici! Nici z tego, że się będziesz nudziła na tym forum heheheh! Ja cały czas myślę o naszym syniu.... Coraz bardziej się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!! Tak się nastawiałam że sobie pospaceruje z Meżem w weekend a tu taka brzydka pogoda, cały dzień padało i jutro podobno tak samo. Alidzi gratuję córci, macie juz wybrane imię? Kropelka gratulacje synka!!!!! Mnie też się cały czas wydaje , ze będziemy mieli synka, zobaczymy czy się sprawdzą te moje przeczucia czy to Tomasz czy Michalina:) Anytram śliczna sukienka, mam nadzieje ze wrzucisz fotke z ceremonii slubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po usg i wszystko dobrze dzidzia rozwija sie prawidłowo ale płci nie zdradziło ale dla mnie to nieistotne wazne że zdrowiutkie porównywała głowe czy półkule mózgowe są jednakowe Anytram :) sliczna sukienka na pewno będziesz w niej wyglądac cudownie Alidzi :) gratuluje córci Kropelka :) gratuluje synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczek4747
hej dziewczyny;))) jestem tu nowa,chcialam pogratulowac wszystkim przyszlym mamusia:))) ja tez bede miala dzidziusia jeszcze nie znam plci ale juz za nie dlugo podziele sie ta wiadomoscia z wami:)) jestem w 19 tc termin mam na 2 sierpnia,to moja pierwsza ciaza i troszke sie boje.... mam maly brzuszek rodze w irlandii a tu sa tak rzadko wizyty u lekarza niewiem czy wszystko jest w porzadku... a co z waszymi brzuszkami?? czy ktoras z was ma ten sam problem?? czy marwi sie ze to juz 19 tydziena a brzuszek wyglada jakbyscie sie najadly?? czy to normalne?? dodam jeszcze ze jestem szczupla osoba:** pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW hehe nie miałam biała bluzke i czerwona bluze , ta mała dziewczynka hehe moja to 9 lat ma jak dla mnie mala jest . ja sie rozgladalam Alidzi Gratuluje corci ! ja mialam zostac na losowaniu ale ;/ powiedzialam ze mi sie napewno nie uda bo tyle lasek bylo ze szok ja po 12 to juz w domu bylam. i napewno umowimy sie na spacerek :) Kropelka gratuluje synka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW hehe nie miałam biała bluzke i czerwona bluze , ta mała dziewczynka hehe moja to 9 lat ma jak dla mnie mala jest . ja sie rozgladalam Alidzi Gratuluje corci ! ja mialam zostac na losowaniu ale ;/ powiedzialam ze mi sie napewno nie uda bo tyle lasek bylo ze szok ja po 12 to juz w domu bylam. i napewno umowimy sie na spacerek :) Kropelka gratuluje synka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW hehe nie miałam biała bluzke i czerwona bluze , ta mała dziewczynka hehe moja to 9 lat ma jak dla mnie mala jest . ja sie rozgladalam Alidzi Gratuluje corci ! ja mialam zostac na losowaniu ale ;/ powiedzialam ze mi sie napewno nie uda bo tyle lasek bylo ze szok ja po 12 to juz w domu bylam. i napewno umowimy sie na spacerek :) Kropelka gratuluje synka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam stopke ;] skonczylismy 17 tc ;] wkraczamy w 18 wyslalo mi posta 3 razy ;/ zglosilam juz do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniamy stopke ;] 3 razy posta mi wyslalo ;/ juz dalam do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×