Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

to znalazlam w necie,i tu pisza ze w 30 tygodniu mozna wykonac usg i pomierzyc maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o tej glukozie,ja tu nie mialam badanej ,raz tylko brali mi krew z palca,wiem ze czesto mam wizyty,ale wiezcie ze wolalabym ja miec raz na miesiac i normalnie funkcjonowac i miec spokojnom glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka ale lepiej jak jesteś pod stała kontrolą a tu już niedługo zostało...a mi się dłuży od jednej wizyty do drugiej 9 najpierw miała co 5 tygodni, teraz co 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka a z jakiej to strony masz. Wstyd się przyznać, ale ja nawet nie wpadłam na to, żeby w necie poszukać info na ten temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia a może on poprostu chcę pieniądzę na dodatkowe usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia weszlam na gogle i wpisalam 30 tydzien ciazy usg ,i duzo tego wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpisałam; kiedy USG 3D i wyszły same fora ale zaraz spróbuję tak jak mówisz Iza myślę, że nie o to chodzi, bo to badanie robi inny lekarz, tzn jedyny lekarz jaki je robi w Bielsku. Chyba, że się znają i klientów podsyłają, ale to by mi już dawno "kazał" iść a nie teraz i spokojnie mógłby mi wmówić, że koniecznie trzeba iść 2 albo 3 razy. Tak myślę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia...najlepiej jednak jak pójdziesz...może dzisiaj Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym im powiedziala ze jestem zaniepokojona i prosze o przyjecie dzisiaj ,myslisz ze odmowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BADANIE USG PŁODU Badanie ultrasonograficzne w trzecim trymestrze ciąży (30-32 tygodzień ciąży) Badanie wykonane w trzecim trymestrze ciąży jest utrudnione z powodu wielkości płodu. Dostarcza informacji na temat prawidłowości rozwoju płodu i jego narządów, pozwala ocenić łożysko oraz płyn owodniowy. Przy użyciu Dopplera ocenie podlegają przepływy w naczyniach krwionośnych płodu, a szczególnie w tętnicy pępowinowej oraz tętnicy środkowej mózgu. Na podstawie tych parametrów ocenia się odpowiednie dotlenienie oraz dobrostan płodu. Podczas badania USG w trzecim trymestrze ciąży diagnozie poddane są między innymi następujące parametry: * Ocena ruchów płodu * Ocena stanu wewnątrzmacicznego płodu * Analiza ułożenia płodu * Ocena serca * Ocena głowy, mózgu * Ocena twarzoczaszki * Ocena szyi i kręgosłupa * Ocena klatki piersiowej * Ocena jamy brzusznej * Ocena narządów wewnętrznych * Oszacowanie masy płodu * Ocena pępowiny * Ocena łożyska i ilości płynu owodniowego * Ocena przepływów w naczyniach (Doppler) * Analiza budowy macicy to znalazlam na temat usg 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia po przeczytaniu ,bedziesz wiedziala o co pytac gin na badaniu ,mam nadzieje ze ci troszke pomoglam ,najlepiej zrub sobie liste o co chcesz pytac ,bo jak zobaczysz swoja dzidzie na ekranie to o wszystkim zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka dziękuję Ci bardzo za pomoc. Przeczytałam i obejrzałam wszystko;-) Przepisałam ważniejsze rzeczy. Też myślę, że mnie przyjmą jeszcze dzisiaj. Będę przynajmniej na to nalegać! Za 2 godziny będę tam dzwonić to napiszę. Chciałabym, żeby to było już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia wszystko bedzie ok,i pamietaj zeby o wszystko wypytac i popros koniecznie o fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę tam dzwonić to zapytam o zdjęcia i płytkę, ale wydaje mi się, że dają tak czy tak. Może przy okazji, jeśli Maleństwo pozwoli poznamy też płeć;-) Myślałam, że trochę pograbię, bo mąż wczoraj kosił, ale po pierwsze po 5 minutach już zdążyłam wypuścić grabie z rąk przez te drętwienia, a po drugie zaczął padać deszcz. A jak tylko usiadłam w domu to znowu słońce świeci:/ Ale teraz już mi się nie chce wychodzić. Postawiłam na zupkę i trochę poczytam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! martusia.... nie panikuj...spokojnie zrob to usg....trzymam tobie kciuki, aby wszystko bylo ok. jesli ten sprzet twojego gina jest tak beznadziejny, moze chcial dac tobie \"cynk\" zebys jednak poszla na platne usg, tylko ze mogl to delikatniej zrobic a nie wprowadzic ciebie w taka panike. wiekszosc kobiet wlasnie robi sobie takie 3d i 4d, i wtedy tez taki konowal wie, ze wszystko jest ok. a ty jeszcze nie bylas a on wielkie g l o w n o widzi na tym swoim usg. juz raz rozmawialysmy o tym, i ja podejrzewalam, ze on tez wielkie nic tam widzi. no i jest zaniepokojony, bo gdyby cos bylo, poszloby na niego, bo nie zauwazyl, itd... dziewczyny pogoda do bani a co najgorzsze: nie ma co wlozyc w taka pogode na d u p e . kurtki nie zapinaja sie, zimno, eeehhhh, co za czerwiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny umówiłam się na dzisiaj na 20.10.!!! Zobaczymy co będzie.... Co do mojego gina to on twierdzi, że u mnie nie wiele widzi, bo mu warstwa tłuszczyku zasłania..... Na pierwszym USG w 11 tyg to nawet ja wszystko ślicznie widziałam, ale potem on mi już nie pokazywał:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga, to podejrzane, ze tobie nic nie pokazywal. skoro juz tak pisalyscie o wadze: przed: 54 kg, obecnie: 68. i wlasnie zjadlam polowe paczki krakusow, tzn. jakies 500 kalorii samych ciastek.....i tyleczek rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mie tez to dziwi,bo przeciez powinien pokazywac serce,nozki brzuszek glowke ,ja nie wiem co to za gin,a ja wlasnie wyslalam syna po milke do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka i nawet sie niczym nie martwie. nie mam zadnych rozstepow (odpukac) i nie mysle o tym ze tyle przytylam. widze te moje grube nozki i w sumie jest mi dobrze z tym. mysle sobie, ze bedzie pelno pysznego i tlustego mleczka dla glodomorka. a tak a propos: wczoraj moj kocur "wachal" przy moich piersiach, i wydaje mi sie, ze cos tam wywachal. tak jakby wiedzial, ze tam jest cos do "jedzenia" - jeszcze jakby zaczal ssac, to bym chyba ze smiechu padla. ale on w ogole zrobil sie taki zakochany we mnie odkad jestem w zaawansowanej ciazy. to chyba jakies feromony czy jak tam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia w takim razie zbiorczo i w imieniu nasz wszystkich: trzymamy kciuki, bedzie dobrze. jeszcze sie okaze, ze dzidzia duza i pulchna jak mama. tylko tego tobie zyczymy....... calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka postaram się napisać, najwyżej jutro zdam relację jak dziś nie będę miała sił. I tak dobrze, że w ogóle się zgodzili mnie przyjąć. Chciała mnie zapisać na poniedziałek, ale powiedziałam, że tyle nie wytrzymam. Też nie mogła uwierzyć, że gin na swoim aparacie nie widzi:o Co do mojej wagi to trochę krępujące. Wzrostu mam 170cm, ale wagę dużo za dużą przy tym wzroście. Nie będę Wam pisać, bo pomyślicie, że jaja sobie robię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan ,ja mam 176 ,przed ciazom 90 teraz 98,jak przyjechalam do niemiec wazylam 68kg i tu tak przytylam,moj misiek ma ma 190 i wazy tyle co miezy mam zdjecia zaraz wstawie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×