Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

U mnie w rodzinie tylko mojej mamie podoba sie Majka, a reszta kręci nosem, a bo Pszczółka Maja, a takie bajkowe to imię itp. Ale najważniejsze że nam się podoba i tak zostanie. A Karina też ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak powiedzialam ze musze kupic sobie odciagaczke do pokarmu ,a taka jedna a po co ci a ja na to ze chce conajmniej pol roku karmic piersia ,to mie wysmieli i muwia no co ty ,ani nigdzie nie wyjdziesz ,ani sie nie pobawisz ,oburzylam sie i muwie dla mnie nie w glowie zabawy i dyskoteki tylko dzidzia najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak powinno być, w końcu to Wasze maleństwo i Wy macie zdecydować jak będzie miał na imię. Ja rozumiem, że można doradzić, ale nie zmuszać. Dlatego Was proszę o radę, bo w rodzinie to pewnie same spory by były;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak macie, że Was wypytują czy macie już imię? Mnie ciągle ktoś męczy o to. I każdy ma jakiś pomysł - oczywiście najlepszy :P My się zastanawiamy na Aleksandrem, Dariuszem, mnie się podobał Wiktor, ale mojemu mężowi nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze im Uleczka poowiedziałaś Ja zmykam zrobić coś na obiadek, ale w międzyczasie będę zaglądać. Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uleczki
fajna z ciebie dziewczyna ale no wlasnie jest ale wszystkie koncowki co powinny sie konczyc litera"ą"(wiem ze nie masz na klawiaturze ale to mozesz pisac"a")piszesz "om"-to jest bardzo duzy blad ortograficzny: -nie polskom tylko polską -nie zdiwiom tylko zdziwią -nie chcem tylko chcę czy to takie trudne nie obraz sie ale to razi w oczy masz juz swoje lata i powinnas umiec sie wyslawiac i pisac po polsku pomimo ze mieszkasz w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muwie mam nieraz czuje sie osaczona przez rodzine,bo jestem tu sama ,a grzesiek ma wszystkich ,rodzicow ,siostre, braci,wszyscy juz dorosli przelom 34-40 lat no oprucz rodzicow,i ze ja tu sama i wsumie nowa w rodzinie to chca mnom zadzic wiele razy sie przez to kucilismy ,ale w koncu wytumaczylam mezowi ze my twozymy rodzine i jak mamy jakies problemy czy plany to nikt nie ma prawa sie wtracac ,ojjj bo tu to idzie szybko jak juz jedna osoba sie oczyms dowie to puzniej jest goraca linia i wie o tym caly swiat kurde pomarudzilam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa wiem o tych koncowkach ale nieraz jak napisze na koncu a to smiesznie brzmi i wtedy juz wogule nie wiadomo co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA POZATYM WIEM KIM JESTES BO CIE ROZGRYZLAM NIE MUSISZ SIE UKRYWAC ;JEDYNIE CO CI POWIEM TO TO ZE BUSZUJESZ TEZ NA LIPCOWKACH 2009 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uleczki
uleczka smiesznie brzmi jak piszesz błednie np teraz znow napisalas zamiast mną -mnom-wiem ze nie masz "ą" ale mozesz wtedy napisac mna i nie razi wtedy tak w oczy no chyba ze jestes dyslektykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uleczki
niewzane gdzie jestem bo jestem i tu i tam ale chyba nic zlego ci nie zrobilam nie swiat sie nie zawalił a zwrocilam ci uwage w bardzo delikatny sposob i nie masz sie o co obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka końcówki nie ważne. Kto ma wiedzieć to wie o co chodzi i rozumie;-) Mnie jeszcze nie pytają o imię, bo wszyscy wiedzieli, że nie znamy płci, ale wczoraj wieczorem jak wracaliśmy z tego USG to oczywiście musiałam podjechać do mamy i pokazać Maluszka i czytałam opis, a tam na końcu jest napisane: PŁEĆ ŻEŃSKA i ja się zagalopowałam z tym czytanie i powiedziałam płeć....... i urwałam, a mama już wiedziała, że wiemy i jeszcze pół godziny wypytywała:) A jak jej powiedziałam, że dowie się jak Dzidzia się urodzi, to powiedziała, że i tak się dowie - jak nie ode mnie to od Andrzeja. A my się wcześniej już umówiliśmy i nie powiemy nikomu. Niech mają niespodziankę;-) Gorzej będzie jak my też będziemy mieli niespodziankę i okaże się, że to jednak chłopczyk;-);-);-);-) Nie no lekarz powiedział, że na pewno kobitka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie obrazilam po prostu nie czytaj moich postow i tyle ,a moze bys tak sprubowala lezec na jednym boku i pisac jednom reka majac kompa na szawce nocnej ,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uleczki
Ale wiesz, jedną czy dwoma rękami. Na boku, plecach czy szaFce, jednak piszesz. A skoro tak, to chyba łatwiej i szybciej kliknąć na "a" (nikt nie wymaga od ciebie polskich znaków, skoro nie masz ich na klawiaturze - siła wyższa) w wyrazach: polskĄ, jednĄ, uczĄ niż "om": polskOM, jednOM, uczOM. Nie tłumacz się niewygodą, bo to śmieszne. Zaglądaj może do słownika, są dostępne w internecie, poucz się, to nie gryzie. W końcu fajnie by było, żeby twoje dzieci znały język polski nie tylko w mowie, ale i w piśmie, najlepiej poprawnym w podstawowym zakresie. Nikt nie wymaga od ciebie wiedzy na poziomie studiów filologicznych, ale ortografia to zakres szkoły podstawowej. Możesz się tłumaczyć zmęczeniem, że i tak wiadomo, o co chodzi, że inne studia (podobnie jak robią to martusia i koteczek), tyle że braki wychodzą. Czy tego chcecie, dziewczyny, czy nie. Link do najpopularniejszego słownika ortograficznego: http://so.pwn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi Ty "do uleczki"?? Mnie się wydaje, że piszę poprawnie, nie robię raczej błędów ortograficznych, a jeśli już to tylko stylistyczne, które i tak nie mają większego znaczenia. A to jest otwarte forum i każdy ma prawo pisać tak jak uważa za stosowne. Dla mnie to nie ważne czy jest ą na końcu czy om, bo wiem jaki jest sens wypowiedzi, ale jak Tobie to przeszkadza to dobrze, poinformowałaś o tym i wystarczy. Po co ciągle do tego wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestet moja corka pisze i czyta po polsku z bledami ,a syn tez ma problemy i robi bledy mimo ze chodzil 5 klas w polsce ale to nie wazne,w koncu 3 lata pisza i czytaja tylko po niemiecku ,zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was jeszcze takie pytanie, czy też macie zwiększoną ilość wydzieliny? Bo mi jakoś od tygodnia coś jakby mocniej leci. Musze o to zapytać dziś gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta ja tak mam i pytałam gina na wizycie w zeszły czwartek i powiedział, że w III trymestrze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, dzięki za odpowiedź, bo już zaczęłam się martwić, że znowu coś mi się przyplątało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, napisałaś, co wiedziałaś;-) Tylko dalej nie rozumiem po co? Wystarczy raz poruszyć temat, nie musisz o tym nudzić cały dzień:-O Ty, jak widać, masz problemy ze znakami interpunkcyjnymi i jakoś nikt Ci na to uwagi nie zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz muwilam nie czytaj moich postow ,acha masz milom twarz i nie wygladasz na takom zeby innym dokuczac ,no ale pozory myla ,musze plasko lezec bo mi krew leci ciurkiem ,PA PA JUZ NIE RAZE TYMI MOIMI BYKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Olejcie ją po prostu i już, nie czytajcie pomarańczy i będzie ok :-p Fajnie macie, że imiona dla maluszków wybrane, ja ciągle nie moge się zdecydować, żadne imię do mnie nie przemawia :0 wydaje mi się, że dla chłopca byłoby łatwiej... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala my właśnie też nie możemy się zdecydować. Dla chłopczyka już mieliśmy wybrane, a teraz też do mnie nic nie przemawia:( Ale chyba będzie albo Karina lub Sabrina ewentualnie Kornelia;-) Napisz jakie Ty masz propozycje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dla dziewczynki jest pełno pieknych imion:)Kornelia,Kamila,Emilka,Amelka,Milena,Lena,Gabriela,Samanta,Wanessa,Laura,Julia,Nikola:):):)Oczywiscie,kazdy ma inny gust.Wydaje mi sie,ze trudniej z chłopcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×