Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dla chłopca mieliśmy wybrane Szymon, ale myśleliśmy jeszcze o takich jak: Krystian, Sebastian, Patryk, Eryk Marcin, Filip i Bruno. A teraz mamy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że z dziewczynkami trudniej, ale to pewnie dlatego, że Ty będziesz miała chłopczyka, a ja dziewczynkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest wiele pięknych imion dla dziewczynek ale jak je wymawiam to \"nie widze\" mojego maleństwa :( a dobrze żeby jeszcze z nazwiskiem współgrało. Na początku była Zuza ( cały czas tak sie do niej zwracam ;) ) potem Kaja, Oliwia, Katarzyna, Maja, Marysia i chyba połowa kalendarza problem w tym, że to wszystko nie to :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze nie jest łatwo ,jeszcze wczesniej jak nie myslałam o dziecku to podobały mi sie całkiem inne imiona ,co chwile mam inne zdanie za duzo jest tych imion ,co chwile słyszy sie jakies nowsze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam nadzieje, że zdąże coś wymyślec zanim mała będzie chciała przyjść na świat, żebym w szpitalu nie musiała jeszcze się tym martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, ciekawe co będzie, jak wybierzemy imię, a jak Dzidzia się urodzi to w jednej chwili zdecydujemy się na całkiem inne. Ot tak, pod wpływem emocji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,ja jak rodzilam denisa to nie wiedzielismy czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka,decyzja zapadla w sekundzie bo odrazu byl ochrzczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,a wiec ktg wykazalo 1 skurcz,ale to nic macica cwiczy pozatym mam juz wyznaczony termin na sciagniecie szwa i odstawienie tabletek ,bedzie to za 5 tygodni ,na przelomie 10-17 lipca ,gin zapowiedziala ze szybko przyjdzie porod wiec zostane lipcowkom,a wiec jesli nie razom was moje bledy to pozwolicie ze zostane z wami ,bo mi czas szybciej leci i fajnie z wami pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka, a to szybko bedziesz miala to swoje malenstwo,ale fajnie:)I nie jesli mi pozwolicie , tylko Musisz z Nami zostac My Ci niepozwolimy odejsc z tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi milo ,ciesze sie kurde jeszcze tylko 5 tygodni ale jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 5 tygodni to szybciutko :) I maluszek będzie z Tobą :) Ja się śmiałam, że zrobię sobie prezent na urodziny, bo mam 23 lipca :P A moja mama jak była ze mną w ciąży to miała termin tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie ciesze ze tak szybko mi mija czas z wami ,i ze wszystko dobrze idzie,i ze w dniu porodu jak juz maly bedzie z nami w naszych rekach bede plakac ze szczescia i bede mogla spojrzec gleboko w oczy grzeskowi i powiedziec UDALO SIE KOCHANIE MAMY SYNKA jezu poplakalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ,KOTECZEK JAK MOGLAS WOGULE TAK POMYSLEC PRZECIEZ TA POMARANCZ CZEPIA SIE CIEBIE TEZ ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ale dobrze, że piątek - jeszcze żeby była juz 15 :) Uleczka 5 tygodni szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak juz piatek,kolejny tydzien za nami,jupi,wiecie co mi dzisiaj w nocy tak szumialo w uszach pierwszy raz cos takiego mialam to pewnie cisnienie,dowiedzialam sie tez bardzo wazna zecz ze przy niskiej hemoglobinie bierze sie zelazo w tabletkach,a zelazo bardzo niszczy zeby w szybkim tepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka fajnie, że już wiesz wiesz kiedy Dzidzi pojawi się u Was;-) Gratuluję. My myśleliśmy na początku jak jeszcze nie byłam u gina, że może termin wyjdzie na naszą rocznicę ślubu czyli 15.09, ale jak pomyślę, że to jeszcze miesiąc dłużej oczekiwania, to aż mnie skręca;-) Ja chcę, żeby Malutka była już z nami:):):) Co do poduszki to widziałam taką na allegro, ale nie bardzo załapałam po co ona jest. Wiem, jestem ciemna - w końcu ze wsi;-) - jak możesz to wytłumacz mi czemu taka a nie zwykła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie!! Czesc brzucholki! Kala mialam badanie na tokso.....jestem pod tym wzgledem\"dziewcza\" - co mnie tez zdwiwilo. teraz uwazam tylko na to co daje kotom jesc - czyli mieso surowe tylko \"sprawdzone\" i nie piszczam na dwor. malo kto wie, ze kot tez tylko raz w zyiu jest \"zarazliwy\" i to w momencie kiedy sam choruje. moje w takim razie sa albo czyste (kotka napweno bo jest za mloda) albo moj kocur mial i mnie cudem nie zarazil. a te badania to chyba sa standardowe i kazdy gin je robi dziewczyny. tylko po prostu wsrod tych wynikow nie zauwalyscie.... martusia suuuuuuper wiesci, od razu tak trzeba bylo. moja cora tez na razie na dupce siedzi - i kopie mame po jajnikach. teraz tylko nie martw sie pozycja, bo podlece tam do ciebie i cie postawie do pionu. ciesz sie cora.... p.s.: posmialam sie troche z tej bulki z kotlecikiem........ a propos obywatelstwo i narodowosc narodowosc to jest zjawisko typowo polskie i nie znam drugiego kraju gdzie odroznialoby sie te dwa pojecia. uleczka wcale twoj synek nie musi byc ani tylko niemcem ani nie pozbyl sie polskiego obywatelstwa, bo zarowno polska jak i niemcy uznaja zasade krwi, tzn. obywatelstwo ma sie po rodzicach. jesli ty nie pozbylas sie polskiego on tez bedzie mial. musisz to zalatwic w urzedzie marszalkowskim, i tu nie wiem, czy masz jeszcze meldunek w polsce. dowiedz sie w ambasadzie. w niemczech np. dla obywateli miesdzkajacych poza granica - tak jak ja - wlasciewe sa sad i urzad stanu cywilnego w berlin mitte i tam wszystkie papiery sa odkladane centralnie dla takich jak ja. byc moze w polsce bedzie to urzad marszalkowski w wawie. moja cora tez bedzie miala oba obywatelstwa. ma do nich pelne prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta ja z goleniem na dole daje ledwo rade, ale poki co sama to robie, bo moj m sie "boi" ze cos popsuje. ale z pedicure mam problemy. BOZE TA POGODA MNIE DOBIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maternity dzięki;-) Jeszcze nie trzeba mnie stawiać do pionu, bo rzeczywiście teraz cieszę się moją Malutką. Może głupio to zabrzmi, ale na zdjęciu z tego USG tak ładnie widać buźkę, że oglądam ją sobie z 3 razy dziennie:):):) A poza tym lekarz też powiedział, ze może być tak, że w jednej chwili się obróci i wyjdzie do mamusi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://bilder.afterbuy.de/images/44173/Keil.jpg co do poduszki to tak wlasnie dzidzia w niej spi wygodnie ,malutkie dzieciaczki uklada sie raz na jednym boku raz na drugim i ta poduszka wygodnie podczymuje dzidzie ,a uklada sie na bokach zeby glowka sie nie znieksztalcila ,bo sa przypadki ze dzidzia ukladana tylko na pleckach ma z tylu plaskom glowe ,co do narodowosci to dzieki zadzwonie ,a w polsce nie mam juz meldunku ,slub bralam tu wiec zeczywiscie ja bym wolala zeby mial polsko -niemieckie pochodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uleczka
wczorajsze 2 wpisy to moje kolejne to nie moje wiec ktos sie podszyl pod ten nick i wypowiada sie nawet na ten sam temat uleczka spoko boko to tylko delikatne zwrocenie uwagi i nie tylko 1 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się przed chwilą wściekłam!!! Poszłam na chwilę do teściowej i zostawiłam tego mojego psiura w domu. Przychodzę, a tu moja ulubiona bluzka cała pogryziona. A, że on lubi gryźć drewno np. patyki na zewnątrz to pogryzł sobie drewniane koraliki na bluzce! Wszystko byłoby nić, gdyby przy okazji nie powyrywał w niej dziur. I do wyrzucenia najlepsza bluzeczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia a i tak juz nie mamy w co D U P Y w lozyc. to byl pies? bo suczka zrozumialaby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×