Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość aganiesia3
violesia - mam duza! asymetrię, 175 cm i 60 kg. Nie wiem czy do mojego wzrostu 275 i 325 to nie za mało, ale nie chce zeby ktoś się zorientował. Nie wiem co robić a zabieg 28 sierpnia. Dziewczyny czy pooperacyjne staniczki miałyście Triumph Trophy? Jak się spisywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
gosiunia a ty ile masz wzrostu, wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiesia jesteś wysoka przy Twoich wymiarach jaki rozmiar Ci wyjdzie z tych implantów ,Ja jestem niższa od Ciebie o 8cmm implanty mam 400ml i kiedy ubieram normalną bluzke to wogóle nie widać żebym miała duże cycki. Dlatego teraz zrobie sobie 500ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula a jaka miałas wyjściówkę? Agniesia, cieżko mi doradzać, ale chyba rzeczywiście mogą być za małe. Ja mam 158 cm, więc nie za bardzo mogę poszaleć. :-) Nie zniosłabym wiszących cycków do pasa. :) Ale myślę, ze spokojnie mozesz wziać 350 i 300. Bo mozesz potem rzeczywiście żałować/ Gdybym miała twój wzrost wzięła być ponad 300, poważnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu ja miałam 75B teraz mam 75d ,ale tak naprawde nie wyglądają na D. mam 166cm i waże 57kg. Aganiesia ,a u kogo robisz? Myśle że spokojnie powinnaś wziąść 350 i 400ml,bo przy Twoich wymiarach wyjdzie Ci B,albo C szkoda bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, mi dr wspominał o fraxelu już od dnia operacji, bo ja strasznie jęczałam o te blizny.. potem przy kolejnych wizytach też mówił, żeby spróować jeśli mi zależy. one się goją teraz, potem zagojone to już laser tylko będzie mógł spłycić ewentualnie, a mi chodzi o wspomagania gojenia tak, żeby się jak najbardziej obkurczały.. niby te dwa lasery mają działać tak samo, zresztą cena tego nie-fraxela jest bardzo niska (13zł za cm kwadratowy, w łodzi, w porównaniu do 500zł za zabieg fraxelem) i dlatego jestem strasznie tego ciekawa :) po weekendzie będę miała chwilę to poczytam jeszcze o tym i podzwonię po klinikach Aniesia - moim zdaniem Aniula ma rację. ja jestem kurczak drobny, 165cm/45kg/pod biustem 65cm i mam wkładki 325 okrągłe.. i wcale nie wyglądają na duże, nikt się nie zorientował, NIKT! poszłam wczoraj specjalnie :P na imprezkę do starych znajomych wydekoltowana i zero reakcji.. ale ja zawsze chodziłam w megapush upach, poza tym regularnie zmieniam tabsy anty bo coś mi nie gra z nimi i dlatego nikt z przyjaciół nie reaguje.. już kiedyś coś zmyślałam nt powiększenia po anty więc teraz tym bardziej.. :) niefajnie tak oszukiwać, ale jednak wolę by najbliższe otoczenie nie widziało.. :) dlatego te wkładki w Twoim przypadku mogą wyjść nie za duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Gosiunia dziex za fotki,fajne te Twoje cycuchy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki! :-) GDZIE JEST KAKUBANA?! Odezwj się kobieto! Jakoś niepokoi mnie twoje milczenie! Daj życia znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy maizy
mam pytanie: Czy jezeli wykryto wrodzony niedorozwoj piersi to NFZ moze ferundowac calkowicie badz czesciowo operacje plastyczna??? Dziekuje za odp.:) Wazne to dla mnie:( Pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta nadwrażliwośc to chyba przejściowa? Bo jak tu sie oddawać uciechą cielesnym :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes - u mnie jeszcze nadwrażliwość się pojawia, ogólnie już jest lepiej niż zaraz po op ale jeszcze trochę wrażliwsze są :) Violesia, to podobno może się do roku normować aż, a u niektórych może zostać na stałe (przeczulenie lub brak czucia) - nie ma reguły niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Byłam wczoraj u doktorka i na razie jest wszystko ok tylko czucia nie mam mnie powiedział że jak do pół roku nie powróci to już raczej nie ma szans:( A co do tych moich nierównych piersi to mają jeszcze się wyrównać a jak nie to mam to sobie korygować stanikiem.Powiedział że gdyby dał mi jednakowe implanty to by było jeszcze bardziej widoczne,więc muszę czekać co będzie to będzie:) Na pewno będzie lepiej niż przed op.Mogę już nosić normalne biustonosze tylko bez gąbek i co najważniejsze jeździć na rowerze :) Acha i blizny są na razie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, ja o tym myślę dość poważnie.. fraxel w warszawie odpada, za taką ceną to dziękuję. ale cały czas myślę o innych laserach frakcyjnych, dam znać jak pójdę na zabieg itd :) Gosia - sama masz to sobie korygować stanikiem..? to znaczy ile jeszcze masz nosić ten pooperacyjny żeby się wyrównały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Dawno mnie nie było, wpadłam w wir pracy, ale za to czas mi przeleciał jak szalony. I tak do operacji 13 lipca pozostało juz tylko 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia a jak Ty przed operacja, tez tak odliczasz dni jak ja ? Dzisiaj byłam na badaniach, jutro mam do odebrania wyniki i je bede wysyłać doktorkowi mailem albo do niego podjade do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia czy ja mogłabym poprosic o twoje fotki, widzę że u Kasprzyka robiłaś piersi. barbi1976@interia.pl Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie nie źle mnie zrozumiałaś ja już mogę nosić normalne staniki,tylko chodziło mu o to jak piersi zaczną być bardziej ruchome to w staniku nie będzie tak wi8dać tej niewielkiej (ale jednak)różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gosiunia , wieczorkiem ogladnę, jak tylko wrócę do domku. Jestem w pracy i niestety pocztę interie mamy zablokowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaah ;) Gosia, u mnie tak koło 6 tyg po op zrobiły sie ruchome, ze można je było zbliżać itd, więc pewnie u Ciebie będzie podobnie :) mam nadzieję że Ci się to jednak trochę wyrówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia, o której godzinie miałas operację. Doktorek umówił sie ze mną na 12 (z Toba pewnie też gdzieś tak), ale zastanawiam się mniej wiecej o której może się rozpocząć operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To różnie bywa mnie kazał przyjechać na 11 a operacje przede mną mu się przedłużyły i miałam o 14 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To różnie bywa mnie kazał przyjechać na 11 a operacje przede mną mu się przedłużyły i miałam o 14 .Ale miło spędziłam ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, obejrzałam jeszcze raz twoje fotki, zawołałam tez meża, który wrzasnął na ich widok WAW. No jesli chłop nie widzi różnicy tylko fajne cycki to czym ty si e przejmujesz :-) bardziej mnie martwi, ze czucia może nie być - no jak to?! Ale nie masz czucia w sutkach, czy ogólnie w piersiach? Barbi, mi to sie dziś (z upału chyba) pomyliły tygodnie i myslałam, ze za tydzień mam op i badań nie zdąże zrobić :-) Jak sobie pomyślę, ze przyjdzie ten dzień, to mam telepawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×