Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

depilacja...moj koszmar i skaranie...zastanawiam sie nad laserem bo tak mnie denerwuje to ciagłe golenie, nawet jak chodze na wosk to szybko odrastają z reszta boli... ktoś może robil laserem albo fotodepilacje??? bylam sie dowiadywac ale tam musi byc kilka sesji a ja nie mam kasy na razie :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
EMI dziekuje za fotki,cycuchy po dwóch tyg wyglądają lepiej,ja się nie znam wiec nie wiem czy już powinny tak opaść,jeszcze raz wielkie dzieki za fotki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Wyobraźcie sobie,że byłam w ogólnej przychodni,żeby zbadali mi krew (chodzi o to,czy moje szczepionki przeciw żółtaczce są jeszcze aktywne) ,a oni do mnie,że mnie zarejestrują, ale na CZERWIEC ha ha, rozumiecie? W marcu mam mieć zabieg. Zrobiłam te badania prywatnie i jutro odbieram wyniki. Tippy ,moja koleżanka robiła depilacje laserową pach i bikini. 11 stycznia była na pierwszym zabiegu. Kosmetyczka powiedziała jej,że 3 zabiegi będą minimum, a może być ich nawet 5, 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackSaphirrrrr
ulalastr jeszcze nie :) czekam jeszcze kilka miesiecy :) becia moj @ black_saphir83@wp.pl dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cycolinki:) w szczegolnosci te styczniowe:) jak tam samopoczucie? mi mija 10 doba od operacji, jest juz ok tylko rano mam ciagle problemy z podniesieniem sie z lozka... znaczy wstane sama ale czuje sie taka strasznie obolala... jakby ktos mi na klate postawil 2 worki po 50 kg ( i tak jest lepiej porownujac do dwoch sloni po operacji:) ) zastanawiam sie kiedy nastapi taki dzien ze obudze sie i nie bede czula zadnego dyskonfortu... jak to bylo u Was??? acha, te ktore maja anatomy- jak to wyglada z masazami? bo mi doktor nic nie mowil a ja zapomnialam zapytac? Miala moze ktoras z Was cos takiego jak nerwobole? jak tak, to bralyscie jakies leki na to? mnie pierwszy raz zlapalo w poniedzialek, bol trwal ok 30 min i myslalam ze umieram!!! tak strasznie mnie klulo od cycyka lewego az do lopatki, i nie moglam zlapac oddechu... no ale na szczescie przeszlo... teraz takie klucie wraca pare razy dziennie ale juz nie jest tak strasznie bolesne... moze ktoras z Was tez miala cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki z tego co cytałam na forach to przy anatomach nie robi się masaży bo można obrócić implant..dopytajcie dr zanim coś sobie narobicie!!!... u mnie zbiża się @ i zaczęły boleć piersi i jakieś takie jakby goraca przez nie przechodizą.. a dizś spałam na bokach...jak cudownie :D.... a jak się miewają wasze piękności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheylasheyla
HI dziewczyny Witam Was serdecznie!! Operacjia biustu dopiero przede mna jestem po konsultacjach i mam metlik w glowie Mieszkam w USA i tutaj jak zauwazylam jest popularne zakladanei wkladek z sola fizjologiczna (ze wzgledu na male rany ,male niebezpieczensto etc)Niestety zaczelam sie wczytywac na poslkich stronach internetowych iz wkladki z sola to nei jest taki dobry pomysl bo sa ponoc twardsze, b wyczuwlane ..nie wiem co robic Przesylam Wam strone internetowa mojego lekarza Dr Johnsona jest tam fajna galeriahttp://www.peterejohnsonmd.com/pages/photos_aug23.html (ja myslenad zdjeciem nr23 lub 15 jak sadzicie czy przy wadze 54 i wzroscie 166 to jaki z nich to wlaciwy wybor?? Dziekuje z gory za wiadomosc Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta - no wlasnie bede musiala dopytac doktorka o te masaze bo ostatnio zapomnialam, ale mam mu sie pokazac za 2 tyg wiec wszystkiego sie dowiem... no i zazdroszcze tego spania na boku... ja narazie lece na tabletkach na spanie bo bez nich wogole bym nie spala... czekam jak na zbawienie na moment zeby samej, bez tabletek, zasnac na boczku... no wlasnie a jak jest z tym spaniem na boku i brzuchu? bo niektorzy mowia ze 3 miechy nie wolno a inni ze jak nie bedzie bolalo to juz mozna... ja probowalam sie na chwile przekrecic ale za bardzo bolalo wiec to jeszcze na pewno nie na mnie czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTUSIA1122 witaj w gronie "styczniowych" i nie tylko CYCOLINEK :-) Fajnie ze już jestes z nami :-) :-) :-) U mnie dzis równo 2 tygodnia cycki już maja! Czuje sie dobrze, wykonuje prawie wszystkie czynności (cieżko mi się odkurza wiec staram się tego nie robić i nie nosze jeszcze corci na raczkach bo się boje żeby coś mi w środku się coś stało bo jak ja na chwilke podniose to nic mnie nie bóli)!!! Także już powracam do codzienności a w pon do pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheyla cos tam, sorki, zapomnial mi sie Twoj nick ;) Faktycznie, w PL sa malo uzywane wkladki z sola fizjologiczna, moze ze wzgledu na to ze faktycznie sa bardziej widoczne, czesciej pekaja, pojawia sie efekt ripling przy schylaniu... Osobiscie bym sie nie decydowala ale moze sprobuj poszukac info na jakis tamtejszych forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheylasheyla, przyjrzyj sie tej fotce co Ci sie tak podoba: ta laska ma faldy podpiersiowe na roznej wysokosci! Sa nierowne, jedna piers wieksza jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
witam Was :) zapraszam na mile forum plastyczno-urodowe http://beautystrefa.pl/forum , znajdziecie tu duzo ciekawych rzeczy na temat operacji plastycznych, zdrowia, mody, diety, urody i innych ciekawych zagadnien... zapraszam serdecznie http://beautystrefa.pl/forum pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheylasheyla obiejżałam tą galerię i wg mnie słabe te biusty ten dr robi ale całkiem niezłe jak na USA. Widziałam tysiace zdjęc biustów od polskiech lekarzy i od tych z usa i nasi sa zdecyowanie lepsi irobią ładniejsze biusty... w sumie dużo zależy do wyjściówki ..dziwię sie ze połowa tych kobiet z galerii nie miała podniesienia i potem te piersi takie naciagniete są i mega wiszące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten lekarz z USA też szału nie robi... popieram wypowiedź marty. Szila poszukaj może kogoś innego ??? Może dr Rey ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz nam jeszcze jaki jest koszt powiększenia w USA?? ciekawa jestem jaka jest różnica w stosunku do naszych krajowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheyla te piersi są
okropne ktore wybrałaś:)za 5lat to one będą do pępka zwisać. Po za tym wygląd piersi nauralny,tzn typowe,wiszące,miałam takie podczas laktacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHEYLA HEJ ! Te piersi ktore wybralas sa calkiem fajne - niektore z nich za bardzo obwisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Mi sie tez te piersi podobaja, nie wiem o co wam chodzi. A dziewczyna pewnie ma na mysli rozmiar, a nie ile cm cyca wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheylasheyla
Hi Dziewczyny Dziekuje za odpowiedz oczywiscie tak chodzilo mi ksztal biutu i wyglad jak najbardziej naturalny oczywiscie mozna odrazu zauwazyc ze biust wisi i o to mi absolutnie nie chodzi Koszy biustu w Stanbach Zjednoczonych z wkladkami z soli fizjologicznej to okolo $6 d $7 tys silikon pewnie okolo $9 tysJeszcze wybieram sie do 3 lekarzy na konsultacje min http://www.bodysculptor.com/ czy http://www.lipodoc.com/index.php?breast-enlargement-augmentation-before-after-photos Ciezko jest bo tu kazdy namawia na sol fizjologiczna , gdzie umieszczenie jej pod miesien ponoc wplywa na to iz wkladka nie jest widoczna czy tez twarda,silikon w usa jest odradzany Tez ciecia najmodniejsze sa pod pacha lub przez sutek Mam prosbe do tych Kobiet ktore sa juz po operacji czy biust jest b twardy?czy mozna wyczuc wkladke??I jak bylo z cieciem? A jak na ten biust ie zapatrujecie?http://www.realself.com/photo/260798?offset=101&topic_id=106770 Serdecznie dziekuje za odpiwedz podrwiam z Mt Prospect:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheylasheyla
i przepraszam za bledy w pisowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to cena niezła 3 razy tyle co u nas...SZOK.... a ten link co podałaś ostatni to jest tam kilka ładnych biuścików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheylasheyla
ULALA STR- chodzilo mi o wielkosc nie , zwis tez mi siie nie podoba nono :)jesli chodzi o doctor Rey to dobry bardzo surgan ma swoje show tu w USA amerykanki za nim szaleje ale on tez duzo robi celebryty i jest b drogi u niego to biust to z solo fizjologiczna(tez glownei te wkladki robi odchodzi od silicon) to ponad $10 tys no i daleko odemnei mieszka, on w B EVERLIY HILLS a ja blisko chicago BEE & gikoffaggg -dziekuje za zrozumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheylasheyla
marta p -dziekuje Ci bardzo:)a ktory Tobie podoba sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianaruss.
Sheyla, ja bym się nie zdecydowała na implanty z solą:),może dlatego,że naczytałam się o 'wyciekach',a sól ma to do siebie,że wchłania ją organizm i ciężko dostrzec od razu,że coś się sączy,dopiero po jakimś czasie widać różnicę w piersiach:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba metoda przez pępek, robi się w pępku nacięcie, następnie tworzy się tunel i wkłada się puste woreczki które napełnia się solą. Blizna jest malutka tylko w pępku, super sprawa. Oczywiście niestety ta metoda odpada przy użyciu implantów silikonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przypuszczam ze w usa wracja do soli bo silikon jest za badzo wytrzymały... przy silikonie wymiane można zrobić nawet i po 20 latach a przy soli pewnie częsciej ..i większe ryzyko komplikacji - np cc, wycieki soli....a to wszystko kasa dla lekarzy:)....no bojakie jest wytłumaczenie odchodzenia od silikonu skoro świetnie sie sprawdza i udowodniono ze jest do nim mniej komplikacji niż po soli???? Chyba dobrze kombinuję co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiadomo o c chodzi to chodzi o kasę. Implanty z soli pewnie kosztują grosze. Lekarz kupuje woreczki a soli fizjologicznej w szpitalach jest multum, to groszowa sprawa. Implanty silikonowe (dr Rey właśnie bazuje na Menotrach) kosztują 3-4tys więc dla mnie jest oczywiste że chodzi o kasę. Martuś nie do końca dobrze kombinujesz bo lekarza bardzo nie lubią czegoś poprawiać. A cyckowy interes będzie kręcił się zawsze bo dziewczyn z każdym rokiem przybywa, klientela nigdy się nie wyczerpie. Lekarz chce mieć dobrą opinie więc nie będzie robił czegoś źle licząc że za chwile to się popsuje i kasa mu znowu wpadnie za poprawkę. Po prostu implanty z soli to koszt groszowy w porównaniu do silikonowych które mają dożywotnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheylasheyla
Czesc dziewczyny ,jesli chodzi o implanty z sola to tutaj tlumacza to tak-mniejsza blizna niz implant z silikonem9mozna wprowadzic pod pacha lun przez pepek -mniejsze ryzyko powiklan -gwarancja na 10 lat jesli cos sie zdarzy Twoj organizm odrazu o tym bedzie wiedzial bo piersi zaczynaja"malec"zmieniac kszalt mozna wtedy implant dopelnic sola -i w tym wypadku jesli stanei sie cos z silikonem to odrazu robi sie infekcja jest to b grozne dla organizmu,trzeba oczywiscie piers znowu otworzyc -przy implancie z sola obojetnie jak jest umieszczony mozna bez ryzyka karmic piersia Sam implant z sola jest tanczy od implanata okolo 1 tys,poznoc odchodzi sie od silikonu bowiem bylo z nimi wiele powiklan przez ostatnie lata dr=octor Robert Rey tez robi ostatnio implanty z sola Takie sa tutaj informacje moze kiedys przyjdize to do Polski moze nie..nie mam pojecia pisze Wam dziewczyny co mi mowia lekarze Czy moze ktoras z Was napisac mi jakie sa po operacji(juz po jakims czasie)piersi w dotyku, czy mozna wyczuc wkladke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×