Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Wy powiększacie, a ja
może niedługo będę zmniejszać. Od kiedy zaczęły mi rosnąć tylko mi przeszkadzają w sporcie. Marzy mi się normalne B. Nie wiem jeszcze jakie będą możliwości, ale nawet zejście na C mnie zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak TY pomniejszasz bo Ci przeszkadzają...a my powiększamy, bo jesteśmy płaskie....co za ironia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało tego -my chcemy jak największe a jak ktos ma swoje za duze to chce jak najmniejsze :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dylemat. Nie bylam pewna operacji. Szczerze.. to po operacji tez mialam chwilowa zalamke! Serio! Ale teraz.? Jestem szczesliwa!!! :D:D:D Plaskie nie ladne ale jak ZA duze to tez nie fajnie! Musza byc w sam raz! A przedewszystkim wlascicielka musi sie z nimi dobrze czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly A zobaczysz jaka radość z kupowania pięknej bielizny i jak leży... te chwile są bezcenne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la mariposa84
Milly 24 Czy mogłabyś mi przesłać swoje zdjęcia przed i po? Jestem ciekawa, bo sama czekam i czekam i czekam i doczekać się nie mogę :-) a czasu jeszcze sporo 22.09.2011 anatomiczne LX290; widzę, że masz podobną objętość, ale wiadomo, że wszystko zależy od stanu wyjściowego. Ja mam 80A, więc normalnie cyce jak donice he he he :D ma być 80C (małe C). Jakby co to podaję magda_110@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la mariposa84 nie mam zdjec przed :/ a po jak zrobie to Ci wysle :) dzis bylam na sciagnieciu szwow. ja zawsze kupowalam staniki 75B tylko usztywniane oczywiscie :D ale lekarz zmierzyl mi obwod pod piersiami i mam 68! czyli powinnam kupowac 70! to wszystko zalezy wlasnie od szerokosci klatki. Ja po rozmowie z dziewczynami chcialam wziasc 350 ale przed zabiegiem zmierzylam i byly za wielkie!!! te co mam sa duze i mysle, ze wystarczajace. jak wysle zdjecia to sobie ocenisz czy dla Ciebie byly by takie ok czy wolisz mniejsze czy wieksze :) jak cos to pogadaj z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys juz nie moge sie doczekac tej chwili :) i tak juz mam satysfakcje, ze jestem w sportowym staniku(cieniutkim) i wszystko w nim jest moje :) a nie ten usztywniany ocieplacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
drogie dziewczyny planuje zabieg i mam do was prośbę czy mogłybyście mi przesłać swoje fotki przed i po, chcę porównać do siebie i dowiedzieć się mniej więcej na jaką objętość mogę liczyć gdyby któraś była tak uprzejma to podaje maila rosa5@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa5 a gdzie robisz operację, jaki rozmiar...?? Powiedz coś więcej...bo my tutaj ciekawe jesteśmy :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
planuję u kasprzyka w krakowie podobno ładne biusty robi. konsultacje planuje tak na jesień bo na razie muszę zbić prolaktyne niestety. No i tak zastanawiam się nad rozmiarem tak w ogóle to nie mam pojęcia jaki rozmiar mi sie może zmieścić, mam A a chciałabym C albo nawet D Dziewczyny prosze o fotki chciałabym wiedzieć jak mniej więcej wyglądają poszczególne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa jak ci zalezy na obejrzeniu zdjęć piersi z podpisanymi rozmiarami to wejdź sobie na forum beautywpolsce tam jest mnóstwo pomocnych informacji bo dziewczyny stale wklejają zdjęcia i jest galeria do ogladania. Tu jest problem bo trzeba na maile wysyłać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno do rosa wejdż sobie na stronę kasprzyka tam masz bogata galerie zdjęć i zobacz sobie , która wyjściówka jest podobna do twojej i zobacz jakie ma implanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
właśnie mam problem z zarejestrowaniem sie na forum beautyw polsce pisałam do administratora i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa no co ty...toż to prosta sprawa spróbuj jeszcze raz...tam sa zdjęcia dziewczyn w watkach, pogaduszkach i galeriach...całe mnóstwo ;) na 100% bedzie ci prosciej niz prosic o przeslanie zdjęć bo z mojego doswiadczenia wiem, ze to tak głupio wysyłać nagie fotki ;) raz tu komuś wysłałam ale baaardzo niechętnie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa z rozmiarem to najlepiej wybierz się na konsultację. Lekarz dobierze Ci najlepszy rozmiar wkładki :) a co do zdjęć to tak jak zoska mówi - galeria jest na beautywpolsce... ja osobiście niechętnie wysyłam fotki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
dzięki dziewczyny za info może jakoś uda mi się zarejestrować na beauty w polsce pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultacja to podstawa! ale faktycznie czasem dobrze sie jest przygotować troszke teoretycznie przed, zeby nie byc zielonym jak groszek na wiosnę :) i lepiej rozumieć co ci doktor proponuje i o co pyta ;) rosa na stronie kasprzyka masz tez informacje o tym jak się dobiera implanty to sobie poczytaj-bardzo pomocne :) szczególnie przed właśnie konsultacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdamagda
magdamagdamagda no ja juz po operacji u Polaka , piersi strsznie bola, ale to chyba normalne, mam 450cc, ale UWAGA, dokror wział kase odemnie, MIAL MI WYCAC RESZTE 100 EURO, N ATSPENEGO DNIA PODCZASZas zdjecia SZKÓW MUWIE ZEBY ODDAŁ MI RESZTE, A ON NA NO ŻE NIE ODDA, BO WYMIOTOWALAM W ŁĄZIENCE I PANI MUSIALA PO MNIE SPRZEATAC, JUZ NIE BYL MIŁY ALE SIE DOSLOWNIE DARŁ NA MNIE, CO DO SAMYCH PIERSI TO JESZCZE NIEODLAGALAM, ALE TO JEST POPROSTU ZŁODZIEJ, LAPCZYWY NA KAŻDA KASE, BEZ ZANEGO HONORU, ODRADZAM TEGO CZLOWIEKA, A PONADTO WARUNKI TEZ I=NIE BYLY NAJLEPSZE, w razie pyan prosze o meila coke2@op.pl, wszystko opowiem ze szczególami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuuuu !!!! i oni się nazywaja lekarzami??? starszne...nie wyobrażam sobie żeby mnie tak potraktowano... wiem, że pewnie chcesz mieć teraz świety spokój, ale może powinnaś to gdzies zgłosić? nie powinno mu to uchodzić na sucho ! jestem w szoku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w szoku!!! Ja dalam kase dopiero na nastepny dzien i to dopiero jak lekarz powiedzial, ze juz idzie. Sam sie nie upomnial. Wiadomo, ze po operacji mona wymiotowac i mysle, ze ta pani co sprzata ma o tym swiadomosc i mysle, ze wyplate ma miesieczna a procent jej nie rosnie od wymiocin. PORAZKA! Co najlepsze jak ja bylam na konsultacji to zapomnialam zaplacic. Poprostu pozegnalam sie i wyszlam i nawet slowa nie powiedzial. Bylam zmeczona i kawal drogi byl przede mna. Przypomnialam sobie w aucie po godzinie jazdy, ze ja nie dalam kasy. WIecie jak mi sie zrobilo glupio? Napisalam smsa i pozniej meila a doktor mi odp zebym sie w ogole nie przejmowala. Dolozylam te 50zl do calej kasy za zabieg i jak moj chlopak poszedl dac kase to wspomnial, ze tam jest jeszcze za ta konsultacje a doktor na to nie wariujcie czy nie swirujcie. W nocy mialm tylko malo mila pielegniarke :/ ale rano byla zmienniczka i byla super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze pytanie. Orientujecie sie ile kosztuja te plastry silikonowe na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdamagda strasznie Ci współczuję! to straszne, jak Cię potraktował! mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się czujesz i że Twój biust będzie śliczny!!! to na pewno wynagrodzi takie traktowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Ja płaciłam 130zł za plaster silikonowy SILON-SES, rozmiar 4X13. Używam go już prawie miesiąc i jestem bardzo zadowolona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam nazieję że przyjmiecie mnie do waszego forum :) Mam na wrzesień umówiony zabieg, ale teraz zastanawiam się czy mój wybór wkłaek - anatomiczne i ich rozmiar jest dobry 295 cc. Boję się trochę że po zabiegu implanty mogą się przemieścić i teraz zastanawiam się czy nie zmienić implantów na okrągłe. Jestem osobą drobną i teraz mam rozmiar A albo b. małe B także wydawało mi się że takie jak wybrałam implanty będą OK ale z dnia na dzień mam coraz większe wątpliwości, nie mam się kogo poradzic bo nikt z moich znajomych nie miał takiego zabiegu.... dlatego bardzo WAs proszę dziewczyny o pomoc czy któraś z Was ma wkładki anatomiczne ???? czy ewentualnie mogę prosić o jakieś zdjęcia na maila po zabiegu z góry dziękuję za pomoc agatadobra@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys to sa jakies rozmiary tego? Gdzie zamawialas? Agablue ja mam anatomiczne 295cc i jestem zadowolona! Sa duze! Ja tez jestem bardzo drobna. Przed zabiegiem mialam dylemat i chialam 350 nawet wziasc. Pisalam do lekarza bo myslam tez o okraglych ale zostlam przy anatomach i nie zaluje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly, dziękuję za odpowiedź ale powiedź nie boisz się że mogą się te wkładki przesunąć ...ja się najbardziej tego obawiam, Tylko wiem ze przy małych piersiach wkładki anatomiczne są chyba najkorzystniejsze. Milly czy moge Cie prosic o przesłanie zdjęcia jeżeli oczywiście sie zgodzisz taka jestem ciekawa jak to bedzie wyglądać niby lekarz mi pokazywał ale wiesz to były wkładki powiększające..... :) agatadobra@o2.pl Tak bym chciała być juz po wszystkim a mam wrażenie że im duzej się czeka to jest coraz wiecej wątpliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Tak, są różne rozmiary. Ten 4x13 przecinasz na pół i masz dwa paski po 2x13. Podaj w aptece nazwę SILON-SES, ponieważ te plastry można używać przez trzy miesiące. Są też takie, które używa się miesiąc lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×