Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość majsonowa67
Maleństwo_36 ja poproszę na maila majsonowa67@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Tak było na początku, teraz czuję je w 100% jak moje. I wcale nie ma wrażenia ciężkości tak jak myślałam,że będzie trzymając podczas konsultacji implant w dłoni. Tego się bardzo bałam. Przez pierwszy tydzień było ciężko bo był duży obrzęk i takie dziwne wrażenie cegieł na klatce. W drugim tygodniu było lepiej ale były twarde i napięte. Teraz już jest całkiem dobrze, są coraz bardziej miękkie i czuję, że są częścią mnie a nie ciałem obcym. Majsonwawa - już wysłałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest wstawać ?? długo podejmowałaś decyzje o operacji?? Ja dopiero na konsultacje będę mogła iść w sierpniu, ale już nie mogę się doczekać. Zastanawiam się bo mieszkam w Norwegii a operacja miałaby być w Polsce. Oczywiście pierwsze 6 tygodnie spędziłabym Polsce tylko naczytałam się wiele opinii pod tytułem "jak można robić sobie operacje w innym kraju niż się mieszka" co o tym sądzisz jako osoba już po operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Jejku, decyzję to ja podejmowałam kilkanaście lat. A to brakowało pieniędzy, a to jak już były to pojawiały się wątpliwości itp. W końcu stwierdziłam, że mam już na tyle dosyć swojego ciała, że nie ma znaczenia, że jestem przed 40stką, że nigdy nie jest za późno żeby coś zmienić w swoim życiu. I to była chyba najlepsza decyzja jaką w nim podjęłam, bo wreszcie nie brzydzę się patrzeć w lustro, przeciwnie, paraduję przed nim niemal bez przerwy ;) Problem z wstawaniem miałam po operacji przez pierwszych kilka dni, ale to nie był aż taki wielki problem. Pierwsze 3 dni to był najgorszy czas, ale na proszkach przeciwbólowych i nasennych szybko zleciały. 6 tygodni to naprawdę masa czasu na dojście do siebie, już w połowie tego czasu będziesz się pewnie czuła świetnie jeśli oczywiście zdecydujesz się na zabieg :) Nie sądzę, żeby to był duży problem robić operację w innym kraju niż się mieszka. Pewnie chodzi o to, że w razie jakichkolwiek problemów czy komplikacji to trzeba być w stałym kontakcie z kliniką. Ja po zabiegu dostałam numer na komórkę do doktora i jak tylko coś się działo to dzwoniłam i wyjaśniałam wątpliwości. Ale ponoć jeśli już cokolwiek miałoby się wydarzyć to w pierwszym tygodniu po operacji a Ty planujesz zostać 6 :) Najważniejsze wg. mnie to wybór dobrego lekarza, dobrego implantu i pozytywne nastawienie a wtedy wszystko musi się udać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje umówić się na konsultacje do Dr. Łonia i do dwóch innych lekarzy może z ciekawości zobaczyć co i gdzie i jak wygląda. Chociaż na temat dr. Łonia spotkałam bardzo dużo pozytywnych opinii. szkoda tylko że muszę czekać do sierpnia:( ale lepiej wszystko zrobić na spokój, przemyśleć i nie żałować niż na łapu capu... :) więc będę cierpliwa. a Ty mieszkasz w Warszawie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Decyzja musi być na spokojnie przemyślana bo to zmiana na całe życie i poważny zabieg a nie jakiś zastrzyk z botoksu na pół roku. Tak, mieszkam w Warszawie i to plus bo gdyby coś się działo to w każdej chwili mogę podjechać do kliniki. W jakiej miejscowości mieszkasz? Mam znajomego w Oslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Oslo:) Wiem, mam jeszcze trochę czasu na przemyślenie. Przede wszystkim muszę iść na konsultacje. Ale na dzień dzisiejszy jestem zdecydowana. A jak zniosłaś narkozę i jakie badania trzeba robić?? Robi się je w klinice czy każdy sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Doktor daje skierowanie ale badania robi się na własną rękę poza kliniką: morfologia, grupa krwi, układ krzepnięcia, i antygeny HTV - z tego co pamiętam. Narkozy bałam się bardzo ale jak tylko zawisła maseczka nad moją twarzą odpłynęłam w siną dal. Momentu przebudzenia w ogóle nie pamiętam, ocknęłam się już w ciepłym łóżeczku, na piersiach miałam położoną taką matę chłodzącą, która zmniejszała powstawanie opuchlizny. Ogólnie było ok, zwymiotowałam tylko raz i zaraz dostałam zastrzyk przeciwwymiotny. Tego wieczora oglądałam sobie TV i nawet wstałam sama do toalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsonowa67
Maleństwo_36 dostałam zdjęcia, no wspaniałe :) myślalam, że anatomy będą zupełnie płaskie od góry ale nie... super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pozazdrościć rezultatu piersi ... naprawdę !! A czy przed narkozą trzeba odstawić tabletki antykoncepcyjne ?? Wiecie może jak to wygląda ??:) Wesołych Świąt Dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Dzięki dziewczyny, mój doktor się postarał :) Tabletek nie brałam to trudno mi powiedzieć. Wesołych Świąt Dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carbahan
Dziewczyny, w czerwcu bede miec operacje , wybrany juz jest Mentor 375cc anatomiczny ale tez mysle o Allerganie 370cc bo ma wieksza projekcje 6.0cm od Mentora, ktory ma tylko 5.3cm. Czy mozecie mi wyslac zdjecia swoich silikonkow o pojemnosci od 330-375cc. Dziekuje i pozdrawiam. carbahan@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carbahan
Do POMELLO, TIPPY, MALENSTWO prosze przepieknie-przeslijscie mi swoje zdjecia, macie podobne implanty do tych ktore ja mam miec, jaka macie projekcje? Pomozcie kolezance bez silikonkow...carbahan@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
No wieki mnie nie było. Juz 11 kwietnia bedzie 3 miesiace od operacji i czasem zapominam ze ja miałam. Nie załuje uwielbian na nie patrzec a ostatnio byłam na zakupach i kupowanie bluzki nie skonczyło sie dołem. Od jutra zaczynam juz cwiczyc nie moge sie doczekac teraz czas pracowac nad cała sylwetka. Pozdrawiam Wszystkich a szczególnie EVE i TONI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo_36 dokładnie nie pamietam jak długo mi się goiły ...ale ta bolesność to nic nadzwyczajnego. ja miałam wrażliwe sutki przez długi czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest implanty trzeba wymienić po 10 latach ?? co Wam na ten temat mówił lekarz ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusiala
Maleństwo_36, wiem ze operowalas sie u dr. Lonia. Czy wiesz moze jak sobie radzi dr. Stanczyk z powiekszaniem piersi? Pracuje w tej samej klinice co dr. Lon i zamierzam isc do niego na konsultacje. Dlugo czekalas na zabieg u dr. Lonia? Stanczyk ma zajete terminy do polowy czerwca, tak powiedziala pani z recepcji, chyba, ze sie cos zwolni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęte terminy do końca czerwca? jak to dobrze, że ja mam to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jak dowiadywałam się o konsultacje do Dr Łonia to bym musiała czekać 1,5 tygodnia o od konsultacji do zabiegu powiedzieli że 4-6 tygodni nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Koralka dzięki :) Niestety nie wiem jak sobie radzi dr Stańczyk z powiększaniem, bo znam tylko 2 osoby co zmniejszały u niego biust. Ale na pewno jest dobry skoro ma takie odległe terminy :) Ja miałam 3-tygodniowy okres czekania na operację od konsultacji, ale i tak nie mogłam spać po nocach. Jakbym miała czekać 3 miesiące to chyba bym oszalała.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo_36 już się o ciebie martwiłam... Napisałam Ci maila, ale nie odpisywałaś i zastanawiam się, czy rozłożyło Cię to zapalenie oskrzeli, czy nie daj Boże cycki... Naprawdę przeraziłam się Twoim milczeniem, bo martwiłam się o Ciebie. Umówiłam się do Dr Łonia na konsultację w połowie kwietnia. Czytałam o nim wiele dobrego, jeśli chodzi o biust, ale o Dr Stańczyku również jest dużo dobrego napisane w rankingu lekarzy. Ja umówiłam się do tego, co Ty Maleństwo i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Cieszę się, że znów Cie tu "zobaczyłam" :) Pozdrawiam Was Dziewczyny! Trochę się denerwuję... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
hej dziewczyny. wczoraj bylam na konsultacji u d. sankowskiego i doradzil mi 275ml w jeden i 280 ml w drugi bo sa troche asymetryczne...i tu zaczyna sie problem bo z tego co czytam to sa male implanty....nie chce malych piersi i zastanawiam sie czemu mi takie doradzil. jestem po 2 porodach fakt ze jestem szczupla i mam male piersi ale chyba da sie wlozyc wiekszy implant? nie chce zalowac pozniej ze mam male...jak mam juz cierpiec to chce efekty. jakie waszym zdaniem sa sredniej wielkosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, termin zbliza sie wielkimi krokami a ja calkowicie zapomnaialm o tak przyziemnej rzeczy jak miesiaczka, czy sa jakies przeciwwskazania? Z gory dziekuje za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Witam. Ja również zaczynam mieć wątpliwości co do implantu, wybralismy z lekarzem 255cc, bo ja dużych nie chce (takie średnie C), jednak jestem wysoka i teraz wydaje mi się że te 255 to może za małe, teraz mam 75A. A termin operacji się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
mara 1983, z tego co wiem miesiączka jest przeciwskazaniem, powinno być po niej. Nie przed i nie w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Gab, ja miałam wyjściowe 75A ale baaardzo małe A. Mam ponad 180 cm wzrostu i lekarz doradził mi 375 ml, wyszły pełne C. Efekt fantastyczny, choć przyznam, że ja akurat bałam się, że będą za duże i będzie problem. Teraz wiem, że to był strzał w 10tkę i cieszę się, że posłuchałam mojego doktora. Musisz się dobrze zastanowić, żeby nie żałować. Najlepiej umówić się na kolejną konsultację i rozwiać wątpliwości (ja tak zrobiłam). Służę zdjęciami jeśli chcesz zobaczyć efekt 375 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Maleństwo_36 ja własnie też boję się za dużych, chcę najbardziej naturalny efekt nawet kosztem trochę mniejszych implantów no ale może te 255 to zbyt małe! Nawet już dzis kontaktowałam się z kliniką ale ciężko z terminem konsultacji. W razie czego umowię sie że będą mieli przygotowany do operacji też rozmiar wiekszy czyli 295. Wg lekarza tylko dwa wchodziły w grę. No może dlatego że ja jestem chuda i mam cienką tkanke podskórną i za duże mogłyby wygladac żle. Bardzo chętnie bym zobaczyła jak to u Ciebie wyszło bo już sie stresuję tym moim brakiem zdecydowania. gab_123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
malenstwo_36 a czy mi wyslalabys meila z foto? jestem bardzo ciekawa efektu...ja nie wiem sama co robic, operacje mam za 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
a czy ktoras z was dziewczynki ma zdjecie po operacji z implantami 275ml???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
też chętnie bym zobaczyła gab_123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×