Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuza1234
a bardziej sie boje narkozy....Jak to jest tam z tzm usypiankiem, bo cztalam ze jedna kobieta sie obudzila podczas operacji a niemogla sie ruszyc ani nic powiedziec bo gdzies byla jakby sparalizowana peze te srodki a wszystko czula ...No masakra. ale u Kasprzyka nie bylo jeszcze czegos takiego (Chyba) i mam nadzieje ze sie takie cos nie stanie... :-( Mialam brac te anatomiczne ale lekarz odradzil bo lubia sie przesuwac,przemieszczac wiec wybralam okragle ,mysle ze bedzie ok te 350cc bo mierzylam 375 ale to juz byly mega duze, noi przy mojej drobnej sylwetce wygladalo nieestetycznie. Oby sie wszystko udalo zabieg juz 13 kwietnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Zuza, jakie Ci zaproponowal implanty Dr Kasprzyk? Tez bylam u niego I wybral mi silimedy 290 ml albo polytech 335ml. Tylko powiedzial ze anatomiczne beda najlepsze I ze te z pianki nigdy sie nie przekrecaja czy przesuwaja.. Tobie powiedzial cos wrecz odwrotnego dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
nei masz co się bać narkozy Zuza - to nic strasznego. Nawet nie będziesz wiedzieć kiedy zaśniesz. a To raczej nie jest możliwe zeby w środku operacji się obudzić...ja się obudziłam jak miałam inna operację jak miałam jeszcze rurę w buzi ale to chyba każdy tak ma ...a to że nie możesz się ruszać to dlatego że masz ciało ociężałe...i nei wiesz co się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Zuza, zdjęcia wysłane ;) Narkoza jest super :) naprawdę, jak podają ten środek usypiający, to jest takie fajne uczucie odpływania. Nie ma się co bać, w kilka sekund się zasypia i zaraz pobudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Do Gosc dr.Kasprzyk mnie ostrzegl ze anatomy lubia sie przestawiac.przekrecac.I dobrze ze mnie poinformowal bo lepiej ze to zrobil jakbym miala potem ze skarga przyjsc czy cos:-( dlatego wybralam okragle. 350 cc high projection 5generacja mentor. Takie mi najbardziej odpowiadaly noi sam lekarz zaproponowal. Teraz pozostaje czekac. A Ty Jakie robilas jaka wielkosc I jakie mialas swoje tzn rozmiar I przy jakim wzroscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Do Monika80... dziekuje za zdjecia naprawde prze przeeeepiekne :-D to u mnie beda troszke mniejsze choc niewiem .jestem tez tak chudziutka jak Ty A U Mnie bedzie ciecie u dolu pod gruczol noi implant 350 cc jakis wysoki profil high projection knoi firmy mentor 5 generacja to sa takie nie gladkie ale teksturowane .zaczynam sie zastanawiac czy nie chxe wiekszych jak ciac to ciąć jak juz place to chce wiedziec za co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequila22
cześć dziewczyny. jestem już 2 dobę po operacji, dziś mam kryzysowy dzień bo w domku już nie dostaję takich leków przeciwbólowych jak w klinice Ale jakoś sobie daję radę. wybrałam implanty okrągłe mentor 350 cc HP I powiem wam że wyszły naprawdę spore ☺ Ale dalej wyglądają naturalnie i póki co jestem zachwycona efektem. moja wejściówka to było niewielkie B a obecnie myślę że jest pokaźne D ☺ cięcie pod piersią, mam 160 cm wzrostu i 50 kg wagi. jak któraś chcę zdjęcia przed i po to mogę wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla22 dobrze że masz już to za sobą,teraz każdym dniem będzie coraz lepiej, u mnie minęło 2,5 tyg i już prawie zapomniałam o operacji.Jak tylko zaczyna boleć to bierz przeciwbólowe tylko na zmianę, raz paracetamol,potem ketonal i nie czekaj aż będzie bardzo boleć.Ja poproszę zdjęcia na agamyszor@op.pl. Ja mam 300 okrągłe średni profil i mam D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
tequila22 Gratuluje nowych piersiątek!!! ;) z dnia na dzien będą jeszcze piękniejsze :) oczywiscie ja tez poproszę zdjątko Monika880712@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Tequila zazdroszczę ze jesteś już po. Ja na etapie wyboru lekarza. Jestem z okolic Łodzi i podobno najlepszy jest Pisera. Jak można prosić o zdjęcia przed i po to bym chciała. U kogo robilas? m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Do teguilla gratulacje :-) powinno byc lepiej z dnia na dzien "-) prosze przeslij zdjecie jak juz bedziesz w stsnie .tez mam 160 cm I taka wage I tez wybralam 350 cc okragle. Plisss moj mail to basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Teqilla2 noi tez ciecie u spoduvpod gruczol. No tez hp :-) wiec bede miec napewno identyczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Agus 80 czy moge prosic I Ciebie o zdjecia ?? basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Kochane moje wysłałam Wam wszystkim które podały maila, zdjęcia pred i robione dziasiaj podczas miany opatrunku ( 2 doba po operacji) oczywiście są opuchnięte itd. Czekam na Wasze opinie :) Piersi robiłam u dr. Piotrowiaka w Szczecinie. Implanty Mentor 350cc profil hp pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Dzisiaj byłabym już po zabiegu, gdyby nie to ze sie rozchorowalam. Czekałam 4 miesiące, a teraz znowu jestem na końcu kolejki. I jeszcze dwa miesiące w lato będę chodzić w tym cholernym staniku. Czytam wasze wpisy i tak strasznie Wam zazdroszczę że już jestescie po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Teqilaa 22 dziekuje za foty;-) niezle :-) Do forumowiczek : czy ktoras z Was moze mi wyjaśnic o co chodzi z tym cieciem u dolu a cieciem pod pachą??po konsultacjach zdazylam sie dowiedziec , ze ciecie pod pachą=implant pod miesien, natomiast ciecie pod faldem piersiowym =implant pod gruczol. To jak to jest??nieukrywam ze czuje sie oszukana przez lekarza o tyle o ile zle poinformowana ... I to tacy specjalisci?? Nie ogarniam juz tego serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 wysłałam Ci zdjęcia.Nie prawda jeśli chodzi o cięcie,ja mam cięcie pod piersią i mam pod mięsień.Podobno cięcie z pod pachy nosi za sobą większe ryzyko powikłań i raczej lekarze od tego odchodzą.Najbardziej popularne jest cięcie pod piersią jeżli chcesz jeszcze rodzić,oczywiście pod mięsień bo wtedy gruczol jest nie naruszony i można karmić piersią lub wokół brodawki ale wtedy już karmić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1986
Agus80 dałabym rade przesłać zdjęcia i mi? Jak się czujesz? Matko, jak chciałabym mieć to już za sobą a nadal szukam lekarza. Mój mail to malamipiers1986@gmail.com. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Zuza 1986 A masz juz wybrana klinike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1986 chyba złego maila wyslalas bo nie mogę wysłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
zuza1234 Dokładnie, jesli chcesz miec jeszcze dzieci i karmić piersią to Twój doktorek nie powinien proponować implantu pod gruczoł. Cięcie wykonuje się pod piersią lub w otoczce. Pod pachą to już dawno nie słyszałam żeby jakiś dr robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod mięsień czy pod gruczoł dla karmienia nie ma żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty za głupoty wypusujesz?To ma zasadnicze znaczenie jeżeli chodzi o karmienie piersią.jeżeli implant wchodzi pod gruczol to automatycznie może go uszkodzić a jak pod mięsień to nie nie narusza struktury gruczołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zuza Czy Ty piszesz o tym Kasprzyku z Krakowa??? Bylam u niego na konsultacji, znam osobiscie jedna dziewczyne I pare innych dziewczyn z forum I kazda miala anatomiczne silimedy albo polytech. Mi Dr powiedzial ze na mentorach nie pracuje, bo nie sa najlepsze...na dodatek on nie lubi duzych implantow.. No I powiedzial ze te anatomiczne z pianki sie nie przekrecaja. Dziwne nie? Mam wrazenie jakby nie do konca byl z nami uczciwy. Ile zazyczyl sobie za operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ja kto nie sa najlepsze? To jest przodujaca firma ,poczytaj w necie . taka prawda....ale co oni ci powiedzial ze jak bo nie rozumiem???mzm wrazenie ze bylysmy u dwoch roznych lekarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno robiłam u Kasprzyka i mam implanty firmy sillimed anatomiczne 305 wysoki profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zuzy Mentory to b.dobra firma, zgadzam sie z Toba. Tylko dziwne, ze Dr Ci je zaproponowal bo on na takich nie pracuje. Ja chcialam allergany to powiedzial mi, zebym poszla do innego lekarza. Powiedzial mi, ze pracowal juz na wszystkich implantach I te z pianki silimedy sa najlepsze bo sie nie przekrecaja I nikla szansa na utworzenie torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguś głupoty i to wielkie piszesz Ty. Implant wkładany pod mięsień przykryty jest nim/mięśniem/ tylko w górnej części na dole jest tak jak by był wsadzony pod gruczoł. Im większy implant tym więcej jego jest pod gruczołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Oj nie kloccie sie :-) jak to nuby ze Kasprzyk nie robi duzych jak moja kuzynka robila u niego 400 ??juz nie ogarniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 ml to duuuzo jak dla Kasprzyka :) Nie wiem, moze zaczal czytac komentarze I teraz robi wieksze? On jest zwolennikiem mniejszych implantow to na pewno. Znam jedna dziewczyne ktora zrezygnowala z niego bo nie chcial jej wlozyc wiekszego implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×