Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość szilka
myślę ze powód dla którego robi się operację biustu to sprawa indywidualna i nie powinna podlegać dyskusji innych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie, myślę że każda z nas wie najlepiej dlaczego robi operację biustu i nikt nie powinien tego oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 34
Witam Jestem 3 i pol miesiaca po operacji powiekszenia piersi. Mam implanty Eurosilicone,sredni profil ,450 I 500 CC. Ma moze ktoras z was sredni profil? Moje piersi sa bardzo na bok osadzone,wolalabym blizej siebie!Kos?Cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 - a byłaś u lekarza? co znaczy że bardzo na bok? nosiłaś pas albo specjalny stanik? może powinnaś pogadać ze swoim doktorem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że gadasz sama ze sobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniahelta
Hey dziewczyny czy jest tu ktoś kto ma 166cm wzrostu i 60 kg ;) Mój lekarz zaproponował mi 270 ml ale wynegocjowałam u niego 300 i nie wiem czy to nie bedzie za mało ?? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaki efekt chcesz osiągnąć? generalnie moim zdaniem będziesz mieć ładną miseczkę C ale to lekarz powie Ci najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Aniahelta ja mam 162cm wzrostu, 54kg i mam 315 ml okrągłe. Jestem półtora miesiąca po operacji i już mam wątpliwości czy nie za małe są.. w ubraniu wyglądają tak ze nie rzucają się w oczy, nago oczywiście różnica jest znacząca, bo nie miałam nic. Noszę teraz stanik bez żadnego push upu w rozmiarze 75c albo 75d. Generalnie takie było moje założenie przed operacją, żeby były proporcjonalne do figury, no i rozmiar też taki właśnie chcialam , jednak spodziewałam się troszkę większych.. teraz rozmyslam, za kilka lat powieksze chyba hahah :) w obwodzie mam 89cm. ps.czy ktoś ma podobne ml do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
heheh to zależy jaki rozmiar chciałaś osiągnąć:) ale myślę ze to za krótki czas żebyś mogła ocenić także poczekaj jeszcze trochę, zobaczysz jak się ułożą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Marcela28 ja mam poczekać jeszcze? A co może się jeszcze zmienić? Tylko nie strasz hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to też niedobrze by było, jakbyś przedobrzyła, wtedy byłby za duże i nieproporcjonalne - choć nie wiem jak jest teraz, nie widziałam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - Marcela chyba miała na myśli to że opuchlizna zejdzie calkiem, piersi się ułożą...fakt nie wpłynie to w żaden sposób na rozmiar ale może będą Ci sie podobać w takim rozmiarze jakim są teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no pewnie...jak bedziesz niezadowolona to zawsze mozna powiększyć pozniej :) nie ma co teraz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny mam pytanie ja jestem dwa tygodnie po operacji i chcialam zapytac po jakim czasie strupki odpadna calkiem bo mam ich sporo na prawej piersi na lewej jest duzo mniej i drugie pytanie wydaje mi sie ze prawa piers jest troche mniejsza od lewej czy to mozliwie ze z prawej piersi szybciej schodzi opuchlizna prosze o odpowiedz jesli ktos mila taka sytuacje pozdrawiam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kiti to całkiem normalne że opuchlizna schodzi inaczej z każdej piersi. Pewnie ma wpływ to że więcej czynności wykonujesz jedną ręką a drugą mniej. Ją przez dłuższy czas miałam większą pierś ta która była mniejsza przed zabiegiem. A co do strupkow to natluszczasz je oliwka? Ją po tygodniu zaczelam i w drugim tygodniu zostały mi tylko pojedyncze strupki. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Wielkie dzieki za odpowiedz uspokoilas mnie bardzo naprawde az mi ulzylo bo umnie jest ta sama sytuacja co opisalas wiec jeszcze raz serdecznie dziekuje buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny jestem 3 tygodnie po operacji czy odczowacie jeszcze bol w piersiach bo ja wykonuje juz wszystkie prace domowe i czasem odczowam bol w dole piersi czy wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
To jest takie pieczenie w piersiach czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że łatwo powiedzieć, ale trochę powinnaś jednak po operacji odpocząć pozwolić się zagoić, a nie dźwigać, schylać się i sprzątać. Dbaj o siebie :) zdrowie najważniejsze, a jak przez tydzień kurze nie będą starte to się nic nie stanie kochana. A z efektu jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Dzieki wiem ze nic sie nie stanie jak nieposcieram kurzy ale mam trojke dzieci w domu i to sie tak nieda odpoczac ☺ naprawde , a co do efektu to tak bardzo jestem zadowolona naprawde jest super po za tym ze rana slabo mi sie goi na prawej piersi i ta bezwladnosc mnie dobija bo ja jestem maniakiem roboty i to mi przeszkadza ze niemoge funkcjonowac jeszcze jak wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz dać sobie na wstrzymanie jednak...chyba w obecnej chwili biust jest najważniejszy :) także jeszcze trochę warto sie wstrzymać zeby wszystko ładnie się pogoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny mam pytanie do tych pan ktore sa miesiac po operacji jakie sa wasze odczucia jak odczuwacie swoje piersi jakies bole albo cos w tym rodzaju jakie sa w dotyku wasze piersi bo ja jestem za graniaca a robilam operacje w polsce i niemoge miec konsultacji z moim lekarzem takze chcialabym cos wiedziec mniej wiecej zeby niemartwic sie ze u mnie cos jest nie tak bede wdzieczna za odpowiedz pozzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Robila ktoras z Was zabieg w Trojmiescie? Polecacie kogos?Pozdrawiam xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mega proszę o jakąkolwiek pomoć ponieważ jak na moje gabaryty bardzo ciężko znalezc jakąkolwiek informacje a jestem w kompletnej kropce spac po nocach nie moge :( Zdecydowałam sie na operacje, ale mam obawy co do wyboru implantow przez dr :( Otóż mam 154 cm, waga 46, obwod klatki pod biustem 65 a w "biuscie" tyle co zupelnie nic czyli 71. Dr dobrała mi Mentory 250cc i jakos tak obawiam sie ze to moze byc faktycznie malo... A ni chce po operacji plakac, że nie jest tak jak byc powinno :( Czy może jest tu jakas istotka jakkolwiek podobna do mnie i ma implanty? Będe wdzieczna za jakakolwiek pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej moze duzo niepomoge ale ja mam 165 cm wzrostu i 53 kg wagi i mam 370 ml i uwazam ze sa idealne ani za male ani za duze ale powiem tak dla takiej kruszynki jak ty to wydaje mi sie zeby nieprzesadzic z wielkoscia bo bedzie to brzydko wygladalo ale moze chociaz wez sobie 310 ml takie moje zdanie ale moze jeszcze ci ktos podpowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosckiti - no to super! fajnie że jesteś zadowolona ze swojego rozmiaru-najważniejsze to być zadowolonym z efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Gośćkity25 za odpowiedz. Własnie w tym rzecz, ze te 14 cm roznicy to duzo i zupelnie inaczej by wygladalo pewnie. Mimo, że jestes chudzinką. Ogolnie doktor nie chce siee zgodzic na wieksze a z moja zerowa wyjsciowka nie chce aby wyszly mniejsze niz teraz w moich protezowych push upach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×