Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zamale123
Blanca89 tzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Prawa jest jakby nie moja :( no drętwieje po prostu jakoś cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 ja tak nie miałam hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Blanka89 Drętwienie jest całkiem normalne, ja juz jestem 2.5 miesiąca po i lewa nadal tak jakby jeszcze nie moja. To bardzo często sie zdarza u wielu kobiet :) cieżko jest nawet opisać to uczucie. Moja lewa nadal często L drętwieje. Poprostu jedna potrzebuje więcej czasu. Bądźmy cierpliwe ;) Nie masz sie czym przejmować ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynaaa
Hej dziewczyny bylam dzisiaj na konsultacji. Mam 178 wzrostu 69 pod biustem i jestem szczupla 60kg przy tym wzroscie i doktor dobral mi implanty 400ml motiva. Słyszeliście o nich to jakas nowość podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słyszalam. ale popatrz w necie. natomiast ja wolałabym wybrać coś bardziej sprawdzonego i znanego. ja mam euraski i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Witam!! W zeszły czwartek 14 lipca, przeszłam operacje powiększenia piersi w Artplastica w Szczecinie. Po operacji gdy zobaczyłam swoje poersi, byłam w szoku, w życiu takich nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Po dwójce dZieci została mi sama skóra. Mam anatomy 380ml. Dr kuna powiedział,ze bardzo ładnie sie przyjęły jakby tego potrzebowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Niestety boje sie, ze bede miała zapalenie itd. Czasem mam przeszywający pałacy ból nie mogę niczym ruszyć i musze płytko oddychać. Dodam ze pale... Któraś z was paliła po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 dni po
Cześć dziewczyny. Jestem 11 dni po zabiegu. Chciałam się zapytać czy którejś z Was zwiększył się obwód po piersiami po zabiegu? Czy to normalne? Czy to opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphiree - a moim zdaniem powinnas isc do innego chirurga na konsultacje. wiem, ze chcesz miec to juz za soba, ale to bardzo wazna decyzja i chyba lepiej troszke poczekac, ale miec efekt, jakiego sie oczekiwalo :) jesli drugi lekarz tez zaproponuje Ci mały rozmiar to będzie znaczylo, ze takie rozwiazanie faktycznie w Twoim przypadku jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 dni po - tak to zupełnie normalne, opuchlizna schodzi w dół, potem będziesz miała większy brzuszek, tak to działa. Jeszcze jesteś świezo po, nie przejmuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - ale zapalenie czego? w sensie ogólnie jakiś stan zapalny? nie wydaje mi się, żeby palenie papierosów miało bardzo szkodliwy wpływ na rekonwalescencję, chociaz wiadomo, ze lepiej sie powstrzymywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Zapalenia operowanych nowych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Narazie jest ok. Niestety nie mam czucia w lewej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Czy ktoras wnosila kiedys pozew lub zna kogos kto to robil, o odszkodowanie po operacji piersi ? Dziewczyny kazdy u mnie widzi golym okiem roznice... Kazdy. Tylko nie pani doktor, ktora zaklina rzeczywistosc bo cycki roznia mi sie jednym rozmiarem w miseczce stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Żartujesz? Masakra, koniecznie coś z tym zrób...Współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
No najgorsze ze pani doktor wmawia mi ze nic nie widac. Mam 10 tys zdjeci widac niesamowicie roznice. Powiedziala mi, ze mam nie patrzec skoro mi przeszkadza to jest jakis żart. Ide za miesiac na konsultacje do innego chirurga i niech to oceni. Nie takie asymetrie sie naprawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
zamale123 właśnie miałam o Ciebie pytać, jak tam? ale czytam że nie ciekawie... szok!!! wiesz co ja bym jeszcze zrobiła, idź do innego lekarza na opinię, niech sam stwierdzi co i jak zrobić, ale lekarza co Ci to zrobił to od razu bym postraszyła... co to ma być!!! jeszcze jaki/ jaka bezczelna... brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa87
zamale wyslij zdjecie z przodu i bokiem tej mniejszej piersi na adres rosa1987@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Rosa87 wyslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci sie nie podoba to nie patrz?! co to w ogole za slowa, jeszcze z ust lekarki! ;o szok.. koniecznie musisz cos z tym zrobic. nawet jesli nie ze wzgledu na sama operacje, to ze wzgledu na to, jak Cie potraktowala. to jest jakas kpina serio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
dziewczyny bolą mnie sutki :( są mega wrażliwe.. i teraz pytanie, kiedy przestaną? jestem 2 tyg po operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 jestem 5 tyg po i nadal mnie denerwuje jak mąż coś tam majstruje przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
hm, 2 tygodnie to jeszcze niedużo czasu....skonsuktuj się z lekarzem, ale moim zdaniem trzeba uzbroić się w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
uf czyli tak miałyście też :) jutro sobie zadzwonię w takim razie.. a z lewej to nawet po naciśnięciu wyciekał mi płyn, tak jakbym miała zaraz dziecko karmić:/ druga jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ciesz się,ze są wrażliwe. Ja swoje ledwo co czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najczesciej dziewczyny narzekaja, ze w ogole nie maja czucia i to przez spory czas ;) wiec jak widac wszystko jest mocno indywidualnie i kazdy inaczej reaguje na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMagda
Jak długo utrzymywał sie u was bol po zabiegu? Takie rwanie w okolicach blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Magda ja miałam operacje 05.07 ból jest dalej raz mocniej raz słabiej, ale zdecydowanie z prawej strony boli bardziej :( jestem praworęczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×