Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość PannaMigotka
Cytrunia - z całym szacunkiem i sympatią, ale myślę, że Twój lekarz operator właśnie dziękuje Bogu, że jeszcze byłaś w klinice przy tej pierwszej komplikacji bo mógł od razu zareagować i znów położyć Cię na stół więc nie będziesz robiła afery, że wróciłaś do domu i coś się stało z cyckiem... nie sądzę byś, mimo swojej *****iwości po operacji (tak jak u mnie), kopała rowy czy trenowała siłowo więc nie ma co zganiać na złą pozycję podczas snu bo nie sądzę byś leżała na brzuchu czy salta robiła, a lekki ucisk ręki, przy dobrze wykonanej operacji, nie powoduje przerwania ciągłości tkanek i wylewów krwi do loży pod mięśniem (bo swoją drogą, przed zaszyciem wszystkie przecięte naczynia krwionośne powinny zostać zamknięte!). Więc nie daj sobie kitu wciskać póki jesteś w klinice bo lekarz ewidentnie coś spaprał i ciesz się, tak jak pewnie lekarz, który nie chce afer, że nie wydarzyło się to po powrocie do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda112233
Marzena, Monika u mnie też chyba właśnie jest na odwrót, jak pisalam jestem 8 dni po, a wydaje mi się, że opuchlizna weszła mi na mostek i ... brzuch... wyglądam jak w 6 mies ciąży. Mam nadzieję, że z piersi już nie zejdzie, poza oczywiście ich usadzeniem się. Mam ponoć grube mięśnie klatki piersiowej, może to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Marzena maila podaj :) :) NAWET najlepszym specjalistom zdarza się, że powstanie krwiak, mimo wielkiemu doświadczeniu. Lekarz informował mnie, że to jest najczęstsze powikłanie po operacji. Sam GURU dr Szczyt o tym mówi. Jedyne z czym się zgodzę to fakt, że nie powinien mówić, że to twoja wina bo to zwyczajnie nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
To nie tak ze on przyszedł i zwalił winę. Tylko rano przyszedł obejrzeć czy wsztstko ok a ta jedna piers była obolała i spuchnięta. Sama mu powiedziałam ze może to dlatego ze się zsunęłam nieco na prawo i ją uścisnęłam. Powiedział ze nie wyglada to jak krwiak bo nie mam gorączki ani nie swieci mi się skóra jedynie piers jest nabrzmiała. Kazał poczekać dwie godziny. Po tym czasie i zastosowanych lekach nic się nie poprawiło wiec dlatego otworzył bo ewidentne gdzieś się coś sączyło. Szczęście ze byłam tu i wszystko dobrze się skończyło. Lekarz się bardzo przejął był u mnie z 15 razy i ciagle dzwoni i dopytuje pielęgniarek jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaJa
Monika - marzenafitness@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzu
Dziewczyny to skarbnica wiedzy, nie miałam pojęcia o wielu sprawach,a chce być wszystkiego świadoma, piszcie o wszystkich komplikacjach, odczuciach, to bardzo ważne, a czyta Was mnóstwo dziewczyn przed tylko nie każda coś pisze tak jak ja. Np od Loli dowiedziałam się o sposobie "pod powięź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Ucięło mi wypowiedź. Z tym zwolnieniem też już rozkminilam, wezmę na 3tyg od znajomej ,zaufanej ginekolożki i będę mówić o sprawach kobiecych,bo od internisty odpada.Serio mnie to stresowało i dzięki Wam rozwiązał mi się 1problem. Karla mogę prosić fotki z opisem jaki rozmiar przed, jaki implant,gdzie robiłaś, u kogo i za ile? Z góry dzięki:) natasza251@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MannoMigotko jak narazie to w każdym swoim wpisie wszystko krytykujesz. Chwalisz się swoim 700cc - masz nasze maile Ale skoro żadna z nas nie skomentowała tzn. Że zdjęć nikomu nie wyslalas. W przeciwieństwie do nas:) każda z nas ma nowy biust i wiele pytań w głowie czy wszystko jest w porządku i każda z nas jest pełna ciekawości jak wyglądają piersi pozostałych. Dzielimy się że sobą zdjęciami bo wszystkie jesteśmy szczęśliwe jedne z nas dlatego że już mają piękne biustu a drugie dlatego że na nie czekają. Uważam że gdybyś naprawdę była "jedna z nas " nie jrytykowalabys wszystkiego co się da bo instynktownie byś czuła że siejesz niepokój który zarówno przed jak i po operacji jest i tak ogromny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy tu wszystkie po to by się wspierać, dzielić doświadczeniem, pokazywać się żeby nowe cycolinki nie dostały zawalu jak zobaczą piersi ogromne spuchniete i niekształtne. ( bo tak jest na początku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado ona zaraz cię "zje" za te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cała ta PannaMigotka jest strasznie irytująca. Myśli, że wszystkie rozumy pozjadala,bo zrobiła cyce w Czechach. No San Francisco to nie jest z całym szacunkiem. Czasem po prostu starałam się ja ignorować, żeby nie psuć atmosfery na forum, ale ile można. Twierdziła, że na tym forum prowadzi się monolog, więc odpisuje. Niech swój jad do polskich lekarzy wylewa na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cytrunia na starym forum zdarzyło się dwa razy że takie coś jak u ciebie miało miejsce i to u lekarzy doświadczonych i szanownych w branży, więc możesz z całym przekonaniem polecać go innym kobietom. Najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, a widzę, że je masz. Jak się czujesz dziś??? Karolek a jak u ciebie minęła nocka?? Pewnie powiesz, że ze wstawaniem z łóżka było krucho, ale jak juz wstaniesz pochodzisz, to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Magda i Marzenka zaraz podeślę fotki tydzień po i teraz jak to wygląda. Izuu dobry pomysł z tym zwolnieniem i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ola wyślij mi swoje fotki bo chyba ja nie widziałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ale ja nie wiem co ma powiedzieć lekarzowi kłamać ? Że potrzebuje zwolnienia w środku lata po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karla
Każdy ma prawo wypowiadać się na forum ale faktycznie Migotka przeważnie niestety krytykujesz Polskich lekarzy i metody ich operacji ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Monia bluzka body normalna do chodzenia od zeszłego roku ja mam tyle ze chodziłam w staniku wiec nawet jakoś seksi to nie wyglądało :D teraz jest faktycznie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Zawsze sie ktos znajdzie kto tylko bedzie ferment sial ale trzeba to ignorowac. Mysle, ze juz do na nie wroci. Monika88 w ogole nie jeat zle nawet ze wstawaniem.chwilami troche poboli ale do zniesienia. Tylko , ze co 8 h biore nadal ketonal. Bo jak zbliza sie 8h czuje narastajacy bol. Myslalam,ze bedzie duzo bardziej bolalo. A tu mile zaskoczenie:) dzisiaj moge sie juz cala wykapac. Cytrunia jak sie dzisiaj czujesz? Dziewczyny,ktora teraz nastepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Lola ok podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Karla a ja to chyba nie mam Twoich, pokażesz jak wyszło? Ja mogę wysłać swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Przypomnisz swojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziś czuje się super Nie bolą mnie piersi Motylki to uczucie rozpierania Ale to nie ból tylko taki dyskomfort Czekam na wypis bo marze żeby iść już do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hahaha biust robić w Czechach? Jeszcze mózgu nie straciłam, a gdzie robiłam biust to już kilka razy pisałam... W takim razie poproszę jeszcze raz o maile "pań niedowierzających" i z miłą chęcią prześlę swoje zdjęcia (które są też dostępne na forum estethicon). I nie jestem niemiła tylko jestem realistką i ja bym sobie nie dała wciskać kitów od lekarza czy nie zastanawiałabym się nad 15ml różnicą w implantach no to po prostu cyrk jak niektóre dziewczyny wierzą lekarzom, którym brak wiedzy i umiejętności :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hahaha biust robić w Czechach? Jeszcze mózgu nie straciłam, a gdzie robiłam biust to już kilka razy pisałam... W takim razie poproszę jeszcze raz o maile "pań niedowierzających" i z miłą chęcią prześlę swoje zdjęcia (które są też dostępne na forum estethicon). I nie jestem niemiła tylko jestem realiistką i ja bym sobie nie dała wciskać kitów od lekarza czy nie zastanawiałabym się nad 15ml różnicą w implantach no to po prostu cyrk jak niektóre dziewczyny wierzą lekarzom, którym brak wiedzy i umiejętności :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hahaha biust robić w Czechach? Jeszcze mózgu nie straciłam, a gdzie robiłam biust to już kilka razy pisałam... W takim razie poproszę jeszcze raz o maile "pań niedowierzających" i z miłą chęcią prześlę swoje zdjęcia (które są też dostępne na forum estethicon). I nie jestem niemiła tylko jestem realiistką i ja bym sobie nie dała wciskać kitów od lekarza czy nie zastanawiałabym się nad 15ml różnicą w implantach no to po prostu cyrk jak niektóre dziewczyny wierzą lekarzom, którym brak wiedzy i umiejętności :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha biust robić w Czechach? Jeszcze mózgu nie straciłam, a gdzie robiłam biust to już kilka razy pisałam... W takim razie poproszę jeszcze raz o maile "pań niedowierzających" i z miłą chęcią prześlę swoje zdjęcia (które są też dostępne na forum estethicon). I nie jestem niemiła tylko jestem realiistką i ja bym sobie nie dała wciskać kitów od lekarza czy nie zastanawiałabym się nad 15ml różnicą w implantach no to po prostu cyrk jak niektóre dziewczyny wierzą lekarzom, którym brak wiedzy i umiejętności :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla dziewczyn przed operacją: to forum to zaledwie wywody między "wielką różnicą" implantów 315 i 320cc... Jeśli i interesujecie się prawdziwymi powikłaniami to polecam forum estheticon - tam dopiero można czerpać wiedzę... I nie, nie jest to żadna reklama tylko i przed i po operacji sama szukałam informacji i niestety tutaj spotkałam się tylko z wielkim chaosem, a tam same konkrety... Tak więc, czekam dziewczynki na Wasze maile ;) Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
O Karolek to dobre wieści. Teraz będzie juz z górki. Patrz tyle nerwów, kombinowania, a życie samo wszystko zweryfikowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Sorry za tyle postów, ale myślałam, że coś się zaczęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×